Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
viewtopic.php?f=7&p=1064980#p1064980

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt wrz 04, 2020 20:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=7&p=1064980#p1064980


No to teraz mam pytanie zasadnicze. Możecie to, co zostało zamknięte, przenieść do tego utworzonego wątku? No bo jak ja to zrobię, to będzie to złamaniem regulaminu, a nie chce dać się podpuścić. No a jak tego się nie przeniesie, to w zasadzie nie mam o czym dyskutować w tamtym wątku. I tak będzie to dla mnie trudne, bo ramy tamtego wątku są zupełnie inne od tego tematu, który założyłem. Ja wiem,że założyłem dość kontrowersyjny temat z punktu widzenia katolików i myślałem, że katolicy gremialnie wystąpią w obronie podstaw władzy papieży, a tu minęło osiem godzin i była zupełna cisza.


Pt wrz 04, 2020 21:18
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie ma mowy o złamaniu rzegulaminu, skoro wyraźnie masz napisane, że należy przenieść dyskusję. Tym samym możesz przenieść ten post. Temat zostanie jako zamknięty, aby było wyraźnie widoczne, że nie ma zgody na powielanie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt wrz 04, 2020 21:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Nie ma mowy o złamaniu rzegulaminu, skoro wyraźnie masz napisane, że należy przenieść dyskusję. Tym samym możesz przenieść ten post. Temat zostanie jako zamknięty, aby było wyraźnie widoczne, że nie ma zgody na powielanie.


To mam jeszcze jedna prośbę. Proszę o umieszczenie tego adresu w zamkniętym wątku.
Wątek jest w innym dziale i tytuł jest zgoła inny. Znaczna część userów będzie miała problem żeby go znaleźć. No chyba po skopiowaniu fragmentu tekstu i wrzuceniu do wyszukiwarki.


So wrz 05, 2020 5:46
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mam pytanie - czemu w trakcie pisania dłuższego postu, w trakcie jego pisania następuje wylogowywanie, co sprawia, że cały wysiłek idzie do kosza???
Podczas, gdy nic nie piszę to i przez 3 dni jestem zalogowana.


N wrz 13, 2020 7:59
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ostatnio mi sie to tez przytrafilo. Udalo mi sie cofnac do poprzedniej strony i tam tekst jeszcze byl.


N wrz 13, 2020 8:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mnie tez się już to parę razy zdarzyło. Prawdopodobnie tak system jest zaprogramowany.

Cokolwiek pisze to zawsze kopiuje tekst, czy się to wyloguje czy nie, tekst zostaje w schowku, po powtórnym zalogowaniu wklejam tekst i wysyłam.

W przypadku dłuższych tekstów najlepiej pisać w "wordzie" i potem wkleić. Tak robi wielu użytkowników.

_________________
ksiądz


N wrz 13, 2020 9:22
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W rzadkich przypadkach, kiedy dość długo piszemy posta, faktycznie tak bywa, że nas wylogowuje, więc pozostaje skopiować dłuższy post lub jak podała @Kael, można cofnąć się do poprzedniej strony. Ja się w Worda nie bawię, ale też jest to pewien sposób, niektórzy nawet zapisują pliki, żeby mieć "kopię", na wypadek gdyby modzi usunęli post ;).

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


N wrz 13, 2020 19:47
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy ktos moze ten spam w przez nikogo nie moderowanym watku, usunac?

viewtopic.php?p=1065546#p1065546

I ten tez
viewtopic.php?p=1065547#p1065547

A spamer juz raz byl upominany, wiec moze jego tez?


Cz wrz 17, 2020 5:56

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1427
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Bramin, ze smutkiem przyjąłem, że zamknąłeś ten temat: (Piotr czy Paweł był opoką):

viewtopic.php?p=1065651#p1065651

Moderacja ma jakąś tendencję do przedwczesnego zamykania tematów. Ten temat jeszcze nie był wyczerpany, pojawił się bardzo ciekawy wątek między Przeemkiem a Zefciem na temat "Kefasa". Niektóre tematy ciągną się przez lata świetlne, a tu taki ciekawy temat i zamknięty... :(


So wrz 19, 2020 20:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jak chcesz dalej dyskutować to nie ma problemu, mogę odblokować ten wątek.
Moderator zamyka temat jeśli watek jest zaśmiecany, nic sie w nim nie dzieje, jest on on powodem kłótni itp.

_________________
ksiądz


So wrz 19, 2020 20:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Swołocz napisał(a):
Bramin, ze smutkiem przyjąłem, że zamknąłeś ten temat: (Piotr czy Paweł był opoką):

viewtopic.php?p=1065651#p1065651

Moderacja ma jakąś tendencję do przedwczesnego zamykania tematów. Ten temat jeszcze nie był wyczerpany, pojawił się bardzo ciekawy wątek między Przeemkiem a Zefciem na temat "Kefasa". Niektóre tematy ciągną się przez lata świetlne, a tu taki ciekawy temat i zamknięty... :(


To ja byłem przyczyną zamknięcia tego wątku. Obiecuję, ze nie będę się udzielał w tym wątku.
Po prostu napisałem post z cytatem z Ewangelii Mateusza ale akurat moje argumenty nie chciały się zmieścić w głowie bramina i stąd taka reakcja. Ja już tak mam. Jestem mocno kontrowersyjny.
No ale dzięki, że nie skończyło się ostrzeżeniem i banem. No i komentarza o urojeniach nie było.
No może bramin potrzebuje się dłużej zastanowić i dlatego tak umiarkowana reakcja.


So wrz 19, 2020 21:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
krzysiekniepieklo napisał(a):
Swołocz napisał(a):
Bramin, ze smutkiem przyjąłem, że zamknąłeś ten temat: (Piotr czy Paweł był opoką):

viewtopic.php?p=1065651#p1065651

Moderacja ma jakąś tendencję do przedwczesnego zamykania tematów. Ten temat jeszcze nie był wyczerpany, pojawił się bardzo ciekawy wątek między Przeemkiem a Zefciem na temat "Kefasa". Niektóre tematy ciągną się przez lata świetlne, a tu taki ciekawy temat i zamknięty... :(


To ja byłem przyczyną zamknięcia tego wątku. Obiecuję, ze nie będę się udzielał w tym wątku.
Po prostu napisałem post z cytatem z Ewangelii Mateusza ale akurat moje argumenty nie chciały się zmieścić w głowie bramina i stąd taka reakcja. Ja już tak mam. Jestem mocno kontrowersyjny.
No ale dzięki, że nie skończyło się ostrzeżeniem i banem. No i komentarza o urojeniach nie było.
No może bramin potrzebuje się dłużej zastanowić i dlatego tak umiarkowana reakcja.


Chciałem zmienić zdanie i jednak udzielić się jeszcze w tym wątku. Obiecuję, że nie będę się odwoływał do argumentu, który został usunięty przez moderację. No ale , że obiecałem, to proszę o zwolnienie mnie z tej obietnicy.


Pn wrz 28, 2020 9:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie składałeś przysięgi ani żadnych ślubów uroczystych wiec nie widzę przeszkody abyś mógł dalej pisać ww. wątku. Inna sprawa, ze jak ktoś daje słowo, nie powinien później "robić z gęby trampka".

_________________
ksiądz


Pn wrz 28, 2020 10:01
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mam prośbę do moderacji. Otóż widać wyraźnie, że użytkownik marekrogowicz próbuje znaleźć drogę ucieczki od dyskusji. Dlatego właśnie m. in. stosuje ad personam względem mnie, licząc na to, że zaliczy bana i będzie mógł twierdzić, że miał genialne argumenty, tylko moderacja nie pozwoliła mu ich napisać.

Jeśli to możliwe, proszę zatem o łagodne traktowanie markarogowicza. Ze swej strony napiszę tylko, że żadne teksty pod moim adresem, poza ewentualnym ad familiam płynące od tego użytkownika nie są dla mnie problemem i nie domagam się ich usunięcia.


Wt wrz 29, 2020 5:48
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL