Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 17:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Gdzie w tym wyjaśnieniu jest napisane o oczernianiu moderatora i na czym to oczernianie miałoby polegać?

Ja nie kłamię! Pisałem wtedy tak:
1/ napisałem wiadomość na priv. z prośbą o pomoc do moderatora "zefciu",
2/ wysyłałem wtedy tą wiadomość (dopiero później okazało się, że zrobiłem to nieskutecznie!)
3/ powoływałem się w pkt 1/ i 2/ na Pan Boga, że to prawda!

Pani mi zarzuca, że kłamię?

_________________
Piotr eN


N mar 15, 2020 16:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Gdzie w Pani wyjaśnieniu jest napisane, w jaki sposób (jakimi słowami?) oczerniam moderatora "zefciu"?

Ja nie kłamię! Pisałem w swoich wyjaśnieniach:

1/ Napisałem wiadomość na priv do moderatora "zefciu" z prośbą o pomoc,
2/ Wysyłałem wtedy tę wiadomość do moderatora "zefciu" (okazało się później, że zrobiłem to nieskutecznie, ale jednak zrobiłem!)
3/ Powoływałem się na Pan Boga, ze pkt. 1/ i 2/ to prawda.

Pani mi zarzuca, że kłamię?

_________________
Piotr eN


N mar 15, 2020 16:45
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nigdzie nie ma informacji, że wysłałeś nieskutecznie. Upierałeś się jedynie, że wysłałeś i nie udowodniłeś tego. Tym oczerniłeś zefcia, bo zasugerowałeś mu kłamstwo. Koniec tematu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 15, 2020 16:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Nadal kłamiesz. Nie udowodniłeś, że wysłałeś pw do zefcia. Zefciu nigdy nie przyznał, że dostał od Ciebie pw.


Zarzuciła mi Pani kłamstwo. Dziś o godz. 15:34 i 15:45 napisałem wyjaśnienie i wysłałem w tym wątku dwa komentarze w odpowiedzi (ten jest trzeci). Jaki jest powód, dla którego nie publikujecie tych komentarzy? Proszę je opublikować i wlepić mi następne bezpodstawne ostrzeżenie, niech ludzie widzą.

_________________
Piotr eN


N mar 15, 2020 19:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Post z godz. 15:45 brzmiał tak:


=================================================================
Gdzie w Pani wyjaśnieniu jest napisane, w jaki sposób (jakimi słowami?) oczerniam moderatora "zefciu"?

Ja nie kłamię! Pisałem w swoich wyjaśnieniach:

1/ Napisałem wiadomość na priv do moderatora "zefciu" z prośbą o pomoc,
2/ Wysyłałem wtedy tę wiadomość do moderatora "zefciu" (okazało się później, że zrobiłem to nieskutecznie, ale jednak zrobiłem!)
3/ Powoływałem się na Pan Boga, ze pkt. 1/ i 2/ to prawda.

Pani mi zarzuca, że kłamię?
===================================================================

_________________
Piotr eN


N mar 15, 2020 19:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tu znajduje się ta informacja po raz pierwszy:
no_name napisał 21.02.2020 r. godz. 11:59

=========================
Być może ja również nie kliknąłem potwierdzenia akcji. Prosiłem na początku, by wybaczyć mi niezgrabność poruszania się na tym forum. Ale napisałem komentarz i go wtedy wysyłałem.

Pana uwaga "Łżesz" jest nie tylko nieprawdziwa (bo ja nie kłamię, a Pan mi to zarzuca), ale i chamska.
"Łżesz" - takiego języka to może Pan używać w stosunku do swojej rodziny, ale nie do mnie!
Zgłaszam to do administracji, aby Panu uświadomiono, gdzie są granice, w których może się Pan poruszać.
=========================

Już po pierwszym zaprzeczeniu moderatora "zefciu", że nie odebrał ode mnie wiadomości (można to sprawdzić), sam to sprawdziłem i przyznałem się do tego, że mogłem jej skutecznie nie wysłać.
Ale pisałem ją wtedy i wysyłałem! I nigdzie go nie obrażałem, w przeciwieństwie do tego, co Pani tu sugeruje.

_________________
Piotr eN


N mar 15, 2020 20:00
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wybacz, ale ja nie mam ani czasu, ani ochoty biegać po dniach i godzinach. Podaj link do konkretnego postu, w którym ponoć przyznałeś, że wysłałeś nieskutecznie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn mar 16, 2020 6:56
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
no_name – wydawało mi się, że sprawa jest zakończona. Ale jeszcze raz:

Nie mam powodów uważać, że nie próbowałeś wysłać tamtej informacji na priva. Skoro twierdzisz, że próbowałeś, to na zasadzie benefit of the doubt uznać muszę, że tak było.

Informacji jednak nie wysłałeś, co zarówno Ty, jak i ja możemy sprawdzić. Dlatego twierdzenie, że wysłałeś jest nieprawdą. Zaklinanie się na świętości, że wysłałeś zaś – bluźnierstwem.

Przepraszam Cię za to, że użyłem określenia „łżesz”. Nie miałem powodów uważać, że łgałeś, gdyż mimo że pisałeś nieprawdę, mogłeś pisać ją w przekonaniu, że wysłałeś tę informację rzeczywiście. Powinienem był wtedy napisać „niestety, nie dostałem Twojej informacji”, abyś mógł sprawdzić, że jej nie wysłałeś.

Proszę Cię o zaprzestanie drążenia tej sprawy, bo wszystko zostało w niej już wyjaśnione. Proszę też, abyś zaczął prowadzić normalne dyskusje w wątkach – tj. odnosił się do argumentów innych użytkowników.


Pn mar 16, 2020 7:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Wybacz, ale ja nie mam ani czasu, ani ochoty biegać po dniach i godzinach. Podaj link do konkretnego postu, w którym ponoć przyznałeś, że wysłałeś nieskutecznie.


Proszę:
viewtopic.php?p=1054462#p1054462

Moderator "zefciu" prawie zrozumiał całą sekwencję zdarzeń, dlatego obecnie przeprasza (przeprosiny przyjęte). Owej wiadomości na priv nie wysłałem skutecznie, to prawda. Ale do momentu, gdy byłem przekonany o tym, że zrobiłem to skutecznie pisałem "wysłałem". Później, kiedy moderator "zefciu" zaprzeczył, że otrzymał taką wiadomość pisałem, że "wysyłałem" (jeden czasownik jest dokonany, drugi niedokonany) aczkolwiek nieskutecznie.
W żaden sposób nie obraziłem moderatora "zefciu" (wcale nie zarzucałem mu, że kłamie), w związku z tym trzecie ostrzeżenie było przyznane niesłusznie.

_________________
Piotr eN


Wt mar 17, 2020 10:46
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
no_name napisał(a):
Moderator "zefciu" prawie zrozumiał całą sekwencję zdarzeń
Jeśli czegoś nie zrozumiałem, to wyjaśnij czemu i przestań drążyć.
Cytuj:
Ale do momentu, gdy byłem przekonany o tym, że zrobiłem to skutecznie pisałem "wysłałem". Później, kiedy moderator "zefciu" zaprzeczył, że otrzymał taką wiadomość pisałem, że "wysyłałem" (jeden czasownik jest dokonany, drugi niedokonany)
Wybacz, że nie dostrzegłem tej subtelności gramatycznej.
Cytuj:
W żaden sposób nie obraziłem moderatora "zefciu" (wcale nie zarzucałem mu, że kłamie), w związku z tym trzecie ostrzeżenie było przyznane niesłusznie.
Co w związku z tym?


Wt mar 17, 2020 10:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
[/b][/quote]Co w związku z tym?[/quote]

A jak Pan myśli? Jeśli sądzi, że będę się dochodził w "trybunałach apelacyjnych", żeby cofnąć tamto ostrzeżenie, to się Pan grubo myli.
Opisałem tylko jak sprawa wyglądała i dlaczego ostrzeżenie było przyznane niesłusznie.

_________________
Piotr eN


Wt mar 17, 2020 11:02
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
no_name napisał(a):
Proszę:
viewtopic.php?p=1054462#p1054462

Niestety, w podanym linkiem poście nie ma nic o nieskutecznej wysyłce pw do zefcia, a jedynie pretensje o to, że nie jesteś tu tytułowany panem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt mar 17, 2020 11:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
no_name napisał(a):
Proszę:
viewtopic.php?p=1054462#p1054462

Niestety, w podanym linkiem poście nie ma nic o nieskutecznej wysyłce pw do zefcia, a jedynie pretensje o to, że nie jesteś tu tytułowany panem.



Sorry, ten komentarz jest na tej stronie (str. 339), tylko na samym dole.
Wskazałem, jak potrafiłem.

_________________
Piotr eN


Wt mar 17, 2020 11:14
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
no_name napisał(a):
A jak Pan myśli? Jeśli sądzi, że będę się dochodził w "trybunałach apelacyjnych", żeby cofnąć tamto ostrzeżenie, to się Pan grubo myli.
Opisałem tylko jak sprawa wyglądała i dlaczego ostrzeżenie było przyznane niesłusznie.
Aha – czyli awanturujesz się, żeby się awanturować. Trzeba było tak od razu.

no_name napisał(a):
Wskazałem, jak potrafiłem.
Nie. Wskazałeś byle jak i niechlujnie. Ta niechlujność dowodzi Twojego braku szacunku, który nieudolnie maskujesz niepotrzebnymi formami grzecznościowymi.


Wt mar 17, 2020 11:18
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
no_name napisał(a):
Wskazałem, jak potrafiłem.

Nieprawda. Potrafisz wskazać precyzyjnie, co udowodniłes tu: viewtopic.php?p=1055394#p1055394

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt mar 17, 2020 11:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL