Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Pytania do moderatora 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Pytania do moderatora
chwat napisał(a):
Ponieważ swojego czasu Paulito domagał się, imiennego wymienienia na podstawie Pisma, wszystkich następców Apostołów z historii Kościoła (czyli aż do XXI wieku), a jak większość ludzi pewnie wie, Pismo, w którym te informacje miałyby się znajdować, od dość dawna nie jest aktualizowane (od IV wieku), to jego postulat uznałem na tyle nonsensowny, że jego autora uznałem za osobę inteligentną inaczej i określiłem per "cymbał".
Po przemyśleniu uznałem określenie "cymbał" za niewłaściwe i za nie przeprosiłem, niemniej jednak powód użycia "cymbała", w dalszym ciągu wydaje mi się tak samo nonsensowny. Myślę, że w tym momencie powód użycia "cymbała" jest jakoś tam zrozumiały i uzasadniony.

Jaki jest natomiast cel użycia przez Paulito, pod adresem pewnych forumowiczów, następującego zwrotu:
Paulito napisał(a):
Małgosia trzyma fleta, a chwat trąbe :D
Zgrana orkiestra :-D

to tego zrozumieć (poza celem jakim jest trolling) nie mogę.

Czy Paulito mógłby to jakoś uzasadnić?


Tutaj są pytania do moderatora, a nie do Paulita. :)


Pt gru 08, 2017 9:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Pytania do moderatora
To Paulito wie takie rzeczy? No no, to bardzo przydatna wiedza.

Skoro Paulito wie, że ten dział służy do zadawania pytań Moderatorom, to pisząc tego posta: viewtopic.php?p=978202#p978202 , który żadnego pytania do Moderatora nie zawiera, świadomie przekroczył Paulito granice działu, trollując.

Uważa się Paulito za uprzywilejowanego, który:
- może żądać absurdalnych dowodów
- krytyczne komentarze do swoich absurdalnych żądań, uważa Paulito za obelgi
- na przeprosiny za "obelgi" Paulito, reaguje Paulito pretensjami
- na wyjaśnienie pretensji reaguje Paulito celową prowokacją
- na prośbę wyjaśnienia celowej prowokacji, dokonuje Paulito odmowy wyjaśnienia, dokonując kolejnej prowokacji

Gdzie jest granica trollingu Paulito? :no:

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pt gru 08, 2017 10:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Pytania do moderatora
Przeszedłem do odpowiedniego działu.Proszę tam dyskutować


Pt gru 08, 2017 10:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Pytania do moderatora
chwat napisał(a):
To Paulito wie takie rzeczy? No no, to bardzo przydatna wiedza.

Skoro Paulito wie, że ten dział służy do zadawania pytań Moderatorom, to pisząc tego posta: viewtopic.php?p=978202#p978202 , który żadnego pytania do Moderatora nie zawiera, świadomie przekroczył Paulito granice działu, trollując.

Uważa się Paulito za uprzywilejowanego, który:
- może żądać absurdalnych dowodów
- krytyczne komentarze do swoich absurdalnych żądań, uważa Paulito za obelgi
- na przeprosiny za "obelgi" Paulito, reaguje Paulito pretensjami
- na wyjaśnienie pretensji reaguje Paulito celową prowokacją
- na prośbę wyjaśnienia celowej prowokacji, dokonuje Paulito odmowy wyjaśnienia, dokonując kolejnej prowokacji

Gdzie jest granica trollingu Paulito? :no:


Nie przeprosiłeś cwaniaku za obelge, tylko za utożsamienie mnie z instrumentem muzycznym, na co zwracam ci uwagę w innym wątku.Trolujesz cały czas bezczelnie i łżesz w żywe oczy.


Pt gru 08, 2017 10:47
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Pytania do moderatora
Proponuję zakończyć przepychankę.
Potwierdzam, że chwat nie powinien był używać w stosunku do innego usera określenia "cymbał", które dzisiaj ma raczej jednoznaczną konotację.
Udzielam więc chwatowi naganę publicznie i zawiadamiam, że następne nadużycia będą skutkowały karami formalnymi.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt gru 08, 2017 12:24
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Pytania do moderatora
Ależ chwat wcale nie twierdzi, że powinien był używać w stosunku do Paulito określenia "cymbał". Wprost przeciwnie, chwat już dawno stwierdził, że było to niewłaściwe i za to przeprosił viewtopic.php?p=978160#p978160
Czy w związku ze sprawą, która zgodnie z normą obyczajową została już naprawiona, udzielenie publicznej nagany chwatowi, nie jest w tym momencie aby nieco spóźnione? :co:

Poza tym, to Paulito używa sobie w tej chwili w najlepsze, określenia "cwaniak" odnośnie chwata i zarzuca mu trolling, w dodatku bezczelny i bezczelne łgarstwa, cały czas dokonywane w żywe oczy.
Czy byłby Paulito tak uprzejmy i mógłby zacytować chociażby jedno z łgarstw chwata, dokonywanych przez chwata rzekomo cały czas i w żywe oczy?

A do Moderacji chwat ma następujące pytanie: czy aby Moderacja nie pomyliła się z adresowaniem publicznej nagany?
Bo jeżeli się nie pomyliła, to znaczy, że podobnie jak Paulito, uznaje Moderacja chwata za cwaniaka i łgarza, a taka osoba - jako że zasługuje na takie określenie - swoim postępowaniem zapewne nie przestrzega regulaminu i powinna być z forum usunięta.
Tedy doprasza się chwat konsekwencji w działaniach Moderacji: albo uznania określeń Paulita pod adresem chwata za niezgodne z prawdą, lub w przypadku uznania zarzutów za zgodne z prawdą, karnego usunięcia chwata-cwaniaka-trolla-łgarza. :olaboga:

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pt gru 08, 2017 13:52
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Pytania do moderatora
Czy możemy zakończyć temat uznając, że przeprosiłeś (choć trochę w zawoalowany sposób) a Paulito nie będzie dalej zapędzał się w emocjach?
Przeprosiny nie zmieniają faktu, że popełniłeś wykroczenie. Zmieniają jedynie surowość wyroku.
:lol:

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt gru 08, 2017 14:47
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Pytania do moderatora
Hmm, no cienko widzę takie zakończenie tematu. :dokitu:

Bo jeśli moje nazwanie kogoś cymbałem, ku czemu ten ktoś dawał całkiem niezłe powody (i daje nadal, bo samego tematu-powodu "cymbała" ten ktoś nie ruszył - więc prawdopodobnie trollował) i przeproszenie go za to, skutkuje publiczną naganą, no to znaczy, że Moderacja z nakręcaniem uszu forumowiczom nie zwleka. No ale takiej jej prawo i niech tak będzie.

Tylko teraz oczekiwać należałoby, że Moderacja swoje ostre kryteria zastosuje do wszystkich rozmówców, a w szczególności do tych, których ma pod nosem i widzi co wygadują, a wygadują pod adresem innych co im ślina na język przyniesie, wyzywając ich od cwaniaków aż po łgarzy, dowodów żadnych nie przedstawiając.
Coś mi się wydaje, że nazwanie kogoś cwaniakiem i łgarzem, bez podania uzasadnienia, jest dwa razy większym kalibrem obelgi, niż nazwanie kogoś cymbałem (przy powtarzanym kilka razy uzasadnieniu "cymbała" :puknij: ) i późniejsze przeproszenie. A jednak nazwanie cwaniakiem i łgarzem uchodzi. Więc moim zdaniem, sprawa mocno na jedną nóżkę utyka.

Cóż więc powiemy? Czy możemy nazywać rozmówców na chybił trafił cwaniakami i łgarzami? Żadną miarą właściwe mi się to nie wydaje.
Jakież więc będzie zdanie Moderacji na tę okoliczność? Bo jeżeli można sobie tak wygarniać i Moderacja da na to zielone światło, pewne rozmowy w ich formie dotychczasowej bez zmian pozostawiając, to chwat już się mocno na tę gratkę ręce zaciera :yes:

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pt gru 08, 2017 16:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pytania do moderatora
Paulito napisał(a):
Nie przeprosiłeś cwaniaku za obelge, tylko za utożsamienie mnie z instrumentem muzycznym, na co zwracam ci uwagę w innym wątku.Trolujesz cały czas bezczelnie i łżesz w żywe oczy.

Powoli z takimi oskarżeniami, bo trzeba je udowodnić. Nieudowodnione będą uznane za oszczerstwo. Czekam na dowody.
Paulito napisał(a):
ErgoProxy napisał(a):
No to przetestujmy.

Małgosia to fujara, a chwat is a faggot.

Ban?


Albo:

Małgosia trzyma fleta, a chwat trąbe :D
Zgrana orkiestra :-D

Gdyby powyższe skojarzenie nie dotyczyło mnie (nie jestem sędzią we własnej sprawie), a innego moderatora, poleciałyby kary regulaminowe.
Czy wzorując się na Twojej pewności co autor miał na mysli mam też mieć taką pewność? Bo akurat powyższe zestawienie kojarzy mi się bardzo dwuznacznie i chamsko.

@chwat
Proszę, skończ temat.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt gru 08, 2017 16:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Pytania do moderatora
Rzeczywiście chamska zagrywka. Zamiast przykładu adekwatnego, celowe przegięcie, aby obrazić i dowalić. Polecam się ogarnąć i to natychmiast, bo takie popisy skończą się szybko i gwałtownie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt gru 08, 2017 17:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Pytania do moderatora
Małgosiaa napisał(a):
@chwat
Proszę, skończ temat.

W momencie pojawienia się ze strony Moderacji uwagi:
Małgosiaa (do Paulito) napisał(a):
Powoli z takimi oskarżeniami, bo trzeba je udowodnić. Nieudowodnione będą uznane za oszczerstwo. Czekam na dowody

chwat ze swojej strony uważa temat za zakończony.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pt gru 08, 2017 17:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Pytania do moderatora
Małgosiaa napisał(a):
Paulito napisał(a):
Nie przeprosiłeś cwaniaku za obelge, tylko za utożsamienie mnie z instrumentem muzycznym, na co zwracam ci uwagę w innym wątku.Trolujesz cały czas bezczelnie i łżesz w żywe oczy.

Powoli z takimi oskarżeniami, bo trzeba je udowodnić. Nieudowodnione będą uznane za oszczerstwo. Czekam na dowody.


Po pierwsze.

Nie odpowiedziałaś na pytanie.

Wrzucam, poniżej:

Małgosią napisał(a):
. Małgosiaa napisał(a):
A gdzie Twoja znajomość Biblii? Św. Paweł w 1 Kor 13 mówi o cymbale brzmiącym, a nie o cymbałach.


Mój komentarz:


Cytuj:
.
A co ma piernik do wiatraka?

Czy napisał o cymbale brzmiącym i zacytował Pawła?
Mam ci jeszcze raz zacytować jego wypowiedź?



medieval_man zrozumiał problem, natomiast Ty szłaś w zaparte.

To jak będzie, chcesz kontynuować ten wątek i dalej brnąć w nonsensy?

Małgosiaa napisał(a):
.

Powoli z takimi oskarżeniami, bo trzeba je udowodnić. Nieudowodnione będą uznane za oszczerstwo. Czekam na dowody.


No proszę, teraz to czekasz. ;-)

A jak chwat nazywał mnie" cymbałem" , to zaczęłaś się bawić w apologetkę i przywoływać werset, który nie miał związku z tematem.A na dodatek zarzuciłaś mi, że jestem przewrażliwiony, bo przecież chwat przeprosił.

Nie, do tej pory nie przeprosił, bo jak wskazuje ten cytat:

na przeprosiny za "obelgi" Paulito, reaguje Paulito pretensjami, słowo "obelga" umieścił w cudzysłowie.

Ponadto twierdził:

.
Uważa się Paulito za uprzywilejowanego, który:
- może żądać absurdalnych dowodów
- krytyczne komentarze do swoich absurdalnych żądań, uważa Paulito za obelgi
- na wyjaśnienie pretensji reaguje Paulito celową prowokacją
- na prośbę wyjaśnienia celowej prowokacji, dokonuje Paulito odmowy wyjaśnienia, dokonując kolejnej prowokacji .


Mój komentarz:

:. Nie przeprosiłeś cwaniaku za obelge, tylko za utożsamienie mnie z instrumentem muzycznym, na co zwracam ci uwagę w innym wątku.Trolujesz cały czas bezczelnie i łżesz w żywe oczy

Podtrzymuje to co tutaj napisałem, ponieważ chwat nie przyznał się do tej pory do wykroczenia (w sensie użycia słowa "cymbał" o wyraźnych konotacjach negatywnych), wymyślał sobie usprawiedliwienia, dokonując co raz to nowych zarzutów pod moim adresem (patrz wyżej).Każdy ma swoje granice wytrzymałości, dlatego moja reakcja była emocjonalna ( i za to przepraszam chwata), ale uzasadniona.


Cytuj:
. Gdyby powyższe skojarzenie nie dotyczyło mnie (nie jestem sędzią we własnej sprawie), a innego moderatora, poleciałyby kary regulaminowe.
Czy wzorując się na Twojej pewności co autor miał na mysli mam też mieć taką pewność? Bo akurat powyższe zestawienie kojarzy mi się bardzo dwuznacznie i chamsko.


Dlaczego?

Wystarczy że będziesz się wzorować na swojej pewności ;-)

Twój cytat, tylko troszkę okrojony:

Małgosiaa napisał(a):
. A gdzie Twoja znajomość Biblii?


Ja: Przecież w Piśmie jest mowa o flecie.

Psalm 150:

. Chwalcie Boga w Jego świątyni,
chwalcie Go na wyniosłym Jego nieboskłonie!2
2 Chwalcie Go za potężne Jego czyny,
chwalcie Go za wielką Jego potęgę!
3 Chwalcie Go dźwiękiem rogu,
chwalcie Go na harfie i cytrze!
4 Chwalcie Go bębnem i tańcem,
chwalcie Go na strunach i flecie ! .


Po pierwsze nie utożsamiałem cię z fletem, tak jak chwat mnie z cymbałem, a po drugie, użyte przeze mnie słowo "flet" jest w języku Polskim definiowane jednoznacznie.

Poniżej definicja:

.
Flet – instrument dęty drewniany z grupy aerofonów wargowych. Zazwyczaj ma postać cienkiej, pustej w środku rurki (istnieją również flety o innych kształtach, np. okaryna .
(Wikipedia)

A więc:

Trzymanie instrumentu muzycznego jest czymś niestosownym?Jesteś przewrażliwiona?

Wybacz, ale nie ponoszę odpowiedzialności za Twoje skojarzenia.W sensie językowym i Biblijnym, nie masz podstaw do formułowania pod moim adresem żadnych zarzutów. :)


So gru 09, 2017 6:24
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pytania do moderatora
Paulito napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Paulito napisał(a):
Nie przeprosiłeś cwaniaku za obelge, tylko za utożsamienie mnie z instrumentem muzycznym, na co zwracam ci uwagę w innym wątku.Trolujesz cały czas bezczelnie i łżesz w żywe oczy.

Powoli z takimi oskarżeniami, bo trzeba je udowodnić. Nieudowodnione będą uznane za oszczerstwo. Czekam na dowody.


Po pierwsze.

Nie odpowiedziałaś na pytanie.

Wrzucam, poniżej:

Po pierwsze: nie doczekałam się dowodów, a trollingu, a więc zgodnie z regulaminem - ostrzeżenie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So gru 09, 2017 7:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Pytania do moderatora
Małgosiaa napisał(a):
Po pierwsze: nie doczekałam się dowodów, a trollingu, a więc zgodnie z regulaminem - ostrzeżenie.


Jaka jest Twoja definicja dowodu?.Jaką jest definicja trollingu i konkretnie, które słowo wchodzi w jej zakres.
Czy chwat zgodnie z zasadą proprcjonalności otrzyma również ostrzeżenie za obrażanie mnie?


So gru 09, 2017 8:08
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pytania do moderatora
Paulito napisał(a):
Jaka jest Twoja definicja dowodu?

słownikowa
Paulito napisał(a):
Jaką jest definicja trollingu i konkretnie, które słowo wchodzi w jej zakres.

§ II/4. Na forum zabrania się:
- łamania prawa;
- wypowiedzi wulgarnych, obraźliwych, ośmieszających lub poniżających;
- werbowania do sekt;
- agitacji na rzecz poglądów i działań sprzecznych z zasadami wyznawanymi przez gospodarzy forum;
- trollingu (działań mających na celu wzniecenie kłótni internetowej); definicja tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling
Paulito napisał(a):
Czy chwat zgodnie z zasadą proprcjonalności otrzyma również ostrzeżenie za obrażanie mnie?

Nie, gdyż chwat przeprosił, a Ty nadal się awanturujesz.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So gru 09, 2017 8:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL