Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
akruk napisał(a):
A więc akruk dostał ostrzeżenie moderatorskie za agresywną wobec feelka formę,

Za co akruk dostał ostrzeżenie moderatorskie, zostało akrukowi wyjaśnione czerwoną czcionką, jeżeli uzasadnienie @Małgosii jest niejasne, należało dopytać.

akruk napisał(a):
feelek - tak jak sądziłem - nie dostał żadnego ostrzeżenia ani nie został upomniany za obrażanie w odwecie akruka.

Czy to czasem nie Ty pisałeś o przedszkolu? Są różne formy upominania, w Twoim przypadku pozostaje czerwonka czcionka na public, a i tak efekt jest jaki jest. Metodę stosowaną wobec użytkownika dobiera się indywidualnie. Gdyby @akruk potrafił się dostosować do kierowanych pod jego adresem uwag, to by można było na PW o nich wspomnieć, a nawet wystarczyłoby samo usunięcie wpisu, gdyż przekaz były jasny. Są ludzie otwarci, którzy nie robią awantur, gdy im się zwróci uwagę, ale są również przypadki ludzi, którzy się zaraz obrażają, do każdego typu dobiera się inny sposób komunikacji.

akruk napisał(a):
Do nieusłyszenia, pani Torquemado.

Są na forum męczennicy :) ? #problemypierwszegoświata

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz maja 09, 2019 19:45
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mrs_Hadley napisał(a):
akruk napisał(a):
A więc akruk dostał ostrzeżenie moderatorskie za agresywną wobec feelka formę,
Za co akruk dostał ostrzeżenie moderatorskie, zostało akrukowi wyjaśnione czerwoną czcionką, jeżeli uzasadnienie @Małgosii jest niejasne, należało dopytać.
Nie udawaj głupszej niż jesteś. NIGDZIE nie wyrażałem pretensji o nieuzasadnioność ostrzeżenia Małgosi wobec mnie, ale o nierówne traktowanie, o moderację tendencyjną i jednostronną. I to TY za nią odpowiadasz, inkwizytorko.

Mrs_Hadley napisał(a):
akruk napisał(a):
feelek - tak jak sądziłem - nie dostał żadnego ostrzeżenia ani nie został upomniany za obrażanie w odwecie akruka.
Czy to czasem nie Ty pisałeś o przedszkolu? Są różne formy upominania, w Twoim przypadku pozostaje czerwonka czcionka na public, a i tak efekt jest jaki jest. Metodę stosowaną wobec użytkownika dobiera się indywidualnie.
Nie odpowiadając w ogóle na zacytowany fragment inkwizytorka po raz kolejny potwierdza, że feelkowi w ogóle nie zwróciła uwagi, nie upomniała go w żaden sposób. I to jest rzekomo "moderacja" -- jednemu wlepiono ostrzeżenie, a obraźliwe słowa drugiego inkwizytorka usunęła bez choćby upomnienia. Bo ten drugi obrażał akruka, którego inkwizytorka nie cierpi. Dorwało się prostactwo do władzy, nawet nie umie udawać paniska.

Mrs_Hadley napisał(a):
dyby @akruk potrafił się dostosować do kierowanych pod jego adresem uwag, to by można było na PW o nich wspomnieć, a nawet wystarczyłoby samo usunięcie wpisu, gdyż przekaz były jasny. Są ludzie otwarci, którzy nie robią awantur, gdy im się zwróci uwagę, ale są również przypadki ludzi, którzy się zaraz obrażają, do każdego typu dobiera się inny sposób komunikacji.
Swoje insynuacje wsadź sobie w zadek. Łgarstwem bezwstydnym jest, że się awanturuję i obrażam o uwagę Małgosi i o jej ostrzeżenie. Dorwało się prostactwo do władzy.

Tym razem do nieusłyszenia na dobre, bo obcowanie z osobami tego pokroju przyprawia mnie o mdłości.


Cz maja 09, 2019 20:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Myślę, że gdyby to był inny dzień, Twoja reakcja byłaby inna. To nie jest dobry czas, zatem pozostawię Twój wpis bez komentarza. Odpocznij.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz maja 09, 2019 20:44
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wiesz Mrs_Hadley, doceniam ciezka prace moderacji, ale o ile zdarzalo mi sie zderzac z akruk i najczesciej nam nie po drodze, to tutaj asymetrycznosc podejscia do osob jest uderzajaca. Malgosiaa (slusznie) daje osta akrukowi, a ty litosciwie zacierasz slady chamstwa feelka. A teraz pouczasz z wyzszoscia uzytkownikow.
Nam naprawde twoja troska i mentorskie podejscie nie jest potrzebne. To nie jest forum dla dzieci teskniacych za wyrozumialym pedagogiem.
Po prostu stosujcie te same reguly dla kazdego. To wystarczy. Nawet bez komentarzy z waszej strony.

Dziekuje.


Pt maja 10, 2019 5:27
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Interesuje mnie merytoryczna krytyka, nie zarzuty bez pikrycia. Roznice jakie wystapily w obu sytuacjach wskazalam, nie wskazalas na jakiej podstawie opiera sie nierowne traktowanie. Proszę o konkrety, przypominam ze akruk przed przyznaniem mu osta rowniez obrazil personalnie @Q, ale dopiero po ponownej recydwie dostal osta.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pt maja 10, 2019 5:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Merytorycznie pozwolę sobie przypomnieć ten punkt Regulaminu (wytłuszczenia i podkreślenia moje):

Cytuj:
3. Zobowiązuje się wszystkich dyskutantów do poszanowania poglądów innych oraz rzeczowości w dyskusji i sporach. Oznacza to, że żaden pogląd, choćby wydawał się dziwny i żadna wypowiedź, choćby świadczyła o niewielkiej wiedzy osoby wypowiadającej się, nie może być wyśmiewana czy atakowana. Głównym celem rozmowy jest poszukiwanie prawdy, a nie udowadnianie własnych racji. Argumenty stosowane w dyskusji powinny opierać się na faktach i sprawdzonych źródłach, a dowodzenie tezy powinno być logicznie spójne.

Moderacja z reguły zwraca uwagę na naruszenia podkreślonych fragmentów, natomiast fragmenty wytłuszczone zdają się być martwymi. Zdaję sobie sprawę, że egzekwowanie tego byłoby trudne, ale jednak takie zapisy obecnie są. Na mój gust uparte trwanie w ignorancji i stosowanie argumentów nieopartych na faktach czy sprawdzonych źródłach, że o spójności logicznej nie wspomnę, jest naruszeniem Regulaminu.

Nie chodzi mi oczywiście o niewiedzę czy pomyłki, ale o uparte trwanie w nieprawdzie dla udowadniania własnych racji.


Pt maja 10, 2019 8:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proszę więc zgłaszać takie naruszenia. Moderacja nie siedzi non stop na forum i nie zawsze jest w stanie obserwować dyskusję w taki sposób, aby stwierdzić, że ktoś trwa uparcie w ignorancji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt maja 10, 2019 8:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Proszę więc zgłaszać takie naruszenia. Moderacja nie siedzi non stop na forum i nie zawsze jest w stanie obserwować dyskusję w taki sposób, aby stwierdzić, że ktoś trwa uparcie w ignorancji.

Chodzi mi o sytuację tego typu. Użytkownik stosuje argumenty nieoparte na faktach czy sprawdzonych źródłach, unika rzeczowości w dyskusji i zamiast tego wije się niczym wąż. Czy taka nieregulaminowa postawa nie wyłącza się automatycznie z regulaminowej ochrony poglądów innych?


Pt maja 10, 2019 8:51
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zgłaszam, że zepsuło się usuwanie konta...Zapętla się...Klika się usuń i ponownie pojawia się formularz usuwania...przynajmniej na moim koncie...


Pt maja 10, 2019 14:31
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
SweetChild napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Proszę więc zgłaszać takie naruszenia. Moderacja nie siedzi non stop na forum i nie zawsze jest w stanie obserwować dyskusję w taki sposób, aby stwierdzić, że ktoś trwa uparcie w ignorancji.

Chodzi mi o sytuację tego typu. Użytkownik stosuje argumenty nieoparte na faktach czy sprawdzonych źródłach, unika rzeczowości w dyskusji i zamiast tego wije się niczym wąż. Czy taka nieregulaminowa postawa nie wyłącza się automatycznie z regulaminowej ochrony poglądów innych?

Jesteś na forum 14 lat, ja 15, przez te lata często dyskutowaliśmy w różnych tematach, w jednych dochodząc do konsensusu, w innych tocząc długie boje, pozostawaliśmy przy swojej optyce..
Ale nigdy żadne z nas nie sięgało wobec siebie wzajem po argumenty w rodzaju zdolności umysłowych.
Ostatnio taka argumentacja mnie spotkała :(
Bywa....


Pn maja 13, 2019 13:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tytuł: Banici

Małgosiaa napisał(a):
akruk – ban na 2 tygodnie
po trzecim ostrzeżeniu



W tym temacie proponuję rozważenie zasady "Łaska przed prawem". Ze względu na uwzględnienie tematu i okoliczności.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt maja 14, 2019 19:04
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przykro mi, ale nieformalne ostrzeżenie już było jako owa łaska viewtopic.php?p=1034560#p1034560 . Nie zadziałało. Nie robię z gęby cholewy, przykro mi.
Cenię merytoryczne wypowiedzi akruka, które obronią jego punkt widzenia bez konieczności ad personam.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 14, 2019 19:12
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W trakcie normalnej dyskusji, w trakcie której wypowiedź Quinque niczym się nie wyróżniała ani plus ani minus w stosunku do wypowiedzi adwersarzy, nagle ni z gruchy ni z pietruchy @Małkosiaa wistuje:
Małgosiaa napisał(a):
@Quinque
Proszę przestać bawić się w wychowawcę i swoją aktywność wykorzystać do merytorycznych wypowiedzi.


Jest to już kolejny podobny incydent

Czy wreszcie ktoś z moderacji zwróci uwagę na ewidentne wykorzystywanie uprawnień moderatorskich w celu uciszania adwersarzy wyrażających inne zdanie niż to, któremu kibicuje @Małgosiaa?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


So maja 25, 2019 9:34
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie wolno!

Przecież Małgosiaa prezentuje jedynie słuszną linię, czyli katolicyzm proaborcyjny, antyklerykalny, "proeuropejski" (to trzeba wziąć w cudzysłów, ponieważ nazywanie marksistów Europejczykami, a katolików nieeuropejczykami jest wyjątkowo durne i ohydne, wróć! wyjątkowo mądre i piękne), katolicyzm którego źródła biją na Czerskiej i tryskają z telewizorów "całą prawdą całą dobę", katolicyzm Nowickiej i Nowackiej, katolicyzm Roberta Biedronia (a co? ma wszak, obok Mao i Che, magnes ze św. Janem Pawłem II na lodówce), katolicyzm naprawdę otwarty i płytki, to jest, bardzo przepraszam, głęboki.

Małczat' i ruki pa szwam! :)


So maja 25, 2019 9:43
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Marek_Piotrowski
Proszę o zaprzestanie jakichkolwiek insynuacji pod moim adresem. Nie znasz sprawy (dotyczy ona wyłącznie @Quinque, a nie jakiegokolwiek tematu), więc nie stawiaj się na pozycji obrońcy "uciśnionych".
Palmer napisał(a):
Nie wolno!

Przecież Małgosiaa prezentuje jedynie słuszną linię, czyli katolicyzm proaborcyjny, antyklerykalny, "proeuropejski" (to trzeba wziąć w cudzysłów, ponieważ nazywanie marksistów Europejczykami, a katolików nieeuropejczykami jest wyjątkowo durne i ohydne, wróć! wyjątkowo mądre i piękne), katolicyzm którego źródła biją na Czerskiej i tryskają z telewizorów "całą prawdą całą dobę", katolicyzm Nowickiej i Nowackiej, katolicyzm Roberta Biedronia (a co? ma wszak, obok Mao i Che, magnes ze św. Janem Pawłem II na lodówce), katolicyzm naprawdę otwarty i płytki, to jest, bardzo przepraszam, głęboki.

Małczat' i ruki pa szwam! :)

Proszę udowodnić lub odwołać powyższe oszczerstwo.

Ponieważ widzę, że moja uwaga do @Quinque nie została zrozumiana (pominę: w złej czy dobrej woli), dopisałam w poście: viewtopic.php?p=1036156#p1036156

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So maja 25, 2019 9:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL