Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie będę wchodziła w dalszą polemikę, a zarzut kłamstwa jest nieprawdziwy. Na pytanie Irci: jak definiujesz siebie odpowiedziałaś (wprawdzie w drugiej osobie liczby pojedynczej) "jesteś Bogiem". Ircia nie pytała Ciebie o to jak ją definiujesz. Koniec wyjaśnień. Nie będzie następnych odpowiedzi, więc proszę darować sobie ciągnięcie tematu. Co najwyżej możesz złożyć na mnie skargę do administracji forum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 03, 2018 16:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Co najwyżej możesz złożyć na mnie skargę do administracji forum.


Dziękuję za odpowiedź. Skarga zgłoszona :)

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Pt sie 03, 2018 16:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nikczemnik napisał(a):
Wszelkie ludzkie plugastwo które bzi się wbrew naturze należałoby wysłać na Grenlandie lub pieca.


viewtopic.php?p=1010805#p1010805

Uprzejmie wnoszę o usunięcie tego osobnika z forum.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So sie 04, 2018 10:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 12, 2018 16:50
Posty: 214
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W zasadzie tego naucza Słowo Boże: nawet nazywa ich.. Biblie też zamierzacie ocenzurować i zwarnować?
Podtrzymuje co napisałem wyżej, jak macie z tym problem, to macie problem z Bogiem, a nie mną.
Możecie mnie zbanować - lata mi to. Nie pozdrawiam ludzi kórzy idą w jedno z ramie z ... fuuuu

_________________
"To become a monster like me, is to admit you were too weak to remain a human."
"The Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame."
https://www.youtube.com/watch?v=YeeRgiT_Edo&t=130s


So sie 04, 2018 10:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ponawiam apel. Postawa jaka jest - widać, a udzielenie ostrzeżenia jest w tym wypadku dość śmieszne, bo niejako zrównuje stosowanie obrzydliwej, neonazistowskej retoryki, ze zwykłymi wykroczeniami przeciwko etykiecie.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So sie 04, 2018 10:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 12, 2018 16:50
Posty: 214
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Com napisał, napisałem.

_________________
"To become a monster like me, is to admit you were too weak to remain a human."
"The Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame."
https://www.youtube.com/watch?v=YeeRgiT_Edo&t=130s


So sie 04, 2018 10:45
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ok. W takim razie żegnamy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sie 04, 2018 11:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
towarzyski_pelikan napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Proszę o to zapytać administratora.


Droga Asienkko,

Czy mogę Cię prosić o publiczne uzasadnienie, dlaczego mój temat "Uzdrowiłam matkę mojego przyjaciela" został usunięty
- bez mojej wiedzy
- bez jakiegokolwiek uzasadnienia ze strony Administracji/ Moderacji

Nie otrzymałam za ten temat ostrzeżenia, więc nie mam wątpliwości co do tego, że nie złamałam nim regulaminu tego forum. W przeciwnym razie na pewno poniosłabym wskutek tego regulaminową konsekwencję.

Wysyłam Ci kopię na priv, żeby nie umknęło. I czekam niecierpliwie na odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,

Pelikan


Cześć Asienkko,

Widziałam, że odczytałaś mój priv. Trochę mnie dziwi, że jeszcze nie odpisałaś. Potrzebujesz czasu do namysłu? Myślę, że usuwając mój temat musiałaś wiedzieć, dlaczego to robisz. A jeśli nie, to rozumiem, że mogę bez żadnych regulaminowych konsekwencji wstawić go na forum jeszcze raz?

Jeśli nie otrzymam odpowiedzi do jutrzejszego wieczora, wstawię temat "Uzdrowiłam matkę mojego przyjaciela" ponownie. I nie oczekuję z tego tytułu ostrzeżenia.

Pozdrawiam,
Pelikan

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


N sie 05, 2018 10:23
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
towarzyski_pelikan napisał(a):
Jeśli nie otrzymam odpowiedzi do jutrzejszego wieczora, wstawię temat "Uzdrowiłam matkę mojego przyjaciela" ponownie. I nie oczekuję z tego tytułu ostrzeżenia.

Uuuu, stawiamy warunki?
Musisz liczyć się z tym, że temat będzie ponownie usunięty, a Twoje oczekiwania z pewnością są iluzoryczne. Polecam dokładne przestudiowanie regulaminu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N sie 05, 2018 10:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Droga Małgosiu,

Przeczytałam regulamin. Nie znalazła punktu, w którym byłoby napisane, że otworzenie tematu, w którym opisuje się cuda łamie regulamin.

Jeżeli coś przeoczyłam, to mam nadzieję, ze mi to Małgosiuu pomożesz znaleźć. Sama tego tematu nie usunęłaś, jak twierdzisz, a gdyby łamał regulamin, to musiałabyś to zrobić.

A Asienkka do tej pory mi nie odpowiedziała, dlaczego usunęła temat, więc dochodzę coraz bardziej do wniosku, że trochę nie przemyślała swojego ruchu i teraz jest jej wstyd, więc milczy.

Jednak cały czas jeszcze czekam na wyjaśnienie obojętnie czy z Twojej strony czy Asienkki, w którym miejscu załamałam regulamin. Obiecuję, ze jeśli rzeczywiście któraś z Was mi wykaże jakieś uchybienie z mojej strony, to zamknę jadaczkę, a mój cud schowam do szuflady.

A jeśli to jednak efekt braku pomyślunku z Waszej strony, to czekam na przeprosiny. Nie będę miała problemu z przebaczeniem. Każdy ma prawo pobłądzić.

Pozdrawiam serdecznie,

Pelikan

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


N sie 05, 2018 11:45
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Psze pani, bo Quinque się przezywa.

To znaczy, uprzejmie informuję, iż Quinque uporczywie przekręca nick, co zdaje się jest tu niemile widziane. Konkretnie, opuszcza Ircia w cytatach z IrciLilith, a pod cytatami, łagodnie mówiąc, przypieprza się do kobiety bez powodu (właśnie wysłał ją na forum "dziwnych tworów").


N sie 05, 2018 12:28
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tej, dobra. A teraz niech mi ktoś powie. Od kiedy dostaje się perma za brak kultury w dyskusji?


Pn sie 06, 2018 0:00
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@ErgoProxy
Proszę wskazać konkretny post z owym wyzwiskiem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn sie 06, 2018 0:10
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
przypieprza się do kobiety bez powodu (właśnie wysłał ją na forum "dziwnych tworów"


Ciężko się domyślić że marnuje tylko czas swój i innych? Więc lepiej dla nie by było jakby znalazła sobie forum osób które podzielają jej wiarę(czy tam coś). A że napisałem dziwnych tworów to nic chyba w tym niedobrego. Skoro nie wiem jako określić jej wiarę. Przecież nigdzie jej nie wysyłam


Pn sie 06, 2018 0:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
@smokeustachy
Proszę nie ignorować regulaminu i nie wrzucać jednozdaniowych odpowiedzi, które są przysłowiowym kijem wkładanym w mrowisko. Zależy Ci na wojnie, to ją możesz mieć, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że jej nie wygrasz? Stawiam ultimatum: albo dyskutujesz i spoko, albo wtrącasz swoje trzy grosze i znikasz, a wtedy Twoje posty będą lądowały w koszu.

Smokeustachy udzielił dwuzdaniowej odpowiedzi, a nie jednozdaniowej, więc zarzut moderacji jest nieprawdziwy. Zresztą moderacja, jako użytkowniczka, sama wypowiada się jednozdaniowo. W ogóle jest to normą na forum i nikt tego się nie czepia, chociaż formalnie jest to niezgodne z regulaminem. Trudno oprzeć się wrażeniu, że moderacja wyciąga ten regulaminowy punkt z rękawa w dogodnym dla siebie momencie, a nie działa konsekwentnie we wszystkich podobnych przypadkach. Na przykład w takich (rzeczywiście jednozdaniowych, które jakoś "uszły"):
viewtopic.php?p=1010919#p1010919
viewtopic.php?p=1010269#p1010269
viewtopic.php?p=1010041#p1010041

No i wkładanie kija w mrowisko to całkiem inteligentny sposób na dyskusję. Podnosi poziom adrenaliny i pobudza czytelników, trudno mu coś zarzucić. Wygląda to tak, że moderacji nie jest ideologicznie po drodze z treścią posta i naciąga regulamin, żeby wyeliminować treści, z które jej się nie podobają.
Ostrzeżenia dostają użytkownicy za słowo "ikona", a chamstwo językowe typu "robisz z siebie głupka" jest powszechne i przechodzi bez mrugnięcia okiem

Cytuj:
Zależy Ci na wojnie, to ją możesz mieć, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że jej nie wygrasz?

Albo jak rozumieć to? Skąd pomysł o jakiejś wojnie? W wypowiedzi smoka brak agresji, jest w całkiem normalnym tonie, skąd więc skojarzenia z wojną? Wygląda to na kreowanie nieistniejącego powodu do zarzutu, aby później usprawiedliwić udzielenie osta, tłumacząc to: "no i co? chciał wojnę to ma..". Świadczą o tym słowa moderacji mówiące o braku szans na wygranie wojny, które można wytłumaczyć tylko przewagą posiadanego urzędu i przez to bycia pewnym własnej wygranej. Czasem moderacja trochę za bardzo się "wygada".
Zobaczymy co z tego będzie.


_________________
Posta piszę drugi raz, bo został usunięty z działu viewtopic.php?p=1011157#p1011157 pod pozorem niewłaściwego miejsca na dyskusję.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn sie 06, 2018 20:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL