Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 5:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Prośba do Administratora 
Autor Wiadomość
Post Prośba do Administratora
Założyłem w tym dziale dwa (jak do tej pory) nowe tematy dotyczące sekt, oraz zaproponowałem, by uczestnicy tego Forum zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniami z kontaktów z różnymi sektami. Poprosiłem uczestników, by na temat każdej z sekt założyć osobny temat.
Prosiłbym zatem Administratora o złożenie osobnego działu, dotycvzącego sekt. Po to by uniknąć bałaganu w dziale "Kościół" oraz ułatwić pracę wszystkim zainteresowanym tym tematem.

Łączę pozdrowienia. :)

ddv163


Cz paź 09, 2003 9:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
To już jest trzeci temat o sektach, poraz pierwszy zapoczątkowałem ja i odzew był.


Cz paź 09, 2003 10:28
Zobacz profil
Post Pharisee!
Nie neguję faktu, że to właśnie Ty założyłeś ten temat :!:
Nie szukam też taniej reklamy dla siebie :!:
Po prostu - poprosiłem użytkowników tego Forum, by każdy, kto posiada jakieś swoje doświadczenia z sektami wypowiedział się na ich temat.
Po to, by było przejrzyście zaproponowałem utworzenie osobnego działu, dotyczącego tylko sekt. A najlepiej byłoby, gdyby każda z sekt była opisana w osobnym temacie.

:!:

pozdrawiam :)

ddv163


Cz paź 09, 2003 22:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Masz racje, ale po co w osobnych tematach o każdej sekcie pisać jak i tak to się w jeden temat później zleje.

Jeśli śl;edzisz tematy z forum tutejszego to powinieneś to zauważyc jak te tematy zaczynają się plątać, później sami moderatorzy sie gubią w tematach.


Pt paź 10, 2003 10:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL