Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 17, 2021 2:49

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5753 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 380, 381, 382, 383, 384
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Krzysiek, forum to nie kącik poezji gdzie przez wyszukane figury retoryczne będziesz opisywał pewną rzeczywistość i nie jest tez miejscem na pisanie tzw. powieści z kluczem.
Tytuł wątku i pierwszy post rozpoczynający dyskusję ma być konkretny i prosty w przekazie aby inni mogli się do niego odnieść.
Po raz ostatni upominam Cię, ze nie będę tolerował Twoich "antypawłowych" obsesji.

Pt maja 21, 2021 9:11

Piszesz post zaraz po mnie, wiec nie cytuj całej mojej wypowiedzi w swoim poscie! bramin

Co do obsesji, to raczej Ty bronisz obsesyjnie Pawła używając instrumentów moderatorskich, bo argumentów Twoich w dyskusji to nie widzę. Ja tylko przedstawiam naukę Jezusa w kontrze do tego, co pisał Paweł. No i widocznie na taką bezczelność nie chcesz mi pozwolić.

Pt maja 21, 2021 11:46

bramin napisał(a):
Nie chciałbym zamykać tego wątku ani nie mam ochoty ciągle przywoływać niektorych do porządku. Temat został wyraźnie i konkretnie sformułowany. Jak masz cos do powiedzenia na temat zaburzeń psychicznych związanych z homoseksualizmem to pisz, jak nie, to nie pisz.
Widzę, ze mam do czynienia nie z dorosłymi ludźmi tylko z dziećmi ze szkoły podstawowej.

Mam kilka uwag i pytań?

1. Do tekstu o dzieciach jesteś w porządku moim skromnym zdaniem. Później pojawia się Twoja osobista opinia wyraźnie o emocjonalnym zabarwieniu.
2. Czy Twoja uwaga porównywania uczestników Forum do dzieci ze szkoły podstawowej jest na miejscu, jaki ona ma związek z regulaminem, którego jesteś ponoć reprezentantem?
3. Czy to, że pełnisz Bramin funkcje moderatora, daje Ci prawo do takich osobistych wycieczek, za które innych ostrzegasz i banujesz?
Jest to Twoja prywatna opinia o czyimś poziomie umysłowym, nie poparta żadnym uzasadnieniem tym bardziej, że ten tekst jest obraźliwy i dyskryminujący dla wszystkich uczniów szkół podstawowych.
4. Jeżeli nie mam racji to proszę o uzasadnienie. Jeżeli jednak mam rację, to proszę o skasowanie tej tendencyjnej wypowiedzi z przyznaniem się do błędu.
5. W demokracji każda władza jest kontrolowana i rozliczana. Chyba, że mamy do czynienia z rządami niedemokratycznymi.

Pn maja 31, 2021 14:52

[ciach... tu dyskutujemy wyłacznie z moderacją. M]

Pn maja 31, 2021 23:59

[ciach... tu jest miejsce na uwagi do moderacji, a nie na twoją radosną twórczość. M]

Wt cze 01, 2021 1:00

Dowiar napisał(a):
Czy Twoja uwaga porównywania uczestników Forum do dzieci ze szkoły podstawowej jest na miejscu, jaki ona ma związek z regulaminem, którego jesteś ponoć reprezentantem?

Ta uwaga jest jak najbardziej na miejscu i ma związek z regulaminem, który to stanowi, ze forum jest miejscem na dyskusję a ta dyskusja zakłada przestrzeganie pewnych reguł przez użytkowników.
Dowiar napisał(a):
Czy to, że pełnisz Bramin funkcje moderatora, daje Ci prawo do takich osobistych wycieczek, za które innych ostrzegasz i banujesz?

To stwierdzenie faktu. Jeśli zwracam sie do dorosłych osób aby nie robiły OT a one nie reagują to mam prawo przypuszczać, ze nie są dorosłymi osobami.

Dowiar napisał(a):
Jest to Twoja prywatna opinia o czyimś poziomie umysłowym, nie poparta żadnym uzasadnieniem tym bardziej, że ten tekst jest obraźliwy i dyskryminujący dla wszystkich uczniów szkół podstawowych.

To nie jest opinia o poziomie umysłowym, tylko o tym czy mam do czynienia z dorosłymi ludźmi, którzy rejestrując sie na tym forum tym samym zobowiązują się przestrzegać regulaminu.
Ach tak, stwierdzenie, ze dzieci są w szkole podstawowej to obrażanie i dyskryminacja uczniów szkół podstawowych :D

Dowiar napisał(a):
W demokracji każda władza jest kontrolowana i rozliczana. Chyba, że mamy do czynienia z rządami niedemokratycznymi.

Ja nie mam tu władzy a forum rządzi się swoimi prawami, które zostały określone przez założycieli i właścicieli.

Wt cze 01, 2021 9:41

Nie wiem, gdzie to zamieścić, może tu bo może macie kontakty. Coś się stało z forum katolika? Czy to jakiś geoblocking przeciw polskojęzycznym emigrantom? Czy coś przegapiłem czy tylko jakieś chwilowe problemy techniczne?

...

(Koh 3:1nn)

Śr cze 02, 2021 18:51

Grzecznie przypominam, ze w tym wątku kierujemy uwagi do moderacji.

Cz cze 03, 2021 16:09
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5753 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 380, 381, 382, 383, 384