Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
akruk napisał(a):
Tymczasem akruk w ogóle nie wypowiadał się na temat gramatyki w "nieformalnym ostrzeżeniu" Małgosi (wyróżnienia pogrubieniem - własne):

Jak widzę, nie masz się czego uczepić, więc czepiasz się utożsamienia zasad pisowni z gramatyką. Nie jestem polonistą, a pamiętam z czasów szkolnych (moich i moich dzieci), że lekcje języka polskiego były dzielone na literaturę i gramatykę, której to (gramatyki) przedmiotem nauczania były wszelkie formy dotyczące pisowni i w tym sensie użyłam zwrotu "gramatyka". No, ale czego można się spodziewać po kimś, kto siłę argumentów przekuwa na argumenty siły?
akruk napisał(a):
Rzeczywiście poprawianie ortografii nie jest wymienione w regulaminie forum jako obowiązek moderatora. Co więcej: nie ma w nim mowy o tym, żeby moderator miał prawo do takich ingerencji we wpisy użytkowników. Oraz owszem: moderator ma obowiązek się z tego tłumaczyć, jeśli takie poprawianie stosuje wybiórczo, używając jako formy piętnowania nielubianych przez siebie użytkowników. Co bez wątpienia robi Małgosiaa.

Nie, moderator nie ma w zakresie tłumaczenia się z podjętych kroków. Ponadto:
§ IV: Uwagi końcowe:

1. Regulamin jest podstawą działania moderatorów, jednak nie jest możliwe, aby ująć w nim wszystkie możliwe sytuacje, dlatego prosimy nie pisać zażaleń dotyczących interwecji moderatora w jakimś miejscu, jeśli jedynym uzasadnieniem byłoby stwierdzenie, że „tego nie ma w regulaminie”.
, więc proszę nie tworzyć własnej interpretacji regulaminu.
Dodatkowo twierdzenie, że poprawiam błędy wybiórczo (nie poprawiam katolikom) jest zwyczajnym oszczerstwem, co każdy, kto nie jest wrogo nastawiony do KK i/lub mojej osoby, widzi.
Oświadczam, że nie zamierzam udowadniać iż nie jestem wielbłądem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 05, 2018 14:22
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
akruk napisał(a):
Tymczasem akruk w ogóle nie wypowiadał się na temat gramatyki w "nieformalnym ostrzeżeniu" Małgosi (wyróżnienia pogrubieniem - własne):
Jak widzę, nie masz się czego uczepić, więc czepiasz się utożsamienia zasad pisowni z gramatyką.
Czepić? Przecież to są dwie zupełnie różne rzeczy! Co więcej: ty nie tylko użyłaś słowa "gramatyka", ale też w odpowiedzi na zarzut niepoprawnej pisowni podsunęłaś mi odsyłacz internetowy do słownika z objaśnieniem prawidłowego gramatycznie użycia czegoś, czego użycia w ogóle nie kwestionowałem! Bo kwestionowałem niepoprawną pisownię. A nie gramatykę. Bua-ha-ha! Moderatorka, która wytyka innym błędy pisowni, ale przy tym wytykaniu sama pisze niegodnie z zasadami pisowni. A na dobitkę następnie okazuje się, że nawet nie odróżnia gramatyki od ortografii!!!

Małgosiaa napisał(a):
Nie jestem polonistą, a pamiętam z czasów szkolnych (moich i moich dzieci), że lekcje języka polskiego były dzielone na literaturę i gramatykę, której to (gramatyki) przedmiotem nauczania były wszelkie formy dotyczące pisowni
Brednie NIEUKÓW. Gramatyka nie dotyczy pisowni. W ogóle. Ani trochę. Nigdy nie dotyczyła. Dotyczy poprawności konstrukcji językowych, a nie sposobu zapisu, którego może w danym przypadku w ogóle nie być, bo np. ktoś nie pisze, ale mówi niegramatycznie, pani katechetko. I taka osoba dzieci uczyła?!?


Pt paź 05, 2018 14:49

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Nie jestem polonistą, a pamiętam z czasów szkolnych (moich i moich dzieci), że lekcje języka polskiego były dzielone na literaturę i gramatykę, której to (gramatyki) przedmiotem nauczania były wszelkie formy dotyczące pisowni i w tym sensie użyłam zwrotu "gramatyka".


:roll:

Jestem głęboko przekonany, że pełnisz jeszcze funkcję moderatorki, a administracja przemilacza bądź zbywa Twoje wybryki - jak w wypadku mojej skargi - tylko dlatego, że zwyczajnie nie mają kim robić.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt paź 05, 2018 14:54
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie dyshonorem, ujmą dla Ciebie jest polemizować z bredniami nieuków?.....nie lepiej założyć sobie swoje osobiste forum i nie dopuszczać do niego durnych nieuków.


Pt paź 05, 2018 14:56
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Małgosiaa Ty za darmo jestes modem ? Ja bym chyba nie dała rady tyle zbierać za darmochę :(


Pt paź 05, 2018 15:04
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Teresse napisał(a):
@Małgosiaa Ty za darmo jestes modem ? Ja bym chyba nie dała rady tyle zbierać za darmochę :(

A kto niby ma finansować moderatorów - kuria, parafia?
Wielu zbierało i zbiera za darmochę, bywało, że wielu za darmochę poświeciło swoje całe życie, ba nawet bywali tacy, którzy oddali życie za bliźnich.


Pt paź 05, 2018 15:09
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Noo redakcja "Gościa" :biggrin:


Pt paź 05, 2018 15:12
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Alus i Teresse
Dziękuję, ale dajcie spokój. Nie ma sensu dyskutować z kimś, kto za cel postawił wykończyć mnie, bo jestem niewygodna, posuwając się do oszczerstw, że niby faworyzuję katolików (tu cisza). Obelgi, wszelkie ad personam ze strony akruka (JednegoPosta także) to tylko wyraz niemocy. Nikt, kto ma jakiekolwiek merytoryczne argumenty nie używa siły w dyskusji, a człowiek wykształcony i mądry nie pyskuje do głupców. No cóż, nie zamierzam grać w szachy z gołębiem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 05, 2018 16:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Alus napisał(a):
Nie dyshonorem, ujmą dla Ciebie jest polemizować z bredniami nieuków?.....nie lepiej założyć sobie swoje osobiste forum i nie dopuszczać do niego durnych nieuków.


Mnie interesuje dyskusja z wieloma użytkownikami tego forum, problem pojawia się jednak, gdy moderator wcina się ni z gruszki niż pietruszki, nie zadawszy sobie uprzedniego trudu zrozumienia czego dotyczy dyskusja.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt paź 05, 2018 16:19
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ale jednak czy mozna by powstrzymac @akruka przed demaskowaniem kolejnych już nieuków? :p :razz:


Pt paź 05, 2018 16:20

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Obelgi, wszelkie ad personam ze strony akruka (JednegoPosta także) to tylko wyraz niemocy.


Czego zatem wyrazem są Twoje ad personam i próby wygrywania dyskusji przez uciekanie się do pogróżek?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt paź 05, 2018 16:52
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Teresse napisał(a):
Ale jednak czy mozna by powstrzymac @akruka przed demaskowaniem kolejnych już nieuków? :p :razz:
Sposób jest bardzo prosty: nie obnosić się ze swoim nieuctwem.

Jeśli ktoś sam, z własnej nieprzymuszonej woli pisze rzeczy świadczące o nieuctwie, bo nie chciało mu się nauczyć, sprawdzić podstawowych kwestii, choćby na bieżąco, przed napisaniem, to doprawdy nie ma wtedy żadnego "demaskowania", tylko nazwanie rzeczy po imieniu. Jak to powiadają: lepiej siedzieć w kącie i wyglądać na niedouka, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.


Pt paź 05, 2018 17:16
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
JedenPost napisał(a):
Alus napisał(a):
Nie dyshonorem, ujmą dla Ciebie jest polemizować z bredniami nieuków?.....nie lepiej założyć sobie swoje osobiste forum i nie dopuszczać do niego durnych nieuków.


Mnie interesuje dyskusja z wieloma użytkownikami tego forum, problem pojawia się jednak, gdy moderator wcina się ni z gruszki niż pietruszki, nie zadawszy sobie uprzedniego trudu zrozumienia czego dotyczy dyskusja.

Kwestia zasadnicza - wcina sie w zagadnienia poruszane w temacie, czy w sposób dyskusji często schodzący do poziomu rynsztoku, którego nie potrzeba szukać po całym forum, bo znajduje się na tej stronie w temacie do moderacji.


So paź 06, 2018 8:31

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To pierwsze. Przytoczyłem wyżej przykład, dotyczacy zresztą dyskusji z Tobą. Małgosiaa groziła mi ostrzeżeniem, jeśli nie odwołam lub nie udowodnię czegoś, czego wcale nie napisałem.

Wbrew zapowiedzi ostrzeżenia nie było... ale przeprosin także nie. Administracja też olała temat, kwitując, że nie widzi nic złego.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So paź 06, 2018 9:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
JedenPost i akruk - widzę, że nie odpowiadają wam zasady panujące na tym forum, macie zastrzeżenia odnośnie sposobu moderowania - szczególnie jednego z moderatorów, a zdanie administracji, które jest inne od zdania użytkownika JedenPost - jest kwitowane "olaniem tematu". Tak dla jasności - te kwestie nie ulegną zmianie, dlatego proponuję zakończenie dyskusji w tym temacie :)
Akruk - erudyto nasz forumowy - może odpuścisz sobie stawianie diagnozy odnośnie nieuków/niedouków?

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So paź 06, 2018 18:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL