Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 18:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
e: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Najwyraźniej masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego, ale także regulaminu. To nie jest wątek do dyskusji o soborach, rozlamach itp., o czym dobrze wiesz. Nadal nie stosujesz się do poleceń moderacji, a więc kolejne ostrzeżenie.


W tym przypadku otrzymałem ostrzeżenie , ponieważ próbowałem wyjaśnić dlaczego ostrzeżenie bramina jest bezpodstawne .
Okazuje się jednak , że brak ( myślenia , zrozumienia ) .nie wiem jak to określić, spowodował , że otrzymałem następne ostrzeżenie .

Kolejny ciekawy prototyp zastosowany aby dać mi ostrzeżenie
Cytuj:
Zestawiając Twoje źródła i źródła podane przez No_Pasaran wnioskuję iż uważasz się za jednego z najmądrzejszych ludzi świata.
@prymus
Nie zamierzam dłużej tolerować Twojej ignorancji, którą tu przedstawiasz pozując na autorytet. Kolejne ostrzeżenie, a że już trzecie, zasłużony odpoczynek

Pozowanie na autorytet , można i tak .

O innych pisał nie będę . A owo słynna interpunkcje , literówka i inne podobne to ciekawe , bo wychodzi na to , że na tym forum po prostu nikt poza mną nie popełnia błędów .
Ciekawe ponieważ niejednokrotnie czytając inne posty spotkałem sie z kilkoma błędami .
Tak sobie myślę , że musicie zmienić sposób przyznawania ostrzeżeń , i dopisać kolejny punkt
który brzmiałby mniej więcej tak .
--- strzeżenie z powodu mojego widzi mi się .
Wtedy nie byłoby problemu .
Natomiast inna ciekawa sprawa , w tym wątku kierujemy swoje uwagi do moderacji ( za które również otrzymałem ostrzeżenie ) , a wzajemne uwagi między użytkownikami znajdują się w innym .Albo mamy do czynienia z forum dyskusyjnym , albo z dziecinadą polegająca na łapaj , trzymaj . :o
Nim wysłałem zdążyłem jeszcze przeczytać i odpowiem .
Nie potrzebuję adwokata ( tym bardziej adwokata którym jesteś Ty ) , bez urazy .

Cytuj:
Tego domaga się szacunek do drugiej osoby.
Czuję się zażenowany pisząc o tak elementarnych sprawach do dorosłych ludzi.

Czuję podobne zażenowanie pisząc o tych ostrzeżeniach . :brawo:

Cytuj:
Nie ma nic dziwnego w tym, że osoba może funkcjonować sprawnie na jednym polu, a na drugim słabo.

Aż dziw , że w ogóle potrafię funkcjonować . :o .


N sty 15, 2023 18:55
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ja też jestem samoukiem i z pewnością jestem starsza od prymusa. Nikt mi nigdy nie mówił, że spację stawia się po znakach przestankowymi, a nie przed. Kwestia estetyki. Powtarzam: jeśli raz zwraca ktoś uwagę, można zignorować/pisać z przyzwyczajenia, ale jeśli to uwaga któraś z rzędu i nadal ignoruje, to już złośliwość i brak szacunku dla rozmówców. Koniec dyskusji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N sty 15, 2023 19:20
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1443
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Koniec dyskusji.

I uważasz Małgosiaa, że to jest ok? Formułowanie polecenia "koniec dyskusji" jak zgaszenie przez dorosłego rozkapryszonego smarkacza. Przecież to jest niepoważne. Niepoważnie i "z góry" traktujesz innych dorosłych ludzi. To jest forum dyskusyjne, obecna wymiana dotyczy zachowania moderatorów, więc czemu "koniec dyskusji"?


N sty 15, 2023 19:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@bramin
W mojej opinii z banem trochę się pospieszyłeś. "Uwagi ..." są m.in. po to aby się wyżalić, czy zbuntować. To taki bufor bezpieczeństwa.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


N sty 15, 2023 19:48
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Kozioł i @felek
To jest wątek uwag do moderacji, a nie udzielania rad dla @prymusa. Jako starzy wyjadacze, dobrze o tym wiecie Posty przenoszę do wzajemnych uwag. Kolejne tego typu będą przenoszone do archiwum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N sty 15, 2023 19:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Małgosiaa
Posty dotyczyły także postawy moderacji, tematu wywołanego przez moderację. Były jak najbardziej na miejscu. Twoja działanie mocno utrudnia dyskusję i jako takie jest wątpliwe.
Groźba przenoszenia do archiwum (czytaj: śmietnika) jest nadużyciem władzy.
Masz wyraźnie gorszy dzień, @Małgosiaa.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


N sty 15, 2023 20:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kozioł, wiesz ile razy pisałem Prymusowi o jego niechlujnym pisaniu? Można to wszystko przeczytać. To nie były tylko uwagi o spacjach, również o ortografii i innych rzeczach.
Nie było żadnej reakcji, nie było najmniejszego starania.
Wcześniej napisałem, ze nie jestem gramatycznym nazistą, każdemu zdarzy się, że zrobi większy odstęp, walnie parę ortograficznych byków, wstawi przecinek byle gdzie itp.
Jednak ostatecznie jakieś zasady muszą obowiązywać.

przyjdzie kolejny prymus i będzie Pisał tak . a następny tez i będzie to wyglądało tak
,

No ludzie, szanujmy się.

_________________
ksiądz


N sty 15, 2023 20:16
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeniosłam posty, które nie były uwagami do moderacji. Obaj dobrze wiecie, że należy trzymać się wątku. Jakkolwiek w przypadku wątków tematycznych może zdarzyć się offtop, bo temat trochę się rozmyje, to w przypadku tego wątku taka sytuacja nie występuje. Tu nie ma miejsca na dyskusje między użytkownikami, stąd moje ostrzeżenie, że kolejne tego typu dyskusje będę usuwać ponieważ robicie to już z premedytacją.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N sty 15, 2023 20:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@bramin
Szalę przeważył post w dyskusji z moderacją, a tu z zasady jest nieco większa swoboda, bo inaczej niemożliwe, a przynajmniej utrudnione byłoby wykazanie swoich racji.
Jednak uczciwie przyznaję, że sam jako moderator nie miałem tak dużej cierpliwości. Dziś mam większą ale moderacji się nie podejmę :D.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


N sty 15, 2023 21:08
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 14, 2008 18:56
Posty: 564
Post Re: Sens chrztu niemowlat
@bramin
Nie wiem gdzie jest archiwum.
Nie wiem też dlaczego mój wpis został wycięty. Analogia chrztu z obrzezaniem jest najważniejszym argumentem dla chrztu niemowląt.
Mam coraz więcej negatywnych doświadczeń, związanych z obecnością na tym forum.


Pn sty 16, 2023 20:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Posty wyrzucane z wątków są w koszu, dokładnie w archiwum.
Rabarbar napisał(a):
Nie wiem też dlaczego mój wpis został wycięty. Analogia chrztu z obrzezaniem jest najważniejszym argumentem dla chrztu niemowląt.

Już raz przenosiłem OT do wątku o chrztu niemowląt. To jest wątek o chrzcie a nie o obrzezaniu i komplikacjach z nim związanych. Więcej razy tego nie będę robił, bo Twoim obowiązkiem jako użytkownika jest pisanie na temat.
Odsyłam do regulaminu, który mówi:
- piszemy na temat bez zbędnych dygresji,
- uwagi do moderacji piszemy w odpowiednim dziale.
Pozdrawiam i życzę wiele pozytywnych myśli.

_________________
ksiądz


Wt sty 17, 2023 10:30
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 14, 2008 18:56
Posty: 564
Post Re: Sens chrztu niemowlat
@bramin
W archiwum, czyli gdzie?
Nie znajduję na forum takiego katalogu, który nazywałby się "archiwum".


Wt sty 17, 2023 13:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@bramin
sorry ale nie rozumiem
Piszesz, że nie skasowałeś, a jedynie przeniosłeś tekst. Wskaż mu gdzie go może znaleźć i albo poprawić, albo założyc jako nowy watek. Przeciez moderacja nie musi byc taka wroga, prawda?
Podobieństwo tych obrządku obrzezania i chrztu niemowląt było podniesione także na portalu Wiara choćby tutaj. Podobieństwo to nie dziwi skoro całe chrześcijaństwo pochodzi z judaizmu, Jezus jest Żydem, Apostołowie byli Żydami tak jak i pierwsi chrześcijanie. Skoro @Rabarbar podniósł ten temat by poprzez to podobieństwo bronić chrztu niemowląt, to nie wiem skąd u ciebie taka nadreakcja. Pozwól rozwinąć się dyskusji, obronić stanowisko nawet jeżeli nie rozumiesz kierunku do którego autor zmierzał (albo ci sie nie podoba).

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Wt sty 17, 2023 14:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
viewtopic.php?f=1&t=43264&start=135
Z tego wątku przeniosłem posty, które były OT do wątku o chrzcie niemowląt. W wątku o chrzcie niemowląt kolejny raz użytkownik robi OT pisząc długaśny post o obrzezaniu.
Rozumiem krotką dygresję o obrzezaniu ale jeśli ktoś cały post pisze nie na temat to post ląduje w archiwum, są tam posty będące OT, spam itp.
Archiwum jest dostępne dla administracji i moderacji.

Szanujmy swój czas, szanujmy innych użytkowników, którzy chcą dyskutować i szanujmy czas moderatorów, którzy dbają o to aby to forum działało a nie zrobiło się śmietnikiem.

Tu apel do użytkowników: jeśli Twój wywód wychodzi poza temat, załóż nowy wątek.

Niestety, część użytkowników woli wisieć na pluszowym krzyżu i robić za męczennika prześladowanego przez okrutnego bramina bo ten inkwizytor i cenzor wywalił OT do kosza i/lub dal ostrzeżenie.

_________________
ksiądz


Śr sty 18, 2023 12:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@bramin
Jest proste rozwiązane stosowane kiedyś i na tym forum: jeżeli jakiś post był usuwany, to autor w priv dostawał też tekst usuwanego postu. W ten sposób mógł go skrócić, przeredagować, przystosować do wymagań, czy wykorzystać do założenia nowego tematu. Było to bardzo pozytywnie postrzegane i zapobiegało wielu konfliktom.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Śr sty 18, 2023 19:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL