Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Moderatorzy nie są specjalistami od IT. Spróbuj z inną wyszukiwarką.

_________________
ksiądz


Pt wrz 03, 2021 10:46
Zobacz profil
Post Re: Myślałem, że nie będzie więcej skandali w Kościele ...
Cincinnatus napisał(a):
Nie uprawiamy tu "clicbaitu " tylko dyskutujemy. Proszę napisać o co dokładnie chodzi, o czym mamy dyskutować i podać link do artykułu. bramin

bramin, gdzie mozna pisac/mowic o rozczarowaniu Kosciolem?
Z twojej reakcji domyslam sie, ze nie na forach (szeroko pojetych) koscielnych?
Chodzilo ci zapewno o to, ze jeszcze nic nie wiadomo i niby uzytkownik pusta sensacje chce wzbudzic.
Ja ten wpis, ktory wyrzuciles, zrozumialam jako wyraz rozczarowania instytucja, ktora szczegolnie na poziomie infulatow czy pralatow uwaza sie za "wybrana", nietykalna i "swieta".

Ale masz racje: " don't ask don't tell" (
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Don%E2% ... 0%99t_tell) to jest jakas metoda.
Ze nieskuteczna? Najwazniejsze sa pozory.


Cz wrz 09, 2021 14:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kael, cenię Twoje uwagi ale proszę na przyszłość dokładnie przeczytać co napisał moderator a potem zabierać głos.
Gdyby było tak jak jak napisałas:
Kael napisał(a):
" don't ask don't tell"
to z mojej strony byłoby "shut up" i zamknąłbym także wspomniany wątek.
Proszę więc dyskutować bez emocji podając argumenty, inaczej potraktuję to jako zwykły trolling.
Uzasadniłem dlaczego post znalazł sie w koszu i to powinno wystarczyć.
Uwagi do moderacji piszemy w odpowiednim miejscu!

_________________
ksiądz


Cz wrz 09, 2021 20:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2021 4:14
Posty: 2
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Prosze o usuniecie mojego tematu z poprzedniego konta, które usunołem. To wykorzystanie przez innych z okresu dziecka, gdzie nie nastopiło przyzwolenie na grzech. Było to przymuszenie na zasadzie gwałtu. Nie miałem możliwosci ochrony. Nastopiła Trauma. Żal wystąpił, ale to podchodzi pod meczenstwo I zachowanie dziewidztwa na wzór myśli sw Tomasza z Akwinu. Od dziecka na dodatek ciezko choruje. Nie chce byc ofiara na tej stronie, która dodaktowo czuje sie jeszcze bardziej, że przegrała w myśl św Ojca Pio, który wystraszył sie, że nosi stygmaty. Widziałem ataki diabła, ale cały czas ze wszystkich sił szukam królestwa niebieskiego. Modle sie za was I za cały swiat do konca życia. Dziekuje za usuniecie. Z panem Bogiem
viewtopic.php? f=31&t=41257&start=0 .


Wt wrz 21, 2021 16:34
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kompletnie nie rozumiem Twojego wyjaśnienia, ale to nieistotne. Istotne jest to, że link nie działa, nawet skopiowany i wklejony w przeglądarkę, więc nie wiem co mam usunąć.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 21, 2021 16:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2021 4:14
Posty: 2
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Prosze viewtopic.php?f=31&t=41257


Wt wrz 21, 2021 16:51
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proszę wykazać że złamałem jakiś punkt regulaminu. Bo subiektywne poczucie moderacji że ktoś trolluje nie jest powodem do dawania ostrzeżenia


Wt wrz 28, 2021 16:28
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Reg § II/4 i § III/9

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 28, 2021 16:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@bramin – z Greką u mnie słabo. Jednakże założyłem, że Przeemek będzie rozumiał własne święte księgi. Na przyszłość mogę podawać wersję polską. Jest jakieś zalecane tłumaczenie?

Przeniesienia wątku do innego działu nie oceniam. Mam jednak nadzieję, że Przeemek go zauważy.


Pn paź 04, 2021 8:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Na PW możesz pisać po hebrajsku, grecku i aramejsku. :)

Nie ma tu żadnych zalecanych przekładów, jak jesteś dobry w innych ww. językach możesz podawać własne tłumaczenia lub nawet parafrazy.

taryjel napisał(a):
Przeniesienia wątku do innego działu nie oceniam.

To jest przeniesienie postu a nie wątku.

_________________
ksiądz


Pn paź 04, 2021 9:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Prosiłbym moderatora bramina o wyjaśnienie pewnego problemu. Otóż wydawało mi się zawsze, że moderatorzy są też dyskutantami na tym forum. I że polemika z ich poglądami nie jest „uwagą do moderacji”. Z tego posta jednak viewtopic.php?p=1081942#p1081942 wynika, że jednak tak jest traktowana. Chciałbym zatem wyjaśnienia – czy rzeczywiście jest tak, że jeśli moderator wygłosi swoje poglądy polityczne, nie można z nimi dyskutować w tym wątku, bo stanowiłoby to „uwagę do moderacji”? Wydaje mi się to dziwne.


Pn paź 04, 2021 13:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
taryjel napisał(a):
Otóż wydawało mi się zawsze, że moderatorzy są też dyskutantami na tym forum.

Są czasami dyskutantami, czasami tylko moderują lub tez dyskutują i moderują.

taryjel napisał(a):
I że polemika z ich poglądami nie jest „uwagą do moderacji”.


Tak, tylko ze nie była to polemika z moimi poglądami tylko opinia dotycząca mojej postawy (Twoim zdaniem obrzydliwa postawa choć nie rozmawiałem o imigrantach tylko o Ziemkiewiczu) i dlatego przeniosłem to do "wzajemnych uwag" a nie do "uwag do moderacji".

Krótko mówiąc, jeśli dyskusja przechodzi na osobę dyskutanta lub moderatora a nie dotyczy tematu to post jest usuwany do kosza albo do innych odpowiednich działów (uwagi do moderacji lub wzajemne uwagi).
Tak było tez z Twoim postem gdzie rozmawiałeś z Przeemkiem i cytowałeś Biblię po grecku, on poszedł do "wzajemnych uwag", drugi post do "uwagi do moderacji".

taryjel napisał(a):
Chciałbym zatem wyjaśnienia – czy rzeczywiście jest tak, że jeśli moderator wygłosi swoje poglądy polityczne

Nie głoszę tu poglądów politycznych tylko dyskutuję.

_________________
ksiądz


Pn paź 04, 2021 13:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Tak, tylko ze nie była to polemika z moimi poglądami tylko opinia dotycząca mojej postawy
Myślę, że mamy tutaj do czynienia z dzieleniem włosa na czworo. Owa „postawa” wyrażała się właśnie w wypowiadanych poglądach przecież.

Cytuj:
(Twoim zdaniem obrzydliwa postawa choć nie rozmawiałem o imigrantach tylko o Ziemkiewiczu)
No ale wygłaszałeś pewnę ogólną myśl na temat tego, co mieści się, a co nie mieści w zasadach demokratycznego kraju. Nie sposób nie zauważyć, że często występujesz tutaj jako apologeta rządu PiS i jego działań. Również w sprawie morzenia głodem uchodźców na granicy. W świetle obrony takich działań, krytyka legalnej, zgodnej z procedurami, bezpiecznej deportacji klakiera PiS-u jako „niemieszczącej się” w standardach demokracji wygląda dziwnie.
Cytuj:
Nie głoszę tu poglądów politycznych tylko dyskutuję.
Czy zatem można z Twoim dyskutowaniem dyskutować, czy znowu pojawią się kuriozalne uwagi od moderatora, że owa dyskusja stała się „uwagą” i musi zostać przeniesiona?


Pn paź 04, 2021 14:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kolejne pytanie do moderacji. Weźmy następujący sąd:

Cytuj:
powiedzenie komuś „nie ma dla takich jak Ty miejsca w Polsce” jest obraźliwe


Czy sąd ten jest zgodny z prawdą? Absolutnie i obiektywnie niezgodny z prawdą? Czy może jest on subiektywną opinią. Osobiście skłaniałbym się ku trzeciej interpretacji. Niestety bramin uważa, że wersja druga jest zgodna z prawdą, a uznawanie takiego sądu jest „kłamstwem”, za który można komuś wlepić ostrzeżenie.

Rozumiem, że bramin stara się, aby użytkownicy nie używali kłamstwa w argumentacji. Jednakże w tym przypadku nie ma mowy o tym, że moje słowa kogoś wprowadziły w błąd. Osobiście uważam te słowa za obraźliwe. Jeśli ktoś ich za takie nie uważa, to ma też prawo do swojej opinii.

Proszę uprzejmie o rozważenie, na ile ostatnie ostrzeżenie ma sens w świetle celów, jakie stawia sobie moderacja?


Wt paź 05, 2021 12:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Taryjelu, wyjaśniłem Ci dlaczego dostałeś osta.
Gdybyś powiedział: "moim zdaniem biskup w swojej wypowiedzi mocno przegiął, może to być odczytane jako ....(tu odpowiednie słowo) i uważam, ze jest to skandaliczne".
Ty natomiast napisałeś, ze biskup lżył (co oznacza to słowo już wyjaśniłem) osoby bezpłodne co jest zwykłym pomówieniem i oszczerstwem.
Również Bert wyjaśnił te sprawę dokładnie wiec nie chciałem się powtarzać.
taryjel napisał(a):
Osobiście uważam te słowa za obraźliwe. Jeśli ktoś ich za takie nie uważa, to ma też prawo do swojej opinii.

Masz prawo tak uważać i nawet inkwizytorski bramin tego Ci nie zabroni. Trzeba było tak powiedzieć a nie pisać o tym ze biskup lży kogoś, to duża różnica.
taryjel napisał(a):
Nie sposób nie zauważyć, że często występujesz tutaj jako apologeta rządu PiS i jego działań.

Nie jestem apologetą PiS i nie życzę sobie takich etykietek.
Jestem apologetą dyskusji w dobrym stylu, na poziomie, bez uprzedzeń.

Pracuję z osobami z różnych partii politycznych i nikt sobie do gardła nie skacze (nie jest to polska rzeczywistość).

Ostatnie wydarzenia związane z urodzinami red. Mazurka pokazują jak niektórzy politycy i wyborcy "tkwią dalej w tej buraczano-cebulowej mentalności" ( cytuje z pamięci słowa przedstawiciela polskiego młodego pokolenia).

_________________
ksiądz


Śr paź 06, 2021 8:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL