Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 15:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Do admina, modów i innych użytkowników 
Autor Wiadomość
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Dzisiaj piękne święto. Może w ramach amnestii i próśb userów przywrócić do pełnoprawnego uczestnictwa użytkowników zbanowanych w nieszczęsnym wątku Piotra38? Dać im możliwość rozmów na forum, które jest im chyba bliskie. Proszę i liczę na przychylność saxona.


Cz wrz 08, 2011 16:39
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Ale numer,nie pomyślałam,Liza;)
Rzeczywiście dzis NNMP,może z tej okazji będzie możliwe uchylenie "wyroku"?
ja również proszę o przywrócenie na "łono"Wiary.pl tego skurczybyka apriori:)
(ktoś jeszcze został zbanowany?)


Cz wrz 08, 2011 16:55
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
MARIEL napisał(a):
(ktoś jeszcze został zbanowany?)

Commander


Cz wrz 08, 2011 17:23
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Liza napisał(a):
MARIEL napisał(a):
(ktoś jeszcze został zbanowany?)

Commander

Czy w historii portalu był jakiś precedens(anulowanie bana)?
Tak czy inaczej,proszę też o ułaskawienie( ;) )dla commandera.


Cz wrz 08, 2011 18:00
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Dziś mamy okazję do zastosowania owego rozwiązania precedensowego. Kiedyś musi być ten pierwszy raz (jestem zbyt krotko na forum, by znać dotychczasowe rozwiązania). Czasem proszono moderatora na czacie katolika, by 'przywrócił do łask' rozrabiających czatolików. Niektórzy nauczyli się z czasem pisać tak, by nie obrażać katolików. Sądzę, że nasi banici też należą do tej kategorii użytkowników. W tym nieszczęsnym wątku wiele osób zaangażowało emocje, był on jednak 'nietypowy'. Jeszcze raz proszę moderatora o anulowanie banów.


Cz wrz 08, 2011 18:58
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
SweetChild napisał(a):
maly_kwiatek napisał(a):
W potraktowaniu użytkowników nie dostrzegam miłości, lecz głęboką pogardę dla nich.

Nie popadajmy w przesadę, brak miłości nie jest zaraz pogardą, do tego głęboką. Trudno natomiast oprzeć się wrażeniu, że administrowanie Forum jest jedynie przykrym obowiązkiem, jak zajmowanie się niechcianym dzieckiem :(


Trudno się oprzeć wrażeniu, ze administracja nie interesuje się forum, nie czyta i nie śledzi przebiegu dyskusji, dlatego nie karze trolli utrudniających, lub uniemożliwiających rozmowę. Zamiast tego wpada nagle i wrzuca ostrzeżenia za słowa i zdania nieraz wyrwane z kontekstów. Albo teraz, sytuacja bieżąca:
zalewają forum demoniczne informacje o śmierci każdego z nas i przez cały dzień żadna moderacja na to nie reaguje.

Albo kompletny brak reakcji w temacie "Uwagi do moderacji" na prośby, apele i inne wątki zgłaszane tam przez różnych użytkowników.

Tak jakby Administracja nie funkcjonowała.

To wszystko widać, droga Administracjo.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pt wrz 09, 2011 16:32
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Skoro Administracja nie funkcjonuje, użytkownicy zachowują się jak owce bez pasterza. Jedne beczą głośniej, wołając pasterza, lub odganiając bekiem wilki, inne się coraz bardziej boją, jeszcze inne próbują zastąpić pasterza z racji starszeństwa lub większego doświadczenia.

Oto efekty.
Pisza takie apele, wezwania i pytania do moderacji jak tajfun, apriori, Oleksa57 i wielu innych. Przykłady:
viewtopic.php?f=18&t=28147
viewtopic.php?f=18&t=14166&start=2835
viewtopic.php?f=18&t=14166&start=2790

Co z tego wynikło?
W moim przypadku, 3 ostrzeżenia i ban za próby uregulowania porządku wobec bezczynności administracji i przypominanie regulaminu osobom go łamiącym.

Ostrzeżenia administracja dała za:
Proszę o powstrzymanie się od uwag "dyscyplinujących" i personalnych. - Ostrzeżenie 30.12.2011 za zwracanie uwagi osobom uprawiającym totalne chamstwo, wulgarne odzywki, spamowanie na forum i regularne pisanie nie na temat oraz ubliżanie adwersarzom,

viewtopic.php?f=37&p=583286#p583286 - czyli deklarację polskiego patriotyzmu - tak jak ja go pojmuję w sercu, 10.02.2011

viewtopic.php?f=37&p=583290#p583290 - za najbardziej eleganckie zwrócenie uwagi komuś by pisał NA TEMAT. 10.02.2011.

Za całokształt dbania o przestrzeganie regulaminu forum BAN.

Następny BAN którego szczegółowe przyczyny opisałem tu:
viewtopic.php?p=623740#p623740
otrzymałem, w moim odczuciu, za obronę religii katolickiej przed wściekłymi atakami pewnych osób. Niektóre z nich wciąż pozostają na forum.

Ja nie mam 15 lat i nie będę bawić się z Administracją w kotka i myszkę. Jeśli Administracja nie chce by tu pisali katolicy, dbający o wzajemny szacunek piszących, to niech zbanuje mnie po raz trzeci. Odpowiednią informację zrozumiem i nagłośnię wśród katolików.
Kościół Katolicki jest w niebezpieczeństwie, działają w nim intensywne siły odśrodkowe i wręcz dywersyjne. Nie stać nas na mieszanie czarnych owiec i wilków między owcami.

Będę bacznie przyglądać się dalszym działaniom i kierunkom tak redakcji Gościa Niedzielnego, jak niniejszego portalu i forum. Gazeta Wyborcza nie jest dobrym wzorem dla gazety katolickiej, za jaką, jak dotąd uważałem Gościa Niedzielnego.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Ostatnio edytowano Pt wrz 09, 2011 21:11 przez maly_kwiatek, łącznie edytowano 1 raz



Pt wrz 09, 2011 21:03
Zobacz profil
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Johnny99 napisał(a):
I w związku z tym zachowaniem apriori dochodzi do wniosku np. że w Waszym "świętym Kościele" jednak nie macie prawa do samodzielnego myślenia. I co ja mam, drogi Apriori, myśleć o ateistach po takim twoim poście? Jak mam myśleć o nich inaczej, niż myślę?

Ależ Johnny, nikt nie posądza Cię nawet, że mógłbyś inaczej pomyśleć!
Są na forum ludzie o otwartych umysłach, którzy wnoszą ferment i inspirują ciekawą wymianę poglądów - takim był apriori. Są też tacy, którzy mają nabite w swoich niezbyt lotnych umysłach, że ateiści są tacy czy inni. Od tych drugich naprawdę nie wymagamy, że będą myśleli inaczej, nie mają takiej zdolności.


Pt wrz 09, 2011 21:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 24, 2009 21:23
Posty: 806
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Alus napisał(a):
Nadal brakuje mi na forum Kamali i Liama - jeśli czytacie to serdecznie pozdrawiam :cmok1:

Kamala i Liam zostali zbanowani czy też odeszli sami;)?
Bardzo ich lubiłam, za dojrzałość, spokój, nieszablonowość.
Też pozdrawiam;)

_________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.


Pt wrz 09, 2011 21:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 17, 2011 8:30
Posty: 296
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Johnemu pewnie chodziło o to, że nie tak do końca nie mogą samodzielnie myśleć. Każdy z nas myśli samodzielnie, ale stosuje się do określonych reguł, które przyjmuje jako te właściwe. Wiara narzuca pewne "reguły", których ateizm jest z kolei pozbawiony, ale ateizm ma swoje "reguły" za to. Wierzący może zbuntować się i zacząć łamać te "reguły", ale taka postawa jest przez "reguły" wiary katolickiej nieakceptowana. Tak samo w drugą stronę. Jak widać obydwoje mają racją, ale nie mogli dojść do porozumienia, potrzeba więcej osób biorących udział w dyskusji, mediatorów. Dlaczego? Niestety, jeśli ktoś tłumaczy, to im więcej tłumaczy, tym więcej może zaistnieć pytań i wątpliwości. Potrzebni są czasem ludzie którzy stoją z boku i patrzą, analizują, porównują. Język ludzki nie jest doskonały, zdania czasem się nie kleją, zapomni się coś dodać więcej. Czasem pisze się szybko i bez głębszego zastanowienia, bez takiego literackiego samokrytycyzmu, przeglądania każdego słowa które się napisało i zastanawiania, czy aby na pewno jest tam potrzebne. A może coś dodać, bo niezrozumiałe? :)

_________________
kim jesteś człowieku
żyjący w XXI wieku...


Obrazek


Pt wrz 09, 2011 21:42
Zobacz profil
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
zagubiona_21 napisał(a):
Alus napisał(a):
Nadal brakuje mi na forum Kamali i Liama - jeśli czytacie to serdecznie pozdrawiam :cmok1:

Kamala i Liam zostali zbanowani czy też odeszli sami;)?
Bardzo ich lubiłam, za dojrzałość, spokój, nieszablonowość.
Też pozdrawiam;)

Odeszli sami na skutek aroganckich, chamskich zachowań innych userów wobec nich - bezkarnych.
Nie każdy ma skórę twardą jak hipopotam.
Nie wszyscy potrafią cytować - Przebacz wszystko - wszystkim. Nie chowaj urazy w sercu swoim. Zawsze pierwszy wyciagnij reke do zgody - i wylewać żale, pretensje, w co drugim poście.


So wrz 10, 2011 7:52
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Na własne życzenie odszedł z forum legendarny osiris, który nie chciał pozostawać w żenującej pozycji pomiędzy brutalnym chamstwem i uprawianiem trollowania przez pewnych użytkowników, a bezczynnością i wrogością administracji.

Również Marek MRB odszedł na własne życzenie po serii scysji ze złośliwymi użytkownikami, bez szans na jakąkolwiek ochronę ze strony administracji.

Shamanka odeszła tak jak przyszła - bezszelestnie. To też było znacząca postać forum i znaczące odejście.

Zachowuję Was w dobrej pamięci, Liama i Kamalę również.

Z forum odchodzą osoby zaangażowane w omawianą tematykę, i nie zastępuja ich niestety dojrzali, wprawieni dyskutanci. To sprawia, że forum jest coraz bardziej jałowe. A przecież na forum nie chodzi o tłuczenie piany, tylko o to, byśmy się tu czegoś nauczyli, coś dowiedzieli.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


So wrz 10, 2011 8:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
maly_kwiatek napisał(a):
zalewają forum demoniczne informacje o śmierci każdego z nas i przez cały dzień żadna moderacja na to nie reaguje.

Mówiąc za siebie kiedy tylko jestem to reaguje wedle moich możliwości. Osobiście wyrzuciłem już dziesiątki tematów o zegarze śmierci. Więc nie pisz czegoś co prawdą nie jest. A że co chwilę jacyś ludzi, albo jedna osoba rejestruje się i zakłada nowy temat to ja już nic nie poradzę. Pomyśl że jako nie moderator po prostu wielu rzeczy nie widzisz.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So wrz 10, 2011 9:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Cytuj:
Są na forum ludzie o otwartych umysłach, którzy wnoszą ferment i inspirują ciekawą wymianę poglądów - takim był apriori.


Och, trzeba mieć naprawdę bardzo otwarty umysł, by z faktu, że zostało się zbanowanym na forum katolickim wyciągnąć wniosek, że "katolicy nie myślą samodzielnie" i dziesiątki innych, o których napisał apriori "otwarty umysł" w swoim wiekopomnym poście. Takie rzeczy tylko u ateistów.

P.S. ja kiedyś dostałem bana na forum o dżdżownicach równinnych. Od tej pory nikt mi już nie wmówi, że miłośnicy dżdżownic potrafią myśleć samodzielnie!

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


So wrz 10, 2011 9:40
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
WIST napisał(a):
maly_kwiatek napisał(a):
zalewają forum demoniczne informacje o śmierci każdego z nas i przez cały dzień żadna moderacja na to nie reaguje.

Mówiąc za siebie kiedy tylko jestem to reaguje wedle moich możliwości. Osobiście wyrzuciłem już dziesiątki tematów o zegarze śmierci. Więc nie pisz czegoś co prawdą nie jest. A że co chwilę jacyś ludzi, albo jedna osoba rejestruje się i zakłada nowy temat to ja już nic nie poradzę. Pomyśl że jako nie moderator po prostu wielu rzeczy nie widzisz.


Napisałem jasno i wyraźnie PRAWDĘ. Wczoraj od około popołudnia na forum nie było żadnej interwencji administracji, poza interwencją kastora w innym temacie, mówiąc ogólnie, nieobyczajnym. Kastor pojawił się tuż przed północą, na chwilę. Widocznie zajęci byliście czymś innym. Wykorzystując Waszą nieobecność wprowadzono na forum około 10 tematów o zegarze śmierci, w ciągu zaledwie jednego popołudnia i wieczoru. Usunięte zostały dopiero dzisiaj.
Skoro Administracja nie chce, lub nie umie zaangażować pomocy i narzędzi technicznych umożliwiających odpowiednią interwencję w sprawie zegarów śmierci i WIST musi ręcznie odnajdywać wśród postów te o zegarach śmierci, to proszę odpowiedzialnością za ten stan rzeczy nie zwalać na mnie. Pies z kulawą nogą nie podziękował mi za zgłaszanie takich postów za pomocą przycisku pod postem, dlatego z tego zrezygnowałem.

Przypomnę, treść przyczyny BANA, jaki otrzymałem:
"Proszę o powstrzymanie się od uwag "dyscyplinujących" i personalnych".
Administracja wyraźnie pouczyła mnie, że da sobie z nadzorowaniem przestrzegania regulaminu SAMA. Za to mnie, za interwencje w sprawie gwałcenia regulaminu będzie czekał BAN.
No to radźcie sobie.

Pomyśl, że Ty nie wszystko wiesz, co ja widzę.
A to, co widzę nieraz zachowuję dla siebie. Do czasu.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


So wrz 10, 2011 10:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL