Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
afilatelista napisał(a):
Czy Słowa Jezusa są poza krytyką w tamtym dziale?

Słowa Jezusa są poza krytyką w każdym dziale.
Jeśli masz problemy z pamięcią to jeszcze raz przypominam: jesteś gościem na forum katolickim więc zachowuj się z szacunkiem u gospodarzy, którzy uznają Jezusa za Boga i którego słowa nie podlegają krytyce.
Obojętnie na jakim forum byś pisał (wyznawcy islamu, Żydzi, wyznawcy religii dharmicznych itp.), to takie słowa jak np.
Cytuj:
To chory system.
świadczą o braku kultury i szacunku dla wartości, ktore wyznaje dana grupa czy społeczność.

_________________
ksiądz


Śr sie 10, 2022 16:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy uważasz że system w którym za winy składa się ofiary z niewinnych jest zdrowy?

Czy uważasz że wprowadzenie takiego systemu w Polsce było by dobre?


Śr sie 10, 2022 19:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To nie jest wątek o systemie kar i składania ofiar z kogokolwiek/czegokolwiek, więc proszę nie próbować go w taki przekształcić.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 10, 2022 20:20
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ciężko dyskutować na forum gdzie moderacja jawnie faworyzuje jednych członków, a innym daje bany według własnego widzimisię


Wt wrz 06, 2022 18:35
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proszę zgłosić skargę do Admina, oczywiście popartą dowodami w postaci linków do konkretnych postów tych faworyzowanych, jak i Twoich, za które dostałeś ostrzeżenia i bany.
Przypominam też o naszej umowie, której już dawno nie honorujesz

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 06, 2022 18:52
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
He he, pierwszy post od pół roku i płacz że niby naruszam regulamin. jak pisałem merytoyczny post o tym że Kael głosi brednie na temat Pch24 czy Niemieckiej polityce to dostałem bana za awanturnictwo. Pisałem do ciebie PW z prośbą o wyjaśnienie to nie otrzymałem odpowiedzi po pół roku. Więc sobie daruj


Wt wrz 06, 2022 19:34
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jeśli nie masz zamiaru składać skargi, to lepiej będzie, jeśli zaprzestaniesz oszczerstw.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 06, 2022 19:38
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Może nie pisałem do ciebie PW i nie otrzymałem odpowiedzi? Moze nie dostałem bana za rzekome awanturnictwo? oczywiście dobrze wiesz że nie będę szukać postu sprzed pół roku więc sie mądrzysz


Wt wrz 06, 2022 19:43
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dostałeś bana za awanturnictwo, bo się awanturowałeś. Nie odpisałam, bo wcześniej wszystko wyjaśniłam i nie zamierzałam wdawać się w pyskówkę.
Skoro nie chce Ci się szukać postów sprzed pół roku (z wyszukiwarka da się szybko znaleźć), to jest Twój problem, bo dyskusja bez dowodów jest ... awanturnictwem. Z mojej strony to wszystko i mam nadzieję, że nie będę miała przyjemności (wątpliwej) czytać kolejnych pyskówek.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 06, 2022 19:51
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zobaczmy zatem jak według Małgosi wygląda awanturnictwo

Quinque napisał(a):
Polski rząd otwiera granice dla uchodźców

- Kael jak zwykle krytykuje Polski rząd (to nie krytyka a zwykle szczucie)

Polski rząd jedzie na Ukrainę. Co docenia opozycja, DiWelt i opinia publiczna

- Kael jak zwykle jedzie po Polskim rządzie

Polski rząd będzie budował E. Atomową

-Kael dalej coś nie pasuje. Bo jeszcze nie zbudował

Kael głosi fałsz jakoby PoloniaChristiana założyła O.I.

Zero reakcji

Tymczasem, Niemiecki rządz buduje NS2, zatrzymywał pomoc dla Ukrainy, traktuje Zełenskiego jak jakiegos pionka (Schultz nie wstał po jego przemówieniu), Niemcy wspierają zatrzymywanie uchodźców na Białorusi

Zero krytyki ze strony Kael. Polska jest zła i paskudna a w szczególności jej rząd


Małgosia napisał(a):
Ataki personalne są odpowiednio sankcjonowane. Ostrzeżenie za ad personam, a że trzecie... pamiętasz, co obiecałam?


viewtopic.php?f=37&t=37335&p=1086038#p1086038

według Małgosi powyższy post jest awanturnictwem

zobaczmy zatem def. awant.

awanturnictwo
1. «skłonność do awantur»
2. «wszczynanie awantur»
3. «ryzykowna, nieobliczalna działalność»

https://sjp.pwn.pl/slowniki/awanturnictwo.html

To niech teraz ktoś mi powie że ten post spełnia ktorykolwiek z tych podptk. No ale jeżeli według Małgosi wykazywanie hipokyzji innych użytnkowników to awanturnictwo to nie mam pytań. Zresztą, juz wielu użytkowników pisało że Malgosia nic sobie nie robi z co najmniej prowokacyjnych wypowiedzi Kael o Polsce i Polakach. Ale nie ma problemu rozdawać banów z posty jak wyżej. W których nie ma żadnych wyzwisk, tylko podawanie faktów


Wt wrz 06, 2022 20:38
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Gdyby ten post był we wzajemnych uwagach, byłby dopuszczalny. Niestety, jest w tematycznym, a tu nie ma miejsca na ad personami. Tu jest wszczynaniem kłótni.
Ps. Potrafiłeś znaleźć?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 06, 2022 20:48
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No proszę, czyli teraz ci wątek nie odpowiada. Gdy wysłałem wiadomość z prośbą o wyjaśnienie w którym miejscu w tym poście jest ad personam. Odpowiedzi rzecz jasna nie otrzymałem


Pt wrz 09, 2022 19:31
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Fajnie ze na tym forum toleruje się komuchów jak No-Parsan ale rozdaje się bany za ad personam, którego nie sposobu wykazać


N wrz 11, 2022 21:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Quinque, lojalnie ostrzegam, ze kolejne Twoje wyskoki jak i pieniactwo w tym dziale będą odpowiednio sankcjonowane.

_________________
ksiądz


Pn wrz 12, 2022 9:04
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
no tak, chłop ma na awatarze komunistycznych działaczy i popiera socjalizm. Ale to nie zasługuje na bana. Śmieszne. Ale jak za rzekome ad personam dostaje XD


Pn wrz 12, 2022 9:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL