Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 4:11



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 Prośba o usunięcie konta 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lis 18, 2009 11:33
Posty: 2
Post Prośba o usunięcie konta
Ponieważ zablokowano moje konto założyłem nowe. Tylko po to, aby zgłosić prośbę o usunięcie obu.

ie mam zamiaru dalej być na forum, gdzie panuje niesprawiedliwość - gdzie jednych toleruje się pomimo że obrażają innych (w dodatku ateistę), a innych oskarża się fałszywie o coś, czego nie zrobili i bez powodu skazuje się na banicję. tak uczyniono ze mną - nie złamałem regulaminu, a moje konto mimo to zostało zablokowane. Przekonuję się, że na tym forum człowiek korzystający z konstytucyjnycych praw a jednocześnie zabiegający o to, aby był jakiś ład, i by jeden drugiego nie obrażał, nie ma co szukać. Nie po raz pierwszy administracja tego forum zachowuje się niesprawiedliwie. Widać odpowiada jej to, że są osoby, które z tego forum robią bagno i nic nie zamierza zrobić, by to zmienić

Żegnam, drodzy "chrześcijanie"! jestem zgorszony i oburzony waszym postepowaniem! Miłego chodzenia na msze "święte", całowania relikwii, klękania przed dziełami ludzi (obrazami i rzeźbami). Ja dobrze się czuję tyloko tam, gdzie ludzie idą za Chrystusem. a to forum nie jest dobrym miejscem dla człowieka wierzącego.


Śr lis 18, 2009 12:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 18, 2009 11:33
Posty: 2
Post 
viewtopic.php?t=14166&start=2070 - widzę. jeśli Saxcon chcesz coś wyjaśnić, to możemy jeszcze dojśc do łądu może. Pisz na mejla podfanego do rejestracji tego konta.


Śr lis 18, 2009 12:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 17:05
Posty: 1061
Post 
jestem tu już trochę, a jedynym przejawem niesprawiedliwości ze strony moderacji było usunięcie mojego tematu z linkiem do "spowiedzi online", która wyśmiewała Rydzyka, a nie spowiedź. ale tylko drobnostka i nie widzę powodu dla oburzenia :P

_________________
"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują." - Albert Einstein


Śr lis 18, 2009 15:12
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Miłego chodzenia na msze "święte", całowania relikwii, klękania przed dziełami ludzi (obrazami i rzeźbami). Ja dobrze się czuję tyloko tam, gdzie ludzie idą za Chrystusem. a to forum nie jest dobrym miejscem dla człowieka wierzącego.


Z tego co napisałeś widać że nic o Katolikach nie wiesz, relikwie nie są dla nas bogami, oddajemy cześć relikwiom po to by święta osoba którą prosimy ubiegała się o łaski dla nas u Boga. Mało więc, nawet do świętych się nie modlimy, za każdym razem gdy wspominamy świętego nie prosimy aby to on sam coś zrobił, leczy by prosił Boga.... Czy tego nie wolno?

Nasze modlitwy brzmią tak:

Święty Marku - módl się za nami.
Święta Maryjo - módl się za nami.
Święty Tomaszu - módl się za nami.

...

Nigdzie nie usłyszysz:
Św Augustynie zmiłuj się nad nami, udziel nam twojej łaski...

Bo łaska pochodzi od Boga.
Powiem ci tyle: Przykro patrzeć jak odchodzi ktoś od wiary na stronę odstępców z 1517 tylko dlatego że tak naprawdę nie rozumie jak się należy modlić i co czcić :(
Idziesz za Chrystusem powiadasz.... Jak dla mnie to Chrystus jest w Kościele założonym przez niego, przekazany Piotrowi, on zaś następnym namiestnikom, papieżom. Nie zaś gdzieś u kogoś komu się coś nie podobało. A to ostatnie stwierdzenie, że to forum nie jest dobrym miejscem dla wierzących ... to już jest zwykła bezczelność. To forum jest najlepsze :-) Nie znam lepszego forum.


Śr lis 18, 2009 20:24

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post 
r4dz10 napisał(a):
jestem tu już trochę, a jedynym przejawem niesprawiedliwości ze strony moderacji było usunięcie mojego tematu z linkiem do "spowiedzi online", która wyśmiewała Rydzyka, a nie spowiedź. ale tylko drobnostka i nie widzę powodu dla oburzenia :P


Bo tylko Triplex ma zwyczaj się ciężko obrażać kiedy ktoś np. wytknie kreacjonizmowi jego najoczywistsze nawet kłamstwa. Dla niego to już ciężka oblega za którą by pewnie najchętniej pozwał nas do sądu. A dyskusji ani podjąć nie chce, ani pewnie nie umie. Za każdym razem jest to samo - wykrzykuje swoje wielkie oburzenie faktem że ktoś polemizuje z jego "prawdami objawionymi" po czym ucieka. Tak samo teraz, tak samo pół roku temu, kiedy ogłaszał wszem i wobec konferencję kreacjonistyczną w Poznaniu, po czym uznał za ogromne chamstwo wszelką krytykę kreacjonizmu. I jeszcze płakał biedaczek, że moderacja na chrześcijańskim forum go nie obroni przed niedobrymi ateuszami-ewolucjonistami.

No ale w końcu wiadomo że tzw. "biblijni chrześcijanie" za chrześcijan uznają tylko i wyłącznie innych "biblijnych chrześcijan" tj. młodoziemskich kreacjonistów. Katolicy to żadni chrześcijanie, tylko słudzy antychrysta. Więc to forum wcale chrześcijańskie nie jest. Katolicy to nie chrześcijanie (Sebastian jako kreacjonista może się jeszcze jakoś załapie, ale inni - w życiu!), a kto uważa inaczej, ten jest cham i prostak :)


Śr lis 18, 2009 22:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL