Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czego nie rozumiesz?
§ II/5. Na forum dyskusyjnym można odnieść się do każdego postu i tematu nawet po dłuższym zastanowieniu. Nie dopuszcza się prowadzenia dyskusji na zasadzie "ping-ponga" tj., jednozdaniowych lub jednowyrazowych wstawek.
§ III/9. Moderator ma prawo wykasować post lub jego fragment w następujących przypadkach
- jednozdaniowych lub jednosłownych wypowiedzi, które nie wnoszą nic merytorycznego do dyskusji (dotyczy to zwłaszcza postów zawierających tylko emotikony);

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 08, 2020 12:49
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgoś, dobrze wiesz, że wszystko zależy od tego kto czyta.
Często krótkie zdanie lub jedno słowo ma większą moc.
Wszystkiego dobrego Małgoś.


Śr kwi 08, 2020 12:55
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Believing napisał(a):
Często krótkie zdanie lub jedno słowo ma większą moc.
Zdaję sobie sprawę z tego, że masz poczucie iż Twoje słowa mają moc. Ale niestety to poczucie nie daje Ci prawa do łamania regulaminu. Podlegasz na tym forum takim samym zasadom, jak głupi i ślepi, których słowa mocy nie mają.


Śr kwi 08, 2020 13:16
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Believing napisał(a):
Małgoś, dobrze wiesz, że wszystko zależy od tego kto czyta.

I dobrze wiem, że tamten Twoj post można też przeczytać tak:
§ II/4 Na forum zabrania się:
- wypowiedzi wulgarnych, obraźliwych, ośmieszających lub poniżających;

a jednak nikt tak nie przeczytał.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 08, 2020 13:35
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Believing napisał(a):
Często krótkie zdanie lub jedno słowo ma większą moc.
Zdaję sobie sprawę z tego, że masz poczucie iż Twoje słowa mają moc. Ale niestety to poczucie nie daje Ci prawa do łamania regulaminu. Podlegasz na tym forum takim samym zasadom, jak głupi i ślepi, których słowa mocy nie mają.


Znowu przekręcasz? Czy piszesz powieść?
To że jesteś modem, nie oznacza że nie obowiązują Cię zasady. Czyżby dystans, umiar czy dobre wychowanie nie dotyczyły Ciebie?

Małgosiaa napisał(a):
Believing napisał(a):
Małgoś, dobrze wiesz, że wszystko zależy od tego kto czyta.

I dobrze wiem, że tamten Twoj post można też przeczytać tak:
§ II/4 Na forum zabrania się:
- wypowiedzi wulgarnych, obraźliwych, ośmieszających lub poniżających;

a jednak nikt tak nie przeczytał.

Małgoś, mam świadomość że na wszystko znajdzie się paragraf. Jeśli się tylko tego chce.
To już jest udowodnione na świecie w tym kraju i na tym forum.

Mogę jeszcze wyrazić swój wniosek, że zapewne w niedługim czasie dołączę do grona znakomitych zbanowanych userów. To doświadczenie z pewnością jest nie dla każdego.


Śr kwi 08, 2020 20:25
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Believing napisał(a):
Małgoś, mam świadomość że na wszystko znajdzie się paragraf. Jeśli się tylko tego chce.
To już jest udowodnione na świecie w tym kraju i na tym forum.

Wiesz, dzisiaj wizyta w myjni skutkuje mandatem :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 08, 2020 20:33
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Believing napisał(a):
Małgoś, mam świadomość że na wszystko znajdzie się paragraf. Jeśli się tylko tego chce.
To już jest udowodnione na świecie w tym kraju i na tym forum.

Wiesz, dzisiaj wizyta w myjni skutkuje mandatem :D

Jazda na rowerze też.


Śr kwi 08, 2020 20:48
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No widzisz. To nie podkakuj :P :D :-D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 08, 2020 20:51
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
No widzisz. To nie podkakuj :P :D :-D

Skąd Ci to przyszło do głowy Małgoś?


Śr kwi 08, 2020 20:53
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jak się siedzi w czterech ścianach 3 tydzień, to rózne rzeczy mogą przyjśc do głowy, także ponawiam prośbę :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 08, 2020 21:00
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wtrącę sie - może poleci znów ost, może ban - ale z racji stażu na forum mam prawo wyrazić opinię.
Przez lata moderatorzy i userzy stanowili wspólnotę, nawzajem się szanowali. Owszem osty i bany zdarzały się gdy ktoś nie utrzymał nerwów na wodzy, lub w przypadku agresorów logujących sie w celu "przyłożenia" katolom, ale były to sytuacje wyjątkowe, sporadyczne.
Od jakiegoś czasu forum zmieniło oblicze - userzy stali się zwierzyną łowną ustrzeliwaną na zasadzie widzi mi się :(


Cz kwi 09, 2020 7:42
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dodam od siebie: ostrzezenia sa niekiedy z kuriozalnym uzasadnieniem

Believing – ostrzeżenie
zaśmiecanie forum postami bez treści


Czy ktos dopisal w regulaminie cos o jakosci tresci wpisow na forum? Ile ma byc z encyklopedii badz innych uznanych przez moderacje zrodel? W normalnej dyskusji tez wszystkie zdania maja gleboka tresc i mysl w niej zawarta?

Mam wrazenie, ze niedlugo bedzie to forum li i jedynie dla moderatorow, ktorzy chyba siebie nawzajem zbanowac nie moga?


Cz kwi 09, 2020 7:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Alus napisał(a):
Wtrącę sie - może poleci znów ost, może ban - ale z racji stażu na forum mam prawo wyrazić opinię.


Masz takie samo prawo jak i inni użytkownicy i vice versa. Nie wiedziałem, ze na forum są jakieś przywileje dla forumowych kombatantów.

Alus napisał(a):
Od jakiegoś czasu forum zmieniło oblicze - userzy stali się zwierzyną łowną ustrzeliwaną na zasadzie widzi mi się


Z tego co wiem moderatorzy są bio, eko i vege. Nigdy nie było tu sezonu na polowania.

Kael napisał(a):
Czy ktos dopisal w regulaminie cos o jakosci tresci wpisow na forum? Ile ma byc z encyklopedii badz innych uznanych przez moderacje zrodel? W normalnej dyskusji tez wszystkie zdania maja gleboka tresc i mysl w niej zawarta?


Nikt nie wymaga od użytkowników dyskusji na temat "determinizmu pejoratywnego, który partycypuje w kategoriach absolutnych i wpływa na określone casusy postepowania" ale dyskusja zakłada, ze swojej istoty iż dyskutant, użytkownik odniesie sie konkretnie do konkretnego tematu, skomentuje go, przedstawi swój punkt widzenia, argumenty pro lub contra, źródła itd.

Trudno nazwać dyskusją odpowiedz nie na temat lub po prostu "bez komentarza".

_________________
ksiądz


Cz kwi 09, 2020 12:04
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czasem "bez komentarza" to bardziej wymowny komentarz do niektorych wpisow niz uniwersyteckie wywody...
Jezeli nie jest to jedyny, badz wielokrotnie powtarzany wpis tego samego usera, to mozna go potraktowac jako srodek stylistyczny w toczacej sie dyskusji.
Ale, oczywiscie, nie trzeba, bo czego nie ma w regulaminie czarno na bialym, jest w szarej strefie pogladow konkretnych moderatorow.


Cz kwi 09, 2020 12:14
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Alus napisał(a):
Wtrącę sie - może poleci znów ost, może ban - ale z racji stażu na forum mam prawo wyrazić opinię.


Cytuj:
Masz takie samo prawo jak i inni użytkownicy i vice versa. Nie wiedziałem, ze na forum są jakieś przywileje dla forumowych kombatantów.

Nie manipuluj.
Oczywiście wszyscy mają równe prawo do wypowiedzi, ale 16 letni staż daje mi znacznie większe rozeznanie i ogląd rzeczywistości.

Alus napisał(a):
Od jakiegoś czasu forum zmieniło oblicze - userzy stali się zwierzyną łowną ustrzeliwaną na zasadzie widzi mi się


Cytuj:
Z tego co wiem moderatorzy są bio, eko i vege. Nigdy nie było tu sezonu na polowania.

Przez lata nie było, ale jak widać nic nie trwa wiecznie - przynajmniej na forum.

Cytuj:
ale dyskusja zakłada, ze swojej istoty iż dyskutant, użytkownik odniesie sie konkretnie do konkretnego tematu, skomentuje go, przedstawi swój punkt widzenia, argumenty pro lub contra, źródła itd.

Podobnie jak - zaśmiecanie forum...ignorowanie argumentów interlokutorów.


Cz kwi 09, 2020 12:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL