Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 8:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
proteom napisał(a):
przypisuje mi kłamliwe przekonania np.
Co to w ogóle znaczy „kłamliwe przekonania”?
Cytuj:
Stwierdzenia wyrażające pogardę dla rozmówcy
W jaki sposób okazuję Ci pogardę?
Cytuj:
Wypowiedzi bardzo negatywnie mnie oceniające, na granicy oczerniania:
zefciu napisal
Cytuj:
Drugi argument podał Ci pilaster, ale postanowiłeś okazać mu pogardę i go zignorować
Ciekawe. Jak ja twierdzę, że okazujesz pogardę pilastrowi (uzasadniając, czemu tak twierdzę), to jest to oczernianie. A jak Ty twierdzisz, że ja okazuję pogardę Tobie (z przyczyn nieznanych), to jest wszystko OK.

Cytuj:
Nie okazuję Pilasterowi pogardy, odniosłem się do jego wypowiedzi, ale zefciu albo tego nie czytał, albo specjalnie tak napisał, aby mnie zlekceważyć.
Odniosłeś się po tym, jak zwróciłem Ci uwagę.
Cytuj:
Przypisywanie mi, że kłamię lub kimś gardzę - bez żadnych dowodów - to zwykłe oszczerstwo.
Ignorowanie czyichś argumentów jest oznaką pogardy. Zauważ, że ja Twoich nie ignoruję. Bezmyślne wklejanie wypowiedzi, z których wynika, że grzyby mają szyjkę macicy jest oznaką pogardy. Celowo wstawianie znaków utrudniających cytowanie jest oznaką złośliwości. Pisanie, że „tylko margines pierwotniaków rozmnaża się płciowo” to zwykłe kłamstwo.


Pt gru 07, 2018 22:16

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W poście viewtopic.php?p=1021268&sid=58c91ea9fcd0f957094dda3368cf71cb#p1021268

moderator M. wyciął moje wypowiedzi z notatką nie na temat.

Moja odpowiedź to argumenty ściśle związane z tematem wątku, które pośrednio i bezpośrednio są z nim związane. Nie tworzyłem żadnego nowego tematu. Dlatego moderator ten nie miał podstaw do wycięcia mojego tekstu.
Do tego wystaraczy przyjrzeć się wypowiedziom innych użytkowników w tym samym wątku by stwierdzić, że bardzo dużo ich wypowiedzi ma mało wspólnego z tematem.

Kuriozalne jest, że pozwala się na wypowiedź adwersarzowi a moją argumentację na jego sformułowanie do mnie, całkowicie się wycina? To nie jest tworzenie nowego tematu. Cały czas trzymam się prawidłowo regulaminu, który pozwala na pobczne tematy kiedy są wypadkową lub rozwinięciem kontekstu tematu wątku.

Jest to wysoce aroganckie i bezpodstawne oraz wyraźnie stronnicze zachowanie moderatora M. Również jest to nadużywanie swoich przywilejów.
Apeluję do administracji oraz bezstronnych moderatów o zwrócenie uwagi modeartorowi M. i przywrócenie moich wpisów.


Poniżej zamieszczam to co zostało wycięte:

1. Co powiesz na taki przykład z Prawa:
" (13) Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość;....(...)"(Kpł20)

Dwa największe przykazania to miłość do Boga i drugie miłość do Bliźniego. Nie przekraczasz w tym wypadku żadnego z nich, ani nie łamiesz Dekalogu?
Więc w takim razie mężczyzna może cieleśnie obcować z drugim mężczyzną?
Tak samo spanie z siostrami, ciotkami i inne (Kpł20) - wszystko wolno tak? w ramach miłości do bliźniego?
A co z przykazaniem:
"(35) Nie będziecie popełniać niesprawiedliwości w wyrokach, w miarach, w wagach, w objętości."(Kpł19)
Też ciebie już nie dotyczy, bo nie zawiera się w Dekalogu i w dwóch największych? W takim razie, jak będziesz kiedykolwiek handlował czymś z bratem, to nie bierz od niego sprawiedliwej zapłaty za towar, poprostu oddaj mu wszystko za darmo - kieruj się miłością?

A List do Efezjan:
"(2) Czcij ojca swego i matkę, to jest pierwsze przykazanie z obietnicą:"(Ef6)
Nie widać połączenia Nowego Testamentu z Dekalogiem i Prawem?

Nowy Testament również wskazuje by nie kłaniać się nikomu i niczemu innemu w kulcie do Boga, oprócz JHWH, a tym bardziej całować ikony (Mt4: 10; Dz10: 25 - 26; Ap19: 10; Ap22: 9)? To też ciebie nie obowiązuje?

Więc wskaż mi gdzie zakaz budowania figurek i obrazów w kulcie do Boga stracił swoje zastosowanie?
Czy Bóg wspomina tutaj tylko o dwóch największych przykazaniach, czy może tylko o Dekalogu:
"3 Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania." (1J2)
"15 Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania."(J14)
"(3) albowiem miłość względem Boga polega na spełnianiu Jego przykazań, a przykazania Jego nie są ciężkie."(1J5)


Przypomnę ci, że dwa największe przykazania - są największymi, co nie znaczy że znoszą Prawo/Księgę Prawa/Torę. A odwoływanie się do Pisma jest nauczane w tradycji apostolskiej:

"16 Wszelkie Pismo od Boga natchnione jest i pożyteczne do nauczania, do przekonywania, do poprawiania, do kształcenia w sprawiedliwości...(...)"(2Tm3)

I rzeczywiście to robiono, odwoływano się to pojedyńczych praw:
"(9) Napisane jest właśnie w Prawie Mojżesza. Nie zawiążesz pyska wołowi młócącemu. Czyż o woły troszczy się Bóg, "(1Kor9).

Nikt sobie z apostołów nie skrócił, czy zawężył Prawa tylko do Dekalogu. A ty nawet zawężyłeś do dwóch największych
.

[ciach – to jest wątek uwag do administracji, a nie eklezjologiczny]


N gru 09, 2018 21:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Moderator zeficu w poście viewtopic.php?p=1021324#p1021324 wystosował do mnie bezpodstawne ostrzeżenie:

zefciu napisał(a):
Przeemek napisał(a):
Natomiast bardzo dużo poucza o wstawiennictwie Jezusa i Boga za nami.

Ponieważ nikt w tym wątku nie negował wstawiennictwa Chrystusa za nami, to jeśli jeszcze raz wyrazisz się tak, jakby ktoś negował, dostaniesz ostrzeżenie za obrażanie wiary użytkowników forum


Czy może ktoś z administracji lub bezstronnych moderatorów wskazać mi w którym miejscu w zdaniu:

"Natomiast bardzo dużo poucza o wstawiennictwie Jezusa i Boga za nami"

Jest napisane coś o jakiejkolwiek negacji, a tym bardziej twierdzeniu negacji skierowanej do jakiegokolwiek użytkownika?


Uwaga modeartora zefciu jest oderwana od rzeczywistości.
Apeluję do administracji i bezstronnych moderatorów chociaż o odrobinę rozsądku, którego najwyraźniej brakuje moderatorowi zefciu w ocenianiu moich wypowiedzi - Proszę pouczyć moderatora zefciu o zaprzestanie tych nonsensów jakie do mnie wypisuje, wpisując w moje wypowiedzi swoje fantazje i wymysły, a potem na bazie tych bzdur wystosowuje do mnie ostrzeżenia.
Jest to wierutne chamstwo co moderator zefciu wyrabia z moimi wypowiedziami, do tego notorycznie wycinanymi z kontekstu.
Jest to jawny atak na moją osobę.


N gru 09, 2018 21:48
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeemek napisał(a):
Czy może ktoś z administracji lub bezstronnych moderatorów wskazać mi w którym miejscu w zdaniu:

"Natomiast bardzo dużo poucza o wstawiennictwie Jezusa i Boga za nami"

Jest napisane coś o jakiejkolwiek negacji, a tym bardziej twierdzeniu negacji skierowanej do jakiegokolwiek użytkownika?
Jeśli to zdanie nie ma implikować, że Twoi oponenci odrzucają wstawiennictwo Jezusa przed Bogiem Ojcem, to jaka jest jego rola? Po co w ogóle o tym piszesz w tym kontekście?

Ponawiam moją uwagę – jeśli będziesz sztucznie nadmuchiwał objętość swoich postów pouczając oponentów w sprawach, w których pouczać ich nie musisz (bo wierzą w prawdziwość danej tezy), będę ciął i rzucał ostrzeżeniami. Bo takimi działaniami poważnie utrudniasz dyskusję. To jest forum dyskusyjne, a nie Twoja prywatna ambona.

Druga sprawa – to jest wątek do moderacji. Moderatorzy, gdy wypowiadają się jako moderatorzy, używają czerwonego koloru. Gdy piszę do ciebie czarnym kolorem – piszę jako zwykły użytkownik forum. Więc nie komentuj tutaj moich wypowiedzi niemoderatorskich, bo nie takie jest przeznaczenie tego wątku.


Pn gru 10, 2018 6:57
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
No, uważaj, bo jeszcze uwierzę, że mnie darzysz sympatią :D
Wyobraź sobie, że dobrze wiem, co Marek miał na myśli i bynajmniej nie to co przedstawiłam. Jednak należy wyrażać się precyzyjnie. Takie, a nie inne moje ustosunkowanie się do tej wypowiedzi wynika wyłącznie z tego, że Marek, miast argumentów, pojechał ad personam. Złośliwość za złośliwość. Wiem, że to nieprofesjonalne i zrobiłam to z premedytacją, bo Marek, zamiast odnieść sie do zarzutów Międlara, skupił się na mnie.


Pogrubienie moje. Moderator sam przyznaje się do celowej złośliwości ...


Cz gru 13, 2018 16:15
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Polowanie na czarownice?
Moderator ma prawo dyskutować jako user i cytowany przez Ciebie tekst właśnie świadczył o tej roli. Działania moderatorskie są w kolorze czerwonym bądź zielonym i chyba o tym doskonale wiesz.
Ponadto, czy przyznanie się do grzechu powinno być potępione? (pytanie retoryczne).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz gru 13, 2018 16:23
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No cóż- moim zdaniem moderator nie ma prawa okazywać złośliwości- także prywatnie. Nasze zdanie różni się od początku.

Jeśli sama jesteś złośliwa, nie masz prawa karać za to innych.


Cz gru 13, 2018 16:38
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
baranek napisał(a):
Nasze zdanie różni się od początku.

Czyli jednak polowanie na czarownice, bo ta kwestia jest sprzed pół roku. Najwyraźniej szukałaś na mnie haków. Twój problem.
baranek napisał(a):
No cóż- moim zdaniem moderator nie ma prawa okazywać złośliwości- także prywatnie.

Tak, Twoim zdaniem, a moim - moderator też człowiek i prywatnie mogą go ponieść nerwy itp. Jeśli potrafi się do tego przyznać, nie jest to godne potępienia. Gdyby szedł w zaparte, wtedy inna sprawa. I nie dotyczy to tylko moderatora.
baranek napisał(a):
Jeśli sama jesteś złośliwa, nie masz prawa karać za to innych.

A ukarałam?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz gru 13, 2018 17:09
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czysty przypadek, że na to trafiłam. Jakoś zbyt często na forum nie jestem. Oczywiście możesz to sprawdzić :)
A jeśli chodzi o ukaranie, to owszem- bardzo często jako uzasadnienie ostrzeżeń podajesz ad personam, wycieczki personalne. Nie twierdzę, że niesłusznie, ale to powinno działać w dwie strony. Wymagasz od innych, zacznij od siebie.


Cz gru 13, 2018 17:33
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
baranek napisał(a):
A jeśli chodzi o ukaranie, to owszem- bardzo często jako uzasadnienie ostrzeżeń podajesz ad personam, wycieczki personalne.

Wskaż więc, że ukarałam owego usera za ad personam skierowane do mnie, a takowe były z jego strony (nie z mojej, bo moja złośliwość dotyczyła tematu dyskusji, nie osoby). Ta wymiana zdań dotyczyła tylko nas dwojga, więc może warto nauczyć sie odróżniać to i owo.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz gru 13, 2018 17:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Po cóż te przegadywanki? Mnie już od paru lat tu nie ma, bo to forum to nie jest cały świat. Małgosiaa, czy wiesz że piszesz z byłym moderator tego forum ? Tj. z Barankiem


Cz gru 13, 2018 18:11
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wiem, ale co to ma do rzeczy? O tym, że wiem. można było się w tym zorientować z mojej odpowiedzi barankowi dotyczącej występowania w roli moderatora i usera, bo moderator ma takie prawo (być userem).
baranek napisał(a):
Czysty przypadek, że na to trafiłam.


Czysty przypadek... Na forum jest wiele takich przypadków, o wiele więcej niż ten jeden, ale nie dotyczą one mnie, więc nie są warte zachodu, prawda?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz gru 13, 2018 18:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Tak, Twoim zdaniem, a moim - moderator też człowiek i prywatnie mogą go ponieść nerwy itp. Jeśli potrafi się do tego przyznać, nie jest to godne potępienia. Gdyby szedł w zaparte, wtedy inna sprawa.


Co wtedy? Co zrobić np. z moderatorem, który nie tylko nie potrafi przyznać się do błędu lub wręcz ordynarnego kłamstwa, ale także używa narzędzi moderacyjnych, by owo kłamstwo ukryć?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt gru 14, 2018 9:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 942
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
viewtopic.php?p=1022242#p1022242
Kozioł napisał(a):
Informatyk aby zarabiac musie nieźle zapierdalac. A aby "nic nie robić" musi być bardzo dobry, więc ... nieźle zapierdalać (utrzymanie wiedzy duzo czasu i energii zabiera). Fakt, startuje z nieco wyższego pułapu.


Do tej pory taki język nie był na forum aprobowany, jakieś zmiany nastąpiły? Przynajmniej dwóch moderatorów było na stronie, więc nie rozumiem braku reakcji.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt gru 14, 2018 16:27
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zostałem postraszony przez niejaką Małogsięę, że mam się liczyć z konsekwencjami. Co konkretnie ma zamiar zrobić [ciach z], jeśli jeszcze raz użyję sformułowania "dawać fiuta babsztylowi brzydkiemu jak noc"? Pytam, bo nie wiem, czy miałem do czynienia z groźbą karalną, którą należy zgłaszać organom ścigania.


Pt gru 14, 2018 16:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL