Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 0:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Szczerze mówiąc, nie wiem co się dzieje. bramin zawsze był racjonalnym moderatorem reagującym na krzywdzące oskarżenia z dowolnej strony. Od jakiegoś czasu, nie wiem, czy zhackowali mu konto, czy też został ugryziony przez radioaktywnego genetycznego patriotę. W każdym razie źle się dzieje.

Zatem kieruję pytanie do Asienkki – proszę o informację, czy rzeczywiście na forum obecnie dozwolone jest opluwanie chrześcijan i negowanie ich wiary z powodów politycznych? Czy po prostu bramin odwala jakąś samowolkę? Pytanie to zadaję, bo pamiętam sytuację dość analogiczną, kiedy również jeden z modów odżałowanej pamięci próbował zrobić z tego forum stronę pisowską, ale został szczęśliwie powstrzymany przez administrację.

Dla samego bramina takie pytanie dla rozwagi. Wyobraź sobie taką tezę wygłoszoną na forum (nie, nie głoszę jej, ani nie usprawiedliwiam):
Cytuj:
bramin popierając PiS udziela poparcia wszystkiemu temu, co się z PiS-em wiąże: niepraworządności, dehumanizacji całych grup ludzi, pederastii uprawianej za państwowe pieniądze, podporządkowania Kościoła państwu i przyzwoleniu na przemoc domową. Zatem bramin nie jest prawdziwym chrześcijaninem, a Eucharystia sprawowana przez niego nosi znamiona świętokradztwa

I teraz przez chwilę, wyobraź sobie bramin, że jakiś Twój brat mówi takie słowa szczerze. I powiedz, czy by Cię to nie zabolało? Mam nadzieję, że dotrze. Jak nie dotrze, to jest Asienkka. A jak Asienkka nie pomoże, to pora się wynosić, tym razem na dobre.


Cz lip 23, 2020 14:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2734
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
gzaze napisał(a):
Cytuj:
bramin popierając PiS udziela poparcia wszystkiemu temu, co się z PiS-em wiąże: niepraworządności, dehumanizacji całych grup ludzi, pederastii uprawianej za państwowe pieniądze, podporządkowania Kościoła państwu i przyzwoleniu na przemoc domową. Zatem bramin nie jest prawdziwym chrześcijaninem, a Eucharystia sprawowana przez niego nosi znamiona świętokradztwa

I teraz przez chwilę, wyobraź sobie bramin, że jakiś Twój brat mówi takie słowa szczerze. I powiedz, czy by Cię to nie zabolało? Mam nadzieję, że dotrze. Jak nie dotrze, to jest Asienkka. A jak Asienkka nie pomoże, to pora się wynosić, tym razem na dobre.

Czyli szlaban. Nie wolno tak myslec jak ten brat, ktory jest autorem wypowiedzi ktora przytoczyles.
Co z tego zeby zabolalo jezeli ktos tak naprawde uwaza. Moze nalezalo by go przekonac (chociaz najczesciej jest to niemozliwe) a nie narzekac ze boli. Ach ta polityczna poprawnosc. Kiedys to byly czasy. Mozna bylo powiedziec - plemie zmijowe.


Cz lip 23, 2020 20:07
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
robaczek2 napisał(a):
Czyli szlaban.
Szlaban. Autorem tego szlabanu jest Chrystus, który powiedział „kto by powiedział braku raka…”


Cz lip 23, 2020 20:25

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
gzaze napisał(a):
I teraz przez chwilę, wyobraź sobie bramin, że jakiś Twój brat mówi takie słowa szczerze. I powiedz, czy by Cię to nie zabolało?

Jeśli ktoś mówi szczerze to dlaczego miałoby to zaboleć? No przecież mógłby powiedzieć tak aby nie zabolało, a tak właściwie to zupełnie inaczej myśli niż powiedział. Mnie np. boli jak ktoś jest nieszczery a jak szczerze i uczciwie ktoś coś powie to nie widzę problemu. Ma prawo ktoś powiedzieć szczerze o czymś czy o mnie a ja też mogę z tego zrobić użytek bo nie jesteśmy idealni.
Najważniejsza jest szczerość i uczciwość a nie udawanie:
https://www.youtube.com/watch?v=Hej9KhkALTY
Myślisz że Bóg woli tych udających?
Twoja opinia to tylko Twoja opinia bo ja a może ktoś inny widzi to wszystko inaczej panie z...
A i zostań bo nie warto się wynosić tym razem na dobre przez takie coś.


Ostatnio edytowano Cz lip 23, 2020 20:49 przez katon, łącznie edytowano 1 raz



Cz lip 23, 2020 20:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wiem, że cytowanie siebie samego jest trochę nieskromne, ale co tam, raz mogę sobie na to pozwolić.
Żeby niektórym użytkownikom ogarniętym polityczną gorączką jeszcze raz wyjaśnić.
Pogrubiłem niektóre wypowiedzi, aby pokazać co autor miał na myśli.
bramin napisał(a):
To co Andej napisał jest przesadzone ale tez nie do końca. Można to zrozumieć w ten sposób i tak sugeruje ten plakat, ze ci w mniejszości (38,49%) biorąc udział w wyborach wyznali swoja wiarę, byli po stronie Boga, dekalogu itd. Jest to bardzo duże uproszczenie.
Z drugiej strony nie jest to kłamstwo kiedy się napisze, ze te 61,51% poparło niektóre rzeczy które pośrednio lub bezpośrednio były zawarte w programie kandydata, a które to rzeczy nie są do pogodzenia z Ewangelią.
Inna sprawa, że taki plakat nie powinien znaleźć się w kościele lub na terenie kościelnym.

Kael napisał(a):
Rozumiem, ze moderator bramin moze prywatnie miec zdanie, jakie...ma.
Nawet wierzyć w to, ze popierający Dudę wyznawali wiarę,

Manipulujesz moja wypowiedzią. Przeczytaj wyżej co napisałem: "można tak zrozumieć…, jest to duże uproszczenie".
Co do innych wypowiedzi nie będę się odnosił, skoro odwołano się do Administracji.
Przyznaję się do winy i proszę o najniższy wymiar kary.

_________________
ksiądz


Cz lip 23, 2020 20:47
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Z drugiej strony nie jest to kłamstwo kiedy się napisze, ze te 61,51% poparło niektóre rzeczy które pośrednio lub bezpośrednio były zawarte w programie kandydata, a które to rzeczy nie są do pogodzenia z Ewangelią.
Inna sprawa, że taki plakat nie powinien znaleźć się w kościele lub na terenie kościelnym.

Czyli nadal prezentujesz swoją opinię, że RT stworzył, a jego wyborcy poparli, to co "pośrednio lub bezpośrednio jest zawarte w programie", choć jest to jedynie pomówienie oponentów, którzy na tym kłamstwie zbudowali całą swoja kampanię.
Zapoznanie się z programem RT to nie żadna trudność
https://businessinsider.com.pl/polityka ... zy/kbd36w9


Pt lip 24, 2020 7:23
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Żeby niektórym użytkownikom ogarniętym polityczną gorączką jeszcze raz wyjaśnić.
bramin, czy Ty w ogóle czytasz to co piszesz? Mamy na forum użytkowników, którzy twierdzą, że właściwym jest oceniać poziom chrześcijaństwa na podstawie politycznego głosowania. Mamy przykład oceny religijnej dokonywanej na podstawie przekonań politycznych. Podporządkowania wiary polityce. A Ty zarzucasz „polityczną gorączkę” nie tym, którzy definiują chrześcijaństwo jako głosowanie na Dudę. Ty to zarzucasz tym, którzy przeciwko temu protestują.
Cytuj:
Inna sprawa, że taki plakat nie powinien znaleźć się w kościele lub na terenie kościelnym.
Ale po co to pogrubienie? Przecież to była uwaga do moderacji. Moderacja tego forum nie ma prawa moderować, co jakiś ksiądz wywiesza na drzwiach. Mój sprzeciw tyczył się tego, co wypisują niektórzy użytkownicy na forum. Do tego proszę się odnieść.
Cytuj:
Manipulujesz moja wypowiedzią. Przeczytaj wyżej co napisałem: "można tak zrozumieć…, jest to duże uproszczenie".
katon, bardzo proszę odpowiedzieć mi jak chrześcijanin chrześcijaninowi: „tak, tak, nie nie”. Czy dopuszczalne jest twierdzenie, że inny chrześcijanin odrzuca życie wieczne uzasadniając to faktem, że na kogoś tam (nie na diabła, ani na osobę postulującą dokonywanie zbrodni) zagłosował?
Cytuj:
Przyznaję się do winy i proszę o najniższy wymiar kary.
A Ty nie masz się przyznawać do winy, tylko dać po łapach kilku użytkownikom i wyjaśnić im, że to jest forum chrześcijańskie, a nie pisowskie.


Pt lip 24, 2020 8:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dziękuję za zwróconą uwagę.

_________________
ksiądz


Pt lip 24, 2020 9:20
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Dziękuję za zwróconą uwagę.
A ja nie prosiłem, żebyś mi dziękował, tylko żebyś wprost, bez mataczenia odpowiedział na pewne, konkretne, pytanie.


Pt lip 24, 2020 9:30

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Manipulujesz moja wypowiedzią. Przeczytaj wyżej co napisałem: "można tak zrozumieć…, jest to duże uproszczenie".
gzaze napisał(a):
katon, bardzo proszę odpowiedzieć mi jak chrześcijanin chrześcijaninowi: „tak, tak, nie nie”. Czy dopuszczalne jest twierdzenie, że inny chrześcijanin odrzuca życie wieczne uzasadniając to faktem, że na kogoś tam (nie na diabła, ani na osobę postulującą dokonywanie zbrodni) zagłosował?

A właściwie to co Ci mam odpowiedzieć skoro słowa które tu zacytowałeś do mnie nie należą. Zupełnie tego nie rozumiem.


Pt lip 24, 2020 9:38
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
katon napisał(a):
A właściwie to co Ci mam odpowiedzieć skoro słowa które tu zacytowałeś do mnie nie należą. Zupełnie tego nie rozumiem.
Przepraszam, pytanie było oczywiście do bramina. Wybacz, ale jestem akurat pod zmasowanym atakiem osób, które negują moje chrześcijaństwo i moje małżeństwo. Nie ukrywam, że jest mi trudno i pewnie dlatego tak się mylę.


Pt lip 24, 2020 9:41

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
gzaze napisał(a):
bramin napisał(a):
Dziękuję za zwróconą uwagę.
A ja nie prosiłem, żebyś mi dziękował, tylko żebyś wprost, bez mataczenia odpowiedział na pewne, konkretne, pytanie.


Jakie to pytanie?
Trochę zagubiłem się w tej bardzo emocjonalnej dyskusji.

_________________
MODERATOR


Pt lip 24, 2020 11:31
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zbigniew3991 napisał(a):
Jakie to pytanie?
Pytanie brzmi, czy na tym forum dopuszczalne jest negowanie czyjejś wiary z powodów jego poglądów politycznych. Konkretnie w tym przypadku – czy można głosić, że osoby które głosowały na Trzaskowskiego wybrały przekleństwo i odrzuciły życie wieczne. bramin twierdzi, że można, a Ci którym się takie teksty nie podobają mają „polityczną gorączkę”. Ja twierdzę, że nie, gdyż jednak na tym forum sprawy wiary powinny mieć preferencję nad sprawami polityki.
Cytuj:
Trochę zagubiłem się w tej bardzo emocjonalnej dyskusji.
Nie będę ukrywał, że jestem emocjonalnie zaangażowany, gdyż te podłe teksty uderzają bezpośrednio we mnie – chrześcijanina, który głosował w II turze na Trzaskowskiego. Staram się jednak przedstawiać konkretne argumenty, dlaczego uważam, że moderacja nie powinna tego co próbuje pewna klika użytkowników tolerować.


Pt lip 24, 2020 11:38

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mam pytanie do moderacji - czy mogę linkować do swojego forum ( w zasadzie to nie jest forum, tylko czytelnia tego, co wcześniej napisałem). Często to są dość długie teksty.


So lip 25, 2020 8:51
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie, ponieważ Twoja interpretacja Biblii nie jest zgodna z nauczaniem UNK, a link byłby promowaniem/agitacją na rzecz tegoż nauczania niezgonego z nauczaniem Kościoła.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lip 25, 2020 10:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL