Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 13:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Ostatnio wlepił ostrzeżenie za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia, a gdy sam dwukrotnie sam tak zrobił wystarczającym było późniejsze napisanie tłumaczeń i już było ok.
Proszę wskazać, oszczerco, kiedy mi się zdarzyło wlepić ostrzeżenie za pisanie nie po polsku w sytuacji, gdy użytkownik rokował nadzieję, iż dostarczy tłumaczeń? W przypadku pisania nie po polsku najczęściej archiwizuję posta i wysyłam jego kopię do autora, aby mógł go poprawić. Ostrzeżenia daję w przypadku recydywy, gdy użytkownik upiera się, że będzie robił, co mu się podoba.


Śr lut 27, 2019 9:58

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1476
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Padre77 napisał(a):
Ostatnio wlepił ostrzeżenie za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia, a gdy sam dwukrotnie sam tak zrobił wystarczającym było późniejsze napisanie tłumaczeń i już było ok

Proszę wskazać tekst, za który otrzymałeś ostrzeżenie (link) oraz teksty zefcia w języku obcym. Coś mi się wydaje, że był to cytat bez tłumaczenia, a zefciu użył tylko jakiegoś określenia/zwrotu w języku obcym. Mam rację?


Co rozumiesz poprzez określenie/zwrot w języku obcym? Czy sentencja podlega pod określenie/zwrot, czy a limine. Gdy odpowiesz na to pytanie określę czy masz rację, czy też jej nie masz.


Śr lut 27, 2019 10:04
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W którym miejscu uznałam Ciebie za eksperta i zwróciłam się z prośbą o weryfikację mojej wypowiedzi? :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 27, 2019 10:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1476
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
W którym miejscu uznałam Ciebie za eksperta i zwróciłam się z prośbą o weryfikację mojej wypowiedzi? :D


Napisałaś na ogólnodostępnym forum, tym samym uważam, że jestem, może nie głównym, adwersarzem rozmów. Tym samym swą prośbę kierowałaś również do mnie. Inaczej pisałabyś do Padre77 na PW.
W związku z powyższym proszę o odpowiedź na pytanie: "Co rozumiesz poprzez określenie/zwrot w języku obcym? Czy sentencja podlega pod określenie/zwrot, czy a limine".


Śr lut 27, 2019 10:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
za który otrzymałeś ostrzeżenie

Nie ja otrzymałem ostrzeżenie.
Słowa zefcia pisane w języku obcym bez tłumaczenia:
zefciu napisał(a):
Po drugie – non sequitur – z faktu, że spacja to przerwa nie wynika, że możesz robić tak długą jak zechcesz.

zefciu napisał(a):
Oboje czynimy wysiłki beyond the call of duty.

Małgosiaa napisał(a):
zefciu użył tylko jakiegoś określenia/zwrotu w języku obcym

A to pisanie tylko zwrotów czy określeń w języku obcym bez tłumaczenia nie jest pisaniem w języku obcym bez tłumaczenia? Regulamin to nie gumka od majek. Nie należy go naciągać.
zefciu napisał(a):
Proszę wskazać, oszczerco, kiedy mi się zdarzyło wlepić ostrzeżenie za pisanie nie po polsku w sytuacji, gdy użytkownik rokował nadzieję, iż dostarczy tłumaczeń?

Oszczerstwo - kłamliwa wypowiedź, mająca na celu skompromitowanie, poniżenie lub ośmieszenie kogoś.
Twoim zdaniem powiedziałem nieprawdę, twierdząc, że wlepiłeś ostrzeżenie paulito za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia? Uprzedzając odpowiedź przytaczam dowód:
zefciu napisał(a):
Paulito ostrzeżenie
Umieszczanie uwag do moderatora w innym, niż przeznaczony dziale. Pisanie w obcych językach bez tłumaczenia.

Nazywając oszczercą człowieka, który pisze prawdę sam stajesz się oszczercą.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Śr lut 27, 2019 10:57
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
Napisałaś na ogólnodostępnym forum, tym samym uważam, że jestem, może nie głównym, adwersarzem rozmów. Tym samym swą prośbę kierowałaś również do mnie. Inaczej pisałabyś do Padre77 na PW.
W związku z powyższym proszę o odpowiedź na pytanie: "Co rozumiesz poprzez określenie/zwrot w języku obcym? Czy sentencja podlega pod określenie/zwrot, czy a limine".

Napisałeś:
george45 napisał(a):
Gdy odpowiesz na to pytanie określę czy masz rację, czy też jej nie masz.

Na co odpowiedziałam:
Małgosiaa napisał(a):
W którym miejscu uznałam Ciebie za eksperta i zwróciłam się z prośbą o weryfikację mojej wypowiedzi? :D

Koniec tematu. Padre zrozumiał o czym mówię. Ty nie? Twój problem.
-------------------------------------------
Padre77 napisał(a):
Nie ja otrzymałem ostrzeżenie.

Pomimo to proszę wskazać ów tekst, za który ktoś otrzymał ostrzeżenie.
Padre77 napisał(a):
A to pisanie tylko zwrotów czy określeń w języku obcym bez tłumaczenia nie jest pisaniem w języku obcym bez tłumaczenia? Regulamin to nie gumka od majek. Nie należy go naciągać.

Zefciu wyjaśnił, że ostrzeżenie daje wóczas, kiedy user nie stosuje się do prośby o tłumaczenie skierowanej na pw. W czym więc problem?
Padre77 napisał(a):
Oszczerstwo - kłamliwa wypowiedź, mająca na celu skompromitowanie, poniżenie lub ośmieszenie kogoś.
Twoim zdaniem powiedziałem nieprawdę, twierdząc, że wlepiłeś ostrzeżenie paulito za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia? Uprzedzając odpowiedź przytaczam dowód:
zefciu napisał(a):
Paulito ostrzeżenie
Umieszczanie uwag do moderatora w innym, niż przeznaczony dziale. Pisanie w obcych językach bez tłumaczenia.

Nazywając oszczercą człowieka, który pisze prawdę sam stajesz się oszczercą.

Skoro nie Ty byłeś adresatem pwego ostrzeżenia, nie masz wiedzy na temat korespondencji pw, więc siłą rzeczy nie masz dowodów i oczerniasz zefcia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 27, 2019 11:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1476
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
[ciach... dziecinada typu: na złość mamie odmrożę sobie uszy? M.]


Śr lut 27, 2019 11:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Skoro nie Ty byłeś adresatem pwego ostrzeżenia, nie masz wiedzy na temat korespondencji pw, więc siłą rzeczy nie masz dowodów i oczerniasz zefcia.

Stwierdziłem, że zefciu wlepił ostrzeżenie za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia, co jest jak byk stwierdzone przez samego zefcia w informacji o ostrzeżeniach. W jaki niby sposób oczerniłem takim stwierdzeniem zefcia?
Małgosiaa napisał(a):
Pomimo to proszę wskazać ów tekst, za który ktoś otrzymał ostrzeżenie.

Nie przytoczę ci owego tekstu, bo nie piszę o nim tylko o fakcie wlepienia ostrzeżenia przez zefcia za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Śr lut 27, 2019 11:59
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 wskażesz mi, w którym poście dałem komuś ostrzeżenie, mimo że rokował na dostarczenie tłumaczeń, czy będziesz brnął w swoje oszczerstwo o rzekomym „nierównym traktowaniu”?


Śr lut 27, 2019 12:02
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Stwierdziłem, że zefciu wlepił ostrzeżenie za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia, co jest jak byk stwierdzone przez samego zefcia w informacji o ostrzeżeniach. W jaki niby sposób oczerniłem takim stwierdzeniem zefcia?

Tłumaczę Ci jak chłop krowie na rowie, że nie masz wiedzy na temat działań zefcia przed ostrzeżeniem. Właściwie teraz już masz, bo zefciu wyjaśnił, że najpierw zwrócił uwagę na pw i nie poskutkowało. Wobec powyższego, Ty, upierając się przy swoim, oczerniasz zefcia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 27, 2019 12:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Uściślijmy. Napisałem:
Padre77 napisał(a):
wlepił ostrzeżenie za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia

Co jest prawdą potwierdzoną przez zefcia w dziale ostrzeżenia.
W jaki sposób mówiąc prawdę oczerniam kogokolwiek?
Kluczycie doszukując się jakichś kontekstów, byle tylko nie przyznać, że zarzucane mi oszczerstwo po prostu nie ma miejsca.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Śr lut 27, 2019 12:31
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Uściślijmy. Napisałem:
Padre77 napisał(a):
wlepił ostrzeżenie za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia

Co jest prawdą potwierdzoną przez zefcia w dziale ostrzeżenia.
W jaki sposób mówiąc prawdę oczerniam kogokolwiek?
Kluczycie doszukując się jakichś kontekstów, byle tylko nie przyznać, że zarzucane mi oszczerstwo po prostu nie ma miejsca.
Napisałeś, że traktuję innych użytkowników inaczej, niż siebie. Bo w swoim przypadku po zwróceniu uwagi dałem tłumaczenie. A ktoś inny dostał ostrzeżenie. Tymczasem nie potrafisz wskazać osoby, której nie dałem takiej możliwości, jaką dałem sobie – czyli możliwości dostarczenia tłumaczenia.


Śr lut 27, 2019 13:04

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Bo traktujesz. Czy uwierzyłeś mi jak tłumaczyłem, że pisząc "na prawdę" zamiast "naprawdę" popełniłem nieumyślny błąd? Po tym co napisałeś trudno uwierzyć, że tak było. Czy uwierzyłbyś sobie robiąc to samo? Odpowiedz sobie szczerze. Mi twoja odpowiedź nie potrzebna. Wówczas również zarzuciłeś mi oszczerstwo i się z niego nie wycofałeś, więc wynika z tego, że nie uwierzyłeś moim słowom.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Śr lut 27, 2019 13:15
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Padre77
Co jeszcze wyciągniesz na obronę ostatniej kwestii, jaką jest ostrzeżenie za brak tłumaczenia? To zostało wyjaśnione, więc powinien być koniec tematu. I tak też sugeruję. Dalsze wyciąganie "z archiwum" będzie uznane za awanturnictwo.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 27, 2019 13:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Byłem pytany o różne traktowanie innych i siebie przez zefcia, więc nie miej mi za złe, że odpowiadając na pytanie muszę powołać się na przykłady, które zaistniały, a więc siłą rzeczy z archiwum.
Jeśli bardzo ci zależy to możesz mi nawet permanentnego bana wlepić. Zarejestrowałem się na waszym forum bo firmują je media, które moim zdaniem mają wysokie standardy, ale widzę, że zarządzanie na tym forum jest od nich bardzo dalekie. Nie będzie mi żal jeśli mnie z niego w taki czy inny sposób usuniesz.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Śr lut 27, 2019 15:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL