Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 14:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marek_Piotrowski napisał(a):
W trakcie normalnej dyskusji, w trakcie której wypowiedź Quinque niczym się nie wyróżniała
Najwyraźniej się wyrózniała. Gdyby bowiem się rzeczywiście nie wyróżniała, to byś ją zalinkował, aby każdy się przekonał, że masz rację. Tutaj jednak celowo linka nie wstawiłeś. Jest to zatem kolejny przypadek rzucania w moderację ogólnymi oskarżeniami bez podawania konkretnego uzasadnienia.


So maja 25, 2019 9:47
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ciężko nie odnieść wrażenia, że zefciu ma rację. Wypowiedź Quinque wyraźnie się wyróżnia na minus w tamtej rozmowie, więc uwaga Małgosi, jak najbardziej, ma rację bytu.

Nie wiem, jak można by tego nie zauważyć.

Jedyne racjonalne wyjaśnienie to chęć dowalenia Małgosi.


Palmer, czy mógłbyś wskazać choć jeden pogląd Małgosi, który różni się od oficjalnego stanowiska Kościoła?

Bo ja nie pamiętam ani jednego. Choć w jakiejś pomniejszej kwestii może nawet taki był i akurat Ty go widziałeś, a ja nie. Dlatego ciekaw jestem bardzo, o co chodzi.

Czy byłbyś zatem tak uprzejmy i go wskazał, abyśmy mogli zrozumieć, z jakiego powodu przedstawiasz światopogląd Małgosi w taki sposób, że budzi to głębokie zdumienie osób znających ją choć trochę bliżej?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So maja 25, 2019 10:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Palmer napisał(a):
Nie wolno!

Przecież Małgosiaa prezentuje jedynie słuszną linię, czyli katolicyzm proaborcyjny, antyklerykalny, "proeuropejski" (to trzeba wziąć w cudzysłów, ponieważ nazywanie marksistów Europejczykami, a katolików nieeuropejczykami jest wyjątkowo durne i ohydne, wróć! wyjątkowo mądre i piękne), katolicyzm którego źródła biją na Czerskiej i tryskają z telewizorów "całą prawdą całą dobę", katolicyzm Nowickiej i Nowackiej, katolicyzm Roberta Biedronia (a co? ma wszak, obok Mao i Che, magnes ze św. Janem Pawłem II na lodówce), katolicyzm naprawdę otwarty i płytki, to jest, bardzo przepraszam, głęboki.

Małczat' i ruki pa szwam! :)


Proszę udowodnić lub odwołać powyższe oszczerstwo.


OK, ale to trochę potrwa, zanim przejrzę cała Twą "katolicką" działalność na tym forum. Na razie jestem na etapie Twoich gniewnych świstów na "TVPis" (która jak wiadomo jest antykatolicka), przy jednoczesnym błogosławieniu wspaniałego TVN-u (który, oczywiście, promuje katolicyzm całą dobę).
Da się też zauważyć wspieranie pewnego komitetu wyborczego, w skład którego, poza złodziejami i komunistami, wchodzą "dzielne" bojowniczki o "aborcję na życzenie" ("dzielni" bojownicy też), ale szczegółów nie opiszę, bo trwa cisza wyborcza.
:)

edit: A propos aborcji znalazłem taki piękny bełkocik doskonale równoważny, jeżeli chodzi o owoce (a po owocach ich poznacie) z tym co wygadują "szmaty" z czarnych marszów (same się tak nazywają!).

Otóż napisała Szanowna Małgosia:

- śmiertelność kobiet wzrośnie [w razie delegalizacji abrocji], bo albo będą próbować same, albo otworzy się rynek "babka".

viewtopic.php?f=37&t=41402&p=1033708#p1033708

Czy na pewno mam szukać dalej?


Ostatnio edytowano So maja 25, 2019 11:44 przez Palmer, łącznie edytowano 1 raz



So maja 25, 2019 11:36
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Palmer napisał(a):
Na razie jestem na etapie Twoich gniewnych świstów na "TVPis" (która jak wiadomo jest antykatolicka)

Mnie Twoje subiektywne oceny nie interesują. Proszę o dowody na oszczerstwa, które wypisałeś w poprzednim poście. Konkretnie, punkt po punkcie wg Twojego oszczerstwa.
Palmer napisał(a):
Nie wolno!

Przecież Małgosiaa prezentuje jedynie słuszną linię, czyli katolicyzm proaborcyjny, antyklerykalny, "proeuropejski" (to trzeba wziąć w cudzysłów, ponieważ nazywanie marksistów Europejczykami, a katolików nieeuropejczykami jest wyjątkowo durne i ohydne, wróć! wyjątkowo mądre i piękne), katolicyzm którego źródła biją na Czerskiej i tryskają z telewizorów "całą prawdą całą dobę", katolicyzm Nowickiej i Nowackiej, katolicyzm Roberta Biedronia (a co? ma wszak, obok Mao i Che, magnes ze św. Janem Pawłem II na lodówce), katolicyzm naprawdę otwarty i płytki, to jest, bardzo przepraszam, głęboki.

Małczat' i ruki pa szwam! :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So maja 25, 2019 11:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Palmer napisał(a):
Na razie jestem na etapie Twoich gniewnych świstów na "TVPis" (która jak wiadomo jest antykatolicka)

Mnie Twoje subiektywne oceny nie interesują. Proszę o dowody na oszczerstwa, które wypisałeś w poprzednim poście. Konkretnie, punkt po punkcie wg Twojego oszczerstwa.


Chcesz obiektywnych dowodów na forum internetowym?
A co to, Twoim zdaniem, znaczy? Mogę się dowiedzieć, bo naprawdę nie wiem jak to rozumieć. :)

Mam udowadniać, że Twoje zdania są czym, jeżeli moje tylko opiniami?
Twoje są Objawieniami może? :shock:

O, jeszcze bardzo ciekawa Twoja opinia (może objawiona, nie wiem) na temat polskich rodzin!
viewtopic.php?f=37&t=41359&p=1033549#p1033549

Jak nic obiektywna, jak nic cała prawda całą dobę! :)


Ostatnio edytowano So maja 25, 2019 11:48 przez Palmer, łącznie edytowano 1 raz



So maja 25, 2019 11:45
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wytłuściłam to, co masz udowodnić. Konkretnie.
Aha. Masz czas do poniedziałku do godz. 20:00
Cytuj:
Otóż napisała Szanowna Małgosia:

- śmiertelność kobiet wzrośnie [w razie delegalizacji abrocji], bo albo będą próbować same, albo otworzy się rynek "babka".

viewtopic.php?f=37&t=41402&p=1033708#p1033708

Czy na pewno mam szukać dalej?

W czym tutaj wykazałam niekatolickość? W tym, że wskazałam na sumienie i uświadamianie? Bo zdaje się nie zdołałeś zauważyć, że uważam aborcję za morderstwo? Słabe to.
Moja opinia na temat polskich rodzin: wskaż niezgodność z nauczaniem Kościoła. Nie interesuje mnie Twoja subiektywna ocena, bo nauczanie Kościoła mówi o dawaniu wędki, a nie ryby.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So maja 25, 2019 11:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuję Małgosięę:
Cytuj:
Uważam, że SLD powinno być w Sejmie. Wprawdzie nie jako większość, ale powinna być jako opozycja.

Źródło: viewtopic.php?f=37&t=37354&p=1033536#p1033536

Dla kontrastu pierwsza z brzegu wypowiedź eseldowca, który akurat nigdzie nie kandyduje tym razem(ergo nie łamię ciszy), ale jesienią kandydował do Rady Warszawy. Wypowiedź o Kościele i katolicyzmie:
https://faktyimity.pl/felieton/jak-zost ... lerykalem/

Natomiast taki Andrzej Duda... który z szacunku dla Najświętszego Sakramentu padł na kolana, by Go oddać księdzu... no taki podły Duda, to zdaniem Małgosii bardzo zły człowiek, gdzie mu tam do Redaktora Gadzinowskiego...
Grunt to wspierać "lewom nogie" i zwalczać prawą - oto Małgosioowy katolicki program polityczny.

I dalej mówi Małgosiaa:
Cytuj:
Quinque napisał(a):
Głosować na Milera. Przecież to stary komuch

A choćby nawet. Rządzić nie będzie, bo nie zdobędzie większości, ale patrzyłby na ręce rządowi, jesli opozycja zdobędzie wystarczającą ilość głosów, aby jakikolwiek rząd (PiS czy PO) nie miał większości parlamentarnej. Tylko jest mały problem: Miller startuje do unii.

@Andy72
Możesz być pewny, że nikt ze strajkujących nauczycieli, ani ich popierających nie zagłosuje na PiS. Czy zagłosują na PO? Nie wiem. Mnie ręka nie drgnie ani na jednych, ani na drugich.


Mały (dla katolika) problem: nie da się głosować na Millera, trzeba wybrać innego komunistę! xDD

CDN


So maja 25, 2019 11:58
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Palmer
To nie są dowody na Twoje oszczerstwa. Wytłuściłam to, o co mnie oskarżasz i do tych oskarżeń poproszę o konkretne dowody. To, żwe SLD powinno być w Sejmie niczego nie dowodzi, zwłaszcza, że zaznaczyłam, że "nie jako większość", ale jako patrzący na ręce władzy.
Radzę dobrze przemyśleć zanim cokolwiek wrzucisz. Nie zaśmiecaj wątku nie na temat. I nie rozdrabniaj się, a zapisz sobie po kolei i wrzuć wszystko w jednym poście.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So maja 25, 2019 12:03
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Poproszę też o uporządkowanie wg poszczególnych oszczerw, po kolei.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So maja 25, 2019 12:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Co po kolei? Chyba sobie kpisz... Wyznaczasz jakieś żałosne terminy (do poniedziałku do którejś tam, już nawet nie pamiętam do której i nie będę sprawdzał, bo nie jestem Twoim bachórkiem ani uczniakiem!
Później piszesz coś o "opiniach" i "obiektywizmie", choć wyraźnie wątpię czy wiesz do czego zderzenie tych dwóch terminów prowadzi, a teraz coś majaczysz o jakimś "po kolei"...

Nie jesteśmy, przypominam, w szkole. Mam 41 lat a nie 14.

Jesteś prokomunistyczna, czyli antykościelna, co już udowodniłem. Wspierasz też tych którzy wspierają plagę aborteryzmu samym powtarzaniem ich żałosnych kłamstw o "wieszakach" i "wzroście śmiertelności kobiet".
To że napiszesz, iż "sama byś aborcji nie dokonała" niczego nie zmienia, albowiem działalność proaborcyjna jest czynieniem zgorszenia publicznego (lepiej kamień młyński u szyi) i to dokonywanego w celu nakręcania tej obrzydliwej rzezi!

Jeżeli napisałbym, że "sam samochodu bym nie ukradł", ale trzeba na to pozwolić, bo biedny złodziej może ze stresu spowodować wypadek, to po czyjej stanąłbym stronie?


So maja 25, 2019 12:17
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Niniejszym kończymy dowodzenie. Jak widzę, ciąg dalszy oszczerstw. I dodatkowo oburzenie, że proszę o wszystkie dowody wg kategorii w jednym poście. Po powyższym już dziękuję, bo ani na jakąś Czerską i inne dowodu nie będzie. Te są podałeś nie są żadnymi dowodami na moją prokomunistyczną i antykościelną postawę. W związku z powyższym zostawiam ocenę innym moderatorom, jako że nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę sędzią w swojej sprawie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So maja 25, 2019 12:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dlaczego kończymy? Przejrzałem dopiero 2% Twojej "katolickiej działalności" na tym forum, przede mną 98% niezłej zabawy.
Pełny raport w poniedziałek wieczorem! :D


So maja 25, 2019 12:59
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Aha, czyli SLD powinno być w Sejmie pod warunkiem, że nie będzie rządzić. Szczyt antykatolicyzmu.

Z kolei metody na walkę z aborcją są różne i mają różną skuteczność i różny, nazwijmy to, bilans zysków i strat. A przecież sam twierdzisz, że chodzi o owoce. O tym wszystkim można dyskutować.

Ogólnie rzecz biorąc, absolutnie niczego nie znalazłeś. Naciągasz wszystko jak ktoś, kto nie potrafi przeczytać jednego zdania ze zrozumieniem. Aż strach spytać, jak rozumiesz pół Biblii.

Największy grzech to pewnie poparcie dla TVN. Drobny problem polega tylko na tym, że Małgosia najwyżej krytykuje TVP, ale na pewno nie wychwala TVN.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So maja 25, 2019 13:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jeszcze raz: jeżeli powiem, że "sam samochodów nie kradnę, ale uważam, że nie powinno się za kradzieże nikogo karać, bo złodziej może spowodować wypadek, zresztą to sprawa jego sumienia", to moja postawa jest:
- antyzłodziejska, czy raczej
- prozłodziejska.

Od razu odpowiem, bo to czysta retoryka: byłaby to postawa czysto prozłodziejska!

Z aborcją jest dokładnie tak samo, bo niby dlaczego miałoby nie być? Bo "planned parenthood" płaci draniom za wymyślanie takich bzdur?
https://www.gosc.pl/doc/1004431.Fragmen ... -Nowickiej
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 90226.html

Każdy kto powie o proaborcyjnych bandytach choć jedno dobre słowo ma krew na rękach. Na pewno nie tak dużo jak sami sprawcy, ale proszę nie udawać, ze ani kropelki.


So maja 25, 2019 13:45
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
@Marek_Piotrowski
Proszę o zaprzestanie jakichkolwiek insynuacji pod moim adresem. Nie znasz sprawy (dotyczy ona wyłącznie @Quinque, a nie jakiegokolwiek tematu), więc nie stawiaj się na pozycji obrońcy "uciśnionych".
Nie muszę "znać sprawy" bo Twoje interwencje dotyczą tekstów na forum - wystarczy że je znam. Dziwię się, że słowami o "znaniu sprawy" potwierdzasz iż kierujesz się czymś więcej niż tylko tekstem na forum.
A zgłaszam sprawę, ponieważ kilkukrotnie już dokonałaś podobnie bezczelnej interwencji w stosunku do mnie.
Moderator, który używa narzędzi moderatorskich by utrudnić dyskusję osobom, które się z nim nie zgadzają jest godny pożałowania. Niestety, politykę tę toleruje większość pozostałych moderatorów, co powoduje, że forum wygląda jak wygląda.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


So maja 25, 2019 15:09
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL