Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie mogę spełnić Twojej prośby. Staram się traktować wszystkich równo (a i tak wielokrotnie zarzucano mi niesprawiedliwość i kumoterstwo), najpierw ostrzegając nieformnalnie. Jeśli to nie przynosi skutków, przychodzi pora na dalsze kroki.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 29, 2020 7:53
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Nie mogę spełnić Twojej prośby.
Trudno. Była to tylko prośba. Zachowanie markarogowicza jest i tak dość przejrzyste i nawet jeśli moja prośba nie zostanie spełniona, to raczej nikt nie kupi jego zapewnień o rzekomych wyjaśnieniach i danych potwierdzających jego teorie.


Wt wrz 29, 2020 8:34

Dołączył(a): So wrz 21, 2019 19:22
Posty: 238
Post Re: Całun Turyński
Cytuj:
Widać zatem, że Twoja praktyka pisania bzdur w nadziei, że nikt nie zakwestionuje jest notoryczna.

To oczywiście nie zasługuje na ostrzeżenie bo twoim zdaniem to wzór kultury?
Wypraszam sobie takie chamstwo po raz kolejny, widzę nieskutecznie. Moderacja ma widzę zbyt mocno darwinistyczne skrzywienie by przestrzegać zasad kulturalnej dyskusji.
Nie pozdrawiam


N paź 11, 2020 18:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marekrogowicz, na przyszłość proszę swoje uwagi umieszczać w odpowiednim dziale.

Przeniosłem Twoje uwagi do działu "Moderacja". Rozumiem Twoje emocje ale nazwanie kogoś śmieciem jest karygodne.

Jeśli ktoś stale w dyskusji używa słów typu "bzdura, brednie, głupota, itp." tez musi liczyć się z konsekwencjami.
Pozdrawiam.

_________________
ksiądz


N paź 11, 2020 19:34
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 21, 2019 19:22
Posty: 238
Post Re: Całun Turyński
Moderacja jak widać pozwala na chamstwo pod moim adresem, a ja już nie mogę w tym stylu odpowiedzieć.
Moderatorzy jak widać wolą popierać ateistyczny punkt widzenia


N paź 11, 2020 21:55
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Jeśli ktoś stale w dyskusji używa słów typu "bzdura, brednie, głupota, itp." tez musi liczyć się z konsekwencjami.
Pytanie techniczne zatem: jak inaczej nazwać tezy, w które nawet sam wygłaszający je nie wierzy i nie próbuje w żaden sposób ich uwiarygodnić? Przepraszam bardzo, że doprowadziłem markarogowicza to takiego stanu, że zaczął obrażać, jednak nie to było moim celem. Moim celem było nakłonienie go do poszukania źródeł swoich rewelacji, abyśmy mogli te źródła omówić. Niestety albo marekrogowicz źródeł szukać nie umie, albo też uważa, że publikacja ta jest tak niskiej jakości, że nie warto jej linkować. Nie mam pojęcia. Postaram się na przyszłość nie używać słów „bzdura, brednie, głupota” nawet w sytuacji, gdy autor w jawny sposób głosi nieprawdę. Jednak król jest nagi niestety.


Pn paź 12, 2020 7:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Pytanie techniczne zatem: jak inaczej nazwać tezy, w które nawet sam wygłaszający je nie wierzy i nie próbuje w żaden sposób ich uwiarygodnić?

Tezy te są nieprawdziwe lub fałszywe.

_________________
ksiądz


Pn paź 12, 2020 11:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Ostatni raz: dowód, że gmina jezrozolimska zbankrutowała przez apostołó. Nie obchodzą mnie Twoje wywody/domysły/wierzenia.


Oświadczam, że nigdzie nie napisałem, że gmina jerozolimska zbankrutowała przez Apostołów.
Najwyraźniej moderator Małgosiaa chce mnie spacyfikować bez powodu. Jak widać z tego tekstu, to moje tłumaczenia nie mają tutaj znaczenia, bo moderatorkę moje tłumaczenia nie obchodzą.
No a dyskusje o wierze opierają się na wierze, a nie na dowodach. No bo czy można udowodnić, że to, co Łukasz pisał w Dziejach Apostolskich, to jest prawda? No, tego udowodnić się nie da. Można wierzyć albo i nie wierzyć. Każdy, kto nie chce wierzyć, to domaga się dowodów. Więc dyskusja z takimi o wierze nie ma sensu.


Wt paź 13, 2020 21:20
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie leć w kulki. A to niby co (wytłuszczone przeze mnie), jeśli nie twierdzenie, że przez działania apostołów gmina jerozolimska zbankrutowala. A w ogóle skąd to twierdzenie, że gmina jerozolimska zbankrutowała?quote="krzysiekniepieklo"]
No ale ja nigdzie nie napisałem, że Apostołowie się bogacili. Napisałem tylko, ze taka ekonomia uprawiana przez nich, doprowadziła do bankructwa gminę jerozolimską. To później na naukach Pawła i na tym, co jest w Dziejach Apostolskich wielu tych, którzy się powoływali na sukcesję po Apostołach, rosły majątki kościelne, bo wielu składało u ich stup ogromne pieniądze. W wielu przypadkach te pieniądze do biedaków nie trafiały.[/quote]
posting.php?mode=quote&f=46&p=1066535

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt paź 13, 2020 21:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Nie leć w kulki. A to niby co (wytłuszczone przeze mnie), jeśli nie twierdzenie, że przez działania apostołów gmina jerozolimska zbankrutowala. A w ogóle skąd to twierdzenie, że gmina jerozolimska zbankrutowała?quote="krzysiekniepieklo"]
No ale ja nigdzie nie napisałem, że Apostołowie się bogacili. Napisałem tylko, ze taka ekonomia uprawiana przez nich, doprowadziła do bankructwa gminę jerozolimską. To później na naukach Pawła i na tym, co jest w Dziejach Apostolskich wielu tych, którzy się powoływali na sukcesję po Apostołach, rosły majątki kościelne, bo wielu składało u ich stup ogromne pieniądze. W wielu przypadkach te pieniądze do biedaków nie trafiały.

posting.php?mode=quote&f=46&p=1066535[/quote

Wyraźnie napisałem, że to ekonomia była przyczyną bankructwa. Nigdzie nie napisałem, że to oni taką ekonomię wymyślili i ponoszą odpowiedzialność za to bankructwo. Można kogoś obciążyć odpowiedzialnością tylko za jego własne decyzje. No ale według mnie, to nie oni decydowali o takiej ekonomii.

Co do bankructwa, to prorocy ogłaszający nastanie głodu, a później zbiórki pieniędzy wśród pogan na "świętych Jerozolimy" świadczą o tym, że zasoby gminy jerozolimskiej się wyczerpały i zaczęli cierpieć głód. Mam znaleźć cytaty?


Wt paź 13, 2020 22:08
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wczoraj zostałem przez jednego z użytkowników wprost wyzwany od idiotów: viewtopic.php?p=1066864#p1066864 post zgłosiłem. Na razie nie widzę reakcji.


Wt paź 27, 2020 9:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zefciu, czy tam padły słowa "zefciu jest idiotą"?

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Cz paź 29, 2020 1:13
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padły słowa "rada [której udziela zefciu] jest radą idioty". Nikt inny wtym wątku nie udzielił podobnej rady. Zatem mamy jasną implikację.


Cz paź 29, 2020 6:57

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2603
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Zefciu - była moja reakcja. Uważasz, że to nie wystarczy? Jakiej reakcji moderacji oczekujesz?

_________________
MODERATOR


Cz paź 29, 2020 20:38
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zbigniew3991 napisał(a):
@Zefciu - była moja reakcja. Uważasz, że to nie wystarczy? Jakiej reakcji moderacji oczekujesz?
Oczekiwałem jakiejś reakcji. Dziękuję. Wystarczy.


Pt paź 30, 2020 11:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL