Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 15:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zefciu.
Nie będę z Tobą polemizował na ten temat.

Jeżeli uważasz, że nie sie musisz się niczego obawiać, to ok. Nic mi do tego. Ja słów ma wiatr nie rzucam,.Dlatego jeżeli nie zastosujesz sie do mojej prośby, to sprawa zakończy sie tak, jak napisałem.


Pt lut 15, 2019 9:18
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No jasne. Nie dość, że polski wymiar sprawiedliwości jest zawalony sprawami, które ciągną się w nieskończoność, to najlepiej jeszcze dodawać im więcej roboty w sprawie jakichś bzdetów bez żadnego znaczenia. Realnie rzecz biorąc, takim podejściem działa się na szkodę społeczeństwa. A wszystko tylko przez jakąś małostkowość. Czy to nie przesada?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt lut 15, 2019 10:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Soul33 napisał(a):
No jasne. Nie dość, że polski wymiar sprawiedliwości jest zawalony sprawami, które ciągną się w nieskończoność, to najlepiej jeszcze dodawać im więcej roboty w sprawie jakichś bzdetów bez żadnego znaczenia. Realnie rzecz biorąc, takim podejściem działa się na szkodę społeczeństwa. A wszystko tylko przez jakąś małostkowość. Czy to nie przesada?


Bezpodstawne oskarżenia, które mają wymiar publiczny, są szczególnie naganne, ponieważ narażają na szwank dobre imię osób bądź instytucji. Tego typu informacje szybko wchodzą w obieg społeczny i żyją własnym życiem. Dementowanie ich i tak ma znikomą siłę nośną, ale może przynajmniej zadziałać prewencyjnie na niektóre jednostki. Osobiście nie jestem zwolennikiem rozwiązań prawnych w tym zakresie, dlatego poinformowałem zefcia, aby wycofał swoje oskarżenia. Etos pracy moderatora na forum chrześcijańskim obliguje do tego, aby działać zgodnie z wysokimi standardami moralnymi. Jeżeli On tego nie rozumie, to wybacz, ale ścieżka prawna jest jedyną możliwą formą przywołania go do porządku.


Pt lut 15, 2019 11:17
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W takim razie wytocz proces zbiorowy ujmując także autorów tych stron: http://www.proroctwa.com/falszerstwo-Biblii.htm
https://studiumbiblijne.jimdo.com/czyte ... 3w-jehowy/
Piotra Andryszczaka: http://piotrandryszczak.pl/biblia_swiad ... y_cz2.html
Bednarskiego: http://bednarski.apologetyka.info/user- ... howy,2.htm

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lut 15, 2019 11:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Już widzę, jak sąd bierze się za rozstrzyganie kwestii z zakresu interperetacji Biblii :D

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt lut 15, 2019 12:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji




Właśnie twa proces kompletowania dokumentacji.


Pt lut 15, 2019 12:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Paulito napisał(a):
Właśnie twa proces kompletowania dokumentacji.

Dlaczego dopiero teraz, a jeśli od dawna to dlaczego tak długo? A może od razu wytoczcie proces całemu KK, bo ten uważa (w całości), że nauczanie ŚJ jest fałszywe. Mało tego. Proponuję za jednym zamachem pozwać Cerkiew Prawosławną, luteran i metodystów, baptystów itp., bo po co rozmieniać na drobne, jak można za jednym zamachem?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lut 15, 2019 13:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Paulito napisał(a):
Właśnie twa proces kompletowania dokumentacji.

Dlaczego dopiero teraz, a jeśli od dawna to dlaczego tak długo? A może od razu wytoczcie proces całemu KK, bo ten uważa (w całości), że nauczanie ŚJ jest fałszywe. Mało tego. Proponuję za jednym zamachem pozwać Cerkiew Prawosławną, luteran i metodystów, baptystów itp., bo po co rozmieniać na drobne, jak można za jednym zamachem?


Dziękuje za sugestię.

Rozszerzenie pozwu o kolejne podmioty, to bardzo dobry trop. Na początek kilku prawników, a jak będzie taka potrzeba, to i kilkunastu sie znajdzie. Środki są, determinacja jest, tak więc wszystko na dobrej drodze.


Pt lut 15, 2019 13:37
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Paulito napisał(a):
Dziękuje za sugestię.

Sami na to nie wpadliście? :o
Paulito napisał(a):
Rozszerzenie pozwu o kolejne podmioty, to bardzo dobry trop. Na początek kilku prawników, a jak będzie taka potrzeba, to i kilkunastu sie znajdzie. Środki są, determinacja jest, tak więc wszystko na dobrej drodze.

Powodzenia, a tymczasem na forum oboiwiązują zasady poszanowania wiary gospodarzy i zakaz agitacji oraz brak akceptacji dla awanturnictwa.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lut 15, 2019 13:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa

Możesz mi wrzucić mój ostatni post na priva?
Chcę sprawdzić miejsce swojej przewiny.


Pt lut 15, 2019 16:21
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2002
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Paulito nie prościej zwrócić uwagę rozmówcy, że sposób dyskusji z Tobą na temat ŚJ jest w Twoim odbiorze niewłaściwy i że prosisz o stonowanie języka? Wbrew pozorom granice wrażliwości są różne u każdego i to co dla jednej osoby stanowi przekroczenie granic, dla drugiej może mieścić się w nich mieścić. Podstawą jest zasygnalizowanie drugiej osobie, że coś jest nie tak. A Ty wręcz żądasz od rozmówcy podporządkowania się, grożąc sankcjami prawnymi w przypadku odmowy. Może warto byłoby szukać możliwości dialogu zamiast z grubej rury sięgać po rozwiązania radykalne?

Kolejną sprawą jest kwestia bezkarności moderatora. Jeżeli masz poważne zastrzeżenia do jego pracy, zgłoś je w uwagach do moderacji lub na PW modowi, by wyjaśnić co Ci nie odpowiada. Jeżeli pomimo prób wyjaśnienia sprawy, nadal coś będzie nie tak, zgłoś sprawę Adminowi (Asienkka), on ma uprawnienia do ewentualnego dyscyplinowania/odbierania uprawnień modowi, jeżeli jego postępowanie w jakiś sposób jest sprzeczne z regulaminem.

Jeszcze nie wykorzystano narzędzi, za pomocą których można zgłosić działań moda, nie było również takiej zwykłej rozmowy, by wyjaśnić co przeszkadza, może nie masz wiedzy, komu podlegają modzi- tego nie wiem. Zdaję sobie sprawę, że modzi są pod ostrzałem z racji swych uprawnień, że praktycznie każdy użytkownik, wobec którego mod podejmuje jakieś działanie, czuje się pokrzywdzony i uważa, że mod jest zły, ale to nie powód, by go skreślać, bo powiedział coś nie po naszej myśli. Przemyśl to proszę.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pt lut 15, 2019 17:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mrs_Hadley napisał(a):
@Paulito nie prościej zwrócić uwagę rozmówcy, że sposób dyskusji z Tobą na temat ŚJ jest w Twoim odbiorze niewłaściwy i że prosisz o stonowanie języka? Wbrew pozorom granice wrażliwości są różne u każdego i to co dla jednej osoby stanowi przekroczenie granic, dla drugiej może mieścić się w nich mieścić. Podstawą jest zasygnalizowanie drugiej osobie, że coś jest nie tak. A Ty wręcz żądasz od rozmówcy podporządkowania się, grożąc sankcjami prawnymi w przypadku odmowy. Może warto byłoby szukać możliwości dialogu zamiast z grubej rury sięgać po rozwiązania radykalne?

Kolejną sprawą jest kwestia bezkarności moderatora. Jeżeli masz poważne zastrzeżenia do jego pracy, zgłoś je w uwagach do moderacji lub na PW modowi, by wyjaśnić co Ci nie odpowiada. Jeżeli pomimo prób wyjaśnienia sprawy, nadal coś będzie nie tak, zgłoś sprawę Adminowi (Asienkka), on ma uprawnienia do ewentualnego dyscyplinowania/odbierania uprawnień modowi, jeżeli jego postępowanie w jakiś sposób jest sprzeczne z regulaminem.

Jeszcze nie wykorzystano narzędzi, za pomocą których można zgłosić działań moda, nie było również takiej zwykłej rozmowy, by wyjaśnić co przeszkadza, może nie masz wiedzy, komu podlegają modzi- tego nie wiem. Zdaję sobie sprawę, że modzi są pod ostrzałem z racji swych uprawnień, że praktycznie każdy użytkownik, wobec którego mod podejmuje jakieś działanie, czuje się pokrzywdzony i uważa, że mod jest zły, ale to nie powód, by go skreślać, bo powiedział coś nie po naszej myśli. Przemyśl to proszę.


Dziękuję i doceniam Twoje profesjonalne podejście do tematu. Zwracałem już uwagę zefciowi, zarówno publicznie jak i na PW. I z przykrością muszę stwierdzić, że nie było z Jego strony woli załagodzenia konfliktu. Kiedyś występował również w roli mojego interlokutora, z tym że wtedy nie pełnił funkcji moda. Zapamiętałem go doskonale jako dyskutanta o profilu wysoce nagannym. Obecnie dodatkowo ośmiela go rola jaką pełni i rzuca oszczerstwa bez merytorycznych podstaw. Ja doskonale znam procedury odwoławcze i kiedyś z nich korzystałem, ale pełnią one raczej rolę fasadową niż faktyczną. Wynika to w dużej mierze z tego, że każde środowisko czy grupa, stanowi pewnego rodzaju quasi sektą, która broni swoich członków przed atakiem z zewnątrz. I z jednej strony to oczywiście rozumiem. Dlatego możliwość skutecznego załatwienia jakiegoś problemu, jest raczej mało prawdopodobna. A moja reakcja na poczynania zefcia była oczywiście stanowcza, ale adekwatna do sytuacji. Rozumiem, że możesz się z nią nie zgadzać, ale jak to w życiu bywa, każdy z nas ma różną wrażliwość. I niestety trudno dialogować z kimś, kto nie chce choćby w minimalnym stopniu wziąć na siebie odpowiedzialności za swoje słowa. Zefciu widocznie uważa, że z jego strony wszystko jest ok, bo nawet nie próbował kontaktu w tej sprawie ze mną. I jak ma w takim razie wyglądać ten kompromis?


Pt lut 15, 2019 19:14
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Powiedziałeś co miałeś powiedzieć, szykujesz dowody na proces i dalsze domaganie się kontynuacji awantury nie powinno mieć miejsca. Dlatego proszę zaprzestać tego procederu. Mądrość wykazuje ten, kto ją (awanturę) przerywa, a taką postawę wykazał zefciu nie podnosząc rękawicy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lut 15, 2019 19:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Pisz mniej komentarzy, a większą uwagę zwracaj na czytanie ze zrozumieniem. Odniosłam się do Twojego (zacytowanego przeze mnie) argumentu, który powalił wszystko

No tak, powalił ci wszystko bo wywaliłaś cytat z kontekstu, a jak wiadomo brak kontekstu jest pretekstem do wyimaginowanych wniosków. Dlatego napisałem, że odnosisz sie do swojej analogii.


Śr lut 20, 2019 10:49
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dlaczego ten post jest w wątku do moderacji? Dyskutuję jako user. Pisząc jako moderator używam kolorów (poza tym wątkiem).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 20, 2019 10:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL