Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Dlaczego ten post jest w wątku do moderacji? Dyskutuję jako user. Pisząc jako moderator używam kolorów (poza tym wątkiem).


A to widocznie zagalopowałem się, przepraszam :)


Śr lut 20, 2019 11:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1468
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zgłaszam moderatora Małgosiaa zażalene do administratora. Notorycznie przkreca moje wypowiedzi, potem piszę że się tak wyraziłem, a następnie wymyśla że to były moje wypowiedzi. Jest przykład wysokich niekompetencji i żenującego poziomu moderacji. Oraz wysoce stronnniczy.

Małgosiaa napisał(a):
Kłamiesz. Nie kazałam Ci tłumaczyć się z cytowania strony Marka, ale z tego, że on przyznał Tobie rację.

Kłamiesz.

Napisałaś dokładnie tak:

Małgosiaa napisał(a):
Proszę wskazać konkretny post, w którym wykazałeś błąd Markowi Piotrowskiemu, do którego on się musiał przyznać.


Nie dość, że kłamiesz to manipulujesz wypowiedziami, co widać powyżej nie poprosiłaś o:

"cytowanie, że on przyznał mi rację".

Wierutne łgarstwa i wymysły z twojej strony co post. Tak samo jak twoje wypowiedzi z Prawem Mojżeszowym.

Nie wiem co jest z tobą nie tak. Ale co chwilę wymyślasz jakieś zarzuty i fantazjujesz. Co post to jakiś wymysł, raz mówisz jedno, a piszesz drugie. To raczej żenujące, ale wszyscy widzą. Nie wspominając o poziomie moderacji jaki reprezentujesz.

Od początku twierdziłem, że jest błąd i ten błąd wykazałem i nigdzie nie wyraziłem się inaczej. Następne twoje wymysły i fantazje już sobie sama na nie odpowiadaj.

A na twoją prośbę - wykazałem błąd Markowi w zacytowanych jego wypowiedziach.
Żenujące jest to woje wciskanie i manipulowanie jako moderatora.


Śr lut 20, 2019 11:06
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeemek – wyraźnie napisałeś:
Cytuj:
A Markowi Piotrowskiemu raz wykazałem błąd w tych analizach, do którego musiał się przyznać. Jego wykładnia w nich odbiega od Słowa Bożego i tradycji apostolskiej.

Proszę więc albo odwołać te słowa, albo wskazać, co to był za błąd i gdzie się do tego błędu musiał przyznać

Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że Marek się przyznał do błędu. Jest to kłamstwo w sumie pochlebne dla Marka (bo podpierasz się nim jako autorytetem „nawet wielki Marek musiał się przyznać”), ale nadal kłamstwo.


Śr lut 20, 2019 12:00

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
W Biblii Tysiąclecia (AP 14) wyczytałem:

Dziewiczy orszak Baranka1

1 Potem ujrzałem:
A oto Baranek stojący na górze Syjon,
a z Nim sto czterdzieści cztery tysiące,
mające imię Jego i imię Jego Ojca wypisane na czołach.
2 I usłyszałem z nieba głos jakby głos mnogich wód
i jakby głos wielkiego gromu.
A głos, który usłyszałem, [brzmiał] jak gdyby harfiarze uderzali w swe harfy.
3 I śpiewają jakby pieśń nową przed tronem
i przed czterema Zwierzętami, i przed Starcami:
a nikt tej pieśni nie mógł się nauczyć
prócz stu czterdziestu czterech tysięcy-
wykupionych z ziemi.
4 To ci, którzy z kobietami się nie splamili:
bo są dziewicami;
ci, którzy Barankowi towarzyszą, dokądkolwiek idzie;
ci spośród ludzi zostali wykupieni
na pierwociny dla Boga i dla Baranka,
5 a w ustach ich kłamstwa nie znaleziono:
są nienaganni.

Po opublikowaniu powyższego cytatu z Biblii Tysiąclecia, otrzymałem:

zefciu napisał(a):
George45 ostrzeżenie
Próba werbowania do sekty użytkownika przeżywającego osobiste rozterki

Moje pytanie brzmi: z jakich wydań Biblii można publikować cytaty, by nie zostać uznanym za werbownika.

PS
Do żadnej sekty nie należałem i nie mam zamiaru przystąpić


Wt lut 26, 2019 15:00
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Niedokładnie zacytowałeś. Brak wytłuszczenia liczby zbawionych (w oryginale jest), co sugeruje, że jednak próbowałeś zwerbować do ŚJ lub innej, która wyznaje ową "prawdę".

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lut 26, 2019 15:13
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
Moje pytanie brzmi: z jakich wydań Biblii można publikować cytaty, by nie zostać uznanym za werbownika.
Czy gdzieś w ostrzeżeniu jest napisane, że otrzymałeś je za użycie niewłaściwego przekładu Pisma Świętego? No nie. Wiesz, za co dostałeś ostrzeżenie, więc nie rżnij głupa.
Cytuj:
Do żadnej sekty nie należałem i nie mam zamiaru przystąpić
Czy gdzieś w ostrzeżeniu jest napisane, że należysz do sekty? Nie. Więc co to ma za znaczenie. Nie mam pojęcia, dlaczego postanowiłeś siać w sercu jednego z użytkowników tego rodzaju wątpliwości. Ale mało mnie to obchodzi. Na takie obrzydliwe zachowania nie ma przyzwolenia na tym forum.


Wt lut 26, 2019 16:16

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Niedokładnie zacytowałeś. Brak wytłuszczenia liczby zbawionych (w oryginale jest), co sugeruje, że jednak próbowałeś zwerbować do ŚJ lub innej, która wyznaje ową "prawdę".


Przesyłam link do Biblii Tysiąclecia, to jest źródło które cytowałem. Nie widzę w którym miejscu popełniłem „niedokładność”. http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1102


Gwoli ścisłości korzystanie z Biblii Tysiąclecia aprobuje Arcybiskup Stanisław Gądecki, no tak przynajmniej uczynił w 2012r.
Źródło: http://www.biblijni.pl/o_nas/

Nie wiem co ŚJ lub inni uważają za jak to napisałaś „prawdę”. Ja tylko zacytowałem tekst z Biblii.

Ostrzeżenie otrzymałem za: „Próba werbowania do sekty użytkownika przeżywającego osobiste rozterki”

Na jakiej podstawie zostałem oskarżony o werbowanie do sekty. Nadal nie rozumiem i proszę o wyjaśnienie, a jeśli to będzie niemożliwe o usunięcie niesłusznie nałożonego ostrzegania.

PS
Co mają oznaczać słowa „nie rżnij głupa”. Moim zdaniem są obraźliwe, lecz mogę się mylić. Proszę o wyjaśnienie ich znaczenia


Śr lut 27, 2019 8:49
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
Przesyłam link do Biblii Tysiąclecia, to jest źródło które cytowałem. Nie widzę w którym miejscu popełniłem „niedokładność”. http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1102

Mówiłam o Twoim poście, gdzie cytując wytłuściłeś liczbę 144 tysiące. W skardze napisanej do moderacji zamieściłeś swój wywalony do kosza post, ale bez tego wytłuszczenia, które to własnie dowodzi poprawności zarzutu stawianego przez zefcia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 27, 2019 8:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przytoczyłem cytat, słowo w słowo z Biblii. Został wywalony do kosza, jak piszesz i za to że go przytoczyłem oskarżasz mnie, że werbuję do jakichś sekt. Pokaż w którym miejscu werbuję? Wskaż dowody, a nie swoje wywody.


Śr lut 27, 2019 9:07
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
Przesyłam link do Biblii Tysiąclecia, to jest źródło które cytowałem. Nie widzę w którym miejscu popełniłem „niedokładność”.
Przecież Małgosiaa wskazała, gdzie widzi niedokładność. Zatem nie rżnij głupa.
Cytuj:
Gwoli ścisłości korzystanie z Biblii Tysiąclecia aprobuje Arcybiskup Stanisław Gądecki, no tak przynajmniej uczynił w 2012r.
Przecież napisałem wyraźnie, że Twoje ostrzeżenie nie ma nic wspólnego z tym, jakiego przekładu użyłeś. Zatem nie rżnij głupa.
Cytuj:
Nie wiem co ŚJ lub inni uważają za jak to napisałaś „prawdę”.
W wątku tym wspomniane było, co ŚJ uważają za prawdę. Zatem nie rżnij głupa.
Cytuj:
Ja tylko zacytowałem tekst z Biblii.
Zacytowałeś go w konkretnym kontekście. Diabeł na pustyni Chrystusowi też „tylko cytował teksty z Biblii”.
Cytuj:
Na jakiej podstawie zostałem oskarżony o werbowanie do sekty. Nadal nie rozumiem i proszę o wyjaśnienie
Mamy użytkownika, który przeżywa rozterki dotyczące swojej wiary. Ty wyjeżdżasz mu z apologią nauczania pewnej sekty. Nauczania sprzecznego z doktryną chrześcijańską.

Istnieje też taka możliwość, że nie miałeś intencji werbowania do sekty, a po prostu (jak Ci już wiele razy zwracałem uwagę) w ogóle nie zastanawiasz się nad tym co piszesz. Tak czy siak ostrzeżenie jest zasadne.
Cytuj:
Co mają oznaczać słowa „nie rżnij głupa”.
Stanowią polecenie, aby adresat tych słów przestał rżnąć głupa.
Cytuj:
Moim zdaniem są obraźliwe
Proszę uzasadnić, dlaczego te słowa są obraźliwe.


Śr lut 27, 2019 9:11

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To tylko Wasze wywody, a ja używając Twoich słów powiem, nie rżnijcie głupa, dajcie dowody.
Nie zastanawiasz się nad tym co piszesz: "Istnieje też taka możliwość, że nie miałeś intencji werbowania do sekty". Skoro istnieje, a dowodów na nieistnienie nie masz, dając ostrzeżenie rżniesz głupa. Nie rób tego więcej.


Śr lut 27, 2019 9:27
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@george45
Wyjaśniłam co jest niewłaściwego w Twoim cytacie (wytłuszczenie). Proszę zaprzestać awanturnictwa.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 27, 2019 9:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
Co mają oznaczać słowa „nie rżnij głupa”. Moim zdaniem są obraźliwe, lecz mogę się mylić.

Nie rżnij głupa znaczy wg mnie tyle co: nie udawaj głupiego, przy czym są mniej kulturalne.
W kwestii ostrzeżenia za wytłuszczenie tylko rzeczonych 144 tysięcy to wg mnie zbyt naciągane, ale pewnie i tak nic nie wskórasz. Zefciu ma to do siebie, że wlepia ostrzeżenia nieadekwatnie do przewin (to też oczywiście moje prywatne zdanie). Ostatnio wlepił ostrzeżenie za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia, a gdy sam dwukrotnie sam tak zrobił wystarczającym było późniejsze napisanie tłumaczeń i już było ok. Takie to podwójne standardy. Co przystoi wojewodzie to nie tobie smrodzie.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Śr lut 27, 2019 9:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To wiele wyjaśnia. Kończymy temat.


Śr lut 27, 2019 9:49
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Ostatnio wlepił ostrzeżenie za pisanie w języku obcym bez tłumaczenia, a gdy sam dwukrotnie sam tak zrobił wystarczającym było późniejsze napisanie tłumaczeń i już było ok

Proszę wskazać tekst, za który otrzymałeś ostrzeżenie (link) oraz teksty zefcia w języku obcym. Coś mi się wydaje, że był to cytat bez tłumaczenia, a zefciu użył tylko jakiegoś określenia/zwrotu w języku obcym. Mam rację?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 27, 2019 9:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL