Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
george45 nie nazwał idiotami wszystkich chrześcijan, więc przestań wciskać kit.
Nazwał tak wszystkich kierujących się bojaźnią bożą. Jeśli są tacy „chrześcijanie”, którzy Boga się nie boją, a z ludźmi się nie liczą, to rzeczywiście – ich nie obraził. Ale to jest czepianie się słówek z Twojej strony.
Cytuj:
Napisz do admina, jesli czujesz się tutaj krzywdzony.
Napisałem.


Wt lis 17, 2020 10:03
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Napisałem.

Rozumiem, że na forum temat "bramin"jest zamknięty. Jeśli nadal będziesz wałkował, uznam to za awanturnictwo.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 17, 2020 10:11
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosia napisał(a):
Jeśli nadal będziesz wałkował, uznam to za awanturnictwo.

Proszę Małgosi, ja naprawdę dobrze życzę temu forum, liczę, choć nie wiem na jakiej podstawie, że jego społeczność jeszcze się odbuduje i wobec tego napiszę wprost: ludzi dorosłych, wolnych obywateli suwerennego państwa, w którym prawo ciągle jeszcze coś znaczy, nie można straszyć jak się straszy dzieci szkolne. *) Bo ludzie dorośli albo pójdą sobie z niegościnnego domu, ewentualnie obrabiając cztery litery, że na forum wiara moderuje ktoś - nie wiem, np. nie do końca zdrowy psychicznie - albo się wściekną i pójdą zwalczać moderatora, jeśli poczują, że im zależy, a będą mieli dojścia wyżej administracji, albo zwyczajnie zaczną się śmiać prosto w oczy.
_______________
* Dzieci szkolnych zresztą też nie wolno traktować w ten sposób, bo w ten sposób wychowuje się ludzi dorosłych dwóch kategorii: takich, co stali się ulegli i już zawsze położą uszy po sobie, byle dotrwać do ostatniego dzwonka i takich, co odreagowywali po szkole i to chuligaństwo weszło im w krew. Dlatego każdy belfer, który buduje sobie autorytet postrachem, to może sobie przybierać do głowy, a i tak oczyszcza pole - nawet nie samym pisoludkom, ale ludziom pokroju Ziobry, którzy mają praworządność w dupie, ponieważ traktują wszystko i wszystkich jako narzędzie swojej własnej, nieposkromionej, zapiekłej mściwości.


Wt lis 17, 2020 10:53
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Też Cię lubię :lol:

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 17, 2020 10:58
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Rozumiem, że na forum temat "bramin"jest zamknięty.
Co to jest „temat bramin”? Czy to znaczy, że jak bramin zrobi coś głupiego, to nie można go tutaj krytykować? Natomiast na temat „ostrzeżenie z odbytu, ktore dał mi bramin” mogę już nie pisać, skoro to nieskuteczne. Poczekam na werdykt Asienkki.
Cytuj:
Jeśli nadal będziesz wałkował, uznam to za awanturnictwo.
A se uznawaj. Jak już mówiłem, to jest Twoja decyzja, czy moderacja do zastrzeżeń będzie podchodzić poważnie, czy będzie je zbywać chamskimi tekścikami w rodzaju „też Cię lubię”, czy też będzie wzorem najlepszych dawać ostrzeżenia „za awanturnictwo”.


Wt lis 17, 2020 11:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Napisałeś do Asienkki i nadal wiercisz dziurę. Umiesz poczekać na werdykt z góry? Dorosły człowiek umie. Nie zamierzam przekomarzać się z Tobą.Ja czekam na decyzję Asienkki. Koniec tematu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 17, 2020 19:19
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Napisałeś do Asienkki i nadal wiercisz dziurę.
Napisałem do Asienkki. Co nie oznacza, że mam obowiązek ignorować Twoje zaczepki. Z zasady odpowiadam na uwagi, które ktoś do mnie ma.
Cytuj:
Umiesz poczekać na werdykt z góry?
Umiem. Czekam.
Cytuj:
Nie zamierzam przekomarzać się z Tobą.
To tego nie rób. Liczyłem, że skoro zabierasz głos w temacie, to masz coś do powiedzenia. Okazało się niestety, że dysponujesz tylko pogróżkami i stałym zestawem chamskich tekstów o gównach i piaskownicach. Skąd mogłem wiedzieć?


Wt lis 17, 2020 19:50

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Najwieksze odkrycie naukowe na swiecie.
bramin

Cytuj:
Usunąłem trzeci post, proszę nie pisać postów jeden pod drugim i trzymać sie tematu.
Ta uwaga odnosi sie także do innych użytkowników. bramin


Skasował Pan mojego posta niezgodnie z regulaminem. Nigdzie nie jest stwierdzone , że nie można pisać kolejnych postów.
Następny argument o nie trzymaniu się tematu jest również naciągany.
W tym poście pisałem o tym, iż największym odkryciem naukowym jest naukowe dowiedzenie o istnieniu Boga w Trójcy Jedynego.
Podałem od kiedy jest to możliwe i że jest mi przykro, iż jeszcze do tego nie doszło.
Czy nie jest to związane z tematem?
Jeżeli posiada Pan odmienne zdanie w tej materii, to może się wypowiedzieć, a nie pod byle jakim pretekstem stosować cenzurę.
W regulaminie istnieje punkt, iż moderatorzy mają prawo interweniować we wszystkich działach.
Odnoszę wrażenie, że moderator przypisany do działu nauka nie istnieje, pozostał po nim jedynie nick.


Wt lis 17, 2020 22:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dogmat o Trójcy jest przedmiotem wiary a nie wiedzy.
Po drugie zapoznaj sie dobrze z regulaminem i zrozum, ze tu chodzi o dyskusję a nie pisanie monologów (trzy posty).
I po trzecie, jeszcze raz proszę aby uwagi czy do użytkowników czy do moderacji pisać w odpowiednich do tego działach.

_________________
ksiądz


Śr lis 18, 2020 11:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Krzysiek, temat Eucharystii, przemiany itp. był już rozważany wiele razy w innych watkach.
Proszę skupić sie na temacie tego wątku, Nie rozważamy tutaj pojęcia epiklezy w kontekście Eucharystii tylko o działaniu Ducha Sw. w nas.
Nie piszemy tez blogasków czy monologów (dwa posty pod rząd) ale dyskutujemy.


Ja bramin nie mogę zgodzić się z twoją oceną. No bo to, kiedy Duch Boży zstępuje na człowieka, jest uzależnione od okoliczności. No i to, w jaki sposób jest realizowana komunia, ma według mnie bardzo duży wpływ na to, czy ten Boży Duch zstąpi na człowieka, czy też nie.

No i w Ez 37 o kościach, potrzebny był prorok żeby tym kościom wytłumaczył, jak mają postępować aby wrócić do Życia. No i właśnie w tym temacie mamy to wszystko rozważać, co mamy zrobić, aby ten Duch Boży na nas zstąpił. No i to, co aktualnie robimy w tej sprawie, to jest wystarczające do tego, czy też robimy jakiś błąd i dlatego dzisiejszy Kościół ma z tym problem i mało jest tych, którzy tego Bożego Ducha w sobie mają.

No i tak od strony formalnej, to jest temat "Duch Boży w nas" i to tamten temat jest o działaniu Bożego Ducha w nas. No a ten temat jest o zstępowaniu Ducha, a nie o Jego działaniu.


Śr lis 18, 2020 13:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
krzysiekniepieklo napisał(a):
No bo to, kiedy Duch Boży zstępuje na człowieka, jest uzależnione od okoliczności. No i to, w jaki sposób jest realizowana komunia, ma według mnie bardzo duży wpływ na to, czy ten Boży Duch zstąpi na człowieka, czy też nie.


Ja nie wchodzę w to jak i w co wierzysz, to Twoja sprawa. Tak na marginesie, poglądy, które Ty głosisz na temat Ducha Sw. nie głoszą nawet najbardziej liberalne wspólnoty chrześcijańskie.

Nie musisz zgadzać się z moja oceną ale weź pod uwagę moją prośbę aby ściśle trzymać się tematu wątku i nie pisać w nim o Eucharystii.

_________________
ksiądz


Cz lis 19, 2020 8:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
"""""""" Re: Herezje Jezusa i Jego nowy ruch religijny.
Skoro bramin utworzył wątek o herezjach, to dlaczego otwierasz nowy w podobnym temacie? Proszę dyskutować w utworzonym wątku, a uwagi dotyczące moderacji i moderowania też mają swój dział i wątek i nie jest to z pewnością "Wiara i Prawda". ZAMYKAM.""""""""""

Nie rozumiem za bardzo takiej reakcji. Założyłem wątek i ustaliłem ramy, o czym chcę dyskutować. To, co przedstawiłem odnośnie moderowania bramina, to nie były uwagi odnośnie moderowania ale to było podanie przyczyny, dlaczego dyskusja ugrzęzła po zabiegu moderatorskim. No i o tych przyczynach tego strachu przed okrzyknięciem heretykiem przez innych chciałem podyskutować.
No a ramy tamtego wątku, który założył bramin, były zupełnie inne i tam dyskusja miała się odbywać na temat herezji odnośnie Eucharystii. Całkowicie inne ramy dla dyskusji. No a konsekwencje wychodzenia poza ustalone ramy, to my wszyscy znamy i już się spotykałem z reakcją moderatorską na takie "przestępstwa" Znając uczulenie wielu na moje kontrowersyjne posty, to nie chcę dawać przesłanek dla moderatorskich retorsji względem mnie i dlatego wolę sam określić ramy, abym później dał radę się w nich zmieścić.


So lis 21, 2020 20:33
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Uprzejmie proszę Małgosię o wyjaśnienie, w jaki sposób wyrażenie „drzeć japę” zastosowane w odniesieniu do osoby, która rzeczywiście drze japę jest poniżające? Szczególnie niesmaczne jest to, że użytkownik, który darł na mnie japę nie spotkał się z żadnymi konsekwencjami, natomiast moja skromna osoba otrzymała nieoficjalne ostrzeżenie za fakt zwrócenia na to uwagi. Takie jawnie niesprawiedliwe traktowanie pozwala odnieść wrażenie, że po prostu Małgosiaa na siłę szuka „haków”. Ucieszę się, jeśli zostanie ono rozwiane.


N lis 29, 2020 20:55
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Już raz wciskałeś mi garby. Wystarczy. Poprosiłam grzecznie i ostrzegłam, że będę usuwać całe posty. Gdzie tu widzisz szukanie haków? Nie czekam na odpowiedź na to pytanie. Zadałam je z nadzieją, że przemyślisz swoje postrzeganie innych (tu konkretnie mojej osoby).
Nie uważam, że napisanie wesalikami jednego wyrazu jest krzykiem (a nie darciem japy - taki zrot nie przystoi inteligentnej osobie, bo zawiera w sobie agresję). W dodtaku tymi wersalikami nie była napisany Twój nick, czy nawet słowo "ty", więc skąd twierdzenie, że ktoś "drze japę" na Ciebie? Zwyczajnie ktoś może w ten sposób zaakcentować to, o co mu chodzi. Nie mam więc powodu używania w takiej sytuacji narzędzi moderatorskich. Na marginesie: wobec Ciebie też ich nie uzyłam, a zapowiedź wycinania nie jest ostrzeżeniem skutkujący w konsekwencji banem. To tak wybiegając w przyszłość, gdyby przyszło Ci do głowy znów zarzucać mi chęć pozbycia się Ciebie z forum.
Powoływałam się niejednokrotnie na wieloletnią (forumową) znajomość z Tobą i właśnie znając Ciebie tyle lat wiem, że jesteś inteligentny i dobrze rozumiesz co autor (tu ja) miał na mysli i z pewnością nie to, co próbujesz wcisnąć. Proponuję spojrzeć w głab siebie i przestać szukać wrogów tam, gdzie ich z pewnością nie ma. Wiem, że potrafisz.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lis 29, 2020 22:25
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Już raz wciskałeś mi garby.
Wydawało mi się, że obiecałaś reset i niewypominanie. Widocznie się gdzieś przesłyszałem.
Cytuj:
Poprosiłam grzecznie i ostrzegłam, że będę usuwać całe posty.
Będziesz usuwać całe posty, jak co?
Cytuj:
Gdzie tu widzisz szukanie haków?
Tam gdzie zwrócenie osobie drącej japę, że drze japę staje się nagle „poniżające”.
Cytuj:
Nie uważam, że napisanie wesalikami jednego wyrazu jest krzykiem
Primo – nie jednego a trzech. Secundo – to czy coś jest krzykiem nie zależy od długości.
Cytuj:
(a nie darciem japy - taki zrot nie przystoi inteligentnej osobie, bo zawiera w sobie agresję).
Kuriozalne stwierdzenie – proszę je jakoś uzasadnić.
Cytuj:
Zwyczajnie ktoś może w ten sposób zaakcentować to, o co mu chodzi.
Sugerujesz, że ipw jest debilem, który nie umie używać pogrubienia? To jest dopiero poniżające dla tego użyszkodnika.
Cytuj:
Na marginesie: wobec Ciebie też ich nie uzyłam, a zapowiedź wycinania nie jest ostrzeżeniem skutkujący w konsekwencji banem. To tak wybiegając w przyszłość, gdyby przyszło Ci do głowy znów zarzucać mi chęć pozbycia się Ciebie z forum.
A jaka jest różnica, czy dasz mi bana, czy będziesz po prostu usuwać wszystkie moje posty pod absurdalnymi pretekstami. To już wolę bana – mniej wysiłku dla nas obojga.


Pn lis 30, 2020 8:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL