Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 12:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Hmm dodawanie spacji utrudniało cytowanie. To ciekawe, przecież przycisk "cytuj" wrzuca wszystko co się zaznaczyło bez względu ile tam spacji ktoś naprodukował, więc twierdzenie, że dodawanie spacji utrudniało cytowanie to bzdura.
Nigdzie nie napisałem, że przycisk „cytuj” nie wrzuca wszystkiego, więc zarzut chybiony.


Pn paź 22, 2018 9:16

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Upierasz się, że dodatkowe spacje utrudniają cytowanie, a ja twierdzę, że dla mnie dodatkowe spacje nie są żadnym utrudnieniem. Może zrobimy ankietę czy dodatkowe spacje utrudniają cytowanie to się przekonamy, czy tak faktycznie jest, czy to tylko bzdet wyssany z palca.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pn paź 22, 2018 9:33
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Może zrobimy ankietę czy dodatkowe spacje utrudniają cytowanie to się przekonamy, czy tak faktycznie jest, czy to tylko bzdet wyssany z palca.
No to zróbcie.


Pn paź 22, 2018 9:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 941
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Moderacja na tym forum jak dotąd nigdy nie pretendowała do miana kolegium redakcyjno-korektorskiego. Może by tak krok wstecz? Dla dobra całej społeczności każdy jej członek powinien, przynajmniej od czasu do czasu, przyznać się do błędu.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pn paź 22, 2018 12:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mrs_Hadley napisał(a):
Natomiast jeżeli chodzi o uwagi językowe, nie jesteś pierwszą osobą z którą podjęto dyskusję na ten temat, nie masz obowiązku reakcji, ale może spróbowałbyś w takiej sytuacji ustosunkować się do zarzutów, redagując tekst w zmienionej formie na potrzeby rozmówcy, skoro zasygnalizował, że jego zdaniem wypowiedź jest nieczytelna? Nie dostałeś od @Małgosii ostrzeżeń za podejście do zasad pisowni języka polskiego, nie wiem zatem, czy na pewno zasadne jest twierdzenie, że jej intencją jest doprowadzenie do wyrzucenia @Przeemka z forum, choć w Twoim odbiorze może to tak wyglądać.

Nie mam problemu poprawić pytanie jeżeli ktoś mi zasygnalizuje, że nie może zrozumieć o co mi chodziło. Ale nie kiedy ktoś zadaje dwuznaczne pytania, które mogą być również obraźliwą sugestią.
Modeartor Małgosia nie raz już poprawia mój tekst w towrzystwie innych wpisów zawierających błędy, a tylko mój jest poprawiany i do tego ten ostatni "skrupulatnie" analizowany, tłumacząc się że to z braku czasu. Wystarczy przyjrzeć się nawet ostaniemu wątkowi "Czy kult Maryjny jest dozwolony?", moment w którym mnie poprawiła i na posty użytkownika "Quinque" i jego błędy. Więc jak ja mam to odebrać, jak nie atak na moją osobę?

A jej wniosek po analizie? który udowodniłem że nie miał podstaw i nie brał wielu ważnych czynników pod uwagę? Jawnie próbowała obrazić moją inteligencję, to nie miało nic wspólnego z ortografią czy gramatyką, tylko było środkiem do celu. Do tego uwaga o mojej znajomości lektur szkolnych? Czy te czynniki dały jej podstawy? To jest jawny atak na moją osobę, tą analizą zachowała się podle i chamsko. Proszę spojrzeć na jej wpis i obiektywnie ocenić. A następnie moderatorzy powinni wyciągnąć z tego konsekwencje.
Czy "Asiennka" jest administratorem, do którego można złożyć zażalenie?


Wt paź 23, 2018 1:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Przeemek – zgodnie z regulaminem Małgosiaa może się nie przejmować i całe Twoje posty, w których wskutek niechlujstwa i pogardy dla interlokutorów zagubiłeś gramatyczną składność wywalać do kosza. Małgosiaa jednak czyni ten wysiłek i stara się poprawiać Twoje posty. Należy się jej od Ciebie podziękowanie.


Najpierw musisz mi udowodnić że było to niechlujstwo i pogarda do drugiego użytkownika, inaczej przeproś, bo jesteś już bezczelny.
Ładnie zaczynasz jako moderator.......

A Małgosia nic złego nie zrobiła, powiedz jeszcze że jej wnioski z analizy mojego tekstu były słuszne i obiektywne?
Czy moderowanie polega tutaj tylko na włażeniu .. i słodzeniu jeden moderator drugiemu?


Wt paź 23, 2018 1:21
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeemek napisał(a):
toś zadaje dwuznaczne pytania, które mogą być również obraźliwą sugestią.
Modeartor Małgosia nie raz już poprawia mój tekst w towrzystwie innych wpisów zawierających błędy

Kolejny raz kłamiesz w żywe oczy. Dwukrotnie prosiłam o konkretne dowody (linki do Twoich postów, które nie raz poprawiałam), jednak nie podałeś. Doczekam się?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt paź 23, 2018 5:08
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeemek napisał(a):
A Małgosia nic złego nie zrobiła, powiedz jeszcze że jej wnioski z analizy mojego tekstu były słuszne i obiektywne?
To jest nieistotne. Małgosia jest też dyskutantem. Tutaj dyskutujemy o działaniach moderacyjnych, a nie o tym, czy Małgosiaa słusznie, czy niesłusznie zanalizowała Twój tekst. Jeśli uważasz, że niesłusznie, polemizuj.


Wt paź 23, 2018 6:37

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Przeemek napisał(a):
A Małgosia nic złego nie zrobiła, powiedz jeszcze że jej wnioski z analizy mojego tekstu były słuszne i obiektywne?
To jest nieistotne. Małgosia jest też dyskutantem. Tutaj dyskutujemy o działaniach moderacyjnych, a nie o tym, czy Małgosiaa słusznie, czy niesłusznie zanalizowała Twój tekst. Jeśli uważasz, że niesłusznie, polemizuj.

Nie. Już łżesz i to już w pierwszym zdaniu. Tutaj dyskutujemy o uwagach wyłącznie do moderacji. Jedną już wyraziłem do Małgosi.
Drugą kieruję do ciebie, byś przestał być bezczelny, łgać na mój temat i bronić stronniczego moderatora Małgosia. Dopiero zaczynasz jako moderator i już pokazujesz co potrafisz.....?

Nic nie robiłem, kiedy poprawiała moje błędy nie raz. Ale teraz chamsko obraziła moją inteligencję, posługując się rzekomą korekcją mojego pisma. Za to powinna ponieść konsekwencje.
A ty teraz bronisz takiego postępowania i na dodatek mój język nazywasz pogardą do innego użytkownika?<ciach – regulamin I.5>


Wt paź 23, 2018 8:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Przeemek napisał(a):
toś zadaje dwuznaczne pytania, które mogą być również obraźliwą sugestią.
Modeartor Małgosia nie raz już poprawia mój tekst w towrzystwie innych wpisów zawierających błędy

Kolejny raz kłamiesz w żywe oczy. Dwukrotnie prosiłam o konkretne dowody (linki do Twoich postów, które nie raz poprawiałam), jednak nie podałeś. Doczekam się?

Co to za kolejne wypieranie się? To ja próbuję manipulować? Piszę na forum wyrażając swoje poglądy i dzieląc się poznaniem Ewangelii, a w zamian za to zamiast otwartej dyskusji na argumenty i ewentualne wykazanie mi błędów, dostaję korekcję pisma, obelgi i zwalczanie mnie.

Tutaj kolejny viewtopic.php?p=1005503#p1005503

I zwróć uwagę kogo jeszcze posty poprawiałaś, oprócz mojego? Czasami ci się zdarzy, że poprawisz jeden czy dwa zaraz obok mojego, dla zachowania pozorów o nie stosowaniu stronniczości. Tak jak "na szybko" w wątku "Czy kult Maryjny jest dozwolony?" poprawiłaś posty użytkownika "Quinque". Tłumacząc się, że chociaż czasu mało, jednak na poprawianie moich postów zawsze go znajdziesz.

Po drugie, po tej ostaniej analizie jak mnie obraziłaś i próbowałaś uwłaczać mojej inteligencji, to już nie jest tylko sprawdzanie ortografii. Nie mam ochoty i nie muszę nic tobie udowadniać, póki odpowiednie konsekwencje za ten wyczyn nie zostaną wyciągnięte.


Wt paź 23, 2018 8:47
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeemek napisał(a):
Tutaj dyskutujemy o uwagach wyłącznie do moderacji
Owszem. Ale fakt, że ktoś w dyskusji nie zgadza się z opinią moderatora nie jest „uwagą do moderacji”. Jest uwagą do użytkownika, który akurat jest moderatorem. „Uwagi do moderacji” dotyczą działań moderacyjnych: edycji, ostrzeżeń i banów.
Cytuj:
Nic nie robiłem, kiedy poprawiała moje błędy nie raz.
No widzisz. A powinieneś podziękować i na przyszłość starać się pisać tak, żeby druga osoba nie musiała za Ciebie odwalać roboty.
Cytuj:
Ale teraz chamsko obraziła moją inteligencję, posługując się rzekomą korekcją mojego pisma.
W jaki sposób obraziła Twoją inteligencję? Uzasadnij, że Twoja inteligencja została obrażona.
Cytuj:
A ty teraz bronisz takiego postępowania i na dodatek mój język nazywasz pogardą do innego użytkownika?
A jak inaczej nazywać pisanie postów bez żadnej korekty i bez zastanawiania się, czy mają one w ogóle jakiś sens (choćby gramatyczny)?


Wt paź 23, 2018 8:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przeemek napisał(a):
Po drugie, po tej ostaniej analizie jak mnie obraziłaś i próbowałaś uwłaczać mojej inteligencji, to już nie jest tylko sprawdzanie ortografii. Nie mam ochoty i nie muszę nic tobie udowadniać, póki odpowiednie konsekwencje za ten wyczyn nie zostaną wyciągnięte.

O którą analizę Małgosi Ci chodzi - obraźliwą i uwłaczającą Twojej inteligencji?
Interesuje mnie również fragment, gdzie chamsko obraża Twoją inteligencję?

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt paź 23, 2018 12:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy nadmiar spacji może być powodem usunięcia posta?

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Wt paź 23, 2018 19:32
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
towarzyski_pelikan napisał(a):
Czy nadmiar spacji może być powodem usunięcia posta?
Może. Ich niedobór również. Regulamin wyraźnie określa, że obowiązującym na forum językiem jest język polski. Język polski zaś w swoich regułach określa, gdzie należy stawiać spacje.

Uprzedzam od razu zarzut „to będziecie banować, jak ktoś zrobi błąd”. Nie. Fakt, że ktoś zrobi przypadkiem błąd ortograficzny, czy interpunkcyjny nie jest podstawą do ostrzeżenia. Co innego, jeśli ktoś celowo i złośliwie gwałci zasady języka polskiego.


Śr paź 24, 2018 6:34

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1465
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
towarzyski_pelikan napisał(a):
Czy nadmiar spacji może być powodem usunięcia posta?
Może. Ich niedobór również. Regulamin wyraźnie określa, że obowiązującym na forum językiem jest język polski. Język polski zaś w swoich regułach określa, gdzie należy stawiać spacje.

Uprzedzam od razu zarzut „to będziecie banować, jak ktoś zrobi błąd”. Nie. Fakt, że ktoś zrobi przypadkiem błąd ortograficzny, czy interpunkcyjny nie jest podstawą do ostrzeżenia. Co innego, jeśli ktoś celowo i złośliwie gwałci zasady języka polskiego.


Zefciu, jeśli ten gwałciciel jest osobą z pewnego rodzaju zaburzeniami, np. jest dyslektykiem, a konkretniej posiada odmianę dysleksji – dysortografie, będziesz tolerował zaświadczenie z poradni?


Śr paź 24, 2018 7:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL