Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 21:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Pomyliły Ci się wątki.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So sie 11, 2018 11:54
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
JedenPost napisał(a):
Pomyliły Ci się wątki.


To raczej tobie cos sie pomylilo i robisz zadyme.


So sie 11, 2018 12:03

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So sie 11, 2018 12:19
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Prozę zakończyć tę jałowa dyskusję o tym, co kto widzi, a czego nie widzi.
@HenrykaK proszę o udokumentowanie swoich twierdzeń lub zaprzestanie wpisywania jedynie wniosków swoich "badań".

Małgosiaa, idąc tokiem tej jak ją nazwałaś „jałowej” dyskusji, odpowiedz SKĄD WIESZ , że jest jałowa. Proszę udokumentuj, twoje twierdzenie, że to jałowa dyskusja, lub zaprzestań wpisywania jedynie wniosków swoich „badań jałowości”.
PS
To, że czegoś nie rozumiemy, nie oznacza że inni tego nie rozumieją.


Wt sie 28, 2018 21:03

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Chyba Małgosiaa nie potrafi udokumentować i nie wie jak z tego wybrnąć. Ostrzeżenia sobie nie da. ;)


Śr sie 29, 2018 7:51
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa dawno wyrosła z piaskownicy i nie zamierza bawić się łopatką i grabkami. Ciasta też nie planuje piec, więc piana jest zbędna.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 29, 2018 8:02
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A nie dałoby się po prostu całej trójki wywalić i byłby spokój? Taka sugestia dla moderacji.


Śr sie 29, 2018 8:07
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Moderacja obserwuje poczynania, analizuje, podejmuje (na razie delikatne, na zasadzie plastra) kroki mające na celu przywrócenie merytorycznej dyskusji. Na użycie skalpela jest jeszcze czas.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 29, 2018 8:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Prosze moderację o zwrócenie uwagi na sytuację, w której moderatorka Małgosiaa próbuje używać swojej funkcji do wygrania dyskusji, w którą właczyła się bez zrozumienia jej przedmiotu. W tym konkretnym przypadku domaga się odwołania lub uzasadnienia tezy, której nie wypowiedziałem pod groźbą ostrzeżenia.

viewtopic.php?f=48&t=39602&start=75

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N wrz 02, 2018 19:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Że tak uprzejmie zapitam: i cóż? Mam rozumieć, że minęło parę dni i sprawa została tym samym załatwiona przez przemilczenie tematu?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt wrz 07, 2018 12:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Moderacja zwróciła uwagę na sytuację, nie zauważyła aby Małgosia zrobiła coś niewłaściwego.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So wrz 08, 2018 10:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Co proszę? Wymaganie udowadniania lub odwołania tezy przez użytkownika nie postawionej pod groźbą ostrzeżenia nie jest czymś niewłaściwym?

Takich chcecie mieć moderatorów? Ludzi, którzy swoją nieumieność komunikacji będą nadrabiać sięganiem po powierzone im narzędzia utrzymywania porządku?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So wrz 08, 2018 11:54
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W wątku o Całunie Turyńskim pojawiło się takie oto kuriozum:

Małgosiaa napisał(a):
Na temat Całunu Turyńskiego powiedziano w tym wątku chyba wszystko. Jedno jest pewne: nie jest to dogmat wiary i wiara w autentyczność nie jest konieczna do zbawienia.
Zastanawia mnie misja akruka, bo że jest to misja, nie mam wątpliwości, a mianowicie: dlaczego akrukowi tak bardzo zależy, aby zburzyć tę wiarę w ogólności, nie tylko względem CT (w każdym wątku atakuje wiarę i Kościół)?


No i to już jest farsa. Moderator jawnie wszczyna offtopa, choć sama szeregowym userom offtopy bezlitośnie wycina. Mało tego, wycina takie offtopy, co ludzi łączą i podnoszą ludzi na duchu, a sama prowokuje offtop na zasadzie podsycania wojenki. To ma być moderacja rozmowy, pilnowanie, żeby nie zamieniła się w pyskówkę, ale trzymała poziom?

Proszę publiczności, ja tu bez żadnego trybu. Wiem, że akruk boi się prawdy, ale niech nie wyciera sobie mordy swojej masońskiej imieniem mojego Jezusa. Niszczył Go. zabił Go, jest kanalią.


Wt wrz 11, 2018 8:12
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Luźna uwaga mająca na celu chwile refleksji. Jeśli zacznie się pyskówka, przeniosę do wątku uwag.
Najwyraźniej Ergo poluje na czarownice. Powodzenia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 11, 2018 8:23
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zachodzę w głowę, w jaki sposób rolę moderatora może pełnić osoba, która albo:
a) nie rozumie prostych, jednoznacznych zdań w języku polskim
albo:
b) z premedytacją kłamliwie insynuuje, przypisując użytkownikom, których nie lubi, stwierdzenia, których wcale nie wygłaszali?
Mianowicie w wątku Pytania do osób praktykujących:
Małgosiaa do akruka napisał(a):
Co do uwagi dotyczącej gramatyki mojego nieformalnego ostrzeżenia (nigdy nie twierdziłam, że jestem ekspertem w tej dziedzinie)polecam: https://dobryslownik.pl/slowo/zastosowa%C4%87/66052/ M.
Tymczasem akruk w ogóle nie wypowiadał się na temat gramatyki w "nieformalnym ostrzeżeniu" Małgosi (wyróżnienia pogrubieniem - własne):

akruk napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Okazywanie braku szacunku jest wbrew regulaminowi i niezastosowanie się do obowiązującego regulaminu grozi konsekwencjami. Proszę stosować się także do zasad pisowni terminologii religijnej ( to tez jest usankcjonowane regulaminem). Na razie jest to nieformalne ostrzeżenie.
Bua-ha-ha! Ostrzeżenie za niestosowanie się do zasad pisowni... napisane z błędami pisowni! Idź, kobieto, nie kompromituj się.


W tej samej uwadze do akruka "moderatorka" Małgosiaa pisze:
Małgosiaa napisał(a):
Po drugie: poprawiałam jedynie posty Gertrudy począwszy od pierwszego ze względu na pisane małą literą wyrazu Kościół i Bóg, co jest sprzeczne z regulaminem i wchodzi w zakres obowiązków moderatora. Poprawianie ortografii nie należy do moich obowiązków i robię to hobbystycznie, a właściwie robiłam w czasie wakacji. Teraz nie mam na to czasu, ale z tego nie mam obowiązku się tłumaczyć. Proszę więc nie imputować mi stronniczości..
Rzeczywiście poprawianie ortografii nie jest wymienione w regulaminie forum jako obowiązek moderatora. Co więcej: nie ma w nim mowy o tym, żeby moderator miał prawo do takich ingerencji we wpisy użytkowników. Oraz owszem: moderator ma obowiązek się z tego tłumaczyć, jeśli takie poprawianie stosuje wybiórczo, używając jako formy piętnowania nielubianych przez siebie użytkowników. Co bez wątpienia robi Małgosiaa.


Pt paź 05, 2018 6:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL