Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 5:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
nolda napisał(a):
Nolda, to jest parodia pieśni religijnej, obraza uczuć religijnych i bluźnierstwo.
Dostajesz za to ostrzeżenie.
Możesz być fanem pani Peszek ale na tym forum proszę nie popularyzować tego typu "tfurczosci".


Bramin, w temacie „Jakiej muzyki słuchasz w tej chwili?” umieściłem link do utworu Pani Marii Peszek „Barbarka”, link do utworu który umieszczony jest na youtube. A Ty dajesz mi za to ostrzeżenie, tłumacząc, że ten utwór jest parodią pieśni religijnej, oraz obraża uczucia religijne.
Jako osoba, której uczucia religijne zostały obrażone masz prawo:

Art. 303 kodeksu postępowania karnego - przesłanki wszczęcia śledztwa
Jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, wydaje się z urzędu lub na skutek zawiadomienia o przestępstwie postanowienie o wszczęciu śledztwa, w którym określa się czyn będący przedmiotem postępowania oraz jego kwalifikację prawną.


Art. 196 kodeksu karnego - Obrażanie uczuć religijnych
Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Nie masz jednak prawa zamykać ust artystom, chować ich wypowiedzi pod czarną sukienkę. Krzyku tych skrzywdzonych dzieci ona nie zagłuszy.


N gru 19, 2021 19:38
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Sęk w tym, @nolda, że to nie Maria Peszek umieściła tę parodię na forum wiara.pl, ale Ty. Bramin nie zablokował jej konta na YouTube ani też nie wniósł nawet postulatu o taki krok. Tu jednak nie jest miejsce na parodie, bo rejestrując się na forum, zgodziłeś się z regulaminem, a tam stoi o szacunku dla wiary gospodarzy. Złamałeś regulamin, dostałeś ostrzeżenie. Proste jak drut.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N gru 19, 2021 19:44
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie brnij, umieściłem link do muzyki jakiej słucham w tej chwili i za słuchanie tej muzyki dostałem ostrzeżenie, a właściwie nie za słuchanie lecz za wskazanie co słucham.
PS
Bramin jest księdzem?


N gru 19, 2021 20:14
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Możesz sobie słuchać nawet satanistów. Nic mi do tego, ale na tym forum nie będzie reklamy. Nie musisz się z tym afiszować, a skoro to robisz, mając nauwadze cała Twoją twórczość, cel jest wiadomy. Koniec tematu.
Jakie to ma znaczenie kim jest bramin?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N gru 19, 2021 20:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Są dwie możliwości:(...).


Jak już przy tym jesteście, to sprawdźcie może czy jedna i ta sama osoba może pisaś tak różne posty:

viewtopic.php?p=1084084#p1084084

viewtopic.php?p=1084088#p1084088

viewtopic.php?p=1084102#p1084102

Już tam mniejsza o typowe strzępy myśli i brak uzasadniania ich. Nie, żeby to było fajne lub regulaminowe, ale dotychczas sankcjonowane nie było. No ale tak poza tym, czy jedna i ta sama osoba można najpierw krytykować tę aktualną ustawę żeby w następnym poście krytykować pewną stację, która tą ustawą ma być objęta i to w tak diametralnie przeciwny sposób? Czy jedna i ta sama osoba może na wstępie ostrzegać przed pisaniem o szczepionkach żeby parę postów niżej pisać o szczepionkach? Kiedyś myślałem, że sanctam tu tylko troluje, ale powoli mam podejrzenie, że to jakiś kolektyw korzysta z jednego konta.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn gru 20, 2021 10:55
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cóż..., w przypadku tego użytkownika to możliwe :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn gru 20, 2021 11:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
nolda napisał(a):
Nie brnij, umieściłem link do muzyki jakiej słucham w tej chwili i za słuchanie tej muzyki dostałem ostrzeżenie,

Dostałeś ostrzeżenie za umieszczenie tego tekstu więc nie kłam a także za propagowanie treści, ktore są nie do pogodzenia z wiarą chrześcijańską. Jest to pieśń religijna a więc modlitwa, nie pozwolę na to aby ktoś to parodiował.

Cytuj:
nolda napisał(a):
'Ten pan kiedyś stanął nad brzegiem
Łowił dzieci gotowe pójść z nim
Ten pan, ten pan w czarnej sukience
Ma opłatki w kieszeniach i mokre ma ręce
... "


Tak, jestem księdzem.
nolda napisał(a):
Nie masz jednak prawa zamykać ust artystom, chować ich wypowiedzi pod czarną sukienkę.

Nie nosze żadnej sukienki i mam prawo przeciwstawiać sie jeśli ktoś opluwa rzeczy dla mnie ważne i święte.

_________________
ksiądz


Pn gru 20, 2021 15:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Panie Bramin, możesz być Pan i z kasty braminów ale ja wiadomości które otrzymałem na tym forum mam zapisane i może się okazać, że to wy łamiecie prawo.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Pn gru 20, 2021 19:50
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jeżeli chcesz pozostać na dłużej na tym forum, przestań straszyć.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn gru 20, 2021 20:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
[ciach... zbędny cytat. M.]
Niestety problem jest z cenzurą, zarówno na forum zaczynającym się na k. jak i tutaj. Założenie, że pełną odpowiedzialność ponosi sanctam jest bardzo nieobiektywne, ale widocznie takie macie autorytety jak poseł Suski.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Pn gru 20, 2021 20:34
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@sanctam
Za zaśmiecanie tematu uwag - ostrzeżenie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz gru 23, 2021 18:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Sanctam, dostajesz trzecie ostrzeżenie za zaśmiecanie wątku, obrażanie moderatorki i ignorowanie poleceń moderacji.
Przypominam, ze jest to wątek dotyczący tylko i wyłącznie sposobu moderowania i spraw związanych z funkcjonowaniem forum.

_________________
ksiądz


Cz gru 23, 2021 18:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mam pytanie do moderacji: w poniższym poście viewtopic.php?p=1084622#p1084622 Przeemek próbuje podjąć ze mną dyskusję. Niestety nerwy mu puściły i większość posta to personalne plucie na mnie. Dostrzegam jednak, że gdzieś w odmętach tej śliny znajdują się jakieś argumenty i chciałbym się do nich odnieść. Wolałbym jednak, gdyby post zawierał wyłącznie argumenty merytoryczne.

Czy moderacja ma zamiar usunąć ten post i tym samym zmusić Przeemka do zamieszczenia argumentów ponownie? Czy też muszę zakasać rękawy i starać się samemu wyłuskać część merytoryczną posta?


Pt sty 07, 2022 13:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
taryjel napisał(a):
Niestety nerwy mu puściły i większość posta to personalne plucie na mnie.

Tobie tez nerwy puściły w poprzednim poście. Trochę przesadzasz ze większość postu, jakaś tam cześć jest personalną jazdą.
Takie przypadki trzeba od raz zgłaszać.
W tym wypadku nie będę usuwał całego postu, gdyby cały post był tylko OT, linkiem, cytatem lub tylko personalnym atakiem poszedłby do kosza.

_________________
ksiądz


Pt sty 07, 2022 14:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1467
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
taryjel napisał(a):
Przeemek napisał(a):
Ale za to wystarczy podać taką informację i wskazać źródło które to wyjaśnia.
Nie. Nie wystarcza. Każde dostępne źródło potwierdza, że szczepionki ratują życie, odciążają służbę zdrowia i jednoznacznie pozytywnie oddziałują na całe populacje. A Wy i tak wiecie swoje i pieprzycie swoje. Więc najwyraźniej nie wystarcza.

To ja od razu, jak już zgłaszamy.......
Nerwy użytkownikowi "taryjel" już dawno puściły i przeszedł do ad personam wulgaryzmów....... w viewtopic.php?p=1084603#p1084603


Pt sty 07, 2022 14:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL