Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6522 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Ja bym proponował abyś zajął się dyskusją a nie spiskową teorią dziejów. Nikt nie planuje walki z Tobą. Chyba ze przejąłeś myślenie od braci komuchów, którzy wszędzie widzieli i widzą walkę, nawet podczas zbiorów buraków czy żniw, była więc kampania buraczana czy kampania żniwna.

Fakty są faktami. Uważam za dyskryminację ignorowania postów obrażających tych, kogo moderator nie lubi i równocześnie wyszukiwanie błędów u tychże.

Wierzę w Twoja dobrą wolę, ale boli mnie tendencyjność oceniania, tym bardziej, że z powodów fałszywie pojmowanej poprawności politycznej.


So mar 18, 2023 17:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zgłaszam do moderacji używanie wulgaryzmów - przez użytkownika Alugard:

viewtopic.php?p=1096719#p1096719

Zakladam, że kreacjoniści jak tylko usłyszeli sformulowanie "informacja genetyczna" oszaleli ze szczęścia i uparli się na kilka cech, które informacja w ich mniemaniu musi mieć. Ale to podejście z dupy strony w normalnym świecie powinno zostać dowiedzione, że kod DNA ma intelignentnego twórcę i następnie sklasyfikowanie go jako informacji o inteligentnym pochodzeniu. To co robią kreacjoniści jest komiczne xD.

Do tego stosuje coraz bardziej obraźliwą terminologię, co zakrawa na granicę inwektywy i nie wykazuje wymaganego szacunku adwersarzowi. Proszę o zwrócenie mu uwagi jak ma się zachowywać według regulaminu.


N mar 19, 2023 15:43
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@andej
Przepraszam, że dopiero teraz, ale musiałam usiąść do komputera. Twoje pogrubione linki trzeba wklejać do przeglądarki, a na komórce to nie takie proste. Mogłam zignorować, skoro nie podałeś aktywnych liknków, ale nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła.
Nadal twierdzę, że mnie oczerniasz. Zacytowany przez Ciebie tekst jest z listopada 2015r. z 36 str. Sprawdziłam do 58 str. i nie ma mnie w dyskusji w tym wątku. Nie może mnie tam być, bo na forum jestem od listopada 2016 roku, czyli rok później. Moderatorem zostałam bodajże w 2017 r.
Przeprosisz, czy mam zgłosić to oszczerstwo do administracji?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 19, 2023 20:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
1. Wydaje mi się, że najlepiej będzie zgłosić.
Małgosiaa napisał(a):
@andej Nie może mnie tam być, bo na forum jestem od listopada 2016 roku, czyli rok później. Moderatorem zostałam bodajże w 2017 r.
Przeprosisz, czy mam zgłosić to oszczerstwo do administracji?

2. Za to, że pomówiłem o brak reakcji w 2015, przepraszam, bo rzeczywiście, sprawdziłem, nie brałaś w tym udziału.
3. Co do stronniczości nie mam wątpliwości i podtrzymuję. Rzeczywiście, od samego początku rozpoczęło się wycinanie moich postów bez udowadniania winy. Merytoryczna dyskusja nie była możliwa, gdyż posty stawały się niedostępne. Nie było też powołania się na konkretne sformułowania czy określenia.
4. Cały czas uważam, że moderowanie też powinno być objęte zasadami, które wspomniałem w odpowiedzi na post bramina. Wklejam poniżej:
Istotnie, należy przestrzegać zasad. Staram się ich przestrzegać. Dlatego jestem zaciekawiony tym, jakie zasady złamałem. Nie wykluczam, że tak było. Ale to należy wykazać, a nie insynuować, że próbuje wywołać kłótnię.
1. Wycięcie postu pozbawia możliwości obrony.
2. Niewskazanie konkretnego zdania i brak powołania się na konkretny paragraf regulaminu jest wg mnie aroganckim naśladowaniem socjalistycznej cenzury.
3. Argumentacja: Nie, bo nie, albo: Nie, bo się nie podoba nie jest argumentem, tylko przejawem stosunku do kogoś/czegoś.
4. Kierowanie się „wcześniejszymi przypuszczeniami” jest przyznaniem się do tendencyjnego traktowania.
5. Subiektywna stwierdzenia, że coś czegoś dotyczy, nie oznacza wcale, ze tak jest. Jest tylko stwierdzeniem, że ktoś nie potrafi znaleźć związku. I na wszelki wypadek knebluje, aby nie dało się wykazać, że nie ma racji.


Pn mar 20, 2023 1:16
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przejrzałam archiwum. Posty Twego autorstwa, które zostały tam przeniesione nie są na temat (prześlę je Tobie na pw), to po pierwsze. Po drugie: nie ja je tam przeniosłam. Skąd wiem? Np. post o ocenianiu człowieka i czynu - mam takie samo zdanie jak Ty - oceniac można czyn, a nie człowieka. To, że dział, z którego posty zostały wycięte jest przydzielony dla mnie, nie znaczy, że ja je przeniosłam do archiwum.
Po trzecie: udowodnij, że posty rzekomej faworyzowanej osoby nie były wycinane. Tylko wtedy będziesz uprawniony do stawiania zarzutu stronniczości.
Po czwarte: od 5 sierpnia 2020 nie dostałeś żadnego ostrzeżenia mimo, że nadal mam inne poglądy. Dlaczego? Bo zmieniłeś ton postów.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn mar 20, 2023 7:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeemek napisał(a):
Do tego stosuje coraz bardziej obraźliwą terminologię, co zakrawa na granicę inwektywy i nie wykazuje wymaganego szacunku adwersarzowi. Proszę o zwrócenie mu uwagi jak ma się zachowywać według regulaminu.

Zgłaszamy post, który naszym zdaniem zawiera treści niezgodne z regulaminem, klikając w wykrzyknik znajdujący się pod postem.
Alugard dostał ostrzeżenie za niekulturalną wypowiedź, Ty dostałeś również ostrzeżenie za kolejny flooding.

_________________
ksiądz


Pn mar 20, 2023 9:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
pom napisał(a):
Post w koszu. Piszemy o mediach a nie o partiach politycznych. bramin


W jakim wątku mogę wyrazić swoją opinię o KPO, gdzie nie ma awersji do ugrupowań prawicowych?

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn mar 20, 2023 11:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jesteś dorosłym facetem, nikt Cię nie będzie prowadził za rączkę.
Jest wiele wątków na temat polityki, partii politycznych itp. Możesz tez założyć nowy wątek.

_________________
ksiądz


Pn mar 20, 2023 11:30
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@andej
Ostatni Twój post przeniesiony do Archiwum jest z listopada ubiegłego roku. Nie wysyłam na pw, bo nie widzę sensu. Dlaczego? Nie udowodniłeś, że posty rzekomo faworyzowanej przeze mnie osoby nie były wycięte. Jednak, jeśli chcesz, wyślę.
andej napisał(a):
4. Cały czas uważam, że moderowanie też powinno być objęte zasadami, które wspomniałem w odpowiedzi na post bramina. Wklejam poniżej:
Istotnie, należy przestrzegać zasad. Staram się ich przestrzegać. Dlatego jestem zaciekawiony tym, jakie zasady złamałem. Nie wykluczam, że tak było. Ale to należy wykazać, a nie insynuować, że próbuje wywołać kłótnię.

To była odpowiedź na posy bramina, a łaczysz tę z zarzucaniem mi stronniczości? Proszę udowodnić, że nie przestrzegam zasad moderowania.
andej napisał(a):
2. Niewskazanie konkretnego zdania i brak powołania się na konkretny paragraf regulaminu jest wg mnie aroganckim naśladowaniem socjalistycznej cenzury.

A konkretnie o wskazanie jakiego zdania chodzi? Każdą interwencję uzasadniam, więc łatwo znaleźć odpowiedni paragraf w regulaminie. Każdy uzytkownik rejestrując się na forum zobowiązuje się do przestrzegania regulaminy, a co za tym idzie, znaczy, że ten raegulamin zna, a w razie wątpliwości, umie z niego skorzystać i udowodnić błąd moderatora. Nieprawdaż? Chyba, że z sufitu, bez dowodów oskarża o stronniczość...
andej napisał(a):
3. Argumentacja: Nie, bo nie, albo: Nie, bo się nie podoba nie jest argumentem, tylko przejawem stosunku do kogoś/czegoś.

Poproszę dowód na taką argumentację - link do wypowiedzi.
andej napisał(a):
5. Subiektywna stwierdzenia, że coś czegoś dotyczy, nie oznacza wcale, ze tak jest. Jest tylko stwierdzeniem, że ktoś nie potrafi znaleźć związku. I na wszelki wypadek knebluje, aby nie dało się wykazać, że nie ma racji.

Poproszę o konkrety, z linkami do wypowiedzi.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 26, 2023 15:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Twoja wola.
Nie mam podstaw do zmiany zdania. Ale też moje zdanie nie ma tu żadnego znaczenia. Zwykła prywatna i subiektywna opinia szarego dyskutanta.
Nie bardzo mam ochotę bić pianę. Jesteś moderatorką. Możesz spokojnie dowalić, jak chcesz i osiągnąć satysfakcję.
Moderator(ka) ma zawsze rację. A jak jej nie ma, to patrz na poprzednią zasadę.


N mar 26, 2023 17:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Andej, w dalszym ciągu nie wiem o co Ci chodzi. Kiedy Cię o to spytałem odpowiedziałeś, ze to dawna historia.
Nie potrafisz tego udowodnić, podajesz jakieś nieaktywne linki.
Przeprosiłeś za pomówienie:
andej napisał(a):
2. Za to, że pomówiłem o brak reakcji w 2015, przepraszam, bo rzeczywiście, sprawdziłem, nie brałaś w tym udziału.

Piszesz:
andej napisał(a):
Fakty są faktami. Uważam za dyskryminację ignorowania postów obrażających tych, kogo moderator nie lubi i równocześnie wyszukiwanie błędów u tychże.

Nie ma żadnych śladów, ze zgłaszałeś te posty (gdybyś nie pamiętał, to taki mały wykrzykniczek w który się klika) więc nie bij w wielkie dzwony bo to ociera się o groteskę.
andej napisał(a):
Ale też moje zdanie nie ma tu żadnego znaczenia.
Skoro Twoje zdanie nie ma znaczenia to po co klepiesz w klawiaturę?
andej napisał(a):
Możesz spokojnie dowalić, jak chcesz i osiągnąć satysfakcję.
No kolego, grubo pojechałeś :D Mechanizm projekcji?
andej napisał(a):
Nie bardzo mam ochotę bić pianę.

No właśnie bijesz pianę od dłuższego czasu, wytaczasz ciężkie działa i jak strzelasz to okazuje się, ze jest to plastikowy pistolecik kupiony w budzie na odpuście.
Więc podaj te fakty świadczące o dyskryminacji wobec Twojej osoby (konkretne wypowiedzi) albo przyznaj, ze nie masz na to dowodów lub jest to tylko Twoje przypuszczenie nie poparte dowodami.
Opinia, twierdzenie bez dowodów jest oszczerstwem.

_________________
ksiądz


Pn mar 27, 2023 8:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wyjaśniałem.

Nie mam ochoty ani siły na dalsze bicie piany. Poprzedni post, zapewne nie zauważyłeś, był odpowiedzią mną post Małgosii.

Proponuję stałego bana. Będzie spokój. Będzie satysfakcja. Nie będę udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Nie będę udowadniać, że mam inne opinie, niż mam.

Powtarzam: Uważam, że jestem traktowany stronniczo. Przeszkadza Wam to, to skasujcie moje konto. To jedyny i najlepszy sposób, aby pozbyć się kogoś niepoprawnego politycznie. A na dodatek wroga liberalizmu i lewicowości.

Wydaje mi się, że znacznie więcej osób o poglądach mniej lewicowych niż Twoje, a tym bardziej Małgosii ma podobna opinie o moderacji, jak ja. To samo dotyczy osób odnoszących się negatywnie liberalizmu, modernizmu i progresywizmu w Kościele.

Im mniej takich osób na lewicującym forum, tym lepiej dla zwolenników tych trendów. Kolejny przyczynek, aby usunąć mnie.

Dwie uwagi. Kolejnym powodem może być używanie zbyt często klawisza enter. A także moje niedopasowanie do żarcików ksenofobicznych, rasistowskich i seksistowskich w "humorystycznym" wątku to jeszcze jeden powód.


Pn mar 27, 2023 10:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Andej, dostajesz ostrzeżenie za pomówienia. Nie podałeś żadnych dowodów.

_________________
ksiądz


Pn mar 27, 2023 18:02
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3798
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiu
Ortografia, składnia i interpunkcja to poprawność języka polskiego, a nie Język Polski.


Wt mar 28, 2023 18:10
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@IPW
Wyrażenie język polski piszemy małą literą. Zasady pisowni, interpunkcji i składnią należą do tego języka. Poprawność używania to stosowanie tych zasad. W przeciwnym razie trudno o jednoznaczny sens, a dodatkowo utrudnia czytanie ze zrozumieniem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr mar 29, 2023 6:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6522 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL