Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jakbyś moderowała w kulturalnym stylu, nikt by ciebie nie obrażał.


Cz sie 26, 2021 17:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cieszę się, że Ci ulżyło :-D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz sie 26, 2021 18:49
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Aha, czyli chłop nazywa mnie małpą, powtarza bzdury rodem od Patrycji Churchland albo Jane Godall i rozkazuje innym to jest w porządku. Ja gdy odpisuje mu w sposób w żaden sposób nieatakujacy tylko stwierdzający fakt to stosuje się do mnie groźby


Cz sie 26, 2021 19:26
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proszę wskazać, wktórym miejscu nazwał Ciebie małpą.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz sie 26, 2021 20:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@krzysiekniepieklo
Hydre Park zniesie wiele, ale to także nie jest ambona do głoszenia Twoich wymysłów. ZAMYKAM.

A mogła byś szerzej uzasadnić swoją decyzję? No i jak rozumiesz ambonę i jak to się ma do mojego zakwestionowanego postu?


Cz sie 26, 2021 20:24
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Po pierwsze: powyższy post jest nieczytelny - niewłaściwe cytowanie.
Po drugie: napisałam wyraźnie, że nie jest to miejsce do głoszenia Twoich wymysłów, a ambona służy do głoszenia. Czyż nie? Czego nie rozumiesz?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz sie 26, 2021 20:37
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Po pierwsze: powyższy post jest nieczytelny - niewłaściwe cytowanie.
Po drugie: napisałam wyraźnie, że nie jest to miejsce do głoszenia Twoich wymysłów, a ambona służy do głoszenia. Czyż nie? Czego nie rozumiesz?

Nie brnij dalej, proszę.


Cz sie 26, 2021 21:34

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Po pierwsze: powyższy post jest nieczytelny - niewłaściwe cytowanie.
Po drugie: napisałam wyraźnie, że nie jest to miejsce do głoszenia Twoich wymysłów, a ambona służy do głoszenia. Czyż nie? Czego nie rozumiesz?


Ja ambonę rozumiem jako miejsce gdzie dyskusja jest niemożliwa, bo ambona nie przewiduje możliwości wyrażenia swojego zdania nprzez tych, którzy słuchaja przemawiającego. No i w moim rozumieniu, to mój post nie miał takiego charakteru. Zadałem pytanie i oczekiwałem na odpowiedź Andyego.


Cz sie 26, 2021 21:51
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@nolda
Proszę przeczytać ze zrozumieniem regulamin, który zaakceptowałeś rejestrując się na forum, a zwłaszcza § III/7 (ostatni podpunkt) i 9 (szósty podpunkt). Ja nie usunęłam tematu, a zamknęłam i przeniosłam do zamkniętych. Tam możesz sobie czytać do woli.

@krzysiekniepiekło
Twoim celem jest gloszenie własnej teologii, a taka jest niedopuszczalna na tym forum (głoszenie). Patrz powyższe punkty regulaminu. Masz swego bloga i tam nikt nie ingeruje, więc oszczędź nam tutaj herezji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz sie 26, 2021 22:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
@nolda
Proszę przeczytać ze zrozumieniem regulamin, który zaakceptowałeś rejestrując się na forum, a zwłaszcza § III/7 (ostatni podpunkt) i 9 (szósty podpunkt). Ja nie usunęłam tematu, a zamknęłam i przeniosłam do zamkniętych. Tam możesz sobie czytać do woli..


No i właśnie w tym momencie z tematu zrobiłaś ambonę, bo dyskusja stała się niemożliwa.

Cytuj:
@krzysiekniepiekło
Twoim celem jest gloszenie własnej teologii, a taka jest niedopuszczalna na tym forum (głoszenie). Patrz powyższe punkty regulaminu. Masz swego bloga i tam nikt nie ingeruje, więc oszczędź nam tutaj herezji.


Mijasz się z prawdą Małgosiaa. Ja cytuję Jezusa i wykazuję niezgodność wywodów Pawła z Jego nauką. No i na taką bezczelność, żebym szukał Prawdy w Piśmie, nie chcecie mi pozwolić.


Pt sie 27, 2021 8:16
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mylisz poszukiwanie z głoszeniem. Przykro mi, ale przekonujesz ludzi do swoich racji/herezji, a to jest już głoszenie. Gdybyś szukał prawdy, dyskutowałbyś, a dyskusja polega na tym, że czasem daje się samemu przekonać.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 27, 2021 8:40
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Poproszę o jakiś oficjalny dokument Kościoła Katolickiego, legalny w sensie prawa kanonicznego, że posiadasz kompetencje i pozwolenie na rozstrzyganie, co w tym kościele jest herezją, a co nie.

Oprócz tego zapoznaj się wreszcie z preambułą regulaminu tego forum, bo działasz wbrew niej, odkąd modem zostałaś.


Pt sie 27, 2021 10:22

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Mylisz poszukiwanie z głoszeniem. Przykro mi, ale przekonujesz ludzi do swoich racji/herezji, a to jest już głoszenie. Gdybyś szukał prawdy, dyskutowałbyś, a dyskusja polega na tym, że czasem daje się samemu przekonać.

Do swoich racji/poglądów to przekonujesz Ty. Ego nie pozwala na przyznanie się do błędu, jak to, ja moderator się mylę, co sobie dzieci pomyślą. Raz piszesz „Na głupie pytania nie odpowiadam”, „Głupie pytanie może zadać każdy” następnie wydedukowałaś sobie, że: „Ponadto przypominam(chyba sobie), że nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi”. Może choć tu ustosunkujesz i do tych „swych przemyśleń”, które uznajesz za prawdę i dasz się przekonać, że to tylko „twoja prawda”.
Dyskusja polega na wymianie opinii, spostrzeżeń, poglądów na dany temat. Robisz to poprzez zadawanie pytań i udzielając na nie odpowiedzi. To nie walka słowna, to próba zrozumienia.
Nikt nie ma prawdy, ale kiedy dwie osoby dowiadują się o tym, pytają o prawdę razem to obie są wzbogacone.
Nie dyskutują fanatycy, oni „wiedzą”. Zaliczyłbym do nich tych co nie dyskutują, bo wiedzą, duże grono nauczycieli, wykładowców, duchownych...

Moderacja nie jest od przedstawiania swych poglądów, uniemożliwiając przedstawienie innym swoich, które nie są zgodne w widzimisię moderatora.


Pt sie 27, 2021 11:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
krzysiekniepieklo napisał(a):
Ja cytuję Jezusa i wykazuję niezgodność wywodów Pawła z Jego nauką. No i na taką bezczelność, żebym szukał Prawdy w Piśmie, nie chcecie mi pozwolić.


Krzyśku drogi niepiekielny,
wiele razy moderacja zwracała Ci uwagę abyś nie głosił poglądów, ktore są sprzeczne z chrześcijaństwem a tym tym samym z linią "ideologiczną" tego forum.
Gdybyś dyskutował, zastanawiał się, dopytywał to co innego ale Ty głosisz i robisz za proroka. Wyraźnie Ci powiedziano, ze sobie tego nie życzymy ale to ignorujesz.
Zostałeś ułaskawiony przez administrację pod pewnymi warunkami, masz wyrok w zawieszeniu i nic sobie z tego nie robisz.
Będzie powtórka z Twojej strony to zostaniesz zbanowany na stałe.

ErgoProxy napisał(a):
Poproszę o jakiś oficjalny dokument Kościoła Katolickiego, legalny w sensie prawa kanonicznego, że posiadasz kompetencje i pozwolenie na rozstrzyganie, co w tym kościele jest herezją, a co nie.

Proszę złożyć wniosek na piśmie w trzech egzemplarzach z uzasadnieniem. Jednak nie obiecuję, ze sprawa zostanie pozytywnie rozpatrzona.

ErgoProxy napisał(a):
Oprócz tego zapoznaj się wreszcie z preambułą regulaminu tego forum


Nie wiedziałem, ze regulamin ma preambułę :shock: Ale to miło z Twojej strony, zrobiło się teraz tak podniośle i uroczyście. Wzruszenie ściska moje gardło.

george45 napisał(a):
Raz piszesz „Na głupie pytania nie odpowiadam”, „Głupie pytanie może zadać każdy” następnie wydedukowałaś sobie, że: „Ponadto przypominam(chyba sobie), że nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi”. Może choć tu ustosunkujesz i do tych „swych przemyśleń”, które uznajesz za prawdę i dasz się przekonać, że to tylko „twoja prawda”.

To jest dowód na to, ze moderatorka działa niestandardowo, nieszablonowo, co jest w tym przypadku zaletą a nie wadą.

george45 napisał(a):
Moderacja nie jest od przedstawiania swych poglądów, uniemożliwiając przedstawienie innym swoich, które nie są zgodne w widzimisię moderatora.

Dobrze, ze to wyartykułowałeś, ufff, umarłbym w błogiej nieświadomości.
Moderator moderuje i decyduje jak będzie przebiegać dyskusja, on również interpretuje regulamin
a nie użytkownik.
Zamykam dyskusję na temat moderatorki Małgosiaa. Proszę więcej nie wracać do tego tematu!!!

_________________
ksiądz


Pt sie 27, 2021 15:07
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czemu nie mogę się zalogować przez Operę Mini? Używanie na telefonie Chrooma to porażka


Cz wrz 02, 2021 18:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL