Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 19:55



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Ostrzeżenie za uszczypliwości? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 22:33
Posty: 470
Post Ostrzeżenie za uszczypliwości?
http://www.forum.wiara.pl/viewtopic.php ... 7&start=90

Może od razu powinienem tu to wsadzić, zamiast w temacie odpowiadać moderatorowi... Jestem zdziwiony dlaczego dostaję ostrzeżenie (wprawdzie tylko słowne). Nie napisałem nic obraźliwego, nie łamię ragulaminu... A że napisałem kilka gorzkich słów... No cóż, słowa krytyki wypadałoby przełknąć z pokorą... Jest to dla mnie tym bardziej niezrozumiałe, że wcześniej w tym temacie pojawiły się nawet nie uszczypliwości, ale wręcz pomówienia pod adresem protestantów.

O ile się nie mylę regulamin nie zabrania drobnych przytyków, uszczypliwości - o ile nie przekracza się w tym granic kultury osobistej. Jeśli jest przeciwnie, to proszę to wskazać. Proszę też wskazać co konkretnie w moich wypowiedziach było "niewłaściwe".

_________________
"I nie masz w żadnym innym zbawienia; albowiem nie masz żadnego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które byśmy mogli być zbawieni." (Dzieje Apostolskie 4, 12)

Pomóż naszej Elizce! - http://www.baptist.gniezno.pl/aktual/Elizy2


Wt mar 03, 2009 9:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Pierwsza uwaga - proszę nie zakładać w Moderacji kolejnych tematów. Od tego jest jeden: "Uwagi do moderacjiII".

Uwaga druga - po rozmowie z moderatorem i przejrzeniu wątku zarzut moderatora uważam za uzasadniony.

Odnośnie zaś Regulaminu, to czytamy w nim:

Cytuj:
§ IV: Uwagi końcowe:

1. Regulamin jest podstawą działania moderatorów, jednak nie jest możliwe, aby ująć w nim wszystkie możliwe sytuacje, dlatego prosimy nie pisać zażaleń dotyczących interwencji moderatora w jakimś miejscu, jeśli jedynym uzasadnieniem byłoby stwierdzenie, że „tego nie ma w regulaminie”.


Temat zamykam


Wt mar 03, 2009 9:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL