Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 0:18



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Moderatorzy we mgle... 
Autor Wiadomość
Post Moderatorzy we mgle...
Bardzo niepokoi mnie postawa moderatorów na tym „Chrześcijańskim” forum. Mój przyjaciel śld też to zauważył, że moderatorzy są niesprawiedliwi! Oto co za tym przemawia:
Wątek w którym mój ziom Platon dyskutował na temat postawy Kamyka, który na swoim blogu opublikował zdjęcia dwuznaczne nie tylko katolicko, ale i pedagogicznie ( jestem dyplomowanym pedagogiem z wyróżnieniem) został ukrócony na podstawie podważenia niespełna 25% wątpliwości przez jakiegoś dziwnego saxona. Saxon w uzasadnieniu bana dla Platona odniósł się do zaledwie jednej nieprawidłowości w dyskusji Platon – Kamyk. W międzyczasie insynuował, że Platon oskarża Kamyka o homoseksualizm i satanizm nie popierając tego żadnymi dowodami – bo takowych nie ma! Żądam w związku z tym upomnienia moderatora saxona i przywrócenia na forum honoru Platona jako obrońcy ideałów chrześcijańskich! Jednocześnie wzywam do refleksji nad postawą moderatorów, którzy pozwalają bezkarnie na sugestie, że Jezus lubił sobie wypić. Patrz osobny wątek Zagubiony Jacek Rakoczyk. [W przypadku Bana, proszę o dokładne i pełne uzasadnienie, możliwość obrony oraz informuję, że w przypadku moich wątpliwości naświetlę sprawę redaktorom Małego Gościa Niedzielnego i Gościa Niedzielnego – jestem prenumeratorem.]


N cze 14, 2009 21:19
Post 
Ze smutkiem muszę zgodzić się z przedmówcą: moderatorzy forum wiara.pl są politpoprawni w pełnym znaczeniu tego słowa.Jakiekolwiek ostrzejsze wypowiedzi (ale nie obrażające,a tylko fundamentalno katolickie) moje,potępiające homoseksualizm czynny,obrażanie katolików,aborcję lub eutanazję,a także podważające wierzenia świadków jehowy, spotykają się z szykanami nie tylko ze strony przeciwników,ale właśnie ze strony moderatorów.Nie rozumiem dlaczego,wolność słowa to wolność słowa,ale ochrona wiary przede wszystkim.A jak nazywa się to forum?
FORUM WIARA.PL!
Żądam pełnych wyjaśnień kasowania moich postów zwłaszcza nt. homoseksualizmu i aborcji,usuniętych przez moderów (oni wiedzą).


N cze 14, 2009 21:36
Post 
czyżby "tolerancja" gazety aborczej oblepiła chrześcijan??? czy lepiej podać poganom słodki plaster miodu poprawności politycznej, niż chrześcijańską sól Chrystusa?


N cze 14, 2009 21:51

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
viewtopic.php?p=441657#441657

i proszę pisać zarówno do GN jak i MGN :)


N cze 14, 2009 22:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL