Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 4:14



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
 Zamkniety na dzien dobry 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 20:47
Posty: 17
Post Zamkniety na dzien dobry
Moj pierwszy post i .... zamkniety z lakonicznym wyjasnieniem od moderatora ze mamy wyszukiwarke i katechizm - zenada , gdybym tam znalazl odpowiedz na moje pytania nie bylo by wogole postu.
I zaden trolling w stylu tematu o aborcji czy hitlerze to nie jest .
Post pt. Bog , czas i wiara ? w dziale Wiara i Prawda.
I to ma byc Portal ludzi otwartych - jak w tytule strony www.?


Cz gru 16, 2010 11:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
viewtopic.php?f=46&t=27029

Założyłeś topik, w którym jednym tchem wkleiłeś ok. 10 pytań na zupełnie różne tematy, co w ogóle wygląda jak praca domowa z religii.

Nie mówiąc o tym, że o tym wszystkim już była mowa, co byś wiedział, gdybyś przed założeniem tematu poszukał, zadał sobie trudu, na forum.

To jest jak najbardziej dla ludzi otwartych - ale nie dla leniwych, którzy szukając odpowiedzi idą na łatwiznę zamiast przeszukać dyskusje już istniejące.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Cz gru 16, 2010 15:27
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 20:47
Posty: 17
Post Re: Zamkniety na dzien dobry
ja widze tam trzy pytania zwiazane z jednym tematem .
szukalem na forum ale niestety nie znalazlem ,
a swoja droga czlowiek ktory zadaje pytania to wedlug ciebie len?
no to gratuluje, powiedz wszystkim zeby zamiast zadawac pytania zaczeli szukac bo faktycznie gdzies kiedys i na cos ktos odpowiedzial.


Cz gru 16, 2010 15:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Skoro mod zamknął, należy przyjąć iż tematy o tym są na forum. Dziwię się jednak, że po prostu ich nie wskazał konkretnie.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pt gru 17, 2010 11:20
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zamkniety na dzien dobry
Pierwszy z brzegu przy użyciu wyszukiwarki forumowej: viewtopic.php?f=46&t=26540&hilit=zbawienie+dla+ludzi+przed+chrystusem Zajęło mi to całe 10 sekund.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pt gru 17, 2010 16:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 20:47
Posty: 17
Post Re: Zamkniety na dzien dobry
WIST napisał(a):
Pierwszy z brzegu przy użyciu wyszukiwarki forumowej: viewtopic.php?f=46&t=26540&hilit=zbawienie+dla+ludzi+przed+chrystusem Zajęło mi to całe 10 sekund.


prosze o podpowiedz gdzie jest ten topic?
wpisalem w wyszukiwarce:
zbawienie+dla+ludzi+przed+chrystusem
wynik:
Następujące słowa zostały zignorowane, ponieważ występują zbyt często: przed ludzi dla zbawienie+dla+ludzi+przed+chrystusem.
Musisz sprecyzować przynajmniej jedno słowo do wyszukania. Każde słowo musi zawierać od 3 do 14 znaków (z wyłączeniem „*”).
wpisalem rowniez jako adres :
http://www.wiara.pl/viewtopic.php?f=46& ... chrystusem
oraz
http://www.wiara.pl/viewtopic.php?f=46&t=26540
wynik:
Błąd 404
Oops! Strona nie może zostać wyświetlona

Niestety, nie możemy zlokalizować strony, którą chcesz odnaleźć.
Upewnij się, że w adresie nie ma literówek czy polskich znaków

jak to znalezc?
[spedzilem kilka minut :(]


Cz gru 23, 2010 19:33
Zobacz profil
Post Re: Zamkniety na dzien dobry
link, po prostu kliknij na niego viewtopic.php?f=46&t=26540&hilit=zbawienie+dla+ludzi+przed+chrystusem


Cz gru 23, 2010 19:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zamkniety na dzien dobry
Jeszcze jakieś pretensje?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz gru 23, 2010 20:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 20:47
Posty: 17
Post Re: Zamkniety na dzien dobry
kacperek29 napisał(a):

dziekuje kacperek29 , twoja odpowiedz jest w formie link-a i dziala

WIST napisał(a):
Jeszcze jakieś pretensje?

tak,
jestes moderatorem i nie wyslales tego w formie linka, probowalem przegladarka, wyszukiwarka [j/w] i nie mialem do tego dostepu .
Portal ludzi otwartych - wiara.pl
a ty jakos to wszystko zamykasz..


Cz gru 23, 2010 20:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zamkniety na dzien dobry
Poraża mnie poziom Twojej agresji. Wkleiłem adres, nie sądząc że to będzie stanowić problem. Ale większy problem widze u Viebie - awanturujesz się pomimo że jasno i klarownie wyjasniono Ci powody zamknięcia tematu. Absurdalny zarzut jestes moderatorem i nie wyslales tego w formie linka jest na poziomie dziecka, któremu ktoś zabrał łopatkę w piaskownicy. Specjalnie i celowo nie zrobiłem linka.

Jeśli uważasz że masz rację i zostałeś pokrzywdzony to złóż na mnie skargę do Administratora. Masz takie prawo, więc skorzystaj z niego, bo chyba nie pozwolisz aby bezczelny WIST się tu panoszył i zamykał Twoje tematy?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz gru 23, 2010 21:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 20:47
Posty: 17
Post Re: Zamkniety na dzien dobry
ja jestem agresywny?
WIST napisał(a):
Jeszcze jakieś pretensje?

to twoja agresja
ktorej zreszta wiecej :
WIST napisał(a):
Ale większy problem widze u Viebie - awanturujesz się pomimo że jasno i klarownie wyjasniono Ci powody zamknięcia tematu.

gdzie ta klarownosc?
WIST napisał(a):
Absurdalny zarzut jestes moderatorem i nie wyslales tego w formie linka jest na poziomie dziecka, któremu ktoś zabrał łopatkę w piaskownicy. Specjalnie i celowo nie zrobiłem linka.

skoro dzialasz celowo i specjalnie na niekorzysc odpowiedzi - to gratuluje moderacji
WIST napisał(a):
Jeśli uważasz że masz rację i zostałeś pokrzywdzony to złóż na mnie skargę do Administratora. Masz takie prawo, więc skorzystaj z niego, bo chyba nie pozwolisz aby bezczelny WIST się tu panoszył i zamykał Twoje tematy?

trolujesz wist , a ja nie karmie trola


Cz gru 23, 2010 21:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zamkniety na dzien dobry
Widzisz Gynk, to nie to że chce z Tobą walczyć. Pozostawiam Ci pod rozwagę od jakich słów zacząłeś ten temat. A w cytowanych przez Ciebie moich wypowiedziach nie ma agresji.

Powody zamknięcia były podane, zgodnie z zasadami tego forum, które będąc tutaj powinieneś przestrzegać. Czy stanowi to problem dla Ciebie?

Więc masz okazje zgłosić trola do Administracji bo tu dalsza dyskusja sensu nie ma. Pomijam już że jest do tego specjalny wątek, więc doceń że miałeś okazje dostać się na "indywidualną wizytę". Boisz się tego zrobić? No i zapoznaj się co oznacza ten termin.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz gru 23, 2010 23:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 12 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL