Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 7:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zastanów się czy pracujesz w KC czy jako moderator :D

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Śr lip 21, 2021 22:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
sanctam napisał(a):
Czy decyzje moderatorów sa obiektywne wg. kryteriów czy całkowicie uznaniowe jak Komisji Europejskiej ? Pytam bo moderator Małgosia zamkneła temat pod pretekstem: "Nie przenosimy konfliktów z innych for. ZAMYKAM.


Decyzje moderatorów są oparte o regulamin, co oznacza czasem podejmowanie działań, które mogą się komuś nie spodobać. Twój temat był otwarty przez dwa dni i właściwie tyle wystarczyło, żeby rozeznać co do intencji, którymi kierował się autor wątku. Być może kierowałeś się innymi motywacjami zakładając temat, niemniej dialog, który podjąłeś z innymi w swoim wątku, nie wskazywał na inne motywacje niż te, które wskazała moderatorka. Mod nie ma obowiązku domyślać się "co autor miał na myśli", tylko czyta, co kto pisze i podejmuje stosowne działania, jeżeli jest taka potrzeba. Oczywiście jako użytkownik masz prawo się nie zgadzać z decyzją moda, od tego masz ten temat, ale jak na razie nie wyjaśniłeś, dlaczego nie zgadzasz się z podanym powodem zamknięcia tematu przez @Małgosięę, zamiast tego wyjaśniasz, że dialog podejmiesz z osobami będącymi poza forum, więc trudno się odnieść do Twojej skargi.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz lip 22, 2021 18:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Rozumiem.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Pt lip 23, 2021 13:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
[ciach... spam. M]

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


N lip 25, 2021 21:51
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Kolejne udowadnianie, że to jest dyskryminacja będzie uznane za atak i wrogość i jako takie bedzie podlegało regulaminowym sankcjom.

Czy jak twierdzisz, brak dyskryminacji homoseksualistów przez KK jest dogmatem, którego podważać nie można? Jeśli nie, to wprowadzony przez Ciebie „zakaz udowadniania” delikatnie mówiąc, trąci minioną epoką. Wyrażanie swojej opinii, odpowiednio popartej nazywasz atakiem i wrogością, jak zatem można wyrazić swoje zdanie na forum dyskusyjnym, które nie jest zgodne z Twoim widzimisię, byś nie zostało uznane za atak i wrogość?


Pn lip 26, 2021 6:51

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Brak kultury. Was trzeba zgłosić na policję.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Pn lip 26, 2021 7:30
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@nolda
Nie pierwszy raz manipulujesz. Wyrwałeś z kontekstu jedno zdanie i próbujesz coś wmówić. Nie będę tolerować takiego zachowania, nawet, jeśli napiszesz to w uwagach do moderacji. Nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbładem, zwłaszcza, że napisałam jasno, a Ty wyrwałeś jedno zdanie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lip 26, 2021 8:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
@nolda
Nie pierwszy raz manipulujesz. Wyrwałeś z kontekstu jedno zdanie i próbujesz coś wmówić. Nie będę tolerować takiego zachowania, nawet, jeśli napiszesz to w uwagach do moderacji. Nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbładem, zwłaszcza, że napisałam jasno, a Ty wyrwałeś jedno zdanie.


Nie, @nolda nie wyrwał zdania z kontekstu, nie zacytował całości, bo reszta nie zmienia tego, co napisałaś w tym zdaniu i trafił w sedno. Uznałaś, że skoro wg Ciebie KK nie dyskryminuje homoseksualistów to jest to prawda objawiona i nie można z nią dyskutować.

Po raz kolejny, bo czynisz to nagminnie, zarzucasz użytkownikowi forum manipulację. Obrażasz w ten sposób kolejnego użytkownika, bo jest to oskarżenie z "grubej rury", bezpodstawne zupełnie w tym i w wielu innych wypadkach. Nawet jeśli tak uważasz, to jest cała gama innych sformułowań niż rzucanie ciężkich oskarżeń pod adresem użytkowników. Wywołujesz napięcia na forum, które masz za zadanie moderować.

Nagminnie też wygrażasz użytkownikom sankcjami, nawet na zwrócenie Ci uwagi w bardzo kulturalny sposób w wątku temu dedykowanym, jak to uczynił @nolda. Tak robią ludzie słabi, których jedynym atutem jest władza, jaką dostali, a którym brak autorytetu, muszą więc jego brak przykryć argumentem siły. Słabe to bardzo na każdym forum, a na forum katolickim słabe szczególnie.

Co do meritum, jeśli ze strachu nie usuniesz mnie z forum po tym wpisie, odpowiem Ci w wątku temu poświęconym, kiedy żnajdę czas. Oczywiście nie zamierzam się przejmować Twoimi groźbami wyrzucenia mnie za opartą o argumenty dyskusję.


Wt lip 27, 2021 22:10
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
atheist napisał(a):
Uznałaś, że skoro wg Ciebie KK nie dyskryminuje homoseksualistów to jest to prawda objawiona i nie można z nią dyskutować.

Łżesz, że tak powiem językiem byłego usera. Nigdy nie powiedziałam, że nie można dyskutować, Powiedziałam, że nie można wciskać czegoś, co nie ma miejsca, a to notorycznie robicie.
Z resztą posta nie mam zamiaru dyskutować, Zgłoś do Administracji, że obrażam uzytkowników. Pamiętaj o dołaczeniu dowodów owego obrażania, najlepiej w formie konkretnych linków, a nie tego, co sobie wymyskiłeś.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lip 27, 2021 22:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Łżesz, że tak powiem językiem byłego usera. Nigdy nie powiedziałam, że nie można dyskutować, Powiedziałam, że nie można wciskać czegoś, co nie ma miejsca, a to notorycznie robicie.

Łżesz raczej Ty, powiedziałaś: „Kolejne udowadnianie, że to jest dyskryminacja będzie uznane za atak i wrogość”. Nie można wyciskać czegoś, co nie miało miejsca, a to notorycznie robisz (gwoli przypomnienia, Twój znajomy ginekolog leczący amantadyną cowid-19).
Małgosiu z pełnym szacunkiem, to forum, to nie jest lekcja religii w klasach 1-3, trzeba troszeczkę się wznieść ;)


Śr lip 28, 2021 12:46
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Naucz się czytać ze zrozumieniem nie tylko pojedyncze zdania, ale spójrz na całość dyskusji, a będziesz wiedział o czym mówię.
Zniżasz się do ataków personalnych? Gratuluję.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lip 28, 2021 12:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Naucz się czytać ze zrozumieniem nie tylko pojedyncze zdania, ale spójrz na całość dyskusji, a będziesz wiedział o czym mówię.
Zniżasz się do ataków personalnych? Gratuluję.

Kolejne udowadnianie, że zniżam się do ataków personalnych, to jest dyskryminacja i będzie uznane za atak i wrogość. Nie pierwszy raz manipulujesz.
Spójrz na całość dyskusji, a będziesz wiedziała o czym mówię.


Śr lip 28, 2021 13:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Szanowna moderacjo. To nie jest groźba, ale zgłoszę was do mojego proboszcza. Przykro nam.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Śr lip 28, 2021 18:50
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A co? Biskup i dominikanie zignorowali? Idziesz w dół, a myślałam, że koleją instancją będzie papież :-D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lip 28, 2021 19:15
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Waszym ordynariuszem kto jest? Na pewno nie prowincjał dominikanów. Oni sami krzywdzili ludzi.
Mam znajomego w naszym archidiecezjalnym piśmie dolnośląskim i nie zdajecie sobie sprawy z powagi sytuacji. Daj sobie spokój.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Śr lip 28, 2021 19:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL