Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 5:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Czemu temat o Reiki został zamknięty? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 08, 2009 10:35
Posty: 50
Post Czemu temat o Reiki został zamknięty?
Czemu temat o Reiki został zamkniety tak szybko? Patrze tu na tematy i jest to jedyny temat, który został zamknięty. Podobno został zamknięty, bo nikt już nie miał nic do powiedzenia, a są przecież starsze tematy, w których nikt nie mówi już od wielu miesięcy i nie są zamknięte! Uważam, że temat został zamknięty, bo jest tematem niebezpiecznym i administrator tego forum zrobił to celowo! Bardzo mi się to nie podoba, jak również to, że z mojego profilu został usunięty mój podpis i adres mojej strony www! To jest już manipulacja! To jest brak szacunku! Taka sytuacja nie jest dopuszczalna na żadnym innym forum, ale rozumiem dlaczego zostało to zrobione. Z uwagi na to, że ludzie jeszcze potrafia myśleć i wysnuwac włąsne wnioski. A na mojej stronie podaje argumenty, których ani administrator ani nikt inny podważyć nie potrafi! Zresztą do ludzi trafiaja moje słowa. Na tym polega niebezpieczeństwo wejścia na moje strony i mojego bloga, na którego serdecznie zapraszam wszystkich.

_________________
(...) Bez wątpienia jesteś moim wybrańcem; i błogosławione są oczy, na które spojrzysz z radością. Lecz ciebie ja skryję pod maską smutku: ci, którzy ujrzą ciebie, lękać się będą żeś upadł: lecz ja ciebie wzniosę. [KP2,53]


N maja 17, 2009 13:33
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Czy możesz mi przesłać adres tej strony?


N maja 17, 2009 17:13
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Taka sytuacja nie jest dopuszczalna na żadnym innym forum,
'

:D


Pt cze 12, 2009 15:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Temat przeniosłam do właściwego działu.

1. Temat stał się miejscem przepychanek, a nie rozmowy. I jak widać nawet jego założyciel od 27 kwietnia się nim nie zainteresował...

2. Z regulaminu tego forum:

Cytuj:
Zabrania się wypowiedzi o charakterze obraźliwym, propagującym treści satanistyczne, erotyczne (szczególnie w jakikolwiek sposób promujące pedofilię), faszystowskie, rasistowskie, ezoteryczne , neopogańskie, itp. czy głoszących naukę sekt (dotyczy to również reklamowania stron o takiej tematyce).

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt cze 12, 2009 19:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Manipulacją to jest dawanie sobie loginu "Bodhisattva".


Pt cze 12, 2009 22:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL