Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 20:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Kpisz czy o drogę pytasz? Jeden Pakistańczyk i dwie kobiety w burkach zagrożeniem globalnym..., pas cnoty..., no i rozważanie hipotetycznych sytuacji jest trollowaniem.
I nie próbuj się awanturować,. Decyzja o zmaknięciu tematu jest ostateczna, a ewentualne awanturnictwo zostanie usankcjonowane regulaminowo.

Orwell się w grobie przewraca...

Do zobaczenia za rok, w państwie narodowym, aspirującym do monarchii.
Papa,
Pelunia

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Pn lis 05, 2018 18:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
(...) no i rozważanie hipotetycznych sytuacji jest trollowaniem.

:shock: Pierwszy raz spotykam się z takim stwierdzeniem i nie znajduję dla niego potwierdzenia w zalinkowanej w Regulaminie definicji trollowania. Co więcej, wielokrotnie na Forum były rozważane sytuacje hipotetyczne, sam często takie podawałem, więc zależy mi na wyjaśnieniu, czy to zwrot w polityce Moderacji czy też jednorazowa akcja.


Wt lis 06, 2018 8:17
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Rozważania hipotetyczne a rozważania hipotetyczne... . Jeśli w grę wchodzi sytuacja omawiana w zamkniętym wątku i dotyczy sytuacji egzystencjalnej nas wszystkich, jest to trolling encyklopedyczny: aby wywołać kłótnię. Świadomie czy nie (nie wchodzę w diagnozę) podnosiła adrenalinę u adwersarzy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 06, 2018 8:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Rozważania hipotetyczne a rozważania hipotetyczne... . Jeśli w grę wchodzi sytuacja omawiana w zamkniętym wątku i dotyczy sytuacji egzystencjalnej nas wszystkich, jest to trolling encyklopedyczny: aby wywołać kłótnię.

Właśnie nie, rozważanie sytuacji hipotetycznej było tu związane z dość ciekawym problemem, czyli jakie kryteria decydują o narodowości.

Małgosiaa napisał(a):
Świadomie czy nie (nie wchodzę w diagnozę) podnosiła adrenalinę u adwersarzy.

Tu się zgodzę, jej kontrowersyjne poglądy (nie wiem na ile autentyczne) podnosiły adrenalinę u adwersarzy. Podobnie Pakistańczycy czy kobiety w burkach podnoszą adrenalinę u narodowców.


Wt lis 06, 2018 8:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1471
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Rozważania hipotetyczne a rozważania hipotetyczne... . Jeśli w grę wchodzi sytuacja omawiana w zamkniętym wątku i dotyczy sytuacji egzystencjalnej nas wszystkich, jest to trolling encyklopedyczny: aby wywołać kłótnię. Świadomie czy nie (nie wchodzę w diagnozę) podnosiła adrenalinę u adwersarzy.

Przyjmijmy hipotetycznie, że ktoś wystąpił z wnioskiem: Modem nie może być ktoś, kto ma problemy z tarczycą. Uzasadnił wypowiedź: Człowiek taki nie potrafi zapanować nad swymi emocjami. Takie zachowanie moda ma wpływ „egzystencjalny” na nas wszystkich.
Czy to byłby „trolling encyklopedyczny” mający na celu wywołać kłótnię, czy podniósłby adrenalinę u adwersarzy, czy być może tylko u tego/tych którzy są chorzy?


Wt lis 06, 2018 9:34
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A gdyby z tego histerycznego wątku o PiSlamizacji wydzielić rozważania o narodzie? Myślę, że potencjał konfilktu byłby mniejszy.


Wt lis 06, 2018 11:04
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zefciu, możesz mi wyjaśnić dlaczego dostałem osta? Mój post był odpowiedzią na post Małgosi która twierdzi że Muzłumanie nie stanowią problemu. Poza tym(zgodnie z prawdą) zauważyłem że Muzłumanie mają znacznie więcej dzieci niż Polacy, więc stanowią zagrożenie. Gdzie w tym widzisz obrazę? Nawet zamiaru nikogo obrażać nie miałem


Wt lis 06, 2018 14:36
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Quinque napisał(a):
Zefciu, możesz mi wyjaśnić dlaczego dostałem osta?
Za obrażanie Małgosii
Cytuj:
Mój post był odpowiedzią na post Małgosi która twierdzi że Muzłumanie nie stanowią problemu.
Napisałeś w nim, że Małgosiaa stanowi problem, a nie, że muzułmanie stanowią. To raz. Dwa – to nie jest wątek na dyskusje o muzułmanach, tylko na uwagi do działań moderacji.
Cytuj:
Poza tym(zgodnie z prawdą) zauważyłem że Muzłumanie mają znacznie więcej dzieci niż Polacy
Co to jest w ogóle za porównanie? A czy rudzi są wyżsi, niż gracze w warcaby? Poza tym nie napisałeś, że muzułmanie. Napisałeś „oni”, wcześniej wspominając o Małgosii. Nie mogło Ci zatem chodzić o muzułmanów, bo Małgosiaa jest chrześcijanką.
Cytuj:
więc stanowią zagrożenie
Non sequitur


Wt lis 06, 2018 14:40
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Za obrażanie Małgosi


Nie obrażałem jej

Cytuj:
Napisałeś w nim, że Małgosiaa stanowi problem


Napisałem "oni" czyli Pakistańczycy o których mówiła Małgosia. Przykro mi, nie masz racji i pokrętne mnie zrozumiałeś

Cytuj:
To raz. Dwa – to nie jest wątek na dyskusje o muzułmanach


Owszem, ale wątek w którym toczyła się rozmowa został przez Małgosię zamknięty

Liczę że usuniesz mi tego osta


Wt lis 06, 2018 16:29

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
+1 dla wydzielenia watkow o narodzie.
Ciekaw jestem czy da sie stworzyc jakas definicje, bo sam mam dziwne przekonanie ze nie.
Pelikan wygladajacy najpierw niewinnie coraz bardziej nasuwa mi skojarzenia czlowieka z problemami.


Wt lis 06, 2018 16:47
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Quinque napisał(a):
Nie obrażałem jej
Quinque napisał(a):
Napisałem "oni" czyli Pakistańczycy o których mówiła Małgosia. Przykro mi, nie masz racji i pokrętne mnie zrozumiałeś

Przekonałeś się, że warto używać znaków przestankowych? Nie użyłeś przecinka i właśnie zefciu odczytał jako obrażanie mnie. Przykro mi. Przykładaj więcej staranności do pisowni w języku polskim (znaki przestankowe dotyczą każdego języka).
subadam napisał(a):
+1 dla wydzielenia watkow o narodzie.
Ciekaw jestem czy da sie stworzyc jakas definicje, bo sam mam dziwne przekonanie ze nie.

Spróbuję. Trochę cierpliwości. Jakiś pomysł na tytuł?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 06, 2018 16:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
"Co to znaczy "narod" dla ciebie" na ten przyklad.


Wt lis 06, 2018 18:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tutaj jest też sporo postów poświęconych kwestii narodu. Ale nie wiem, czy wątek o narodzie nie skończy się obecnie na jego wydzieleniu :-|


Śr lis 07, 2018 8:32
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Quinque napisał(a):
Liczę że usuniesz mi tego osta
A ja liczę, że ten ost sprawi, że zaczniesz się zastanawiać, co piszesz. Już wielokrotnie Ci zwracano uwagę, że jesteś w pisaniu postów niechlujny.


Śr lis 07, 2018 8:35
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Posty dotyczące pojmowania narodu i kwestii z tym związanych wydzieliłam z tematu "PiS wraca do władzy...." tu: viewtopic.php?f=37&t=40939&p=973618#p973618
Postów z wątku "Stop Pislamizacji..." nie będę przenosić do wydzielonego wątku. Jeśli ktoś chce odnieść się do jakiegoś postu z zamkniętego wątku, proszę przenieść jako cytat do wątku wydzielonego, oczywiście z zaznaczeniem autora cytatu, chyba że ktoś zasugeruje (pomoże) które posty mam przenieść. Zwyczajnie dostałam oczopląsu przy przenoszeniu tych 4 stron :D i nie mam siły czytać całego wątku, aby wydzielić posty.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 07, 2018 20:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL