Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 14:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
JedenPost napisał(a):
Na pewno?

W tym przypadku na pewno.
JedenPost napisał(a):
Mnie sie zdaje,

Jeśli to jest rzeczywiście powód. W tym przypadku jest to stała praktyka niezależnie od istnienia bądź nie merytorycznych wypowiedzi (taki charakter?).
JedenPost napisał(a):
Osobiście wolę zdecydowanie użytkowników, którzy jasno wykładają co myślą o oponencie, niż obłudne indywidua chowające się ze swoimi ad personam za sztafażem rzekomej kultury wypowiedzi.

A konkretnie kto jest tym obłudnym indywiduum?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 07, 2018 18:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W mojej opinii - Mrs Hadley, która w sytuacji, gdy Iago czarno na białym udowodnił, że siała dezinformację, nie zdobyła się ani na dziękuję, ani na przepraszam, tylko zaczęła od złośliwości.

Ja rozumiem, że nikt nie ma czasu wnikać w subtelności, ale jest to osoba, która znaczną część swego udziału w dyskusjach opiera na amatorskim psychoanalizowaniu oponentów - zamiast wymieniać argumenty, pochyla się protekcjonalnie nad osobą, z którą "dyskutuje" i życzliwie objaśnia jej, dlaczego owa osoba myśli tak, jak myśli i jaki defekt myślenia za tym stoi.


Serio, wolę kogo, kto potrafi napisać "sorry, ale nie chce mi się z Tobą o tym gadać, bo nie masz pojęcia i pieprzysz farmazony", ponieważ kultura za tym stoi tak naprawdę taka sama, a o ileż zwięźlej ujęte.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pn maja 07, 2018 19:25
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ale tu nie o to chodzi. I myślę, że wiesz o tym doskonale.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 07, 2018 19:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
JedenPost napisał(a):
Mnie sie zdaje, że jednak bardziej mają prawo puścić nerwy komuś, kto wkłada swój czas i pracę, by dostarczyć użytkownikom mnóstwa informacji

To fakt. Jeśli ktoś rzetelnie przylozy się do przedstawienia swojej opinii, a jego oponenta stać jedynie na hasło typu "większych głupot jeszcze nie czytałem" jako odpowiedz, to coś takiego łatwo podnosi ciśnienie i na ewentualne zdenerwowanie rzetelnego rozmówcy mozna przymknąć wtedy oko.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn maja 07, 2018 20:15
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
@andej
Jak widac po Twoim poscie, emocje rządzą zwolennikami obecnie rządzących do tego stopnia, że bez żenady obrażasz przeciwników. Za obrażanie oponentów (nazywanie złodziejami) - ostrzeżenie.


Wypowiedź andeja: "Sądzę, że wszyscy złodzieje stają murem w jego obronie. Na każdym forum." jeszcze nie oznacza, że wszyscy oponenci są złodziejami.


Pn maja 14, 2018 15:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dlaczego zmyślasz, a własciwie kłamiesz z premedytacją? Wypowiedź andeja:
Cytuj:
Zresztą smoku, czy ktoś kto spowodował zakręcenie kurka z vatowaną kasą, może obawiać się czyjejś niechęci? Sądzę, że wszyscy złodzieje stają murem w jego obronie. Na każdym forum. Zwłaszcza liberalno lewicowym.

viewtopic.php?p=1001967#p1001967

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 14, 2018 15:56
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W czym feelek skłamał? Jest dokładnie tak, jak napisał:
Cytuj:
Wypowiedź andeja: "Sądzę, że wszyscy złodzieje stają murem w jego obronie. Na każdym forum." jeszcze nie oznacza, że wszyscy oponenci są złodziejami.

Myslę, że za te insynuację powinnaś dac sobie ostrzeżenie (albo dostać po uszach od innych moderatorów). Ale nie na tym forum...

Na tym forum, skoro Małgorzata kogoś nie lubi, można robić wobec niego bezkarnie wszystko. Zgłosiłem wczoraj posty Zefcia, w których stosował wobec mnie epistety. Oczywiście bez skutku.
Dziś kolejny raz zefciu wyjechał z "kretynizmem". I zapewne nadal nie będzie reakcji.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr maja 16, 2018 8:23
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Skoro o złodziejach mowa, znowu się nam wbił na forum ten fałszerz. MOOODS!


Śr maja 16, 2018 9:09
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marek_Piotrowski napisał(a):
Zgłosiłem wczoraj posty Zefcia, w których stosował wobec mnie epistety.
Chciałbym prosić moderację o upomnienie Marka Piotrowskiego który tutaj bezczelnie mnie pomawia. Nie użyłem wobec niego żadnych epitetów negatywnych. Wręcz przeciwnie – przyznawałem iż jest on bardzo inteligentną osobą (jestem zresztą przekonany, że inteligencją Marek Piotrowski mnie przerasta) i jedynie wyraziłem zdziwienie jego zachowaniem. Zachowania tego jednak nie łączyłem z żadną inherentną cechą Marka – stwierdziłem po prostu nieumiejętność wyjaśnienia tegoż.

Przykro mi Marku że w sytuacji, w której ja traktuję Cię z niekłamanym szacunkiem, Ty mnie obrażasz np. sugerując, że nie umiem liczyć ułamków. Okłamywanie moderacji, że zastowałem wobec Ciebie jakiekolwiek obraźliwe epitety licząc na karę dla mnie jest zaś skandaliczna i naprawdę nie przystoi osobie na Twoim poziomie intelektualnym i kulturalnym. Dlatego proszę – zaniechaj. Jeśli czujesz nieprzemożną potrzebę, by okazać mi pogardę, możesz mnie ignorować. Zaboli mnie to wystarczająco mocno, zaręczam. Nie będzie zaś szkodzić Twojemu wizerunkowi.


Śr maja 16, 2018 9:39

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Każdy może sprawdzić jak było, więc nie ściemniaj.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr maja 16, 2018 11:43
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Brehehe. Tak, zefciu rozpowszechnia fałszywe fakty. False facts, proszę państwa, nie inaczej! Cóż za kompleksy...

Pod rozwagę moderacji chciałbym przedłożyć kwestię, czy Marek Piotrowski napisał tu ostatnio coś wartościowego, czy raczej jątrzył i prowokował do kłótni – zefcia szczególnie, ale i ja się dałem trochę sprowokować, przyznaję bez bicia – jak klasyczny troll pospolity.


Śr maja 16, 2018 11:57
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
Pod rozwagę moderacji chciałbym przedłożyć kwestię, czy Marek Piotrowski napisał tu ostatnio coś wartościowego
Napisał. Choćby tutaj:
https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=1000051#p1000051
Mamy tutaj solidną, inteligetną, popartą źródłami analizę problemu. Czyli to, co Markowi wychodzi najlepiej.


Śr maja 16, 2018 12:10
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marek_Piotrowski napisał(a):
W czym feelek skłamał? Jest dokładnie tak, jak napisał:
Cytuj:
Wypowiedź andeja: "Sądzę, że wszyscy złodzieje stają murem w jego obronie. Na każdym forum." jeszcze nie oznacza, że wszyscy oponenci są złodziejami.

No więc właśnie. Poniżej cytuję cały post andeja:

andej napisał(a):
Kali mówić, że nienawiść do K. jest uzasadniona, więc jego ochrona jest nieuzasadniona. I nie ma takich argumentów, które antypis skłoniłyby do neutralnej oceny. Tu rządzą emocje.

Zresztą smoku, czy ktoś kto spowodował zakręcenie kurka z vatowaną kasą, może obawiać się czyjejś niechęci? Sądzę, że wszyscy złodzieje stają murem w jego obronie. Na każdym forum. Zwłaszcza liberalno lewicowym.

Nie wiem jak inni, ale ja wypowiedź andeja zrozumiałem tak, że wszyscy złodzieje, którzy korzystali z odkręconego kurka z vatowaną kasą, teraz udzielają się na wszelkich internetowych forach krytykując obecną władzę. Nawet jeśli to co napisał andej nie jest prawdą, to nie widzę w tej wypowiedzi żadnego obrażania przeciwników czy też oponentów.


Śr maja 16, 2018 14:05

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
feelek napisał(a):
Nie wiem jak inni, ale ja wypowiedź andeja zrozumiałem tak, że wszyscy złodzieje, którzy korzystali z odkręconego kurka z vatowaną kasą, teraz udzielają się na wszelkich internetowych forach krytykując obecną władzę.

To już po uwzględnieniu ironii, czyli odwróceniu tej wypowiedzi. Literalnie wszyscy złodzieje stają murem w obronie obecnej władzy. ;)

Co nie znaczy jeszcze, że wszyscy stający murem w obronie obecnej władzy są złodziejami :mrgreen:


Śr maja 16, 2018 14:14
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ale skoro złodzieje udzielają się na wszytkich forach, to na tym forum przynajmniej jedna z osób wypoawiadających się przecisko Partii musi być złodziejem.


Śr maja 16, 2018 15:06
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL