Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 11:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Anonimowe kasowanie postow 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 10, 2009 15:06
Posty: 225
Post Anonimowe kasowanie postow
"Witaj,

Otrzymujesz ten email ponieważ obserwujesz temat "Regulamin sobie, GrubaOsmiornica sobie" na WIARA.PL. W tym temacie pojawiła się odpowiedź od Twojej ostatniej wizyty. Możesz skorzystać z poniższego odnośnika aby zobaczyć odpowiedzi. Nie dostaniesz więcej powiadomień dopóki nie odwiedzisz tego tematu.

viewtopic.php?p=441276#441276
"

i teraz pytanie do moderacji: skad mam wiedziec o co chodzi, ktory z moich postow zopstal skasowany, moze caly watek polecial, nie wiem w jakim dziale, nie wiem za co (naprawde nie wiem), mam zero informacji a co za tym idzie: absolutne zero edukacji. Czy moge sie dowiedziec co sie stalo?


So cze 13, 2009 10:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 22:30
Posty: 1191
Post 
Od kogo dostałaś tę wiadomość? Tam szukaj wyjaśnień, pozdrawiam :)

_________________
O Tobie mówi serce moje;
szukaj Jego oblicza...


So cze 13, 2009 17:03
Zobacz profil
Post 
Nie ja to wycinałam, ale po tym co widzę w Archiwum to poleciał post z działu "Prawdy wiary".
Dział ten ma swój własny, specyficzny regulamin. Proszę sobie go przeczytać i zastosować się do niego. Wtedy posty nie będą wycinane.


So cze 13, 2009 17:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 10, 2009 15:06
Posty: 225
Post 
Juz wiem co i jak, ale zwrocilbym tutaj uwage na to, ze z maila ktorego otrzymalem zupelnie nic nie wynika, nawet to, ze post zostal skasowany! A nadawca jest forum@wiara.pl...

Moze daloby rade jakos to zmienic tak na przyszlosc? Najlepiej gdyby taki mail zawieral skasowanego posta, zeby w ogole potem czlowiek wiedzial za co poszedl.. a jesli nie, to info o egzekutorze i faktyczny tytul watku w ktorym sytuacja sie wydarzyla.


N cze 14, 2009 22:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Tekst wysłał automat, bo włączyłeś śledzenie tematu, z którego poleciał post. Post został wydzielony z wątku i "śledzenie" przeniosło się na nowy powstały w ten sposób temat...

Po kliknięciu na link masz jakiś komunikat zabraniający dostępu, prawda? Nie pamiętam jego treści dokładnie.

Na automat niestety nic nie poradzimy.

A tytuł nowego wątku można potraktować jako swoisty "komentarz moderatora".

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N cze 14, 2009 23:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL