Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Nie wszystkie ostrzeżenia są zresztą oficjalne.

Upomnienia są oficjalne lub prywatne, ostrzeżenia zawsze są oficjalne.
I proszę zaprzestać osobistych wycieczek pod moim adresem.

Zefciu, dostajesz ostrzeżenie za kłamstwa i manipulacje.

_________________
ksiądz


Cz lis 05, 2020 0:01
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
zefciu napisał(a):
Publicznie Smokepsv napisał, że dziwi go, iż mamy ostrzeżenie, a nie wiemy, za co się pojawiło.

Proszę, podaj link do postu Smokepsv. bo coś mi świta, że mu odpowiedziałam. Może się mylę.

Mrs_Hadley odpowiedziala.

viewtopic.php?p=1067176#p1067176
Czyli przestepca wie, a reszta niech sie pilnuje i wiedziec nie musi!


Cz lis 05, 2020 7:02
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Upomnienia są oficjalne lub prywatne, ostrzeżenia zawsze są oficjalne.
Aha. Czyli teraz będziemy bawili się w łapanie za słówka.

Wyobraźmy sobie, że moderator pisze użytkownikowi, że jeśli ten nie przestanie tłumaczyć moderatorowi, dlaczego pewne słowa moderatora zostały przyjęte za obraźliwe i natychmiast nie przeprosi za takie wyjaśnianie, to dostanie ostrzeżenie. Czy w takiej sytuacji można argumentować „no ale przecież żadne ostrzeżenie nie zostało dane”?

Zresztą ostrzeżenie właśnie dostałem. Nie wiem co prawda za co, bo przecież nie zarzuciłem braminowi jakiegoś czynu, którego się nie dopuścił, a jedynie przedstawiłem jego interpretację, która sprawiła, że niektóre osoby poczuły się urażone. Ale jak widać w P**owskiej moralności już to jest zbrodnią.

Cytuj:
Zefciu, dostajesz ostrzeżenie za kłamstwa i manipulacje.
Od którego oczywiście odwołuję się do administracji. Jest to niestety jedyna możliwość ocalenia tego forum w obecnej sytuacji.


Cz lis 05, 2020 8:42
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dzięki. Czyli to Mrs_Hadley odpowiedziała, a jaczytając jej odpowiedź zidentyfikowałam się z nią, stąd myślałam,że coś skomentowałam.
Tak, wystarczy, że przestępca zna treść, którą napisał. Wycina się po to, aby obraźliwe, chamskie teksty nie bulwersowały innych. W uzasadnieniu ostrzeżenia jest napisane za co zostało przyznane. Potrzebny jeszcze cytat?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz lis 05, 2020 9:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Tak, wystarczy, że przestępca zna treść, którą napisał. Wycina się po to, aby obraźliwe, chamskie teksty nie bulwersowały innych. W uzasadnieniu ostrzeżenia jest napisane za co zostało przyznane. Potrzebny jeszcze cytat?


Czyli tylko sprawca rozboju/gwałtu/kradzieży/wstaw występek najmniej Ciebie bulwersujący wie za co został ukarany, pozostałym osobom znającym sprawę wymazuje się pamięć, a sąd wrzuca do niszczarki kopie akt, wyroków wraz z uzasadnieniem.

Obrazek


Cz lis 05, 2020 9:18
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Forum to nie sala sądowa, moderator to nie sędzia. Przed sądem trzeba jawności: jest prokurator, obrońca, ławaprzysięgłych. Ale nawet w sądzie są posiedzenia za zamknietymi drzwiami, a tu nie jest sąd. Możesz nas podać do sądu i jeśli sąd orzeknie, że nalezy pozostawić chamstwo tam, gdzie zostało popelnione, wyrok wykonamy.
A tak na marginesie, to nie masz większych problemów, jak chęć czytania takich tekstów?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz lis 05, 2020 9:34
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tyle, ze dyskusja jest nie o tym, zeby kazdy widzial, co ErgoProxy napisal i czy to zdanie bylo obrazliwe w odczuciu innych uzyzkownikow, ale o wyrzucenie w calosci calego wpisu, bez pozostawienia sladu.
Komunisci przynajmnie trzykropek wstawiali.

No i (o ile pamietam) nie caly wpis byl "obrazliwy". Mozna bylo, jak to inni moderatorzy czasem robia, wyrzucic 1-2 zdania (zostawiajac slad, ze to byly te niedopuszczalne) a zachowac reszte, na ktora ja odpowiedzialam.

Czy tez dostane osta, jak zefciu i ErgoProxy?


Cz lis 05, 2020 10:08
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No nie. Moderator to nie sędzia. Moderator to policjant, który może stawiać mandaty. A użyszkodnik może się od takiego mandatu odwołać, jeśli tak jak w tym przypadku, został on wystawiony zupełnie bezpodstawnie.


Cz lis 05, 2020 10:09
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To taka praktyka panuje w polskich internetach?

Bo NAPRAWDĘ moderator jest to osoba, która tonuje dyskusję i kieruje je na kulturalne i konstruktywne tory. Dlatego moderator przede wszystkim rozmawia. Na pewno zaś nie wyrywa mikrofonu na dzień dobry i nie wali nim człowieka po głowie, żeby się chamski bachor wreszcie zamknął, kiedy Pani Belfer mu kazuje.

Są ludzie, którzy się na modów nadają (np. Pani Hadley) i są tacy, którzy się nie nadają (np. Małgosia).


Cz lis 05, 2020 10:30
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
I tu sie pozwole z ErgoProxy nie zgodzic.

Ja do Malgosiaa nic nie mam i nie zarzucam jej, ze zle moderuje. Bez sensu jest obrazanie moderatorow i robienie jakiegos rankingu. Jednemu pasuje taki, a innemu inny styl moderowania.

W gruncie rzeczy uwazam, ze jest to robota ciezka i niewdzieczna. I wiem, ze niewielu chce to robic.
Dlatego ogolnie moderacji dziekuje za ciezka prace.

Ale tez mysle, ze warto posluchac uwag uzyszkodnikow i moze wypracowac w gronie moderatorskim jakas wspolna linie, ktora moglaby byc dopasowywana do sytuacji? Np wyrzucic tekst obrazliwy, ale tylko ten i zaznaczyc, gdzie byl? A nie dzialac ad hoc na zasadzie aktualnego humoru moda i bez zadnego trybu?


Cz lis 05, 2020 10:42

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Forum to nie sala sądowa, moderator to nie sędzia.

A gdzieś wspomniałem, że to nie sąd że ktoś nie zachowuje się jak na sąd przystało?

Małgosiaa napisał(a):
Przed sądem trzeba jawności: jest prokurator, obrońca, ławaprzysięgłych. Ale nawet w sądzie są posiedzenia za zamknietymi drzwiami, a tu nie jest sąd.

Obrazek


Małgosiaa napisał(a):
Możesz nas podać do sądu i jeśli sąd orzeknie, że nalezy pozostawić chamstwo tam, gdzie zostało popelnione, wyrok wykonamy.

O łaskawco mogę? Czym żem zasłużył na taką szczodrość?

Małgosiaa napisał(a):
A tak na marginesie, to nie masz większych problemów, jak chęć czytania takich tekstów?

Kiedy ad personam niby nie wygląda na ad personam, a jednak jest ad personam, a będzie udowadniane, że to nie ad personam, a jednak komentuję się osobę, a nie to co napisałą co jest ad personam.


Cz lis 05, 2020 11:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeniosłem posty do "wzajemnych uwag".
Tutaj jest miejsce tylko na uwagi do moderacji.

_________________
ksiądz


Cz lis 05, 2020 13:33
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tymczasem george45 nazwał idiotami wszystkich chrześcijan… Jak zareagował nasz kochany bramin który wlepia ostrzeżenia za to, że ktoś zwróci mu uwagę, że jego teksty mogły być poczytane za obraźliwe? Wdaje się z georgem w dyskusję.

Zaprawdę dziwne taryfy stosują tutejsi moderatorzy.


Śr lis 11, 2020 8:31
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy moznaby z watku o LGBT wydzielic offtop, ktory zaczal pom i zrobic watek "Strajk kobiet", albo cos podobnego?
viewtopic.php?p=1067603#p1067603
Dziekuje


Wt lis 17, 2020 9:08
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Tymczasem george45 nazwał idiotami wszystkich chrześcijan… Jak zareagował nasz kochany bramin który wlepia ostrzeżenia za to, że ktoś zwróci mu uwagę, że jego teksty mogły być poczytane za obraźliwe? Wdaje się z georgem w dyskusję.

Zaprawdę dziwne taryfy stosują tutejsi moderatorzy.


george45 nie nazwał idiotami wszystkich chrześcijan, więc przestań wciskać kit. To, że Ty tak to odebrałeś, nie jest moją winą. Ja też jestem chrześcijanką i mnie ta jego wypowiedź wcale nie ubodła, nie odniosłam jej do siebie. I zejdź, proszę uprzejmie, z bramina. Napisz do admina, jesli czujesz się tutaj krzywdzony.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 17, 2020 9:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL