Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 10:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Może tak spojrzałbyś przed wklejeniem na poprzednie posty w temacie. Zauważyłbyś, że użytkownik, któremu nawrzucałeś tyle uwag, jest nieobecny na forum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr cze 03, 2020 18:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tytuł: Wzajemne uwagi - między użytkownikami

Małgosiaa napisał(a):
Dyskusje polityczne/na temat polityków, proszę przenieść w odpowiednie miejsce. Tu wpisujemy wzajemne uwagi, jaie mamy wobec siebie.

+
Tytuł: Przegląd prasy i Aktualności

Małgosiaa napisał(a):
Proszę z wzajemnymi uwagami przenieść się w odpowiednie miejsce.


Małgosiuu, rozumiem troskę o czystość tematów, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Najpierw dyskusja o Dudzie przeszła płynnie w czepianie się Alus, żeby potem wrócić do oceniania Dudy. Teraz dyskusja o Trumpie przeradza się w jakieś wzajemne uwagi Andy i Kael, kto ma jakie wartości, jest w Antifie i tak dalej. Chyba trzeba by prowadzić jedną dyskusję w dwóch tematach równolegle, żeby spełnić te wymogi.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Cz cze 04, 2020 13:03
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bert04 napisał(a):
Małgosiuu, rozumiem troskę o czystość tematów, ale chyba nic z tego nie wyjdzie.

Postaram się, aby każdy post niebędący uwagą do adwesarza, lądował w odpowiednim dla niego miejscu, czyli w koszu :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz cze 04, 2020 13:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Witam całą moderację i cieszę się, że daliście mi szanse na napisanie paru postów. Część z Was pewnie mnie jeszcze pamięta, a tej części mniej przychylnej to chyba już nie ma.
Witam i pozdrawiam.


Cz cze 04, 2020 15:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Może tak spojrzałbyś przed wklejeniem na poprzednie posty w temacie. Zauważyłbyś, że użytkownik, któremu nawrzucałeś tyle uwag, jest nieobecny na forum.

No to tym bardziej pouczanie mnie by kierować uwagi do użytkownika, którego już nie ma na forum, i również tym bardziej na inny dział jest bez zasadne, bo i tak nie uzyskam od niego odpowiedzi?

Jego uwagi do mnie zostały publiczne i zostały w tym samym wątku, jest to ponowne złamanie ostrzeżenia jakie wcześniej dostał i skrajnie nieuczciwe wobec mnie, że moderator M. tego nie widzi, a ja tylko ja otrzymuję "karę"?
Prosiłem tylko o zachowanie uczciwości wobec mnie i wycięcie jego uwag, szczególnie dlatego, że już nie mam jak z nimi dyskutować.
Więc moja publiczna wypowiedź będzie możliwością obrony mojego stanowiska, a brak użytkownika który rzucił oskarżenia publicznie pod moim adresem jest jego sprawą, że już nie chce kontynuować polemiki na tym forum. Dlaczego pozwala mu się na złamanie ostrzeżenia?

Proszę innego moderatora lub admnistrację o interwencję. Moderator M. nigdy nie uznał i z pewnością nie uzna mojej argumentacji, jej zdanie nie będzie obiektywne. O ostanie uwagi M. to jawny przejaw stronniczości, proszę o interwencję.


Pt cze 05, 2020 8:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4591
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeemek napisał(a):
Prosiłem tylko o zachowanie uczciwości wobec mnie i wycięcie jego uwag, szczególnie dlatego, że już nie mam jak z nimi dyskutować.

Nie wycina sie uwag ani postów użytkownika, który zlikwidował swoje konto ponieważ przez takie działanie zaburza sie cala strukturę wątku, w którym inni użytkownicy mogliby jeszcze dyskutować.
Chyba, ze użytkownik przed zlikwidowaniem konta napisał cos co kwalifikuje sie do usunięcia i jego postawa na forum jest nie do pogodzenia z regulaminem. Można wtedy wyciąć wszystkie jego posty i usunąć jego konto.
W tym przypadku takie działanie nie ma zastosowania.

Przeemek napisał(a):
Więc moja publiczna wypowiedź będzie możliwością obrony mojego stanowiska, a brak użytkownika który rzucił oskarżenia publicznie pod moim adresem jest jego sprawą, że już nie chce kontynuować polemiki na tym forum.

Chcesz polemizować z użytkownikiem, którego nie ma na forum? Nie można polemizować z kimś kogo nie ma, wiec Twoje pretensje są bezprzedmiotowe.

_________________
ksiądz


So cze 06, 2020 9:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Chyba, ze użytkownik przed zlikwidowaniem konta napisał cos co kwalifikuje sie do usunięcia i jego postawa na forum jest nie do pogodzenia z regulaminem.

Dziękuję za wyjaśnienie.
Dlatego zgodnie z tym wyjaśnieniem, zacytowałem miejsca w których użytkownik naruszył regulamin i wcześniejsze ostrzeżenie zanim jeszcze odszedł z forum. Te wypowiedzi naruszają pouczenie:

"uwagi między użytkownikami są w innym dziale."

Chyba, że wskazane przeze mnie fragmenty nie były uwagami do użytkownika? wypowiedzi takkie jak:
"Prosiłem, żebyś pisał zwięźle.......", "Znowu użyłeś słowa, którego nie rozumiesz...." i inne.

Moje "uwagi" wycięto, ale adwersarzowi się pozwala je zachować, o nic innego nie proszę tylko o uczniwość i równe traktowanie, czyli rzetelną i nie stronniczą moderację.

bramin napisał(a):

Chcesz polemizować z użytkownikiem, którego nie ma na forum? Nie można polemizować z kimś kogo nie ma, wiec Twoje pretensje są bezprzedmiotowe.

Moje pretensje nie odnoszą się do możliwości dalszego polemizowania z adwersarzem, którego już nie ma. Odnoszą się do stronniczego traktowania moich wypowiedzi, wycinając posty za łamanie zasad, a mojemu adwersarzowi za złamanie takiej samej zasady postu nie wycięto, proszę o rzetelną moderację i równe traktowanie wszystkich.

Proszę o "nie odwracanie kota gonem" kontekstu mojego zgłoszenia naruszenia. Adwersarz naruszył zasady, mimo ostrzeżenia i należy się wycięcie, tak jak zostało to zastosowane wobec mojej wypowiedzi.


Pn cze 08, 2020 11:02
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Przeemek
bramin napisał(a):
Nie wycina sie uwag ani postów użytkownika, który zlikwidował swoje konto ponieważ przez takie działanie zaburza sie cala strukturę wątku, w którym inni użytkownicy mogliby jeszcze dyskutować.

Czego nie rozumiesz? Moderacja nie siedzi przed komputerem 24/24 przez 7 dni w tygodniu i zareagowała wtedy, kiedy zareagowała. Wzajemne uwagi nie tylko ze strony zefcia, ale i Twojej były wcześniej i nie zostały wycięte, bo nie były zauważone przed odejściem zefcia. Moderator nie jest robotem i nie wszędzie dojdzie, zwłaszcza kiedy pracuje i ma także onne obowiązki.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn cze 08, 2020 11:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
@Przeemek
bramin napisał(a):
Nie wycina sie uwag ani postów użytkownika, który zlikwidował swoje konto ponieważ przez takie działanie zaburza sie cala strukturę wątku, w którym inni użytkownicy mogliby jeszcze dyskutować.

Czego nie rozumiesz? Moderacja nie siedzi przed komputerem 24/24 przez 7 dni w tygodniu i zareagowała wtedy, kiedy zareagowała. Wzajemne uwagi nie tylko ze strony zefcia, ale i Twojej były wcześniej i nie zostały wycięte, bo nie były zauważone przed odejściem zefcia. Moderator nie jest robotem i nie wszędzie dojdzie, zwłaszcza kiedy pracuje i ma także onne obowiązki.

A czego Ty nie rozumiesz? czy mam się przychylić do opinii innych użytkowników, że to "forum zgniło". Wyraźnie napisałem i uprzejmie proszę, czego nie możesz załapać w wyraźnym naruszeniu mojego adwersarza, a za co tylko ja ponoszę karę o on nie? w końcu zgłaszam to, chyba jeszcze nie jest to zabronione?
To ma być bezstronne moderowanie? czy chodzi o to, że mam na kolana paść byś w końcu zauważyła jak bezczelnie "zefciu" zlekceważył wasze, czyli moderatorów ostrzeżenie? Jednak zawsze on zasłuży na obronę, a ja może nigdy już nie zasłużę? na te jego oskarżenia? w końcu nasza historia na tym forum nie układała się tak pomyślnie, jak Tobie z "zefciem". A jak traktujesz użytkowników, którym nie jest Tobie na rękę, to już cytowałem twoje wypowiedzi, mam więcej "docytować"?

Natomiast absolutnie rozumiem możliwość przeoczenia, którą tak ewidentnie przecież w tej konkretnej sytuacji widać ze strony moderatora Małgosiaa...., która w tych naszych strasznie gęstych i zawiłych tekstach z "zefciem" przeoczyła jego uwagi do mnie, ale moje uwagi do niego jakoś dostrzegła, czytając naszą dyskusję.....w końcu to nie robot..... Oczywiście, że rozumiem, nic co "ludzkie" nie jest mi obce.....

Dlategoż... po to zgłaszam teraz naruszenie i przeoczenie oraz proszę o sprostowanie tego rażącego i stronniczego wycięcia "mnie" w rozmowie z moim adwersarzem pod zarzutem który jednocześnie i on się dopóścił przy edytowniu naszych tekstów przez moderację, a tylko ja poniosłem konsekwencje.
Tym bardziej, że nie będzie już z nim dyskusji, więc może specjalnie na koniec zignorował ostrzeżenie, bo wiedział że odchodzi.
A wygląda, że moderacja w pożegnalnym tonie jego naruszenie zostawi, a moje już raz wycięła? pokojowo potraktuje "zefcia" za jawną ignorancję do wyraźnych ostrzeżeń moderacji?

W takim razie, proszę o ostanie publiczne sprostowanie jego komentarza, ponieważ fałszywie mnie w nim oskarżył i próbuje obrażać, wyciągnął nieprawne wnioski, udowodniłem to już raz i udowodnię moją odpowiedzią do jego pożegnalnego tekstu. Regulamin również to reguluje, udowodnienie leży po stronie oskarżyciela, a że sam się skazał na brak odpowiedzi, odchodząc z forum, to mnie chyba za to winić nie można?
A skoro nie mam możliwości z nim tego wyjaśniać, to conajmniej publiczna obrona się należy oskarżonemu, czy to też odbieracie "zwykłym" użytkownikom? bardzo mi coś te metody przypominają......

Powiem szczerze, że piszę, proszę i w działach do tego przeznaczonych już nie raz, ale ani razu moderacja się nie przychyliła do moich argumentów. Więc kierowanie użytkowników do składania próśb i zażaleń jest kompletnie pozbawione sensu, moderacja i tak zrobi co chce.


Wt cze 09, 2020 9:04
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Przeemek
Dość awanturnictwa. Powtórzęostatni raz: żaden Twój post nie został wycięty dopóki zefciu był na forum. Wycięłam ten, który był odpowiedzią na posty usera, który zlikwidował konti, więc koniec tematu. Dalsze awanturnictwo skończy sie ostrzeżeniem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt cze 09, 2020 9:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
"""""""Re: Stary i Nowy Testament. A kto umarł?
Dyskusja o Grobie Pańskim została przeniesiona tutaj.
viewtopic.php?f=15&t=36726&start=0
Temat wątku jw.""""""""

Wyjecie tych dwóch postów praktycznie zabija ten wątek, bo rozmowa miała być właśnie o tym , że wprowadzając nowe tradycje, sugeruje się że Jezus nie zmartwychwstał. To grobu też dotyczy ale raczej o sam grób tutaj mi nie chodzi. Ja w wątku o grobie raczej nie widzę perspektyw na dyskusję.


So cze 13, 2020 22:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4591
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zadałeś pytanie o ST i NT. Zostało to już wyjaśnione a Ty zacząłeś pisać o grobie. Zdecyduj sie na jakiś temat. Nie będziemy pisać o wszystkim i o niczym.
Zwracałem Ci uwagę już pare razy abys pisał na temat. Kolejny OT i dostajesz ostrzeżenie.

_________________
ksiądz


N cze 14, 2020 9:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Zadałeś pytanie o ST i NT. Zostało to już wyjaśnione a Ty zacząłeś pisać o grobie. Zdecyduj sie na jakiś temat. Nie będziemy pisać o wszystkim i o niczym.
Zwracałem Ci uwagę już pare razy abys pisał na temat. Kolejny OT i dostajesz ostrzeżenie.


No ale potraktowałeś ten tytuł wybiórczo. No bo po ST i NT jest jeszcze pytanie - A kto umarł?
i te posty właśnie dotyczą tego pytania.


N cze 14, 2020 10:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4591
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
krzysiekniepieklo napisał(a):
Ja w wątku o grobie raczej nie widzę perspektyw na dyskusję.


Perspektywa grobu nie jest raczej optymistyczna, pozostaje nam tylko chrześcijańska nadzieja na zmartwychwstanie :-)
Przez przeniesienie postów do wątku o grobie masz okazje wyszaleć sie intelektualnie w dwóch tematach: ST i NT jako testament/przymierze i temat Grobu Panskiego.

_________________
ksiądz


N cze 14, 2020 14:54
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Zamykam temat. Poziom wypowiedzi niektórych użytkowników przekroczył już dopuszczalne granice żenady.

Przyznam, że nie rozumiem trochę tej polityki. Jeśli użytkownicy zachowują się żenująco, to wydawać by się mogło, moderatorzy powinni zastosować swoje uprawnienia do przeciwstawienia się tym zachowaniom. A nie zamykać z tego powodu wątki, które mogą być ciekawe dla nieżenujących użytkowników.


Cz cze 18, 2020 12:29
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL