Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Dodam jeszcze, że achad nie otrzymywał dotąd żadnych ostrzeżeń ( z wyjątkiem jednego, które otrzymał wczoraj) ale jakims dziwnym trafem nie może/ nie mógł się zalogować na forum, może zalogowac sie tylko na stronie głównej portalu wiara.pl z mozliwościa wejscia na swój profil, ale na forum juz nie.

Z tego co mi wiadomo achad jest bardzo zasmucony tym faktem.


Śr lip 18, 2012 1:42

Dołączył(a): So wrz 25, 2010 19:44
Posty: 180
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Użytkownik o nicku "Ankh" to prawdopodobnie kolejna pacynka achada, czyli malego_kwiatka.


Śr lip 18, 2012 12:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Achad, Ankh - to klony zbanowanego użytkownika.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Śr lip 18, 2012 12:39
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Czy moderacja mogłaby wydzielić osobny wątek dla dyskusji która wywiązała się nt. prawa lokatorów a prawa właścicieli nieruchomości -> http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=37&t=31838&start=90 ??

Dokładnie od posta @Martyny92(21 lip 2012 12:58) wywiązała się rozmowa na ten temat.


N lip 22, 2012 11:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zrobione :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


N lip 22, 2012 23:56
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Dlaczego moja prośba została zlekceważona. Prosiłem o skasowanie mojego wątku:
viewtopic.php?f=1&t=21268
Temat tylko został zamknięty. Teraz zupełnie inaczej patrzę na sprawę. O niektóre rzeczy teolog czy badacz nie może pytać i stawiać niektórych zależności. Przedewszystkim nie powinien dotykać rozumem przejawiania się w historii, tekstach sfery sacrum. Kiedyś wypisywałem różne bzdury na forum też nie mam możliwości ich zmiany i redakcji, oraz wyrzucenia blogopodobnych postów. Jest to najgorsze forum w którym uczestniczyłem. Uczestniczę jeszcze czasem na bardzo wdzięcznym forum, które daje mi możliwość edycji postów, na tym raczej już nic nie napiszę, chyba że zostanie wprowadzona możliwość edycji postów. Dziekuję i pozdrawiam


Wt lip 24, 2012 17:12
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Teraz w sumie nie jestem pewny czy skasowanie wątku albo jego zamknięcie byłoby najlepszym rozwiązaniem. Chętnie bym go po prostu przeredagował, nadając mu inny tytuł i nie stawiając różnych zależności, które postawiłem


Wt lip 24, 2012 18:51
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Mógłbym przeredagować posty tego wątku, bo nie powinno się łamać wiary, owej że tak to nazwę "trzciny nadłamanej i tlącego płomyka" (pytać o niektóre rzeczy stawiać różne zależności). Zredagował bym posty i nazwę tematu i przesłał do moderacji, wymiany(byłaby informacja na prośbe założyciela wątku posty zredagowano przez niego lub coś w tym stylu). Mam nadzieję że straczyłoby mi jakiś umiejetności,aby to zrobić dość umiejętnie. Jeżeli droga moderatorko, nie zgodzisz się na wymianę postów i zmiane tematu prosiłbym o skasowanie wątku a nie zamykanie.
Inne głupoty, które wypisywałem na forum wypadły mi z pamięci ale ten wątek, ciąży mi na sercu


Wt lip 24, 2012 19:48
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
:shock: :shock: :shock:
No chyba każdy ma jakieś posty, z którymi po latach się nie zgadza, ale żeby aż tak mocno się wstydzić swoich wypocin ??
Zapewne Twój temat gdzieś by spoczął w archiwum i nikt o jego istnieniu by nie wiedział, ale sam robisz mu reklamę :shock:

Po prostu załóż nowy temat, wyłóż obecne poglądy i nawet nie wspominaj, że kiedyś inaczej podchodziłeś do sprawy. Ogień piekielny CIę nie pochłonie za stare poglądy, a jak gryzie Cię sumienie to wio do spowiedzi, a nie temat dla moderacji zaśmiecać post po poście o tym samym pisanym w różnych wariantach.

A to logiczne, że nie możesz edytować starego zamkniętego (dziś) tematu- gdyż posty, jakie się tam pojawiły nie miałyby żadnego sensu- ktoś by wszedł na taki temat, gdzie zmieniłeś treść, poczytałby odpowiedzi i by pomyślał, że to temat psychicznych, gdzie każdy od czapy pisze bez ładu i składu. Po prostu wyluzuj :glaszcze:


Wt lip 24, 2012 20:21
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Val nie miałem zamiaru robić reklamy, wcześniej pisałem na priv z prośbą o usunięcie. Jednak temat tylko został zamknięty, z tego powodu postanowiłem napisać tutaj, może przyczyni sie to do usunięcia. Temat został niedawno wyłowiony na forum- nie przeze mnie, nieważne przez kogo - i jest mi głupio. Nie chciałbym go niestety w żaden sposób reklamować, choć ubolewam, że tymi postami go reklamuję.

P.S. Prosiłbym moderację o skasowanie linku do tematu z pierwszego mojego postu w tym wątku.


Ostatnio edytowano Wt lip 24, 2012 21:06 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 2 razy



Wt lip 24, 2012 20:38
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Skoro jest już zamknięty, to w wyszukiwarce się nie pojawi- ot trafił do archiwum. Nikt go już nie wyłowi ;)


Wt lip 24, 2012 20:46

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zwracam uwagę moderacji na wątek "premie dla księży..." obrażający kapłanów, szczególnie przez gościa dzikdzik


Wt lip 24, 2012 22:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Athmosfer - temat "skasowany".
Mareta - dzięki za zwrócenie uwagi :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Śr lip 25, 2012 10:14
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Wielkie dzięki za skasowanie. Wysłałem priva i przepraszam najmocniej za zabieranie czasu. Mam nadzieję, że nie jesteś przez to zła.
Pozdrawiam
P.S. Dziękuję ci serdecznie za twoje zaangażowanie i odpowiedzi na prośby


Śr lip 25, 2012 21:31
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Proponuje przyjrzeć się "twórczości" użytkownika dzikdzik.


Śr lip 25, 2012 21:35
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL