Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Prosimy nie karmić trolla 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
Val napisał(a):
Teraz rozumiesz, jak się mógł poczuć Jajko? Też nie widział znamion trollingu w swoim temacie, a mod się uparł. Mod może wykorzystać ten zapis w zasadzie do większości wypowiedzi. To subiektywizm proszę pana.

Rozumiem, że proponujesz, że nikt nie musi widzieć u siebie znamion trollingu, nawet jesli ten trolling jest?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt lip 05, 2013 20:08
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 02, 2014 10:26
Posty: 248
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
Przycisku jak nie było tak nie ma.....
'_' proszę o zrobienie '_'

_________________
Pozdrawiam Aga2003
Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.Jan Paweł Drugi


Śr lut 19, 2014 7:25
Zobacz profil
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
Jakiego przycisku?


Śr lut 19, 2014 7:48

Dołączył(a): So wrz 25, 2010 19:44
Posty: 180
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
@Aga to, że pogląd czyjejś osoby ci się nie podoba, nie oznacza że za naciśnięciem przycisku zmieni ona zdanie.


N lut 23, 2014 20:11
Zobacz profil
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
Ale będzie niewidoczna. Ostatecznie jeden drugiemu może działać na nerwy tak bardzo, że nie chce się go już widzieć na oczy. Trafiła mi się jedna taka osoba na Katoliku, która nawijała w kółko jedno i to samo, i były to treści, od których robiło mi się niedobrze.

Tyle tylko, że z ignorowaniem na forach jest ten problem, że trzeba się zalogować, żeby ono zadziałało.


Wt lut 25, 2014 14:16
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
A ja nie rozumiem jaki wstyd, ujma na honorze jest w tym, że lepiej jest wchodzić incognito niż zalogowanym. Jeśli kogoś nie lubię czytać, nie zmuszę się, by czytać. Niech sobie pisze co chce, może inni odbierają to inaczej, ja nie muszę. Nie muszę też ripostować tego co inni piszą, nawet wówczas, gdy są to bzdury.
Ty możesz dostawać mdłości, inna osoba będzie zachwycona tym samym tekstem. Problem więc leży w czytającym, nie piszącym. Jeśli nie łamie regulaminu, ma prawo pisać. Między trollowaniem a pisaniem na jeden temat mamy jednak różnicę.


Wt lut 25, 2014 17:41
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
Osobiście też jestem przekonana, że przynajmniej niektóre z konfliktów udałoby się zażegnać gdyby na forum istniała możliwość włączenia t.zw. ignora. Niestety nie od moderacji to zależy.
Sprawa była poruszana przynajmniej parę razy i wygląda na to, że na razie jest to nie do przeskoczenia.


Wt lut 25, 2014 18:31
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
Po naciśnięciu takiego przycisku dany użytkownik wcale nie staje się niewidoczny, ponieważ:
  1. Zamiast jego korespondencji widzisz napis typu: "Nie widzisz tego postu, ponieważ dodałeś użytkownika do listy ignorowanych".
  2. Wypowiedzi użytkownika nadal są widoczne w cytatach i nawiązaniach postów innych osób.

Trolle, owszem, mają paskudne nawyki żywieniowe...
Obrazek

ale lepiej może zostawić ich moderatorom. Mają większe doświadczenie.


Pt lut 28, 2014 17:20
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
Cawilian napisał(a):
może zostawić ich moderatorom.

... zbanuję całą twoją wieś :D


Pt lut 28, 2014 19:11
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
MARIEL napisał(a):
Osobiście też jestem przekonana, że przynajmniej niektóre z konfliktów udałoby się zażegnać gdyby na forum istniała możliwość włączenia t.zw. ignora. Niestety nie od moderacji to zależy.
Sprawa była poruszana przynajmniej parę razy i wygląda na to, że na razie jest to nie do przeskoczenia.
Najłatwiej zapytać się osoby odpowiedzialne, na jakiej wersji skryptu forum pracuje. Jeśli zaczną się ciskać, będzie to oznaczać, że jest to wersja sprzed 3.0.2
Wcześniejsze wersje nie dają się automatycznie aktualizować :mrgreen:


N mar 02, 2014 13:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
Troll tu, troll tam. Zgodnie z definicja sa userami oddzialujacymi na ludzi o wysokim ego. Musze go czytac? Obrazi mnie? Zmusi do odpowiedzi? Wysiudac drania, bo nie recze za siebie!? Moze nalezy przyjrzec sie wlasnemu charakterowi?
Ja lubie trolli, rozweselaja nasz smutny swiat. Np. tutejszy quas. :)
W Sejmie poslanka Pawlowicz, w wywiadach Wrobel ze swym "Prosze mi nie przerywac, teraz ja mowie.", uwielbiam te kobiety.


Pn mar 02, 2015 22:43
Zobacz profil
Post Re: Prosimy nie karmić trolla
Higiena, lokis. W forum korzystamy z treści intelektualnych, które rozwijają naszą wrażliwość. Można to porównać do restauracji. Jeżeli po podłodze łażą karaluchy, to odbierają apetyt, choćby nawet nie właziły do talerzy.


Wt mar 03, 2015 15:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL