Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 12:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Ostrzeżenia od moderacji 
Autor Wiadomość
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Ostrzeżenia od moderacji
Mam pytanie czy moderacja wysyła ostrzeżenia jak popadnie, według własnego widzimisie, czy też uzasadnia swoje ostrzeżenie odpowiednimi cytatami, które kwalifikują się pod dostanie ostrzeżenie? Jak choćby niecenzuralne zwroty, sianie herezji, obrażanie Kościoła Katolickiego i wiary.
Niestety dostałam ostrzeżenie z nie znanych dla mnie przyczyn i nie poparte żadnym uzasadnieniem, ani cytatem, nie wiem więc na jakiej podstawie owo ostrzeżenie zostało wystosowane przez moderatora Jotkę.
Wydaje mi się poza tym, że na katolickim forum kultura obowiązuje zwłaszcza moderatorów i takie zwroty grzecznościowe jak witam, Szczęść Boże, pozdrawiam itp są na porządku dziennym. Bardzo się zdziwiłam gdy dostałam dość obcesowy list od Jotki nacechowany emocjonalnie bez żadnych argumentów. Czy tutaj jest zwyczaj wysyłania takich właśnie listów? Trochę to nie po chrześcijańsku. A przecież jak to mówią przykład idzie z góry.. czyli od moderatorów, którzy powinni błyszczeć kulturą osobista, wiarą i merytoryką odnoszenia się do problemu z użytkownikami.

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Cz gru 15, 2011 22:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL