Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 21:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn cze 25, 2018 15:08
Posty: 124
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No nic, nie wzięto pod uwagę, tego, co pisałem o poglądzie większości szeregowych katolików oraz o kłamliwych oskarżeniach zefcia. Tak, mogłem dopytać, tym nie mniej Aluś może precyzować myśli w rozmowach z „innowiercami”.
Gosi dziękuje za kulturalne i rzeczowe podejście do problemu, mimo ze ostatecznie się nie zgadzamy.


Wt mar 19, 2019 18:52
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
DżiVi napisał(a):
No nic, nie wzięto pod uwagę, tego, co pisałem o poglądzie większości szeregowych katolików oraz o kłamliwych oskarżeniach zefcia. Tak, mogłem dopytać, tym nie mniej Aluś może precyzować myśli w rozmowach z „innowiercami”.
Gosi dziękuje za kulturalne i rzeczowe podejście do problemu, mimo ze ostatecznie się nie zgadzamy.

Nas tu nie interesują czyjekolwiek poglądy, a nauczanie Kościoła i z tym możesz dyskutować. Błędne poglądy szeregowych katolików sami naprawimy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt mar 19, 2019 18:56
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
DżiVi napisał(a):
No nic, nie wzięto pod uwagę, tego, co pisałem o poglądzie większości szeregowych katolików
Czyli konkretnie czyim? Nic w wypowiedziach Alus nie wskazuje na herezję sabelianizmu, którą kłamliwie jej zarzuciłeś. Wymyśliłeś jakiegoś chochoła.
Cytuj:
oraz o kłamliwych oskarżeniach zefcia.
Jakich? To nie pierwszy, ani drugi raz, gdy ŚJ na tym forum wmawiają chrześcijanom herezje.
Cytuj:
tym nie mniej Aluś może precyzować myśli w rozmowach z „innowiercami”.
Alus napisała precyzyjnie i zgodnie z nauką chrześcijańską. To Ty sobie dośpiewałeś herezję zupełnie bezpodstawnie.


Wt mar 19, 2019 20:24

Dołączył(a): Pn cze 25, 2018 15:08
Posty: 124
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zefciu. Czytaj ze zrozumieniem. Nic Wam nie sugeruje kłamliwie. W wyciętym kawałku posta podkreśliłem, że JA w to wierzę. Było to moją publiczną odpowiedzią na postawiony mi zarzut. A ty tchórzliwie ją wycinasz. Przyczepiłeś się byle pierwszego naciaganego byle czego, bo tak bardzo nie możesz się doczekac trzeciego ostrzezenia dla mnie, prawda? :D A rzekoma uwaga do moderacji w niewłaściwym dziale? Publicznie moderacja zarzuca mi czerwonym kolorem, że "targowaniem" unikam podania linka, więc publicznie wyjaśniam o co chodzi. Nie krępuj się, dawaj bana od razu, jesli masz taki cel :D


Pt mar 22, 2019 15:43
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
DżiVi napisał(a):
Nic Wam nie sugeruje kłamliwie.
Nic nam nie sugeruje kłamliwie. Ale ktoś nam sugeruje kłamliwie – Ty.
Cytuj:
W wyciętym kawałku posta podkreśliłem, że JA w to wierzę.
Owszem. Kontekst jednak wskazuje wyraźną sugestię, że my tak nie wierzymy. A dobrze wiesz, że to nieprawda.
Cytuj:
Przyczepiłeś się byle pierwszego naciaganego byle czego
Nie. Masz skończyć ze swoimi kłamliwymi insynuacjami. Koniec, kropka. Daj sobie spokój z szantażem emocjonalnym. Będziesz insynuował, że chrześcijanie wierzą w coś, w co nie wierzą – będziesz dostawał ostrzeżenia. I koniec.
Cytuj:
Publicznie moderacja zarzuca mi czerwonym kolorem, że "targowaniem" unikam podania linka, więc publicznie wyjaśniam o co chodzi.
Ale w złym wątku. Jednocześnie kłamiesz też, że ktoś oczekuje od Ciebie „losowych linków”, co nie jest prawdą.


Pt mar 22, 2019 16:19
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Odnosząc się do całokształtu Twojej twórczości- nie tylko w tym wątku, jeżeli nie masz nic do dodania poza tym, że w innych religiach Bóg to i tamto czy też, że Biblia Cię nie przekonuje, to wybacz, ale zahacza to o trolling, dlatego proszę przed wysłaniem posta przemyśl sobie, czy wiadomość nie jest czasem próbą skupienia na sobie uwagi.


Czy moderator MrsHadley moze wycofac się z płytkich prób psychologizowania mojej osoby ? Chodzi mi o skupianie na sobie uwagi...

I nie rozumiem w jaki sposób wiadomości użytkownika, który zmaga sie z kryzysem wiary zahaczają o trolling? W wątkach, o których wiem, że są tylko dla osób religijnych staram się nie uzewnętrzniać, na ile sie da, moich wątpliwości...jesli sie w nich wypowiadam...


Wt mar 26, 2019 9:28
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2008
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Teresse, zwróć uwagę na formę, w jakiej napisałam swoją uwagę: ...czy wiadomość nie jest czasem próbą skupienia na sobie uwagi. Może, ale nie musi być pisana z taką intencją, trudno jednak przejść obojętnie, gdy na forum o profilu katolickim piszesz w lekceważącym tonie np. o jednym z autorów ewangelii (jakiś anonimowy Mateusz) czy też o katolikach, którym KK robi wodę z mózgu i nie chodzi o samą krytykę jako taką, ale sposób w jaki to robisz, bo swojej krytyki, nie uzasadniasz lub czynisz to w lakoniczny sposób, niekoniecznie trzymając się tematu, tylko Ty wiesz, czemu mają służyć takie zaczepki.


Teresse napisał(a):
I nie rozumiem w jaki sposób wiadomości użytkownika, który zmaga sie z kryzysem wiary zahaczają o trolling?

Temat Komunia cudzołożników - z, czy przeciw woli p.Franciszka , dotyczy problematyki spotykanej w katolicyzmie, a koleżanka bierze się za podważanie wiarygodności Biblii i argumentuje, że nie wiadomo, czego chce Bóg, bo w takim islamie chce rozwodów. Jeżeli Twoim punktem wyjściowym jest założenie, że nie wiadomo o co Bogu chodzi i komu można wierzyć, to w jaki sposób chcesz dyskutować o komunii cudzołożników z ludźmi, którzy akurat maja punkt odniesienia w Biblii, którą dyskredytujesz? Nie jesteś tu od wczoraj, by nie znać podstaw powstania danego tematu, który jest przedmiotem dyskusji.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Wt mar 26, 2019 18:21
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ok, przemyślę...

Czekałam z uzasadnieniem niektórych moich twierdzeń, aż ktoś podejmie ze mną dyskusję, nie mniej wydaje mi się że argumentowałam...

Forum jest także dla wątpiących i poszukujących, a przynajmniej mam taką nadzieję, nie tylko dla 100 proc. katolików... :)


Śr mar 27, 2019 7:43
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kto usunął mój wpis z wątku "Trudno mi uwierzyć w istnienie szatana"?


Wt kwi 02, 2019 5:37
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zauważyłem to i przyłączam się do pytania. Kto?


Wt kwi 02, 2019 10:02
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2008
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
akruk napisał(a):
Kto usunął mój wpis z wątku "Trudno mi uwierzyć w istnienie szatana"?

To dość ciekawe, że nie pytasz o powód usunięcia wpisu, ale o to, kto go usunął. Tym ktosiem jestem ja.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Wt kwi 02, 2019 16:37
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mrs_Hadley napisał(a):
To dość ciekawe, że nie pytasz o powód usunięcia wpisu, ale o to, kto go usunął. Tym ktosiem jestem ja.
Nie ma w tym nic ciekawego, skoro chciałem upewnić się, że to ty.
Potwierdza to moją ocenę: osoba, która ucieka się do wycieczek osobistych i pseudopsychologicznego "diagnozowania" oponentów podczas dyskusji, ale kiedy się jej samej odpowie się pięknym za nadobne w podobny sposób -- usuwa wypowiedź oponenta. Jak niską samoocenę trzeba mieć, żeby uciekać się do tak żałosnych posunięć?


Wt kwi 02, 2019 16:48
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2008
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To nawet nie był podobny sposób, tylko charakterystyczne -przynajmniej na tym forum- @akrukowe szyderstwo, które niestety często stosujesz wobec innych. Nie próbuj manipulować, Twój post nie został trwale usunięty, lecz jest w Archiwum, nie ma nic wspólnego z "odpowiadaniem pięknym za nadobne".
Niską samoocenę ma ten, kto obrzuca innych błotem, by poczuł się tak samo jak on sam się czuje. To tak w telegraficznym skrócie, bo widzę, że mylisz pojęcia.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Wt kwi 02, 2019 19:00
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jego usunięcie (z dyskusji, z widoku) przez ciebie potwierdza, że mam rację: odreagowujesz swoją własną niską samoocenę. I możesz sobie, jak zwykle, snuć gadki pseudopsychologiczne, niczego to nie zmieni.

Mrs_Hadley napisał(a):
Nie próbuj manipulować, Twój post nie został trwale usunięty, lecz jest w Archiwum
Niczego tutaj ani nie manipulowałem, ani nie próbowałem --- to bezwstydna insynuacja. Odszczekasz, czy nawet na to cię nie stać?


Wt kwi 02, 2019 19:40
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2008
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
akruk napisał(a):
Niczego tutaj ani nie manipulowałem, ani nie próbowałem --- to bezwstydna insynuacja.

Mogłeś chociaż kropkę na końcu postawić, skoro już wyrywasz wypowiedź z kontekstu, by zmienić jej wydźwięk.
Całość mojej wypowiedzi:
Nie próbuj manipulować, Twój post nie został trwale usunięty, lecz jest w Archiwum, nie ma nic wspólnego z "odpowiadaniem pięknym za nadobne".


Krótko: Twój post jest wciąż do wglądu, nie został trwale usunięty, wiec nie pisz, jakbyś liczył na to, że nikt nie będzie mógł sprawdzić wiarygodności Twoich słów, że niby odpowiedziałeś pięknym za nadobne. Jeżeli uważasz, że moje działanie moderatorskie w sprawie Twojego wpisu jest krzywdzące i niesprawiedliwe, przypominam o możliwości zgłoszenia sprawy wyżej, do Admina. Z mojej strony to koniec dyskusji.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Wt kwi 02, 2019 20:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL