Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 10:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Arogancja Cię kiedyś zgubi chłopczyku.


Śr mar 13, 2013 23:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 29, 2012 23:16
Posty: 876
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
stone->
Cytuj:
Jedni dostaja ostrzeżenia, inni natychmiastowego bana.

Jednym się blokuje klony zbanowanych nicków, inni wciąż piszą...

A pan wloczykij to, oprócz ad personam względem Jajka, ma dzisiaj cokolwiek do powiedzenia? :clever:

_________________
'I jak tu nie być optymistą. Moi wrogowie okazali się takimi świniami, jak przewidywałem.'
Stanisław Jerzy Lec


...to be who I am


Śr mar 13, 2013 23:19
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
No i bardzo dobrze, że zwróciłaś na to uwagę, ale rozmowę z wloczykijem kontynuujcie w wątku obok.


Śr mar 13, 2013 23:24
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Pan Jajko ma w swoim podpisie:
Cytuj:
Mam zakaz zakładania nowych wątków o złu płynącym z wiary i od kleru

Chciałbym zwrócić uwagę, że źródłem zła jest Szatan.
Co do powyższego zdania Jajka, prawdziwsze byłoby chyba: Mam zakaz zakładania nowych wątków o tym, że złu i grzechowi ulegają także duchowni?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz mar 14, 2013 11:55
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Przy okazji. Czy ja mam zakaz zakładania wątków o negatywnej wymowie czy w ogóle? Bo sam się pogubiłem.
Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

A co do postu medievala: to nie to samo, bo zło może płynąć też z samej wiary a raczej jej interpretacji przez wiernych, ale wówczas mój podpis musiałby być jeszce dłuższy. I zwracam uwagę, że istnieje wiele różnych wiar i nie mam tu na myśli jedynie jednej, jedynie słusznej wiary katolickiej.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz mar 14, 2013 11:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jejku ileż można tłumaczyc...
Masz zakaz zakladania NOWYCH wątków dotyczących newsów!

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Cz mar 14, 2013 19:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
A newsów pozytywnych dla Kościoła też?? Bo nie jestem pewien...

Czyli wątek "nieprasowy" mogę założyć?

Będę niezmiernie wdzięczny za wyjaśnienie, bo to niezwykle dla mnie ważne. Dziękuję z góry za poświęcony mi czas i uwagę, ja robaczek malutki.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz mar 14, 2013 19:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jajko napisał(a):
Przy okazji. Czy ja mam zakaz zakładania wątków o negatywnej wymowie czy w ogóle? Bo sam się pogubiłem.
Byłbym wdzięczny za odpowiedź.


Ja dopowiem odnośnie działu Żyć wiarą, w którym jestem moderatorem. Znasz charakter i zasady tego działu. Tam Twój podpis (jeśli będziesz go w danym poście umieszczał, bo można przy pisaniu każdego pojedynczego wpisu odznaczyć opcję dodawania podpisu) będzie interpretowany jako część Twojego postu a jako taki łamie te zasady.


Cz mar 14, 2013 22:21
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
A która konkretnie część podpisu łamie którą konkretnie zasadę działu???

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz mar 14, 2013 22:24
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
viewtopic.php?f=50&t=10561
Cytuj:
W związku z nieporozumieniami uściślam charakter działu:

Żyć wiarą to dział, w którym jest miejsce na dzielenie się swoją wiarą katolicką, jej przeżywaniem na co dzień i związanymi z tym radościami, a także trudnościami.

Dlatego, wszelkie uwagi krytyczne, jak również polemika osób niewierzących są nie na miejscu i będą konsekwentnie usuwane.


No ale niektorzy uzytkownic musza miec informacje dla nich niewygodne podane na tacy.
Insynuacje o swoich wrogach znajduja od reki i bez pytania....


Pt mar 15, 2013 8:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Dokładnie o powyższe chodziło. Jeśli chcesz podyskutować "o złu płynącym z wiary i od kleru", to z pewnością jest już wiele wątków na ten temat, ale nie w dziale Żyć wiarą.

Podobnie, nie zapomnij, że charakter działu to "Porozmawiajmy o codziennych trudnościach w duchu wiary katolickiej" (to jest podpis pod tytułem tego działu widoczny na stronie głównej), więc lekkoduszne rady w stylu (parafrazuję) "też miałem taki problem, ale mi przeszło. w ogóle wiara mi przeszła" (+ uśmieszek) też nie są ok. A wstawiany przez Ciebie tekst "Ten wpis nie jest polemiką ani uwagą krytyczną!" nie zmienia magicznie charakteru tego wpisu.


Pt mar 15, 2013 13:35
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
No cóż, nie zgadzam się że to była polemika (bo polemika to spór, a ja się nie spierałem), nie napisałem też że wiara mi przeszła co zdajesz się cytować, ale muszę się podporządkować. Nie mam wyboru. Ja mam rację ale to Ty rządzisz.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt mar 15, 2013 13:40
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Widzę, że leśniczy wrócił. Znowu ktoś śmieci w lesie, więc myślę, że warto by zatem przespacerować się ponownie po wątku luny84. Koniecznie ze strzelbą.

A poważnie, to jest absolutnie niedopuszczalne, aby przyczepiać się do osób w trudnej sytuacji i nachalnie narzucać im ateizm lub inne religie, a po kilkukrotnej odmowie rzucać fochem w stylu "Nie chcesz wybierać to nie, żyj nadal skazana na tę religię, którą za Ciebie wybrał PRZYPADEK" (viewtopic.php?p=740667#p740667). W takich przypadkach jedna osoba poradzi sobie, ale inna może się całkiem zniechęcić.



I jeszcze propozycja. Generalnie rzecz biorąc, forum jest przede wszystkim dla katolików. Niewierzący forum wzbogacają (oczywiście wiadomo, że nie wszyscy) ale katolicy są tu absolutnie niezbędni, bo bez nich forum straciłoby rację bytu. Dlatego powinno być ono dla katolików zachęcające, a obecnie takie nie jest. W dniu wyboru papieża w ogóle nie dało się rozmawiać i kilka osób zwróciło na to uwagę. Zresztą ja sam też nie miałem ochoty się wypowiedzieć. Natomiast wloczykij usunął wczoraj konto. Bez żadnych działań za rok katolików może tu prawie nie być. Możliwe, że faktycznie mijają czasy tak otwartych forów.

Kiedyś było tu chyba czasem stosowane głosowanie wśród moderatorów za banem stałym dla użytkownika. Może przywrócić taką opcję? Regulamin zezwala na natychmiastowy ban, więc nawet nie trzeba by go modyfikować. Komentarz mógłby brzmieć np. "ban stały wskutek decyzji moderacji".

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So mar 16, 2013 0:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jajko rzeczywiście czasem zachowuje się jak dziecko, które modliło się do Boga o nowy rower, a dostało taniego misia. Mści się teraz ile może, czy jak?

_________________
pajacyk.pl


So mar 16, 2013 0:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jajko - proszę abyś nie zakładał nowych wątków poświęconych newsom (czy to pozytywnym, czy negatywnym).
Jeżeli chodzi o inne tematy - możesz je zakładać, o ile wcześniej sprawdzisz czy dany wątek nie pojawił się już wcześniej na forum.
Bardzo proszę również o to, aby nie okazało się, że zakładasz teoretycznie temat nie poświęcony newsowi, przy czym za chwilę wklejasz do tego wątku jakiś newsik :)
Łopatologicznie - nie próbuj obchodzić zakazu zakładania wątków newsowych ;)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So mar 16, 2013 2:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL