Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przynajmniej jeden moderator był na stronie w wyniku reakcji na zgłoszenie pewnego usera i tylko w zgłoszonym poście.
Dziękuję za wskazanie nstępnego nadużycia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt gru 14, 2018 17:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
Zostałem postraszony przez niejaką Małogsięę, że mam się liczyć z konsekwencjami. Co konkretnie ma zamiar zrobić nasz wyrób moderopodobny, jeśli jeszcze raz użyję sformułowania "dawać fiuta babsztylowi brzydkiemu jak noc"? Pytam, bo nie wiem, czy miałem do czynienia z groźbą karalną, którą należy zgłaszać organom ścigania.

Po pierwsze to chyba jesteś już dużym chłopcem, na forum nie przebywasz od wczoraj? Nie wiesz jakie konsekwencje są przewidziane za taki rodzaj słownictwa?
Po drugie, jeżeli nadal będziesz obrażał moderatora/moderatorów słowami "wyrób moderopodobny", bądź innymi słowami - osobiście ode mnie dostaniesz bana. Mam nadzieję, że w sposób jasny i klarowny się wyraziłam, w związku z czym nie będziesz musiał szukać wyjaśnień dotyczących konsekwencji, które poniesiesz za swoje wypowiedzi?

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So gru 15, 2018 14:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Moderator zefciu napisał:
Cytuj:
Powyższy post jest ostatnim, w którym toleruję bezsensowne walenie w spację w losowych miejscach. Każdy następny zawierający tę praktykę wyleci w całości. Zrozumiano?
viewtopic.php?f=47&t=41008&p=1022329#p1022329 Na podstawie jakiego punktu regulaminu straszy mnie usuwaniem takich postów?


So gru 15, 2018 23:10
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
proteom napisał(a):
Na podstawie jakiego punktu regulaminu straszy mnie usuwaniem takich postów?
Straszy Cię na podstawie I paragrafu, punktu 5. Można było pytać na privie.


N gru 16, 2018 13:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
proteom napisał(a):
Na podstawie jakiego punktu regulaminu straszy mnie usuwaniem takich postów?
Straszy Cię na podstawie I paragrafu, punktu 5. Można było pytać na privie.
To zobaczmy, jak on brzmi
Cytuj:
§ I 5. Językiem używanym na forum jest język polski. Dopuszcza się zamieszczanie krótkich wypowiedzi w języku obcym pod warunkiem, że autor przetłumaczy je na język polski.

Ze wzgledu na coraz czestsze przypadki manifestowania przez niektórych uzytkowników swojej niewiary w Boga i odmowy naleznej Mu czci, a tym samym ranienie uczuc religijnych innych poprzez (swiadome) niestosowanie wielkich liter w nazwach osobowych: Bóg, Pan Bóg, Pan, itd. zobowiazuje sie wszystkich uzytkowników do przestrzegania zasad pisowni slownictwa religijnego zgodnie z obowiazujacymi normami ortograficznymi jezyka polskiego. Zasada ta dotyczy równiez imion bóstw oraz osób darzonych szacunkiem w innych wyznaniach.

Przypominam Ci, jak uzasadniałeś usuwaniem moich postów
zefciu
Cytuj:
Powyższy post jest ostatnim, w którym toleruję bezsensowne walenie w spację w losowych miejscach. Każdy następny zawierający tę praktykę wyleci w całości. Zrozumiano?
Ty przeczytałeś, czego dot. § I punkt. 5? Czy znowu próbujesz manipulować?


N gru 16, 2018 19:52
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
proteom napisał(a):
Ty przeczytałeś, czego dot. § I punkt. 5? Czy znowu próbujesz manipulować?
Przeczytałem. Zasady języka polskiego określają, gdzie należy stawiać spacje. Jeśli stawiasz je złośliwie w miejscach losowych, to celowo łamiesz te zasady. A tym samym wspomniany punkt regulaminu.


N gru 16, 2018 20:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
proteom napisał(a):
Ty przeczytałeś, czego dot. § I punkt. 5? Czy znowu próbujesz manipulować?
Przeczytałem. Zasady języka polskiego określają, gdzie należy stawiać spacje. Jeśli stawiasz je złośliwie w miejscach losowych, to celowo łamiesz te zasady. A tym samym wspomniany punkt regulaminu.


Rozumiem, że nie jesteś prawnikiem, stąd Twoja niefrasobliwość w interpretacji regulaminu, ale czytać chyba umiesz? § I 5. Językiem używanym na forum jest język polski. Dopuszcza się zamieszczanie krótkich wypowiedzi w języku obcym pod warunkiem, że autor przetłumaczy je na język polski.

Czy ja używam innego języka, niż j.polski? Gdzie ten paragraf mówi o usuwaniu postów, w których rzekomo złosliwie stawiam spacje w losowych miejscach. Nie oczekuję już odpowiedzi, bo na szczerą Ciebie nie stać. Chyba, że są inne przyczyny Twoich "racjonalnych" uzasadnień, ale to już raczej szukaj odpowiedzi u psychologa.


N gru 16, 2018 20:18
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
proteom napisał(a):
Czy ja używam innego języka, niż j.polski?
Czasami tak. Kryterium uznania wypowiedzi za wypowiedź w języku polskim są zasady języka polskiego. Język, który odbiega od tych zasad nie może zatem być uznany za język polski. Ostatni post w wątku o rozmnażaniu płciowym napisałeś jednak po polsku. Zatem, jak chcesz, to umiesz pisać w tym języku. Nie rozumiem zatem, po co ta awantura.

Chciałbym zwrócić tylko uwagę na jedną rzecz. W tamtym wątku wypowiedziało się parę osób. Wszyscy oni jednomyślnie odnieśli się do Ciebie z pogardą, twierdząc, że nie warto z Tobą dyskutować. Ja, jako jedyny okazałem Ci szacunek i podjąłem z Tobą dyskusję, jak równy z równym. Ty zaś atakujesz i oskarżasz właśnie mnie, a do tych, którzy niegrzecznie odmówili dyskusji nie masz żadnych obiekcji.


N gru 16, 2018 21:03
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
...jest taki memiczny urywek filmowy z prostytutką, która sobie przykucnęła, wszyscy ją traktują jak powietrze, a jakiś dziadek zachodzi ją z nienacka i kopie w cztery litery.

Okazał szacunek - podjął dyskusję. Oczywiście na takim poziomie, na jaki pozwalało mu, w jego pojęciu, prowadzenie się dyskutantki. Mam prośbę do zefcia, że jeśli kiedyś najdzie go chęć na dyskutowanie ze mną na takim poziomie, na jakim w odnośnym wątku widział proteoma - odpuścił sobie z góry.

Inna notka na marginesie: jeśli będziecie zatrudniali programistę i będziecie mieli do wyboru miłośnika Ruby'ego i fana Pythona, wybierajcie w ciemno rubistę. Bo zefciu to jest właśnie pythonista.


N gru 16, 2018 21:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
proteom napisał(a):
Czy ja używam innego języka, niż j.polski?
Czasami tak.

Chciałbym zwrócić tylko uwagę na jedną rzecz. W tamtym wątku wypowiedziało się parę osób. Wszyscy oni jednomyślnie odnieśli się do Ciebie z pogardą, twierdząc, że nie warto z Tobą dyskutować. Ja, jako jedyny okazałem Ci szacunek i podjąłem z Tobą dyskusję, jak równy z równym. Ty zaś atakujesz i oskarżasz właśnie mnie, a do tych, którzy niegrzecznie odmówili dyskusji nie masz żadnych obiekcji.
Twoich wynurzeń na temat j.polskiego nie będę komentował, bo na to nie zasługują. Wszyscy oni jednomyślnie odnieśli się do Ciebie z pogardą, twierdząc, że nie warto z Tobą
- Twoja "logika" Zefciu chyba jest na wakacjach. Mam wrażenie, że swoje negatywne nastawienie do mnie projektujesz na innych forumowiczów, w tym na mnie. Projekcja (od łac. proiacere, wyrzucać przed siebie) – mechanizm obronny polegający na przypisywaniu innym własnych niepożądanych uczuć. To, że ktoś ma inne poglądy niż Ty, lub nie zabiera głosu w dyskusji nie oznacza, że kimś gardzi. Nie zrozum mnie zle, ale gdybym ja miał taką przypadłość, to zwróciłbym się o pomoc do psychoterapeuty.


N gru 16, 2018 23:44
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
Mam prośbę do zefcia, że jeśli kiedyś najdzie go chęć na dyskutowanie ze mną na takim poziomie, na jakim w odnośnym wątku widział proteoma - odpuścił sobie z góry.
Proszę zatem wskazać, w jaki to niby sposób skrzywdziłem proteoma w tamtym wątku. Staram się odpowiadać rzeczowo na jego argumenty, czytam wklejane przez niego artykuły. Czego jeszcze byś oczekiwał?
proteom napisał(a):
To, że ktoś ma inne poglądy niż Ty, lub nie zabiera głosu w dyskusji nie oznacza, że kimś gardzi.
Ale przecież nie mówię o tych, którzy nie zabrali. Mówię o tych, którzy zabrali i explicite stwierdzili, że nie warto z Tobą dyskutować.


Pn gru 17, 2018 6:47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proteom sam to opisał w odnośnym wątku.

Ja mogę tylko dodać to, co już napisałem na innym forum - że stanowisz nowy gatunek trolla; konkretnie jesteś trollem telepatycznym. Bo kiedy nie da się tego wywnioskować z treści, to ty telepatycznie wykrywasz, że dyskutant jest złośliwy, żeby nie wspomnieć o dosadniejszych określeniach typu "traktować kogoś jak szmatę" - i tylko u siebie niczego takiego wykryć nie potrafisz.

Jako zwykły użytkownik masz prawo do takiego dowcipnego jechania po bandzie, ale nie jesteś już zwykłym użytkownikiem, więc licz się z powagą swojego urzędu. (To samo zresztą tyczy się Małgosi, która notorycznie sprowadza moderowanie rozmowy ludzi dorosłych do dyscyplinowania strachem przed karą, jak się dyscyplinuje bachory jakieś rozwydrzone. No sorry, ale poważne zachowanie to to nie jest.)


Pn gru 17, 2018 7:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Moderator ma prawo brać udział w dyskusji jako zwykły user. Jeśli posty pisane z tej pozycji (kolorem czarnym poza tym wątkiem) wzbudzają Twoją wątpliwość co do formy, możesz zwyczajnie zgłaszać jak każde inne. Jeśli nie odpowiada Ci sposób moderowania (kolor czerwony lub zielony), zgłoś bezpośrednio do administreacji forum.
Nie oczekuję, że zmienisz swój stosunek do mnie czy do zefcia, ale dopóki będzie to obrażanie, a nie konstruktywna krytyka, będę przechodzić obok. Jak na razie, nie wskazałeś nadużyć owego straszenia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn gru 17, 2018 7:47
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
Bo kiedy nie da się tego wywnioskować z treści, to ty telepatycznie wykrywasz, że dyskutant jest złośliwy
Nie telepatycznie. Użytkowników, którzy stosują takie dziwne praktyki na początku pytam czemu tak robią. I zwykle, jak to było w przypadku proteoma – moje pytanie jest ignorowane. Więc skoro sam zainteresowany nie potrafi mi swojego zachowania wyjaśnić, to jakoś muszę się domyślić, skąd się ono bierze.
Cytuj:
jak się dyscyplinuje bachory jakieś rozwydrzone
No cóż. Sposób, w jaki się dyscyplinuje się użytkowników zwykle dostosowuje się do tego, jak się oni zachowują.


Pn gru 17, 2018 8:04
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czyli waszym zdaniem, dyscyplinowanie strachem jako takie jest prawidłową i poprawną metodą moderowania rozmowy ludzi dorosłych?


Pn gru 17, 2018 8:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL