Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 7:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No proszę:

"Podsumowanie bo zdaje sie, że Alus tak twierdzi.... - a ze zdaje się trudno merytorycznie dyskutować.
Gdybym sie nie zgadzała, to w jakim celu podałabym link z polskatimes?????
Pawłe Zyzaka opisującego Wałęsę sikającego do kropielnicy - ktoś pozbawiał statusu historyka"?

Ktoś coś takiego napisze "bo zdaje się Alus tak twierdzi" co w tym wątku zupełnie nie miało miejsca a potem przypisać oponentowi brak merytorycznej dyskusji.

viewtopic.php?f=37&t=41764&start=585

Tak według mnie to było najlepsze zagranie, a wrażenie z tego takie że katon musi się uciekać do ad personam ze względu na brak argumentów.


Wt lis 19, 2019 20:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A stronę wcześniej to samo:

"Spytaj sam siebie kto kogo może krytykować, zważywszy, że koronnym Twoim "argumentem" jest argument ad personam pod moim adresem, wedle Twojej optyki bo zdaje się, że Alus tak twierdzi.

"Bo jedyna Prawda jest u Boga"

W innym poście:

"Pan jest sędzią, który nie ma względu na osoby....ujmie się za sprawiedliwym i wyda słuszny wyrok(Syr 35,11-24)...też parodia"?
viewtopic.php?f=37&t=41764&start=570

I taki poziom dyskusji.


Wt lis 19, 2019 21:09
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zaproponowałam grubą kreskę i zaczęcie od nowa, ale widzę, że z zefcia zszedłeś na Alus. Kto następny?
Przyjęłam do wiadomości Twoje uwagi i nadal proponuję grubą kreskę, bo zdaje się, że nie warto grzebac w przeszłości. Od teraz proszę zgłaszać posty, które Twoim zdaniem zasługują na co najmniej osta.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 19, 2019 21:16
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
O widzę znowu Alus na tapecie i stronniczość moderacji.
Jak Alus obraża księży twierdząc że 50-80% to homoseksualiści a 60% sypia z kobietami to cicho sza nikt nie reaguje. Jak przyciska się ją o źródła to zaraz wycinane są wpisy. Jak UE jest dwóch prędkości tak i forum. Wciąż są swoi i obcy. Swoim wolno więcej. W każdym razie ja już się nie dziwię.


Wt lis 19, 2019 21:19
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Poczucie sprawiedliwości najwyraźniej nie jest Twoją najmocniejszą stroną, ale wybiórcza interpretacja działan moderacji już tak. Nie będę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, ale przejrzyj sobie moje wpisy w postach Alus. To tak dla własnego sumienia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 19, 2019 21:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Zaproponowałam grubą kreskę i zaczęcie od nowa, ale widzę, że z zefcia zszedłeś na Alus. Kto następny?
Przyjęłam do wiadomości Twoje uwagi i nadal proponuję grubą kreskę, bo zdaje się, że nie warto grzebac w przeszłości. Od teraz proszę zgłaszać posty, które Twoim zdaniem zasługują na co najmniej osta.

Tak ale pózniej zauważyłem tę grubą kreskę i może pózniej była dopisana.

Ależ ja nie chciałem przejść na Alus bo wcześniej pisałem tylko o pewnej userce ale jak napisałaś mi coś takiego:

"Nie bądź śmieszny. Aby potwierdzić zgodność z oryginałem, trzeba szukać. Tak się składa, że "na słowo" mało komu wierzę. Nie dalej jak wczoraj szukałam określenia "jesteś żałosny" i okazało się, że jest z sufitu"

No to zacząłem szukać aby przytoczyć choć część tych dowodów(bo tego sporo). Nikt mi tu i nigdzie indziej nie powiedział że jestem żałosny i akurat ja nigdy o to pretensji nie miałem.
Bardzo chętnie, jak ktoś mi udowodni że jakiś cytat który wkleiłem jest niezgodny z orginałem to proszę mnie ukarać ostem albo banem.


Wt lis 19, 2019 21:46
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wybacz, ale nie zamierzam przesiedzieć pół nocy, żeby cokolwiek komukolwiek udowadniać lub przekonać się, że nie ma manipulacji wypowiedziami. Zaczynamy od początku i koniec z tym tematem, ok?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 19, 2019 21:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ok,
No pogadaliśmy sobie.
Coś na rozluznienie:
https://www.youtube.com/watch?v=mCajFZcxPEA&t=98s

Samo życie. :)


Wt lis 19, 2019 22:18
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Poczucie sprawiedliwości najwyraźniej nie jest Twoją najmocniejszą stroną, ale wybiórcza interpretacja działan moderacji już tak. Nie będę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, ale przejrzyj sobie moje wpisy w postach Alus. To tak dla własnego sumienia.

Ale ci się dowcip wyostrzył...
Ale widać nie tylko ja mam wrażenie, że są równi i równiejsi. Orwell wiecznie żywy


Wt lis 19, 2019 22:56
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 20, 2019 7:15
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Oczywiście Jockey nie widzi, ile razy Alus dostała po kubku za swoje antykościelne odloty. I jak zwykle nie będzie konkretów – jaki konkretnie post poleciał i w jakim kontekście. Tylko jakieś bezosobowe „od razu są wycinane”.


Śr lis 20, 2019 8:14
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Oczywiście Jockey nie widzi, ile razy Alus dostała po kubku za swoje antykościelne odloty. I jak zwykle nie będzie konkretów – jaki konkretnie post poleciał i w jakim kontekście. Tylko jakieś bezosobowe „od razu są wycinane”.

Usunięto moje posty w których domagałem się linków jako offtop. Niestety nie robię kopii wszystkich swoich wpisów a widocznie powinienem. Taki wniosek po wpisie wielce szanownego moderatora zefcia
Alus napisał(a):
Jockey też "nie zauważa", że pod linkiem jaki podałam o metodzie badań prof Baniaka, katon zamieścił sarkastyczny komentarz:
No to wiemy już na podstawie badań, że homoseksualistów wśród księży jest od 50% do nawet 80%, ale z kobietami sypia 60% duchownych i jest to liczba niedoszacowana.

A czytasz to co linkujesz czy nie? Mam wrażenie ze nie.

Małgosiaa napisał(a):
Cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :?

Nie ma to jak leninowskie byt kształtuje świadomość.


Śr lis 20, 2019 10:50
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jockey napisał(a):
Usunięto moje posty w których domagałem się linków jako offtop. Niestety nie robię kopii wszystkich swoich wpisów a widocznie powinienem. Taki wniosek po wpisie wielce szanownego moderatora zefcia
Nie. Wniosek jest taki, że można napisać do moda na priva i poprosić o kopię usuniętych postów zamiast robić awanturę publicznie bez żadnych konkretów. Żaden z tutejszych modów nie jest tak chory z nienawiści, aby zignorować taką prośbę. Zaraz Ci wyślę.

EDIT: Wysłałem Ci jeden Twój usunięty post i jeden post, w którym Małgosiaa wycięła fragmenty Twojej dyskusji z Alus. O to chodziło?


Śr lis 20, 2019 11:50
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Celibat u 50- 70% duchownych katolickich to fikcja - w katolickich Kościołach wschodnich, starokatolickich Kościołach, katolickim Kościele anglikańskim, w katolickim Kościele w Afryce i Ameryce Płd, w Kościele episkopalnym w USA, posługują żonaci księża.
https://deon.pl/kosciol/ojciec-i-syn-ro ... ezy,185439


Śr lis 20, 2019 12:33
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Alus napisał(a):
Celibat u 50- 70% duchownych katolickich to fikcja
W jaki sposób to jest uwaga do moderacji, nie mam pojęcia. Mam zasadę, że nie wlepiam ostrzeżeń za nic, co ludzie piszą w tym wątku, ale do jasnej choinki, Alus weź się ogarnij. Istnieją pewne granice offtopu!


Śr lis 20, 2019 12:39
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL