Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jeżeli uwaga jest ostatnim postem, cytat i odpowiedź można przenieść do innego, odpowiedniego wątku bądź założyć nowy temat.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lis 13, 2022 11:32
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał

Cytuj:
Post Re: Powstanie homoseksualizmu a chrześcijaństwo
Po pierwsze: to nie jest link. Nie mam ani czasu ani chęci kopiowania/przepisywania itp.
Po drugie - żaden portal z podkastami nie jest dowodem.
Po trzecie: cytat zawiera historię jednego człowieka, co nie może dowodzić przyczyny zjawiska.
Po czwarte: jeśli nie zastosujesz się do wymogów forum, szybko się zanim pożegnasz, bo to nie jest mowa Ca na wiecu przedwyborczym.


Nie wiem na co masz chęć i czas , jednak nie wymysliłem sobie tego co zacytowałem , Jeżeli człowiek bierze udział w dyskusji to może sobie sprawdzić to co napisałem ( a może doczyta coś więcej ) .
Marsz Info - dla życie i rodziny .
Człowiek sam stwierdza dlaczego został homoseksualistą i dlaczego przestał nim być - a czego to dowodzi ? :-D


Cz lis 17, 2022 19:04
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Po pierwsze: naucz się cytować i podawać linki. Nick prymus zobowiązuje. Jeśli cytujesz w innym wątku mój post, też należało podać do niego link. Uzyskuje się go po kliknięciu w trójkącik po lewej stronie posta i skopiowanie z paska. Jasne?
Po drugie: stwierdzenie jakiegoś gościa nie jest dowodem. W tym przypadku dowodem może być uznane źródło np. medyczne.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz lis 17, 2022 19:45
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Pewnikiem wiele muszę się jeszcze nauczyć .
Małgosiaa napisał
Cytuj:
Po drugie: stwierdzenie jakiegoś gościa nie jest dowodem. W tym przypadku dowodem może być uznane źródło np. medyczne.


Wybacz , ale Twoje podejście do sprawy jest dziwne ( z lekka mówiąc ).
Owo , ten gość był homoseksualistą , teraz nim nie jest .Masz na to jego wypowiedż , oraz inne przykłady z jego życia .
A co może stwierdzić tzw uznane żródło medyczne ?
Czy stwierdzi , że gość nie wie co mówi ?
A może zaprzeczy temu co robi ?
Dam ci takie porównanie - jeżeli ktoś ci wmówi że ziemia jest kwadratowa ( a ty widzisz że jest okrągła ) . To masz dylemat zaprzeczasz temu co widzisz .Tak samo jak w tym przypadku .Widzisz co gość robi i mówi , ale temu zaprzeczasz .
Nie możesz przyjąć do wiadomości tego co zakłóci twój tok myślenia .
:-D


Cz lis 17, 2022 20:06
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Miejsce na dyskusję o homoseksualiźmie jest w innym wątku
Nadal nie zadałeś sobie trudu, aby właściwie cytować posty. Do tego służy taki magiczny przycisk "cytuj".

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 18, 2022 9:12
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał
Cytuj:
bramin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009 08:38
Posty: 3532
Odpowiedz z cytatem
Nowy post Re: Z życia Kościoła w Polsce
Prymus, w dalszym ciągu piszesz niechlujnie, oczy bolą jak się to czyta. Zapoznaj się z zasadami pisowni języka polskiego (używanie spacji, interpunkcja itp.).
Będę usuwał kolejne posty z błędami a jak to nie pomoże dostaniesz ostrzeżenie.
@zły_łotr, jak podajesz link do artykułu to opisz dokładnie o co w nim chodzi a nie bawisz się w opowiadanie przypowieści.

_________________
MODERATOR


Proszę o wskazanie w usuniętym poście - niechlujstwa . Post dotyczył tematu . Nie będę sie kopał ze słoniem ( przepraszam ) koniem .
8)


Pt lis 18, 2022 10:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przed kropką i przed przecinkiem nie robimy spacji, po przecinku piszemy małą literą, kiedy otwieramy lub zamykamy nawias nie robimy spacji itp.
Jak chcesz zacytować innego użytkownika, zaznaczasz jego wypowiedź, po prawej stronie u góry masz opcję "cytuj", klikasz i gotowe. Nie musisz wtedy przed każdym cytatem pisać kto to napisał.
Mam nadzieję, że zrozumiałeś.

_________________
ksiądz


Pt lis 18, 2022 10:43
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie będę się spierał ani kopał , jak zaznaczyłem . Proszę tylko o przedstawienie w moim usuniętym poście niechlujstwa .
Wszelkie uwagi przyjmuje z pokorą .
8)


Pt lis 18, 2022 10:55
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Twoja pokora zaczyna się na literę a. Bramin jasno napisał na czym polega Twoje niechlujstwo, a Ty dalej brniesz. To jest arogancja, a nie pokora (wyjaśniłam literę a 🙂)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 18, 2022 11:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2736
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Doceniam fakt ze moderacja poswieca swoj czas ale moim zdaniem zwracanie uwagi na to co jest najmniej wazne nie wydaje mi sie wlasciwe. Najwazniejszy jest sens. Tylko moja opinia- bez odpowiedzi


Pt lis 18, 2022 17:20
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mam pytanie czy
Małgosiaa i Kael to jedna i ta sama osoba ?
Pytam ponieważ zauważyłem podobieństwa w doborze słów ( podobieństwa uderzające .)
:o


Pt lis 18, 2022 20:10
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Trudno o bardziej bzdurny wniosek.
A niby po co miałabym mieć dwa nicki?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 18, 2022 20:31
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1444
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Małgosiaa

Twoja ostatnia wypowiedź napisana czerwonym kolorem, że niby "masz już dość tych bzdur i następne takie teksty umieścisz w archiwum", jest moim zdaniem przegięciem. Wynika ono z tego, że łączysz w ten sposób rolę zwykłego dyskutanta z uprawnieniami moderatora. Kiedy nie możesz znieść jako dyskutant wypowiedzi prymusa, przechodzisz do innej roli - moderatora - który łatwo może niewygodnego rozmówcę uciszyć.


Pt lis 18, 2022 20:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Hmm. Można odnieść takie wrażenie, ale moja rola jako dyskutanta zmierzała do tego, aby prymus sięgnął do różnych źródeł, zwłaszcza naukowych. Nie chciałam od razu korzystać ze swojej roli łudząc się, że prymus pragnie wiedzy. Okazało się, że jego rola to rola eksperta, której nie zamierza weryfikować, dlatego wystąpiłam z ramienia funkcji.
Pewnie powinnam nie dyskutować, a od razu wywalać bzdury do archiwum, ale działałabym z pozycji siły. Nie chciałam jej używać bez upewnienia się.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 18, 2022 21:06
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1444
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ok. Rozumiem. To stawia sprawę w trochę innym świetle.


Pt lis 18, 2022 21:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL