Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2736
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
do różnych źródeł, zwłaszcza naukowych.
https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/36-polemiki/335-homoseksualizm-10-najwikszych-mitow

"Ruch gejowski bazuje nie na faktach, czy badaniach naukowych a na mitologii."


I to pisze moderator forum mieniacego sie katolickim.


So lis 19, 2022 15:21
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Po pierwsze: sprawdzaj posty przed wysłaniem, bo wstawiony przez Ciebie link jest nieczytelny
Po drugie: obrażasz mnie i nie tylko mnie w wątku o homoseksualistach, bo nigdy nie powołałam się na ten cytat i nie zrobił tego żaden moderator

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lis 19, 2022 15:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2736
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mo ... zych-mitow
Przepraszam, u mnie dziala.
Rowniez przepraszam bo zupelnie nie rozumiem w czym tkwi obrazanie jezeli podalem kontrprzyklad hasel o naukowosci gloszonych przez LG....
" nie powołałam się na ten cytat" kontra Twoje: "zwłaszcza naukowych".
Obrazasz nauke.


So lis 19, 2022 16:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Odpowiedziałam w temacie o homoseksualizmie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lis 19, 2022 20:50
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W temacie o Kościele w Polsce napisałem tylko i wyłącznie o Kościele w Polsce .
Dlaczego więc usunięto mój post .
Mam rozumieć , ze o Kościele w Polsce można pisać tylko rzeczy niedobre , złe i tym podobne aby ten kościół szkalować ? :o


So lis 19, 2022 23:20
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie wiem kto to napisał

Cytuj:
Napisane: 18 lis 2022 15:03
Re: Z życia Kościoła w Polsce
[ciach... j.w. Jeśli nadal nie bedziesz stosował się do poleceń moderacji, otrzymasz zasłużoną nagrodę. M.]


Natomiast już po raz następny domagam się ukazania moich wyrzuconych postów , które miałyby niby świadczyć o niechlujstwie .
Nie wiem czy zastraszanie to dobra metoda , ale ponoć mowa o nagrodzie .
Prawda nas wyzwoli . :brawo:


So lis 19, 2022 23:40
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Podpisałam się skrótem i napisałam dlaczego usunęłam post. "j w." znaczy "jak wyżej", czyli powód ten sam, który przedstawił bramin w poście, który poprzedzał ten wycięty przeze mnie.
W Twojej wypowiedzi nie było żadnej informacji a jedynie opinia nienawiązująca do niczego. Poza tym nadal używasz spacji przed znakami przestankowymi. To jest niechlujstwo, na które zwracał uwagę bramin.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lis 20, 2022 6:35
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
prymus napisał(a):
[ciach... j.w. Jeśli nadal nie bedziesz stosował się do poleceń moderacji, otrzymasz zasłużoną nagrodę. M.]

Małgosiaa napisał(a):
Podpisałam się skrótem i napisałam dlaczego usunęłam post. "j w." znaczy "jak wyżej", czyli powód ten sam, […]
To jest niechlujstwo, na które zwracał uwagę bramin.

Czy pisanie „j.w.” lub „"j w." znaczy "jak wyżej", świadczy o niechlujstwie, czy o braku wiedzy?
Z tego co doczytałem – źródło: https://sjp.pwn.pl/so/jak-wyzej;4445151.html , to powinniśmy ten skrót zapisać tak „jw.”
Podobne pytanie nasuwa mi się do tego zapisu „Jeśli nadal nie bedziesz stosował […]”.
Moim zdaniem powinnaś napisać: będziesz, a nie „bedziesz”. Jeśli się mylę, to popraw, jeśli nie to wyjaśnij czy to brak wiedzy moderatora, niechlujstwo, a może jakaś przypadłość, np. dysleksja?


N lis 20, 2022 12:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2736
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wreszcie przeczytalem regulamin forum i nigdzie nie znalazlem wymagan:
1. nie widze aby opinie nienawiazujace do niczego byly niedozewolone.
Opinie czesto sa wynikiem zyciowych doswiadczen, rozmow czy ogladanych, przeczytanych informacji i nie ma szans na ich poparcie
w zwiazku z "nie było żadnej informacji a jedynie opinia nienawiązująca do niczego."
2. nie widze wymagan o prawidlowym stosowaniu spacji, znakow i pisaniu zgodnie z zasadami
"Poza tym nadal używasz spacji przed znakami przestankowymi.
To jest niechlujstwo, piszesz niechlujnie, oczy bolą jak się to czyta. Zapoznaj się z zasadami pisowni języka polskiego (używanie spacji, interpunkcja itp.)."
Moge sobie wyobrazic ze ktos skonczyl tylko 4 klasy bo nie mial zdolnosci do nauki, urodzil sie w Irlandi i chwala mu ze chociaz troche posluguje sie naszym pieknym jezykiem lub pisze w tramwaju albo pomiedzy szykowaniem kanapki dle dziecka a przewijaniem najmlodszego.
Najwazniejszy jest sens.
I pozniej w oparciu o wymyslone punkty regulaminu leci
"nie bedziesz stosował się do poleceń moderacji"

Bede wdzieczny o zacytowanie odpowiednich punktow regulaminu,


N lis 20, 2022 13:06
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
bramin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009 08:38
Posty: 3536
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Z życia Kościoła w Polsce
Dostajesz kolejne ostrzeżenie za ignorowanie poleceń moderacji i awanturnictwo. Dlaczego posty zostały usunięte wyjaśniałem już poprzednio. Każdego użytkownika obowiązują takie same zasady, Ty nie jesteś wyjątkiem.

_________________
MODERATOR


Moje pytanie do bramina
1 O jakim awanturnictwie mówisz ?
a) czy o tym że uznałem iż użytkownik Małgosiaa i Kael to jedna i ta sama osoba
b) czy o moich pozytywnych wypowiedziach dotyczących Kościoła Katolickiego w Polsce
c) czy o moich postach w temacie ( homoseksualizm ). W których przywołałem przykład byłego
homoseksualisty ( który dzieki mocnej wierze w Jezusa Chrystusa ) zmienił swoje życie
o 180 stopni i stał się normalnym człowiekiem .
Podkreśl odpowiedni podpunkt .

Małgosiaa napisał(a):
Podpisałam się skrótem i napisałam dlaczego usunęłam post. "j w." znaczy "jak wyżej", czyli powód ten sam, który przedstawił bramin w poście, który poprzedzał ten wycięty przeze mnie.
W Twojej wypowiedzi nie było żadnej informacji a jedynie opinia nienawiązująca do niczego. Poza tym nadal używasz spacji przed znakami przestankowymi. To jest niechlujstwo, na które zwracał uwagę bramin.


Odniosę sie do tego stwierdzenia
Cytuj:
W Twojej wypowiedzi nie było żadnej informacji a jedynie opinia nienawiązująca do niczego.

Otóż temat (Z życia Kościoła w Polsce ) - Kościół katolicki to nie instytucja ( tak jak np. w Niemczech , lecz zgromadzenie duchowe ludzi.
Aby ten kościół żył musi posługiwać się sakramentami ( inaczej to tylko instytucja ).A Kościół w Polsce posługuje się sakramentami ( przed wszystkim sakramentem spowiedzi świętej - inaczej sakramentem pojednania ).
Dlatego warto i należy o tym pisać. Tym bardziej ,że o tym sakramencie zapomniano w kościele w Niemczech oraz w kościołach Katolickich innych krajów .
Moja uwaga dotyczyła właśnie żywego Kościoła , a nie pseudo kościołów ( posiadających słowo katolicki ) tylko w nazwie.
Do pisowni się nie odniosę , ponieważ program poprawia moje ortograficzne błędy jeżeli się pomylę . :-D


N lis 20, 2022 16:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Drogi prymusie i robaczku2 - jeżeli każdy użytkownik tego forum zacznie w każdym wątku pisać swoje własne opinie, które nie nawiązują do niczego - to będzie bałagan. Po co nam w takim wypadku działy i konkretne tematy?
Robaczku2 - zapoznaj się proszę z uwagami końcowymi zawartymi w regulaminie.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


N lis 20, 2022 17:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2736
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Asienkka napisał(a):
Robaczku2 - zapoznaj się proszę z uwagami końcowymi zawartymi w regulaminie.

.Przeczytalem i nic nie widze o spacjach, przecinkach itd. Najwyzej nieczytelnych postow nikt nie bedzie czytal. Jezeli nie nawiazuja do niczego to oczywiscie ale kazdy kto pisze chyba nie jest ograniczony umyslowo i pisze od Sasa do lasa. Nietrudno zauwazyc ze te opinie sa po prostu sprzeczne z pogladami niektorych modow.


N lis 20, 2022 19:01
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
prymus napisał(a):
Cytuj:
bramin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009 08:38
Posty: 3536
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Z życia Kościoła w Polsce
Dostajesz kolejne ostrzeżenie za ignorowanie poleceń moderacji i awanturnictwo. Dlaczego posty zostały usunięte wyjaśniałem już poprzednio. Każdego użytkownika obowiązują takie same zasady, Ty nie jesteś wyjątkiem.

_________________
MODERATOR


Moje pytanie do bramina
1 O jakim awanturnictwie mówisz ?
a) czy o tym że uznałem iż użytkownik Małgosiaa i Kael to jedna i ta sama osoba
b) czy o moich pozytywnych wypowiedziach dotyczących Kościoła Katolickiego w Polsce
c) czy o moich postach w temacie ( homoseksualizm ). W których przywołałem przykład byłego
homoseksualisty ( który dzieki mocnej wierze w Jezusa Chrystusa ) zmienił swoje życie
o 180 stopni i stał się normalnym człowiekiem .
Podkreśl odpowiedni podpunkt .

Małgosiaa napisał(a):
Podpisałam się skrótem i napisałam dlaczego usunęłam post. "j w." znaczy "jak wyżej", czyli powód ten sam, który przedstawił bramin w poście, który poprzedzał ten wycięty przeze mnie.
W Twojej wypowiedzi nie było żadnej informacji a jedynie opinia nienawiązująca do niczego. Poza tym nadal używasz spacji przed znakami przestankowymi. To jest niechlujstwo, na które zwracał uwagę bramin.


Odniosę sie do tego stwierdzenia
Cytuj:
W Twojej wypowiedzi nie było żadnej informacji a jedynie opinia nienawiązująca do niczego.

Otóż temat (Z życia Kościoła w Polsce ) - Kościół katolicki to nie instytucja ( tak jak np. w Niemczech , lecz zgromadzenie duchowe ludzi.
Aby ten kościół żył musi posługiwać się sakramentami ( inaczej to tylko instytucja ).A Kościół w Polsce posługuje się sakramentami ( przed wszystkim sakramentem spowiedzi świętej - inaczej sakramentem pojednania ).
Dlatego warto i należy o tym pisać. Tym bardziej ,że o tym sakramencie zapomniano w kościele w Niemczech oraz w kościołach Katolickich innych krajów .
Moja uwaga dotyczyła właśnie żywego Kościoła , a nie pseudo kościołów ( posiadających słowo katolicki ) tylko w nazwie.
Do pisowni się nie odniosę , ponieważ program poprawia moje ortograficzne błędy jeżeli się pomylę . :-D


Wszystko doskonale , ale co z moim pytaniem odnośnie awanturnictwa oraz postów które zostały niesłusznie usunięte .
:o


N lis 20, 2022 22:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie jestem "grammar nazi" czy "Grammatik-Nazi".
Nie wymagam aby każdy pisał tutaj bezbłędną i piękną polszczyzną. Błędy będą pojawiać się zawsze przez nasze niedopatrzenie, rozkojarzenie itp.
Inna sprawa jeśli ktoś rozmyślnie mimo upomnień i ostrzeżeń pisze z błędami, ma w nosie zasady interpunkcji i ortografii. Wtedy mamy do czynienia z jego złą wolą, z brakiem szacunku do innych użytkowników i zaśmiecaniem forum.
A teraz do rzeczy:
prymus napisał(a):
W temacie o Kościele w Polsce napisałem tylko i wyłącznie o Kościele w Polsce .
Dlaczego więc usunięto mój post .
Ponieważ był to OT.
prymus napisał(a):
Mam rozumieć , ze o Kościele w Polsce można pisać tylko rzeczy niedobre , złe i tym podobne aby ten kościół szkalować ?

Ideą wątku, który założyłem, było umieszczanie artykułów i ich komentowanie o Kościele w Polsce. Jak do tej pory nie ma tam artykułów szkalujących Kościół.
nolda napisał(a):
Czy pisanie „j.w.” lub „"j w." znaczy "jak wyżej", świadczy o niechlujstwie, czy o braku wiedzy?

Napisałem o tym wyżej. W tym przypadku świadczy to o Twoim doczepianiu się i trollingu.

robaczek2 napisał(a):
Wreszcie przeczytalem regulamin forum i nigdzie nie znalazlem wymagan:
1. nie widze aby opinie nienawiazujace do niczego byly niedozwolone.

Gratulujemy Robaczkowi i cieszymy się, ze wreszcie nasz Robaczek przeczytał regulamin. Osiągnąłeś niebywały sukces. :brawo:
Doczytaj jeszcze tutaj:
Cytuj:
Argumenty stosowane w dyskusji powinny opierać się na faktach i sprawdzonych źródłach, a dowodzenie tezy powinno być logicznie spójne. Należy trzymać się rozpoczętego wątku, bez zbędnych dygresji.

robaczek2 napisał(a):
nie widze wymagan o prawidlowym stosowaniu spacji, znakow i pisaniu zgodnie z zasadami

Regulamin mówi:
Cytuj:
5. Językiem używanym na forum jest język polski.

Każdy język, jak i nasz piękny język ojczysty ma swoje zasady i reguły, także te dotyczące stosowania spacji, znaków, interpunkcji itd. To nie jest tajemna wiedza, zastrzeżona tylko dla kasty braminów. Oto zasady języka polskiego: https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Spacj ... 18552.html
Oprócz tego:
Cytuj:
IV: Uwagi końcowe:
1. Regulamin jest podstawą działania moderatorów, jednak nie jest możliwe, aby ująć w nim wszystkie możliwe sytuacje, dlatego prosimy nie pisać zażaleń dotyczących interwencji moderatora w jakimś miejscu, jeśli jedynym uzasadnieniem byłoby stwierdzenie, że „tego nie ma w regulaminie”.

robaczek2 napisał(a):
Moge sobie wyobrazic ze ktos skonczyl tylko 4 klasy bo nie mial zdolnosci do nauki, urodzil sie w Irlandi i chwala mu ze chociaz troche posluguje sie naszym pieknym jezykiem lub pisze w tramwaju albo pomiedzy szykowaniem kanapki dle dziecka a przewijaniem najmlodszego.

To argumentum ad misericordiam czyli żaden argument.
robaczek2 napisał(a):
Bede wdzieczny o zacytowanie odpowiednich punktow regulaminu,

Nie musisz dziękować.

Cytuj:
prymus napisał(a):
Moje pytanie do bramina
1 O jakim awanturnictwie mówisz ?

Zwracałem Ci uwagę i wyjaśniałem dlaczego posty poszły do kosza a Ty dostales ostrzeżenie. Nie będę tego ciągle powtarzał.

_________________
ksiądz


N lis 20, 2022 23:21
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Cytuj:
prymus napisał(a):
Moje pytanie do bramina
1 O jakim awanturnictwie mówisz ?

Zwracałem Ci uwagę i wyjaśniałem dlaczego posty poszły do kosza a Ty dostales ostrzeżenie. Nie będę tego ciągle powtarzał.


Rozumiem że błędy , interpunkcyjne są awanturnictwem .Dobre .
Mimo iż wcześniej napisałeś coś takiego
[quote][Nie jestem "grammar nazi" czy "Grammatik-Nazi".
Nie wymagam aby każdy pisał tutaj bezbłędną i piękną polszczyzną. Błędy będą pojawiać się zawsze przez nasze niedopatrzenie, rozkojarzenie itp./quote]

Jak chcesz komuś dołożyć , albo wyrzucić co napisze to wymyśl lepszy powód , bo te wymyślania o błędach interpunkcyjnych stanowią o Tobie .
:3majsie:


Pn lis 21, 2022 22:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL