Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 5:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No_Pasaran napisał(a):
"co dokładnie w tej dyskusji rzekomo łamało regulamin"

Właśnie tym żądaniem próbujesz tutaj rozpocząć dyskusję na zamknięty temat.
Czytałam Twoje posty i nie zmieniam zdania. Koniec dyskusji. Więcej odpowiedzi w tym temacie nie będzie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sty 23, 2021 8:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No_Pasaran, Twój post usunąłem.
Przypominam, ze ten dział jest przeznaczony dla uwag do moderacji a nie dla polemiki z moderacją.

Moderacja przyjęła do wiadomości co miałeś do powiedzenia i prosiła Cię o zaprzestanie dyskusji.
Ponieważ nie dostosowałeś się do poleceń moderacji, dostałeś ostrzeżenie.

_________________
ksiądz


So sty 23, 2021 10:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To już nawet nie jest zwykła kpina, a regularny cyrk na kółkach: oto moderacja usuwa posty będące uwagami do moderacji (na które to posty odpowiadała powyżej, zostawiając ofc rzeczone odpowiedzi) w dziale uwagi do moderacji.

Moja uwaga do moderacji:
Moderator Bramin łże twierdząc iż nie zastosowałem się do poleceń moderacji. Moderacja nie wydała mi żadnego polecenia zaprzestania dyskusji do którego mógłbym się zastosować, bądź nie. Proszę moderację albo o wskazanie polecenia do którego rzekomo się nie zastosowałem, albo o cofnięcie tego jawnie niesłusznie wydanego ostrzeżenia.

_________________
Hasta la Victoria Siempre


N sty 24, 2021 12:31
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Awanturnictwo będzie karane kolejnym ostrzeżeniem. Jasno napisałam, że koniec dyskusji, a Ty ciągniesz dalej. Koniec dyskusji oznacza nie tyle polecenie, co żądanie, więć przestań łgać, że nie miałeś takiego sygnału od moderacji. Jeszcze jeden post w podobnym klimacie i osobiście wlepię ostrzeżenie za awanturnictwo i obrażanie moderacji. I proszę nie wciskać mi, że tego nie ma w regulaminie, bo jest.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N sty 24, 2021 17:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Awanturnictwo będzie karane kolejnym ostrzeżeniem.


Proszę zdefiniować awanturnictwo. Chyba nie jest to termin-parasol, do którego wrzucacie wszystkie niewygodne wypowiedzi (na przykład wypowiedzi obnażające waszą hipokryzję, łgarstwa i bezpodstawne działania)?

Cytuj:
Jasno napisałam, że koniec dyskusji, a Ty ciągniesz dalej. Koniec dyskusji oznacza nie tyle polecenie, co żądanie, więć przestań łgać, że nie miałeś takiego sygnału od moderacji.


Napisałaś łgarstwo jakobym żądaniem "co dokładnie w tej dyskusji rzekomo łamało regulamin" chciał rozpocząć dyskusję na zamknięty temat "Czy forumowicze, w przeciwieństwie do moderacji i administracji forum, dysponują jakimiś dowodami na to, iż Ernesto Guevara był w istocie mordercą i czy byliby wskazać nazwiska jego ofiar?"

Czy jeśli moderatorka nałga publicznie na mój temat, to nie mam na tym forum prawa do obrony swojego imienia?

Poza tym lakoniczne stwierdzenie "koniec dyskusji" nie jest równoznaczne z oficjalnym poleceniem zaprzestania pisania postów w tej sprawie pod rygorem ostrzeżenia. "Koniec dyskusji" równie dobrze może oznaczać, że moderatorce skończyły się argumenty i ze swojej strony kończy dyskusję (wszak nie tylko ona brała w niej udział), nie zabraniając mi jednak odpowiedzi na to co sama w tym poście napisała (szczególnie że napisała łgarstwo). Czy formułowanie w języku polskim prostych, jasnych komunikatów na prawdę stanowi dla was aż taką trudność? Fakt pozostaje faktem, że wbrew temu co pisał bramin, moderacja nie wydała mi żadnego polecenia zaprzestania dyskusji do którego mógłbym się zastosować, bądź nie.

Poza tym, pytanie do administracji i moderacji:
Czy dyskusje o faktach historycznych dotyczących Ernesto Guevary są na tym forum dozwolone?

_________________
Hasta la Victoria Siempre


N sty 24, 2021 19:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa i ja napisaliśmy już parę razy, ze kończymy dyskusję.
Nie zastosowałeś się do tego dlatego otrzymujesz kolejne ostrzeżenie.

_________________
ksiądz


Pn sty 25, 2021 9:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Doczekam się odpowiedzi od moderacji tudzież administracji na moje nowe pytania?

1. Co na tym forum oznacza „awanturnictwo”?
2. Czy jeśli moderatorka nałga publicznie na mój temat, to nie mam na tym forum prawa do obrony swojego imienia?
3. Czy dyskusje o faktach historycznych dotyczących Ernesto Guevary są na tym forum dozwolone?

_________________
Hasta la Victoria Siempre


Pn sty 25, 2021 10:01
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Otrzymałeś odpowiedzi, a jeśli chodzi o rzekomą dyskusję, to nie jest to dyskusja w Twoim wydanium a promowanie ideologii. Jeśli chodzi o słowo "awanturnictwo" skorzystaj ze słownika, jeśli nie rozumiesz. Definitywny koniec dyskusji w tym temacie. Kolejny post będzie usankcjonowany kolejnym ostrzeżeniem, a będzie to trzecie, a skutkiem będzie co najmniej miesięczny odpoczynek od forum. Decyzja należy do Ciebie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn sty 25, 2021 10:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 24, 2010 7:26
Posty: 448
Post Re: opętanie ekspiacyjne- Annelise Michel- prawdziwa histori
bramin napisał(a):
Usunąłem posty niezwiązane z wątkiem.
Recydywiści poniosą konsekwencje.


No fajnie, a co z tymi sprostowaniami? Wypadałoby się jakoś odnieść, skoro padły wcześniej zarzuty i groźby w postaci ostrzeżeń.

_________________
"Lud ten czci Mnie wargami,
ale ich serce jest daleko ode Mnie.
Daremne jednak cześć Mi oddają,
głosząc nauki, które są ludzkimi nakazami."
- Izajasz 29,13


Śr sty 27, 2021 16:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
LJ91, jesteś już długo na forum i powinieneś wiedzieć, ze uwagi do moderacji są w tym dziale a nie w bieżących wątkach.
Ja nie mam etatu na forum i nie muszę od razu odnosić sie do tego co napisał użytkownik.

Pisałeś, ze ją głodzili a to mogłoby sugerować, ze głodzili ją z premedytacją czyli nie dawali jej jeść. W przyjąłem Twoje argumenty w Twoim kolejnym poscie, zakładając Twoją dobrą wolę.

Z pewnym sceptycyzmem przyjąłem także argumentację No_Pasaran, który łaskawie zmienił zdanie i podał linki, z których nic nie wynika.

_________________
ksiądz


Śr sty 27, 2021 17:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 08, 2018 20:10
Posty: 417
Post Re: Czy niegrzeszenie coś daje ?
Sysydlaczek napisał(a):
Przykro mi.
Przyjmij proszę jednak do wiadomości, że ból psychiczny może pochodzić z toczących układ nerwowy stanów chorobowych i nie podlega on psychologiczno-duchowym technikom.
Przyjmuję. Rozróżniam jednak ból psychiczny i cierpienie.

Cytuj:
Neuro, moderacja nie zajmuje się problemami psychicznymi użytkowników ani nie prowadzi terapii.
Ok, czyli rozumiem że agresja wobec innych użytkowników jest na tym forum dozwolona?

_________________
Pokój wam.


Śr sty 27, 2021 18:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Agresja na tym forum nie jest dozwolona, to jest oczywiste.

Nie myl agresji z innym punktem widzenia Twojego rozmówcy.
On się nie zgodził z Twoją wypowiedzią a Tobie jest z tego powodu przykro lub wpadłeś w jakiś psychiczny dołek.

_________________
ksiądz


Pt sty 29, 2021 10:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 08, 2018 20:10
Posty: 417
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Agresja na tym forum nie jest dozwolona, to jest oczywiste.

Nie myl agresji z innym punktem widzenia Twojego rozmówcy.
On się nie zgodził z Twoją wypowiedzią a Tobie jest z tego powodu przykro lub wpadłeś w jakiś psychiczny dołek.
Czyli dozwolone są wypowiedzi takie jak:

Cytuj:
Więc przestań uprawiać swoje new ageowsko-zenowskie gadki-szmatki
?

To nie jest agresja? Tego rodzaju wypowiedzi są ok?

_________________
Pokój wam.


Pt sty 29, 2021 12:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie jest to może Wersal, ale mieści się jeszcze w granicach przyzwoitości.
Moim zdaniem nie jest to agresja.

_________________
ksiądz


Pt sty 29, 2021 14:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 06, 2019 22:18
Posty: 20
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cóż, przed chwilą znowu usunięto mojego posta mimo, że wziąłem pod uwagę wskazówki pana bramina tj. umieściłem go we właściwym wątku, zredagowałem żeby był czytelniejszy. O ile pierwsze wycięcie rozumiem, to kolejnego już wcale. Szkoda czasu na pisanie skoro moje wypowiedzi mają być ciągle wycinane. Pozdrawiam moderatorów.


Śr lut 03, 2021 14:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL