Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 13:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dotyczące moderacji, ale nie do moderacji. Gdybyś te uwagi skierował do któregoś z moderatorów, byłyby w temacie. Skierowałeś je do Alus, więc nie dotyczą tematu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sty 23, 2019 14:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Uprzejmie zapytuję z jakiegoż powodu zostały usunięte moje posty z wątku viewtopic.php?f=50&t=41219&start=0

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr sty 23, 2019 14:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 08, 2017 11:45
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
apropo wersalików....
Cytuj:
Alus – ostrzeżenie
Krzyczenie na użytkowników (wersaliki), ponowne umieszczenie tego samego postu usuniętego przez moderatora.


poniżej wklejam frg z regulaminu forum

Cytuj:
REGULAMIN FORUM WIARA.PL
§ I: Zasady ogólne:

1. Forum portalu WIARA.PL jest miejscem spotkania ludzi pragnących pogłębić swoją wiarę, poszukujących Boga, zainteresowanych problemami religii, a chrześcijaństwa w szczególności. Forum stanowi zatem miejsce rozmowy katolików i niekatolików, chrześcijan i niechrześcijan, wierzących i niewierzących.


wersaliki krzyczą na wszystkich już w pierwszym akapicie :D :D :D :D :D


Śr sty 23, 2019 14:56
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2002
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
JedenPost napisał(a):
Uprzejmie zapytuję z jakiegoż powodu zostały usunięte moje posty z wątku viewtopic.php?f=50&t=41219&start=0


Żyć wiarą to dział, w którym jest miejsce na dzielenie się swoją wiarą katolicką, jej przeżywaniem na co dzień i związanymi z tym radościami, a także trudnościami.

Dlatego, wszelkie uwagi krytyczne, jak również polemika osób niewierzących są nie na miejscu i będą konsekwentnie usuwane.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Śr sty 23, 2019 17:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No tak, to nie dział, w którym można przypominać o nieprzyjemnych faktach.

Z innej beczki: coś nowego, spam via PM w wykonaniu https://moja.wiara.pl/info/basilia02

[ciach... wyjasnienie poniżej. M.]

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr sty 23, 2019 17:59
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ok. Pw. Taki sam post był na forum i jest w koszu a autor ma stałego bana. Tylko tego typu posty pw też się zgłasza, a nie upublicznia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sty 23, 2019 18:21
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2002
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@JedenPost, w jaki jest cel publikacji usuniętego postu oraz czego oczekujesz w związku z tym od moderacji?

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Śr sty 23, 2019 18:30
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Już się wyjaśniło. JedenPost dostał taki sam post na pw i tu wkleił.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sty 23, 2019 18:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Ty stwierdziłaś, że nie będziesz z takich gnojkiej jak ja rozmawiać.

Skoro Alus nie dostała żadnego ostrzeżenia za nazwanie zefcia gnojkiem, to znaczy, że też możemy go tak nazywać?


N lut 03, 2019 14:06
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
feelek napisał(a):
Skoro Alus nie dostała żadnego ostrzeżenia za nazwanie zefcia gnojkiem, to znaczy, że też możemy go tak nazywać?

A gdzież to Alus tak stwierdziła? Nie przyszło Ci do głowy, że jest to interpretacja zefcia?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lut 03, 2019 14:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1480
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Przeemek napisał(a):
Tylko podaj mi przykład, kiedy te praktyki przerodziły się w modlitwy (nie prośby) do nich o wstawiennicto do Boga. I to najlepiej w Biblii i tradycji apostolskiej.

Najwyraźniej nie masz pojęcia co to jest modlitwa. Modlitwa to rozmowa, a jej formy to: ustna, myślna, kontemplacja, a rodzaje to: prośby, dziękczynienie, uwielbienie itp.

I inne..


Po pierwsze wyciąga z kontekstu pytania do innego użytkownika z którego wynika, że proszę o cytat "modlitwy do świętych docześnie zmarłych", a nie cytat "prośby o modlitwę". Wynika to również wyraźnie z całokształtu dyskusji i moim wcześniejszych wyjaśnień.

Natomiast moderator poraz kolejny wykazuje całkowity brak zrozumienia mojej wypowiedzi lub celowo go wypacza do potrzeb zwracania mi uwagi.
Poza tym poucza o modlitwie, a z definicji już można wyczytać:
Modlitwa – czynność kultowa, występująca w wielu religiach. Polega na skierowaniu swoich myśli do istoty lub istot, mogących być lub będących przedmiotem kultu (bogowie, święci, aniołowie).
oraz:
Modlitwa w chrześcijaństwie – dla chrześcijan wierzących w istnienie Boga osobowego modlitwa jest to rozmowa z Nim, zwrócenie się do Boga w prośbie, dziękczynieniu czy uwielbieniu.

A samo Pismo Święte stawia "prośbę" obok "modlitwy". A więc prośba może być częścią modlitwy, ale nie musi:
"(1) Zachęcam więc przede wszystkim, aby zanoszone były prośby, modlitwy, wstawiennictwa i dziękczynienia za wszystkich ludzi;" (1Tm2)

Miałem pełne podstawy aby tak sformułować pytanie i moderatorka wyraźnie nagina swoje przywileje i czepia się bez podstaw.
Poraz kolejny uważa, że coś wie i wykorzystuje swoje stanowisko do narzucenia swojej racji. Powyżej udowdniłem, że czepia się bez podstaw. Proszę o zwrócenie jej uwagi.

Również zarzuca mi próbę udowadniania swoich racji i powtarzanych "obalonych" moich tez, bazując na odpowiedziach użytkownika Saimon.
Proszę administrację o obiektywną analizę moich odpowiedzi. Moim zdaniem moderatorka nie ma racji i nie zachowuje obiektywizmu. Widać bowiem, że to użytkownik Saimon nie przyjmuje moich odpowiedzi na obalone jego tezy i może to on stoi w pozyji do narzucenia swoich racji na temat omawianego tematu. A już na pewno moderatorka nie miała podstaw by mi zarzucić takie postępowanie.

Jeszcze raz proszę o obiektywną ocenę. Moderator Małgosiaa już dawno "zacięła" się ze swoją analizą i nie potrafi trzeźwo patrzeć na moje wypowiedzi.


N lut 03, 2019 22:34
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Chcesz kolejnego bana tym razem za trollowanie?


N lut 03, 2019 23:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeemek napisał(a):
Jeszcze raz proszę o obiektywną ocenę. Moderator Małgosiaa już dawno "zacięła" się ze swoją analizą i nie potrafi trzeźwo patrzeć na moje wypowiedzi.

Moderatorka Małgosiaa nie ocenia Twoich wypocin samodzielnie, a w zespole moderatorów, o czym poinformowałam Ciebie wcześniej. Nadal mnie oczerniasz. Przyjrzę się Twoim ścianom tekstów i jeśli będą jakieś powtórzenia obalonych tez, poleci ostrzeżenie, a tekst, zgodnie z obietnicą trafi do kosza.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lut 04, 2019 1:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zefciu.
14 lutego 2019 roku o godzinie 11:43 zamieściles nastepujacy wpis:

Cytuj:
Oczywiście. Ale dowodem fałszerstwa jest to, że w Waszym „przekładzie” stoi coś innego, niż w oryginale. I ten dowód wystarczy. To że Wasze fałszerstwo ma teologiczny sens nie znosi tego dowodu. Oczywiście, że ma teologiczny sens. Inaczej byście go nie robili.


Może zrobimy tak:

Albo odwołasz powyższe słowa o fałszerstwie, albo sąd rozstrzygnie czy jest faktyczna podstawa do formułowania takiego zarzutu.( art 212 kk)

Koniec żartów!

Czekam na odpowiedź.


Pt lut 15, 2019 7:01
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Paulito napisał(a):
Cytuj:
Oczywiście. Ale dowodem fałszerstwa jest to, że w Waszym „przekładzie” stoi coś innego, niż w oryginale. I ten dowód wystarczy. To że Wasze fałszerstwo ma teologiczny sens nie znosi tego dowodu. Oczywiście, że ma teologiczny sens. Inaczej byście go nie robili.


Może zrobimy tak:

Albo odwołasz powyższe słowa o fałszerstwie, albo sąd rozstrzygnie czy jest faktyczna podstawa do formułowania takiego zarzutu.( art 212 kk)
Po pierwsze – pisałem to jako użytkownik prywatny, więc nie rozumiem, czemu znalazło się w tym wątku. Po drugie – wiesz dobrze, że mnie i tak nie pozwiesz, więc nie rób z siebie durnia.


Pt lut 15, 2019 7:49
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL