Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 10:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
 Pytania do moderatora 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 23, 2003 15:46
Posty: 358
Post 
Szanowny Panie Adminie-

Być może, że ma Pan rację pisząc , że forum to nie miejsce na edycje tekstu jak i to, że równiez potrzeba mysleć nad tym ,co sie chce napisac.

Ale uwazam ,ze jest niesprawiedliwe ,że moderatorzy forum mogą swoje posty zmieniać nawet po kilka razy - a zwykli uzytkownicy nie mogą.

A przeciez również można coś niezręcznie napisać albo też zapomniało sie umiescić jakiejś ważnej informacji do tekstu.

Wiec myśle , że taka opcja powinna być, by móc zmienić swój zapisany i wysłany post.
Proszę to rozważyć -


serdecznie pozdrawiam :-D awe

_________________
.. „Szatan w ciemnościach łowi. Jest to nocne zwierzę.
Kryj się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże.” A. Mickiewicz


So mar 13, 2004 17:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 20:44
Posty: 3436
Post 
Mozliwosc zmiany postow, po co? Jesli w wyniku dyskusji czy lektury doszlam do wniosku, ze sie mylilam, moge sie przyznac do tego w nowym poscie, jesli urazilam - przeprosic. Tu nie chodzi tylko o pomylke czy blad stylistyczny, jezykowy, ortograficzny itd. Slowo wypowiedziane, napisane juz dotarlo do kogos, moze zranilo. Trzeba byc odpowiedzialnym za to, co sie pisze i mowi.
I nie chodzi tu przeciez o bycie choragiewka na wietrze, ale dopoki zyjemy, wzrastamy, zawsze moze sie zdarzyc, ze nagle zweryfikujemy swoje poglady, przekonania i potrzeba odrobine odwagi, by sie do tego przyznac.

Pozdrawiam


So mar 13, 2004 19:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Poza tym można poprosić moderatora - sam kilkakrotnie wycinałem lub poprawiałem posty na czyjąś prośbę.

Pozdrawiam :)


So mar 13, 2004 19:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 23, 2003 15:46
Posty: 358
Post 
pedziwiatr napisał(a):
Slowo wypowiedziane, napisane juz dotarlo do kogos, moze zranilo. Trzeba byc odpowiedzialnym za to, co sie pisze i mowi.
I nie chodzi tu przeciez o bycie choragiewka na wietrze, ale dopoki zyjemy, wzrastamy, zawsze moze sie zdarzyc, ze nagle zweryfikujemy swoje poglady, przekonania i potrzeba odrobine odwagi, by sie do tego przyznac.


Wcale nie chodzi mi o to by ranić kogoś a potem zmieniac psty ,tylko o mozliwość dopisania wiadomości a przede wszystkim dzis własnie kliknęłam zamiast na podgląd to na wyslij - no i nie miałam mozliwości naprawy postu.

Saksonie proszę powiedz jaka jest procedura by zmienić post u moderatora.
Pozdrawiam awe :-D

_________________
.. „Szatan w ciemnościach łowi. Jest to nocne zwierzę.
Kryj się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże.” A. Mickiewicz


So mar 13, 2004 22:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
awe

moderator sam sobie może zmienić, tak jak i może zmienić innym

piszesz, że to niesprawiedliwe - może i tak, tak samo jak to, że moderator może usuwać posty innych, a zwykli użytkownicy nie....

Pozdrawiam :)


So mar 13, 2004 22:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
Nie bardzo rozumiem czemu nie ma opcji umożliwiającej zmiany (edycji własnego postu)
Ba nawet jeżeli już ktoś powołał się na tekst przykładowo mój wcześniej przed edycją . To automatycznie może się pokazywać wpis na moim poście (tekst ten przemedytowano tyle razy i kiedy),,
A skoro tu wielu userów życzy sobie edycji To może jednak..
A to żeby pisać do moderatora o zmianę swojego postu . Toć to jakieś kuriozum !!
Pozdrawiam


N mar 14, 2004 7:41
Zobacz profil
Post 
Godunowie !, "Awe"
A wyobraźcie sobie użytkownika, który "w oczy" chce zaprzeć się swoich słow...
Mając możliwość zmiany postów - ma idealne narzędzie ku temu, gdyż nikt nie jest wstanie sprawdzić słow, które zostały zmienione...

Parę razy miałem już takie sytuacje, gdzie cała moja argumentacja byłaby bezcelowa, gdyby ktoś zmienił tylko parę wyrazów w swojej wypowiedzi...


N mar 14, 2004 10:06

Dołączył(a): N sie 31, 2003 4:32
Posty: 282
Post 
No to uwazaj ddv, bo A i M ma taka mozliwosc !! ;P

_________________
Bogu ducha winny


N mar 14, 2004 12:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 04, 2003 15:49
Posty: 236
Post Opcja zmiany postów.
Uważam, że jednak powinna być dostępna możliwość zmiany postów, tyle, że można wyznaczyć jakiś limit postów, po napisaniu których danemu użytkownikowi byłaby ta opcja udostępniana (na przykład 100 czy 200), choć, z racji tego, że niektórzy mogliby postępować w tym względzie nieuczciwie, udzielenie jej i tak pozostawałoby w gestii administratora (bądź tego, kto mógłby ją udostępnić).
Jeśli chodzi o dotychczasową możliwość zmiany postów, to czasem niemal więcej jest zachodu z ewentualnym poprawieniem, niż jest to warte. No bo jak nazwać sytuację, w której o zwykłe dodanie w odpowiednim miejscu cudzysłowu wprzódy należy napisać do moderatora "referat" z podaniem odpowiednich namiarów? Jest z tym trochę zachodu. A poza tym (przynajmniej raz bodajże się z tym zetknąłem) może być tak, że z niewiadomo jakich powodów jakiś moderator nie dokona poprawki i wówczas ponownie należy pisać.
Poza tym mogą również istnieć bariery psychologiczne.
Dlatego lepiej chyba będzie i "wygodniej", że zwłaszcza dla tych, którzy nie mają opinii nieuczciwych taka opcja zostanie udostępniona. A obecnie można by to teoretycznie tak odebrać, że na przykład w opinii administratora moderatorzy są uczciwi (tu raczej miałbym pewne zastrzeżenia), a pozostali forumowicze - nie.


Pn mar 15, 2004 19:20
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 31, 2003 4:32
Posty: 282
Post 
Jest tu tak funkcja, ze mozna zobaczyc liste ostatnich 100 wpisow, albo... wpisow z ostatnich 24h, 48h, tygodnia itp... Jest? Jesli nie to kiedy bedzie? :)

_________________
Bogu ducha winny


Wt mar 16, 2004 20:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 30, 2004 12:20
Posty: 44
Post 
trzeba częściej odwiedzać stronę to będziesz na bieżąco :P


Cz mar 18, 2004 21:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Marek Antoniusz napisał(a):
Jest tu tak funkcja, ze mozna zobaczyc liste ostatnich 100 wpisow, albo... wpisow z ostatnich 24h, 48h, tygodnia itp... Jest? Jesli nie to kiedy bedzie? :)


Marku Antoniuszu jeśli cię interesuje coś takiego (wg zapytania twojego) to jest opcja szukam i tam wpisujesz jaki okres cie interesuje, jaki temat cię interesuje itp.

Zachęcam do ogólnego zapoznania się z tym co jest dostępne, jeśli jakiś problem to zachęcam o zapytanie moderatorów, administratora lub najczęściej bywających osób.


Cz mar 18, 2004 21:38
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 31, 2003 4:32
Posty: 282
Post 
Pharisee napisał(a):
Zachęcam do ogólnego zapoznania się z tym co jest dostępne, jeśli jakiś problem to zachęcam o zapytanie moderatorów, administratora lub najczęściej bywających osób.


Ej, dowcipnis... a co ja tu robie? Przeciez pytam moderatora, a poprzez publiczny charakter tego zapytania, takze najczesciej bywajace osoby :P

Filipek, najlepiej byc na biezaco, fakt, ale jak sie nie jest to opcja szukam nie pomoze w tym o co pytam Pharisee.

_________________
Bogu ducha winny


So mar 20, 2004 10:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Marek - masz funkcję - pokaż posty od ostatniej wizyty
Bodaj prawy górny róg ekranu
No i przy pierwszym wejściu te nowe mi się zawsze świecą na pomarańczowo - gorzej jak wejdę i wyjdę nie czytając :(

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


So mar 20, 2004 10:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Marek Antoniusz napisał(a):
Ej, dowcipnis... a co ja tu robie? Przeciez pytam moderatora, a poprzez publiczny charakter tego zapytania, takze najczesciej bywajace osoby :P


Dowcipnisiem niyjestech, moderatorym żech tu był.
Pytać może każdy, ale czy ktoś logicznie odpowie to tego na 100 % pewnym być nieidze, przez "szukam" częściowo znajdziesz to co c hcesz, inna forma to przeglądać temat po temacie i czytać to co najbardziej interesuje.


So mar 20, 2004 11:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL