Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
taryjel napisał(a):
Jeśli jest tak, że nie jest to forum dla mnie, bo moderacja zdecydowała

Taryjel, ja tylko potwierdziłem to o czym Ty ciągle mówisz:"no to ja moze odejdę, a tu nie warto dyskutować, moderacja zadecydowała itp.".
Krótko i po męsku: chcesz to zostań, nikt Cię tutaj nie prześladuje, nie chcesz to odejdź i nie zawracaj tu gitary.
Mam nadzieję, ze się rozumiemy i mam do czynienia z inteligentnym i dorosłym facetem.

Swołocz, dostajesz ostrzeżenie za ignorowanie poleceń moderacji. Zwracałem Ci uwagę parę postów wcześniej, ze tutaj rozmawiamy z moderacją a nie z innymi użytkownikami.

_________________
ksiądz


Pt cze 03, 2022 17:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Taryjel, ja tylko potwierdziłem to o czym Ty ciągle mówisz:"no to ja moze odejdę, a tu nie warto dyskutować, moderacja zadecydowała itp.".
No nie. To czy warto, czy nie warto zależy od tego, czy jest to forum dyskusyjne. Forum, na którym tekst „wszyscy którzy uznają teorię X są chorzy psychicznie” pozbawiony uzasadnienia jest uznawany za pożądany, nie jest forum dyskusyjnym.

Problem w tym, że powyższe jest zdaniem tylko dwójki moderatorów. Czekam zatem na to, co mają do powiedzenia inni modzi i administracja.

Cytuj:
nie zawracaj tu gitary
Jeśli naprawę krytyka działalności moderacji jest dla Ciebie „zawracaniem gitary”, to nie powinieneś być modem. I tutaj serio piszę.

Cytuj:
Mam nadzieję, ze się rozumiemy
Nadzieja ta jest płonna. Mam wręcz przeciwnie, wrażenie, że Twoje cele jako moderatora są rozbieżne z moimi celami osoby, która pragnie na forum dyskutować.


Pt cze 03, 2022 19:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
taryjel napisał(a):
Problem w tym, że powyższe jest zdaniem tylko dwójki moderatorów. Czekam zatem na to, co mają do powiedzenia inni modzi i administracja.

Jeśli przyszedłeś tutaj się wykłócać, ustawiać moderatorów i administrację po kątach to pomyliłeś adresy. Dostawałeś ostrzeżenia i bany za niekulturalne wypowiedzi i za kłótnie.
taryjel napisał(a):
Jeśli naprawę krytyka działalności moderacji jest dla Ciebie „zawracaniem gitary”,
Nie, to nie jest krytyka tylko czepianie się i rozpowszechnianie kłamstwa jak np. tutaj:
taryjel napisał(a):
Niedawno dostałem bana za stwierdzenie, że Przeemek udaje idiotę.

Tak, ktoś wreszcie musi Ci to powiedzieć i nazwać rzecz po imieniu. Wszystkie Twoje wypowiedzi na tym forum nie zniknęły, są w wątkach lub w archiwum, więc proszę zejdź z tego pluszowego krzyża i nie rób za męczennika.
taryjel napisał(a):
nie powinieneś być modem

To jest Twoje zdanie, ok ale nie Ty będziesz o tym decydował.
taryjel napisał(a):
Twoje cele jako moderatora są rozbieżne z moimi celami osoby, która pragnie na forum dyskutować.
Życzę owocnych dyskusji.

_________________
ksiądz


So cze 04, 2022 10:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Życzę owocnych dyskusji.
Nie mam zamiaru kopać się z koniem. Zatem prowadzenie „owocnych dyskusji” będzie możliwe tylko wtedy, gdy moderacja łaskawie się ode mnie odwali i nie będzie na siłę szukała powodów do wlepiania ostrzeżeń. A także wtedy, gdy moderacja łaskawie zajmie się swoimi obowiązkami i będzie usuwać wypowiedzi mające wprost na celu niszczenie dyskusji. Ja naprawdę nie będę nikomu robił łaski i nikogo nie będę uszczęśliwiał na siłę. Jeśli Ty i Małgosiaa chcecie, by było to forum do pisania fraz typu „tylko osoba chora psychicznie może się ze mną nie zgodzić”, a administracja przystanie na to, to nic mi nie pozostanie już. Liczę jedynie, że otrzymam odpowiedź wprost, a nie pogróżki i personalne docinki.


So cze 04, 2022 18:23
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@taryjel
Dość awanturnictwa. Niezależnie od Twojego zdania na mój temat, nie zamierzam tego dłużej tolerować. Nie podoba się Tobie moderowanie moje i bramina, zgłoś do administracji, ale skończ z awanturnictwem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So cze 04, 2022 19:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tym razem viewtopic.php?p=1087499#p1087499 Przeemek wprost stwierdza, że jego interlokutorka cechuje się „nieprawdopodobną głupotą”. Ciekawym, jaką teraz wymówkę wymyślą na poczekaniu nasi moderatorzy od siedmiu boleści, aby nie ukarać swojego protegowanego.


Pt cze 17, 2022 13:36
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@taryjel
Dość chamstwa i obrażania moderacji. Należałoby najpierw sprawdzić konto Przeemka, a potem ewentualie czepiać się, ale w kulturalny sposób. I nie jest to zachęta do dyskusji ze mną, a zwykłe działanie moderatorskie.
Ostrzeżenie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt cze 17, 2022 22:02
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1425
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin do logika:
bramin napisał(a):
2. Napisałem Ci wyraźnie, jak będzie wyglądało powtórne przyjście jest opisane w Biblii. Nie ma znaczenia jaki jest przekład Biblii, byleby był profesjonalny, opierał się na greckich rękopisach i nie był fałszowany i nieudolnie przetłumaczony jak przekład Świadków Jehovy. Przekład dokonany z angielskiego przez grupę ignorantów, z których tylko jeden(!) uczył się greki dwa lata. To jest ewenement na skalę światową.
3. Temat wątku jest bardzo precyzyjny i proszę się go trzymać. Jeśli w dalszym ciągu będziesz robił OT będzie ostrzeżenie.

bramin, nie za ostro? Fajnie by było, gdybyś wkleił fragment o paruzji z zadowalającego Cię tekstu Biblii. A uwaga o trzymaniu się tematu wątku? Przecież logika pyta Cię o tekst o powtórnym przyjściu, więc mieści się w temacie.


Pn cze 27, 2022 12:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Swołocz napisał(a):
bramin, nie za ostro?

Nie, to jest konkretnie.
Swołocz napisał(a):
Fajnie by było, gdybyś wkleił fragment o paruzji z zadowalającego Cię tekstu Biblii.

Swołocz, wiesz ile jest tych tekstów? Przejrzyj Ewangelie, listy Pawła i inne listy, nie mówiąc już o Apokalipsie.
Przecież napisałem, ze każdy przekład jest właściwy jeśli jest solidnie i profesjonalnie przetłumaczony. Ponadto Logika wkleja dużo cytatów na ten temat i te cytaty pochodzą z Biblii Tysiąclecia.
Są przekłady katolickie, ewangelickie, wolnych Kościołów, ewangelikalne, prawosławne itd., i tam widać, ze nie ma kombinowania bo jest szacunek do Biblii i profesjonalizm tłumaczy.
Sorry, jeśli ktoś tłumaczy Ducha jako siłę duchową, energię itp, jeśli ktoś termin "łamanie chleba" tłumaczy jako zwykle jedzenie, jeśli ktoś w NT wszędzie wciska słowo Jehova, ktore raz, ze jest błędną transkrypcją a po drugie nie ma tego w rękopisach greckich to jest to oszustwo i manipulacja.
Swołocz napisał(a):
A uwaga o trzymaniu się tematu wątku? Przecież logika pyta Cię o tekst o powtórnym przyjściu, więc mieści się w temacie.

Czytaj jego posty.

_________________
ksiądz


Pn cze 27, 2022 13:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Bramin, te ostrzerzenie dla plawikonik wyglada slabo, specjalnie oskarzanie jej o klamstwa i przeinaczenia, przeciez spory na te tematy istnieja rowniez miedzy katolikami. Nie nazwal bym rowniez tego co plawikonik napisal "obrazaniem Boga", mysle ze chyba cie nerwy z lekka poniosly. Jesli Bog istnieje taki jak w ujeciu chrzescianskim, to raczej nikt z nas nie jest go w stanie obrazic.
Moze plawikonik jeszcze nie doszedl do tego ze kazdy kto chce wierzyc musi przyjac ta wiare z dobrodziejstwem inwentarza, czyli z wyznajacym ja Kosciolem jego regulami i tradycja i dlatego drazy niemozliwe do wytlumaczenia problemy.
Mysle ze lepszym dzialaniem tutaj niz ostrzezenie byloby wziecie tego na klate i stwierdzenie ze sa rzeczy w teologii katolickiej w ktore po prostu trzeba wierzyc, albo odejsc z Kosciola gdy tej wiary sie nie ma.


Śr cze 29, 2022 19:48
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ostrzeżenie dotyczyło m.in. obrażania wiary katolików, a nie obrażania Boga, jak napisałeś.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr cze 29, 2022 20:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Chodzilo mi o to zdanie Malgosiu:
"Jeśli jeszcze raz będziesz obrażała Boga dostaniesz bana bez uprzednich ostrzeżeń!"


Cz cze 30, 2022 15:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
subadam napisał(a):
Bramin, te ostrzeżenie dla plawikonik wygląda słabo, specjalnie oskarżanie jej o kłamstwa i przeinaczenia,

Nie wiedziałem, ze jesteś jej adwokatem i reprezentujesz jej interesy. :D
Słabo wygląda z jej strony to, ze zabiera głos w sprawach o których nie ma pojęcia, np. nieomylność, bulla, limbus puerorum itp..
Ja wiem, ze nie każdy musi znać się na wszystkim. Staram się ją zrozumieć. Wystąpiła z Kościoła, miała niezbyt miłe doświadczenia z jego przedstawicielami, sądziłem , ze można z nią pogadać mimo dzielących nas różnic, bo z innych wątków wywnioskowałem, ze jest konkretna i merytoryczna.
Temat wałkowany jest przez wiele stron bo jest bardzo ciekawy i frapujący. Dotykamy tu takich zagadnień jak wolna wola, predestynacja, fatalizm, wola Boga aby wszyscy ludzie zostali zbawieni, chrzest jako konieczny warunek do zbawienia.
Stąd zrodziła się hipoteza limbus puerorum i dyskusje, rozważania trwały wiele wieków. Nasza koleżanka nie moze zrozumieć lub nie chce, ze hipoteza ta ma wiele wariantów i nie zadała sobie trudu aby ją poznać tylko wali ogólnikami i anegdotkami w klimacie prasy bulwarowej.
subadam napisał(a):
Nie nazwal bym rowniez tego co plawikonik napisal "obrazaniem Boga", mysle ze chyba cie nerwy z lekka poniosly.

Nie poniosły mnie nerwy tylko nie będę tolerował obrażania Boga ani ludzi, którzy w cos lub w kogoś wierzą.
subadam napisał(a):
Jesli Bog istnieje taki jak w ujeciu chrzescianskim, to raczej nikt z nas nie jest go w stanie obrazic.

Dla mnie wiara w Boga to nie jakiś abstrakt myślowy ale relacja miedzy osobami i ta Osoba jest dla mnie kimś konkretnym, żywym.
Mnie uczono, ze dialog to chęć zrozumienia tej drugiej strony i szacunek dla jej przekonań, dlaczego ona tak wierzy, tak czuje, co jest dla niej ważne, drogie, święte.

_________________
ksiądz


Pt lip 01, 2022 17:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie jestem adwokatem plawikonika, po prostu stwierdzilem ze slabo sie to czyta tym bardziej ze nie moglem znalezc w poprzednich postach zadnych obrazliwych dla wierzacych okreslen, moze niedokladnie czytalem.
Jezeli traktujesz Boga jako osobe ktora jakis pylek pylka, na planecie ktora jest sama pylkiem we wszechswiecie potrafi obrazic to rzeczywiscie mamy zupelnie inne widzenie Boga. :)


So lip 02, 2022 14:58
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
@nolda
Można nie wierzyć, można mieć inne zdanie, ale naigrywanie się z czyjejś wiary będąc gościem na katolickim forum, to grube przegięcie i łamanie regulaminu. Ostrzeżenie.


Proszę wskazać - opisać, kiedy i w jaki sposób dopuściłem się naigrywania z czyjejś wiary. Proszę również o wyjaśnienie co to znaczy "grube przegięcie" i o jakich innych przegięciach mówi regulamin. Jako gospodarz tego forum zapewne nie będziesz miała problemy z odnalezieniem tych określeń w regulaminie i ich wskazaniu.


Pt lip 22, 2022 8:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL